- Reklama -

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

- Reklama -

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

V době, kdy se jeden z nejúspěšnějších seriálů Netflixu připravuje na další řadu, se očekává, že by se situace v Akademii Nikdyvíc mohla razantně změnit. Představitelka hlavní role Jenna Ortega se totiž stala také producentkou netflixáckého hitu. Wednesday se stala virální senzací i díky ikonickému plesovému tanci. Fenomenální scéná byla přitom jedním z ústředních momentů první série, který Ortega chtěla oproti původnímu scénáři změnit.

Podle herečky původní scénář pro Wednesdayin virální tanec měl být tzv. flash mob – tedy skupinový tanec, ve kterém se k jednomu tančícímu náhle přidá dav dalších lidí. Ortega nyní přiznala, že tento nápad vetovala s tím, že pro její postavu nedává smysl. „Buď to vystřihněte, nebo ať Wednesday někoho omráčí, a pak je hotovo,“ rozčilovala se. Ortegová měla prý silný pocit, že by se k náladové postavě neměli přidat její spolužáci v tanci, vzhledem k jejímu charakteru gotičky a nepříliš přátelské povaze.

Ortega chce postavu Wednesday ochraňovat

Jenna Ortega tak znovu potvrdila, že měla nad tancem takřka plnou tvůrčí kontrolu, odmítla pomoc choreografa a představení naplánovala za pouhé dva týdny. Nebylo to však jediné tvůrčí rozhodnutí, které při natáčení dramatu pro Netflix režírovaného Timem Burtonem udělala.

- Reklama -

„Byla tam věta o šatech, které si má vzít na školní ples, a ona říká: ‚Panebože, ty se mi líbí! Nemůžu uvěřit, že jsem to řekla. Doslova se nenávidím.‘ A já jsem musela říct: ‚Ne, to není možné,'“ přiznala Ortega v podcastu Daxe Shepharda Armchair Expert. Herečka přiznala, že se cítila vůči své postavě „velmi ochranitelsky“ a několikrát musela vyzvat scénáristy, aby zajistili, že Wednesday bude spravedlivě potrestána.

Zavrhnutý milostný trojúhelník

„Byly chvíle, kdy jsem se na natáčení dokonce stala téměř neprofesionální, v tom smyslu, že jsem prostě začala měnit repliky,“ přiznala. Vedoucí scénáře si myslel, že improvizuje, a ona si pak musela sednout se scenáristy a vysvětlit jim, proč některé věci nelze udělat.

Ortega také vyjádřila zklamání nad tím, že tvůrci chtěli Wednesday mít v milostném trojúhelníku se dvěma studentkami Nikdyvíc. Tvrdí, že to pro její postavu „nedávalo smysl“. A ačkoli Jenna Ortega nebude mít u druhé série v titulcích roli scenáristky, její role výkonné producentky podle všeho zajistí, že druhá série zůstane věrná postavě Wednesday Addamsové, kterou si fanoušci zamilovali.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -