- Reklama -

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

- Reklama -

Podle serveru Variety.com se má film Beetlejuice z produkce Warner Bros. začal natáčet v Londýně 10. května. Jeho premiéra v kinech je pak naplánována na 6. září 2024.

Už dříve bylo známo, že Winona Ryder si zopakuje svou ikonickou roli Lydie Deetzové, nyní se potvrdilo, že se k obsazení připojí Ortega jako Lydiina dcera. S tím se sice tak nějak počítlo, protože už v březnu se objevily zprávy, že Jenna Ortega je v počátečních jednáních o roli, ale až nyní je to oficiální.

Podrobností o filmu zatím neznáme moc, ale víme, že se vrátí Michael Keaton jako Beetlejuice a ve filmu si zahraje také Justin Theroux, která se ujme blíže nespecifikované role. V původním filmu Tima Burtona z roku 1988 hráli Geena Davis a Alec Baldwin Barbaru a Adama Maitlandovy, manžele, kteří se po předčasném skonu pokusí s pomocí Beetlejuice zbavit svého domu rodiny Deetzových. S jejich návratem se ale zatím moc nepočítá.

Za dlouho očekávaným pokračováním stojí produkční společnost Brada Pitta Plan B. Scénář napsal Mike Vukadinovich.

Beetlejuice 2 přinese své strašidelné kouzlo do kin 6. září 2024 a slibuje podmanivé pokračování oblíbeného duchařského příběhu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -