- Reklama -

Peaky Blinders: Cillian Murphy přiznal trable s hraním Thomase Shelbyho

Hvězda seriálu Peaky Blinders Cillian Murphy přiznal, že měl problémy být natolik „fyzicky impozantní“, aby mohl hrát Thomase Shelbyho.

- Reklama -

Irský herec ztvárnil fiktivního šéfa birminghamského gangu Tommyho Shelbyho v seriálu BBC. Seriál se poprvé objevil na obrazovkách v roce 2013. Stal se tak velkým hitem, že ho nakonec koupil Netflix. Už se odvysílalo 5 sérií, fanoušci momentálně napjatě očekávají šestou.

I když je asi někdy složité udržet seriál v takové kvalitě na jakou jsou fanoušci zvyklí. Cillian Murphy v nedávném rozhovoru odhalil, že je pro něj těžké hrát jeho postavu Peaky Blinders. Ve skutečnosti se od Tommyho poměrně dost odlišuje.

Cillianovi bylo něco přes dvacet, když si zahrál ve svém prvním velkém hollywoodském snímku. Získal roli ve filmu Dannyho Boylea z roku 28 dní poté. To se psal rok 2002.

Hvězdou Hollywoodu

Od té doby se objevil v řadě hollywoodských filmů. Zahrál si v několika trhacích geniálního režiséra Christophera Nolana, jako v Inception, Dunkirku nebo Nolenově Batmanovské trilogii.

Teď už více než 5 let sklízí pochvaly za svou roli hlavy zločinecké rodiny Shelbyových v seriálovém dramatu Peaky Blinders.

Hvězda gangsterského příběhu z Anglie po první světové válce připustila, že zahrát správně tak velkou roli pro ni nebylo snadné vylíčit velkým charakterovým rozdílům mezi Cillianem Murphym a Thomasem Shelbym.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -