- Reklama -

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

- Reklama -

Jak všichni fanoušci Gangů z Birminghamu moc dobře vědí, televizní seriál skončil svou strhující šestou sérií. Naštěstí to pro milovníky Thomase Shelbyho a jeho gangu neznamená definitivní konec. Tvůrce seriálu Steven Knight už pilně připravuje pokračování pro velké plátno. A to podle posledních zpráv zavede Shelbyho partu do centra druhé světové války.

Filmové zpracování oblíbeného seriálu potěší fanoušky hned z několika důvodů. Jak prozradil v exkluzivním rozhovoru pro Daily Mirror Steven Knight, tvůrčí tým Peaky Blinders má k dispozici větší rozpočet a je připraven přinést dechberoucí akční scény, epické kaskadérské kousky a dechberoucí podívanou. Knight dokonce naznačil, že hlavní hrdina filmu Tommy Shelby, kterého ztvární talentovaný Cillian Murphy, by mohl být jakousi novou, lepší variantou nepolapitelného agenta Jamese Bonda.

„Největší rozdíl mezi filmem a seriálem je v rozpočtu. Když děláte věci pro televizi, často musíte přinutit lidi, aby si něco představili. Ale u filmu to opravdu můžete udělat. Můžete věci přifouknout,“ těší se Knight.

Brzy to nebude, varuje fanoušky Cillian Murphy

A ačkoli jsou podrobnosti o produkci zatím v režimu utajení, už je potvrzeno, že natáčení bude probíhat v birminghamském Digbeth Loc. Studios, což zajistí autentické kulisy pro napínavé eskapády gangu z Birminghamu. Podle prvotních informací to vypadalo, že scénář bude hotový v roce 2022. Jenže v neávném rozhovoru pro Rolling Stone představitel Tommyho Shelbyho přiznal, že to tak žhavé nakonec nebude. Jak Cillian Murphy prohlásil, na hotový film si fandové ještě nějakou dobu budou muset počkat. Příznivce herce snad alespoň trochu utěší, že se Murphy brzy ukáže v kinech alespoň v očekávaném novince Christophera Nolana Oppenheimer, kde nepochybně předvede svou hereckou všestrannost v další přesvědčivé roli.

- Reklama -

Ale zpátky k Peaky Blinders. Ze slov Stevena Knighta to vypadá, že připravovaný film nebude poslední vycházkou do továrnami zakouřeného Birminghamu. V rozhovoru totiž tvůrce naznažil, že filmem odkaz Peaky Blinders nekončí, a neurčitě se odvolával na další připravované projekty. I když konkrétní informace zůstávají zahaleny tajemstvím, jedno je jisté: příběh rodiny Shelbyových zdaleka nekončí a fanoušci se na další napínavá dobrodružství Tommyho a spol.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -