- Reklama -

Percy Hynes White není jen Xavier z Wednesday. Má slavné rodiče a chtěl do Stranger Things

Studenta Xaviera Thorpa v temném komediálním dramatu Wednesday od Netflixu ztvárnil Percy Hynes White.

- Reklama -

Jedním z nejvýraznějších herců v megaúspěšném seriálu Wednesday je Percy Hynes White. I přes svůj mladý věk má Percy za sebou již řadu let hereckých zkušeností. Podle IMDb jednadvacetiletý herec pracuje ve filmovém průmyslu už od roku 2008.

Jak připomínají stránky bustle.com, jeho nejznámějším role zatím byla v seriálu stanice FOX X-men: Nová generace z roku 2017, který pojednával o ústavu pro mutanty a souvisel s univerzem X-menů. Seriál, který patří k méně známým marvelovským počinům mimo MCU, běžel pouze dvě sezóny. Whiteovi však zkušenosti ze seriálu nepochybně usnadnily návrat k jeho postavě Xaviera ve Wednesday, mladíkovi se superschopnostmi, kterému nikdo nerozumí.

Percy Hynes White se herectví může učit od rodičů

S Xavierem má ostatně Percy něco společné – oba mají úspěšné rodiče. Percy Hynes White je totiž syn dvou známých osobností, minimálně tedy v oblasti Kanady. Jeho otec Thomas Hynes je nejvíce uznávaný jako autor, herec a režisér. Napsal řadu známých a úspěšných knih. Jako herec vystupuje před kamerou od roku 2001.

Známá je podle stránek express.co.uk i Percyho maminka Sherry Whiteová, která se spíš než jako herečka prosadila jako producentka a scénáristka.

- Reklama -

O roli ve Stranger Things přišel kvůli věku

V rozhovoru s Whiteovými rodiči pro televizi CBC dokonce vyšlo najevo, že se jejich syn kdysi jako teenager ucházel o roli v seriálu Stranger Things. Bohužel pro něj, byl o něco starší než členové hereckého obsazení, kteří jsou nyní známí jako Hawkinsova parta. Takže na roli nedosáhl a plán stát se hvězdou Stranger Things nevyšel. Litovat ale nemusí, jak to ostatně říká i Percyho otec. „Je jen štěstí, že to tehdy nedostal,“ myslí si Hynes o svém synovi.

A dost možná má pravdu. Díky tomu, že White nezískal roli ve Stranger Things, si mohl zahrát Xaviera. Což se nepochybně vyplatilo, protože už se s Jennou Ortegou spojil pro další projekt. „Film, který právě natáčím v Utahu, je také s ní… je nám spolu dobře,“ řekl pro popternative.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -