- Reklama -

Tim Burton prozradil, jak se zapojí do druhé řady Wednesday

Mistr režie Tim Burton prozradil pár novinek ohledně nadcházející druhé řady seriálu Wednesday.

- Reklama -

Fanoušci o vznik druhé řady nemuseli mít vůbec strach, protože Wednesday byla naplánována na několik sezón již před samotným vysíláním první řady v roce 2022. A byla to trefa – seriál s Jennou Ortegou v hlavní roli si rychle získal srdce diváků, zejména díky nové interpretaci postavy Wednesday Addamsové a jejímu jedinečnému dobrodružství.

Dlouhé čekání na konec stávek

Jak prozradila představitelka hlavní role časopisu Glamour v dubnu roku 2023, přípravy na druhou řadu jsou již v plném proudu. Naznačila příchod „nových zápletek“ a slibuje, že následující epizody budou „větší a lepší“ než ta první. „Žádné dovolené ani jiné oddechové chvíle. Začínáme přípravy na druhou řadu Wednesday, což bylo vzrušující,“ svěřila se tehdy. „Vytváříme nové zápletky a sledujeme, kam se postavy vyvíjejí. Začínat tyto konverzace bylo velmi zábavné. Myslím, že druhá řada bude monumentální, což je velmi povzbudivé.“

Režisér Tim Burton, který stál v čele první řady, v nedávném rozhovoru s BFI nenechal fanoušky na pochybách o své účasti v druhé sezóně Wednesday. Přestože zdůraznil, že vše musí „počkat, dokud všechny stávky neskončí,“ uvedl, že bude „nějakým způsobem zapojen“ i do druhé řady. „Myslím, že až se vše uklidní, budeme moci pokračovat. Určitě budu nějakým způsobem zapojen. Teď je vše zastaveno.“

Obdiv představitelce Wednesday

Tim Burton také hovořil o spolupráci s herečkou Jennou Ortegovou a zdůraznil, že bez ní by Wednesday nebyla tak úspěšná. Burton prozradil, že se s postavou Wednesday silně ztotožnil, ale bez čistoty a síly, které jí dala Ortega, by bylo obtížné dosáhnout toho, co sledujeme na obrazovkách.

- Reklama -

Kromě toho ocenil hereččinu pozornost k detailům na place a její zkušenosti s hororovými filmy, což ji podle Burtna předurčilo pro tuto roli. „Je jednou z nejpozornějších osob, nejen jako herečka, ale i kvůli všemu kolem kamery a natáčení,“ řekl. „Je opravdu mimořádně nadaná. Navíc má za sebou mnoho hororových filmů, které já osobně miluji. To jí dalo v mých očích zvláštní místo.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -