- Reklama -

Emma Myersová a Jenna Ortega promluvili o možné lásce Wednesday a Enid

Jenna Ortega a Emma Myers se vyslovují pro přátelství mezi Wednesday a Enid a zmiňují chemii mezi jejich postavami.

- Reklama -

Jenna Ortega, největší hvězda seriálu Wednesday, vyjádřila svou podporu svazku „Wenclair“. Mnoho fanoušků si totiž kvůli objetí v závěrečné epizodě seriálu vysnilo románek mezi Wednesday a Enid, tedy postavami Jenny Ortegové a Emmy Myersová.

„V dokonalém světě by z toho [Wednesday a Enid] něco bylo,“ řekla Ortega podle serveru Netflixlife.com.

S Xavierem platonický vztah, s Enid láska?

Stejný názor vyslovila také v rozhovoru pro MTV na kanálu Youtube: „Teď, když je Tyler mimo hru, mám pocit, že jdou kluci tak trochu mimo ni. Mám pocit, že se s Xavierem právě dostávají na bezpečné místo. Myslím, že je tam příležitost pro opravdu sladký platonický vztah.“

- Reklama -

Téma vztahu mezi Wednesday a Enid už padlo prý i při natáčení. V rozhovoru pro Elitedaily.com Myersová prozradila, že s Ortegou na place vtipkovali o spojení svých postav. „Víte, co vždycky říkám: ‚A byli to spolubydlící‘,“ řekla s odkazem na populární meme mezi LGBTQ+ komunitou. „S Jennou jsme si to říkaly pořád. A to je všechno, co je třeba říct – myslím, že to vystihuje poselství.“

Pár Wednesday a Enid snem LGBT+ komunity

Někteří fanoušci dokonce začali Wednesday mají za queer ikonu. V reakci na to Ortega řekla magazínu Pride: „Myslím, že proto, že je drsňačka.“

„Je v pohodě, má hezký smysl pro styl, ale je to někdo, kdo přijímá svou odlišnost a nechce se nikomu zavděčit,“ vysvětlila Jenna. „Mám pocit, že to je opravdu, opravdu silná věc. Mám pocit, že lidé chtějí vidět silné ženy se silnými ženami.“

V průběhu osmi epizod se mezi Enid a Wednesday vyvinul velmi blízký vztah. A jako téměř každé blízké přátelství ho divák může snadno vnímat jejich počínající romantický vztah. To vyvolalo podle teenvogue.com širší diskusi o tom, zda nálepky „shipping“ patří ke každému platonickému přátelství a zda příliš mnoho fanoušky vysněných vztahů nepoškozuje hodnotu filmů a televizních pořadů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -