- Reklama -

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

- Reklama -

Podle serveru Variety.com se má film Beetlejuice z produkce Warner Bros. začal natáčet v Londýně 10. května. Jeho premiéra v kinech je pak naplánována na 6. září 2024.

Už dříve bylo známo, že Winona Ryder si zopakuje svou ikonickou roli Lydie Deetzové, nyní se potvrdilo, že se k obsazení připojí Ortega jako Lydiina dcera. S tím se sice tak nějak počítlo, protože už v březnu se objevily zprávy, že Jenna Ortega je v počátečních jednáních o roli, ale až nyní je to oficiální.

Podrobností o filmu zatím neznáme moc, ale víme, že se vrátí Michael Keaton jako Beetlejuice a ve filmu si zahraje také Justin Theroux, která se ujme blíže nespecifikované role. V původním filmu Tima Burtona z roku 1988 hráli Geena Davis a Alec Baldwin Barbaru a Adama Maitlandovy, manžele, kteří se po předčasném skonu pokusí s pomocí Beetlejuice zbavit svého domu rodiny Deetzových. S jejich návratem se ale zatím moc nepočítá.

Za dlouho očekávaným pokračováním stojí produkční společnost Brada Pitta Plan B. Scénář napsal Mike Vukadinovich.

- Reklama -

Beetlejuice 2 přinese své strašidelné kouzlo do kin 6. září 2024 a slibuje podmanivé pokračování oblíbeného duchařského příběhu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -