- Reklama -

Emma Myersová a Jenna Ortega promluvili o možné lásce Wednesday a Enid

Jenna Ortega a Emma Myers se vyslovují pro přátelství mezi Wednesday a Enid a zmiňují chemii mezi jejich postavami.

- Reklama -

Jenna Ortega, největší hvězda seriálu Wednesday, vyjádřila svou podporu svazku „Wenclair“. Mnoho fanoušků si totiž kvůli objetí v závěrečné epizodě seriálu vysnilo románek mezi Wednesday a Enid, tedy postavami Jenny Ortegové a Emmy Myersová.

„V dokonalém světě by z toho [Wednesday a Enid] něco bylo,“ řekla Ortega podle serveru Netflixlife.com.

S Xavierem platonický vztah, s Enid láska?

Stejný názor vyslovila také v rozhovoru pro MTV na kanálu Youtube: „Teď, když je Tyler mimo hru, mám pocit, že jdou kluci tak trochu mimo ni. Mám pocit, že se s Xavierem právě dostávají na bezpečné místo. Myslím, že je tam příležitost pro opravdu sladký platonický vztah.“

- Reklama -

Téma vztahu mezi Wednesday a Enid už padlo prý i při natáčení. V rozhovoru pro Elitedaily.com Myersová prozradila, že s Ortegou na place vtipkovali o spojení svých postav. „Víte, co vždycky říkám: ‚A byli to spolubydlící‘,“ řekla s odkazem na populární meme mezi LGBTQ+ komunitou. „S Jennou jsme si to říkaly pořád. A to je všechno, co je třeba říct – myslím, že to vystihuje poselství.“

Pár Wednesday a Enid snem LGBT+ komunity

Někteří fanoušci dokonce začali Wednesday mají za queer ikonu. V reakci na to Ortega řekla magazínu Pride: „Myslím, že proto, že je drsňačka.“

„Je v pohodě, má hezký smysl pro styl, ale je to někdo, kdo přijímá svou odlišnost a nechce se nikomu zavděčit,“ vysvětlila Jenna. „Mám pocit, že to je opravdu, opravdu silná věc. Mám pocit, že lidé chtějí vidět silné ženy se silnými ženami.“

V průběhu osmi epizod se mezi Enid a Wednesday vyvinul velmi blízký vztah. A jako téměř každé blízké přátelství ho divák může snadno vnímat jejich počínající romantický vztah. To vyvolalo podle teenvogue.com širší diskusi o tom, zda nálepky „shipping“ patří ke každému platonickému přátelství a zda příliš mnoho fanoušky vysněných vztahů nepoškozuje hodnotu filmů a televizních pořadů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -