- Reklama -

Percy Hynes White není jen Xavier z Wednesday. Má slavné rodiče a chtěl do Stranger Things

Studenta Xaviera Thorpa v temném komediálním dramatu Wednesday od Netflixu ztvárnil Percy Hynes White.

- Reklama -

Jedním z nejvýraznějších herců v megaúspěšném seriálu Wednesday je Percy Hynes White. I přes svůj mladý věk má Percy za sebou již řadu let hereckých zkušeností. Podle IMDb jednadvacetiletý herec pracuje ve filmovém průmyslu už od roku 2008.

Jak připomínají stránky bustle.com, jeho nejznámějším role zatím byla v seriálu stanice FOX X-men: Nová generace z roku 2017, který pojednával o ústavu pro mutanty a souvisel s univerzem X-menů. Seriál, který patří k méně známým marvelovským počinům mimo MCU, běžel pouze dvě sezóny. Whiteovi však zkušenosti ze seriálu nepochybně usnadnily návrat k jeho postavě Xaviera ve Wednesday, mladíkovi se superschopnostmi, kterému nikdo nerozumí.

Percy Hynes White se herectví může učit od rodičů

S Xavierem má ostatně Percy něco společné – oba mají úspěšné rodiče. Percy Hynes White je totiž syn dvou známých osobností, minimálně tedy v oblasti Kanady. Jeho otec Thomas Hynes je nejvíce uznávaný jako autor, herec a režisér. Napsal řadu známých a úspěšných knih. Jako herec vystupuje před kamerou od roku 2001.

Známá je podle stránek express.co.uk i Percyho maminka Sherry Whiteová, která se spíš než jako herečka prosadila jako producentka a scénáristka.

- Reklama -

O roli ve Stranger Things přišel kvůli věku

V rozhovoru s Whiteovými rodiči pro televizi CBC dokonce vyšlo najevo, že se jejich syn kdysi jako teenager ucházel o roli v seriálu Stranger Things. Bohužel pro něj, byl o něco starší než členové hereckého obsazení, kteří jsou nyní známí jako Hawkinsova parta. Takže na roli nedosáhl a plán stát se hvězdou Stranger Things nevyšel. Litovat ale nemusí, jak to ostatně říká i Percyho otec. „Je jen štěstí, že to tehdy nedostal,“ myslí si Hynes o svém synovi.

A dost možná má pravdu. Díky tomu, že White nezískal roli ve Stranger Things, si mohl zahrát Xaviera. Což se nepochybně vyplatilo, protože už se s Jennou Ortegou spojil pro další projekt. „Film, který právě natáčím v Utahu, je také s ní… je nám spolu dobře,“ řekl pro popternative.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -