- Reklama -

Percy Hynes White není jen Xavier z Wednesday. Má slavné rodiče a chtěl do Stranger Things

Studenta Xaviera Thorpa v temném komediálním dramatu Wednesday od Netflixu ztvárnil Percy Hynes White.

- Reklama -

Jedním z nejvýraznějších herců v megaúspěšném seriálu Wednesday je Percy Hynes White. I přes svůj mladý věk má Percy za sebou již řadu let hereckých zkušeností. Podle IMDb jednadvacetiletý herec pracuje ve filmovém průmyslu už od roku 2008.

Jak připomínají stránky bustle.com, jeho nejznámějším role zatím byla v seriálu stanice FOX X-men: Nová generace z roku 2017, který pojednával o ústavu pro mutanty a souvisel s univerzem X-menů. Seriál, který patří k méně známým marvelovským počinům mimo MCU, běžel pouze dvě sezóny. Whiteovi však zkušenosti ze seriálu nepochybně usnadnily návrat k jeho postavě Xaviera ve Wednesday, mladíkovi se superschopnostmi, kterému nikdo nerozumí.

Percy Hynes White se herectví může učit od rodičů

S Xavierem má ostatně Percy něco společné – oba mají úspěšné rodiče. Percy Hynes White je totiž syn dvou známých osobností, minimálně tedy v oblasti Kanady. Jeho otec Thomas Hynes je nejvíce uznávaný jako autor, herec a režisér. Napsal řadu známých a úspěšných knih. Jako herec vystupuje před kamerou od roku 2001.

Známá je podle stránek express.co.uk i Percyho maminka Sherry Whiteová, která se spíš než jako herečka prosadila jako producentka a scénáristka.

- Reklama -

O roli ve Stranger Things přišel kvůli věku

V rozhovoru s Whiteovými rodiči pro televizi CBC dokonce vyšlo najevo, že se jejich syn kdysi jako teenager ucházel o roli v seriálu Stranger Things. Bohužel pro něj, byl o něco starší než členové hereckého obsazení, kteří jsou nyní známí jako Hawkinsova parta. Takže na roli nedosáhl a plán stát se hvězdou Stranger Things nevyšel. Litovat ale nemusí, jak to ostatně říká i Percyho otec. „Je jen štěstí, že to tehdy nedostal,“ myslí si Hynes o svém synovi.

A dost možná má pravdu. Díky tomu, že White nezískal roli ve Stranger Things, si mohl zahrát Xaviera. Což se nepochybně vyplatilo, protože už se s Jennou Ortegou spojil pro další projekt. „Film, který právě natáčím v Utahu, je také s ní… je nám spolu dobře,“ řekl pro popternative.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -