- Reklama -

Tim Burton prozradil, jak se zapojí do druhé řady Wednesday

Mistr režie Tim Burton prozradil pár novinek ohledně nadcházející druhé řady seriálu Wednesday.

- Reklama -

Fanoušci o vznik druhé řady nemuseli mít vůbec strach, protože Wednesday byla naplánována na několik sezón již před samotným vysíláním první řady v roce 2022. A byla to trefa – seriál s Jennou Ortegou v hlavní roli si rychle získal srdce diváků, zejména díky nové interpretaci postavy Wednesday Addamsové a jejímu jedinečnému dobrodružství.

Dlouhé čekání na konec stávek

Jak prozradila představitelka hlavní role časopisu Glamour v dubnu roku 2023, přípravy na druhou řadu jsou již v plném proudu. Naznačila příchod „nových zápletek“ a slibuje, že následující epizody budou „větší a lepší“ než ta první. „Žádné dovolené ani jiné oddechové chvíle. Začínáme přípravy na druhou řadu Wednesday, což bylo vzrušující,“ svěřila se tehdy. „Vytváříme nové zápletky a sledujeme, kam se postavy vyvíjejí. Začínat tyto konverzace bylo velmi zábavné. Myslím, že druhá řada bude monumentální, což je velmi povzbudivé.“

Režisér Tim Burton, který stál v čele první řady, v nedávném rozhovoru s BFI nenechal fanoušky na pochybách o své účasti v druhé sezóně Wednesday. Přestože zdůraznil, že vše musí „počkat, dokud všechny stávky neskončí,“ uvedl, že bude „nějakým způsobem zapojen“ i do druhé řady. „Myslím, že až se vše uklidní, budeme moci pokračovat. Určitě budu nějakým způsobem zapojen. Teď je vše zastaveno.“

Obdiv představitelce Wednesday

Tim Burton také hovořil o spolupráci s herečkou Jennou Ortegovou a zdůraznil, že bez ní by Wednesday nebyla tak úspěšná. Burton prozradil, že se s postavou Wednesday silně ztotožnil, ale bez čistoty a síly, které jí dala Ortega, by bylo obtížné dosáhnout toho, co sledujeme na obrazovkách.

- Reklama -

Kromě toho ocenil hereččinu pozornost k detailům na place a její zkušenosti s hororovými filmy, což ji podle Burtna předurčilo pro tuto roli. „Je jednou z nejpozornějších osob, nejen jako herečka, ale i kvůli všemu kolem kamery a natáčení,“ řekl. „Je opravdu mimořádně nadaná. Navíc má za sebou mnoho hororových filmů, které já osobně miluji. To jí dalo v mých očích zvláštní místo.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -