- Reklama -

Peaky Blinders: Cillian Murphy přiznal trable s hraním Thomase Shelbyho

Hvězda seriálu Peaky Blinders Cillian Murphy přiznal, že měl problémy být natolik „fyzicky impozantní“, aby mohl hrát Thomase Shelbyho.

- Reklama -

Irský herec ztvárnil fiktivního šéfa birminghamského gangu Tommyho Shelbyho v seriálu BBC. Seriál se poprvé objevil na obrazovkách v roce 2013. Stal se tak velkým hitem, že ho nakonec koupil Netflix. Už se odvysílalo 5 sérií, fanoušci momentálně napjatě očekávají šestou.

I když je asi někdy složité udržet seriál v takové kvalitě na jakou jsou fanoušci zvyklí. Cillian Murphy v nedávném rozhovoru odhalil, že je pro něj těžké hrát jeho postavu Peaky Blinders. Ve skutečnosti se od Tommyho poměrně dost odlišuje.

Cillianovi bylo něco přes dvacet, když si zahrál ve svém prvním velkém hollywoodském snímku. Získal roli ve filmu Dannyho Boylea z roku 28 dní poté. To se psal rok 2002.

Hvězdou Hollywoodu

Od té doby se objevil v řadě hollywoodských filmů. Zahrál si v několika trhacích geniálního režiséra Christophera Nolana, jako v Inception, Dunkirku nebo Nolenově Batmanovské trilogii.

Teď už více než 5 let sklízí pochvaly za svou roli hlavy zločinecké rodiny Shelbyových v seriálovém dramatu Peaky Blinders.

Hvězda gangsterského příběhu z Anglie po první světové válce připustila, že zahrát správně tak velkou roli pro ni nebylo snadné vylíčit velkým charakterovým rozdílům mezi Cillianem Murphym a Thomasem Shelbym.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -