- Reklama -

Peaky Blinders: Cillian Murphy přiznal trable s hraním Thomase Shelbyho

Hvězda seriálu Peaky Blinders Cillian Murphy přiznal, že měl problémy být natolik „fyzicky impozantní“, aby mohl hrát Thomase Shelbyho.

- Reklama -

Irský herec ztvárnil fiktivního šéfa birminghamského gangu Tommyho Shelbyho v seriálu BBC. Seriál se poprvé objevil na obrazovkách v roce 2013. Stal se tak velkým hitem, že ho nakonec koupil Netflix. Už se odvysílalo 5 sérií, fanoušci momentálně napjatě očekávají šestou.

I když je asi někdy složité udržet seriál v takové kvalitě na jakou jsou fanoušci zvyklí. Cillian Murphy v nedávném rozhovoru odhalil, že je pro něj těžké hrát jeho postavu Peaky Blinders. Ve skutečnosti se od Tommyho poměrně dost odlišuje.

Cillianovi bylo něco přes dvacet, když si zahrál ve svém prvním velkém hollywoodském snímku. Získal roli ve filmu Dannyho Boylea z roku 28 dní poté. To se psal rok 2002.

Hvězdou Hollywoodu

- Reklama -

Od té doby se objevil v řadě hollywoodských filmů. Zahrál si v několika trhacích geniálního režiséra Christophera Nolana, jako v Inception, Dunkirku nebo Nolenově Batmanovské trilogii.

Teď už více než 5 let sklízí pochvaly za svou roli hlavy zločinecké rodiny Shelbyových v seriálovém dramatu Peaky Blinders.

Hvězda gangsterského příběhu z Anglie po první světové válce připustila, že zahrát správně tak velkou roli pro ni nebylo snadné vylíčit velkým charakterovým rozdílům mezi Cillianem Murphym a Thomasem Shelbym.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -