- Reklama -

Percy Hynes White není jen Xavier z Wednesday. Má slavné rodiče a chtěl do Stranger Things

Studenta Xaviera Thorpa v temném komediálním dramatu Wednesday od Netflixu ztvárnil Percy Hynes White.

- Reklama -

Jedním z nejvýraznějších herců v megaúspěšném seriálu Wednesday je Percy Hynes White. I přes svůj mladý věk má Percy za sebou již řadu let hereckých zkušeností. Podle IMDb jednadvacetiletý herec pracuje ve filmovém průmyslu už od roku 2008.

Jak připomínají stránky bustle.com, jeho nejznámějším role zatím byla v seriálu stanice FOX X-men: Nová generace z roku 2017, který pojednával o ústavu pro mutanty a souvisel s univerzem X-menů. Seriál, který patří k méně známým marvelovským počinům mimo MCU, běžel pouze dvě sezóny. Whiteovi však zkušenosti ze seriálu nepochybně usnadnily návrat k jeho postavě Xaviera ve Wednesday, mladíkovi se superschopnostmi, kterému nikdo nerozumí.

Percy Hynes White se herectví může učit od rodičů

S Xavierem má ostatně Percy něco společné – oba mají úspěšné rodiče. Percy Hynes White je totiž syn dvou známých osobností, minimálně tedy v oblasti Kanady. Jeho otec Thomas Hynes je nejvíce uznávaný jako autor, herec a režisér. Napsal řadu známých a úspěšných knih. Jako herec vystupuje před kamerou od roku 2001.

Známá je podle stránek express.co.uk i Percyho maminka Sherry Whiteová, která se spíš než jako herečka prosadila jako producentka a scénáristka.

O roli ve Stranger Things přišel kvůli věku

V rozhovoru s Whiteovými rodiči pro televizi CBC dokonce vyšlo najevo, že se jejich syn kdysi jako teenager ucházel o roli v seriálu Stranger Things. Bohužel pro něj, byl o něco starší než členové hereckého obsazení, kteří jsou nyní známí jako Hawkinsova parta. Takže na roli nedosáhl a plán stát se hvězdou Stranger Things nevyšel. Litovat ale nemusí, jak to ostatně říká i Percyho otec. „Je jen štěstí, že to tehdy nedostal,“ myslí si Hynes o svém synovi.

A dost možná má pravdu. Díky tomu, že White nezískal roli ve Stranger Things, si mohl zahrát Xaviera. Což se nepochybně vyplatilo, protože už se s Jennou Ortegou spojil pro další projekt. „Film, který právě natáčím v Utahu, je také s ní… je nám spolu dobře,“ řekl pro popternative.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -