- Reklama -

Emma Myersová a Jenna Ortega promluvili o možné lásce Wednesday a Enid

Jenna Ortega a Emma Myers se vyslovují pro přátelství mezi Wednesday a Enid a zmiňují chemii mezi jejich postavami.

- Reklama -

Jenna Ortega, největší hvězda seriálu Wednesday, vyjádřila svou podporu svazku „Wenclair“. Mnoho fanoušků si totiž kvůli objetí v závěrečné epizodě seriálu vysnilo románek mezi Wednesday a Enid, tedy postavami Jenny Ortegové a Emmy Myersová.

„V dokonalém světě by z toho [Wednesday a Enid] něco bylo,“ řekla Ortega podle serveru Netflixlife.com.

S Xavierem platonický vztah, s Enid láska?

Stejný názor vyslovila také v rozhovoru pro MTV na kanálu Youtube: „Teď, když je Tyler mimo hru, mám pocit, že jdou kluci tak trochu mimo ni. Mám pocit, že se s Xavierem právě dostávají na bezpečné místo. Myslím, že je tam příležitost pro opravdu sladký platonický vztah.“

Téma vztahu mezi Wednesday a Enid už padlo prý i při natáčení. V rozhovoru pro Elitedaily.com Myersová prozradila, že s Ortegou na place vtipkovali o spojení svých postav. „Víte, co vždycky říkám: ‚A byli to spolubydlící‘,“ řekla s odkazem na populární meme mezi LGBTQ+ komunitou. „S Jennou jsme si to říkaly pořád. A to je všechno, co je třeba říct – myslím, že to vystihuje poselství.“

Pár Wednesday a Enid snem LGBT+ komunity

Někteří fanoušci dokonce začali Wednesday mají za queer ikonu. V reakci na to Ortega řekla magazínu Pride: „Myslím, že proto, že je drsňačka.“

„Je v pohodě, má hezký smysl pro styl, ale je to někdo, kdo přijímá svou odlišnost a nechce se nikomu zavděčit,“ vysvětlila Jenna. „Mám pocit, že to je opravdu, opravdu silná věc. Mám pocit, že lidé chtějí vidět silné ženy se silnými ženami.“

V průběhu osmi epizod se mezi Enid a Wednesday vyvinul velmi blízký vztah. A jako téměř každé blízké přátelství ho divák může snadno vnímat jejich počínající romantický vztah. To vyvolalo podle teenvogue.com širší diskusi o tom, zda nálepky „shipping“ patří ke každému platonickému přátelství a zda příliš mnoho fanoušky vysněných vztahů nepoškozuje hodnotu filmů a televizních pořadů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -