- Reklama -

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

- Reklama -

Podle serveru Variety.com se má film Beetlejuice z produkce Warner Bros. začal natáčet v Londýně 10. května. Jeho premiéra v kinech je pak naplánována na 6. září 2024.

Už dříve bylo známo, že Winona Ryder si zopakuje svou ikonickou roli Lydie Deetzové, nyní se potvrdilo, že se k obsazení připojí Ortega jako Lydiina dcera. S tím se sice tak nějak počítlo, protože už v březnu se objevily zprávy, že Jenna Ortega je v počátečních jednáních o roli, ale až nyní je to oficiální.

Podrobností o filmu zatím neznáme moc, ale víme, že se vrátí Michael Keaton jako Beetlejuice a ve filmu si zahraje také Justin Theroux, která se ujme blíže nespecifikované role. V původním filmu Tima Burtona z roku 1988 hráli Geena Davis a Alec Baldwin Barbaru a Adama Maitlandovy, manžele, kteří se po předčasném skonu pokusí s pomocí Beetlejuice zbavit svého domu rodiny Deetzových. S jejich návratem se ale zatím moc nepočítá.

Za dlouho očekávaným pokračováním stojí produkční společnost Brada Pitta Plan B. Scénář napsal Mike Vukadinovich.

- Reklama -

Beetlejuice 2 přinese své strašidelné kouzlo do kin 6. září 2024 a slibuje podmanivé pokračování oblíbeného duchařského příběhu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -