- Reklama -

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

- Reklama -

Jak všichni fanoušci Gangů z Birminghamu moc dobře vědí, televizní seriál skončil svou strhující šestou sérií. Naštěstí to pro milovníky Thomase Shelbyho a jeho gangu neznamená definitivní konec. Tvůrce seriálu Steven Knight už pilně připravuje pokračování pro velké plátno. A to podle posledních zpráv zavede Shelbyho partu do centra druhé světové války.

Filmové zpracování oblíbeného seriálu potěší fanoušky hned z několika důvodů. Jak prozradil v exkluzivním rozhovoru pro Daily Mirror Steven Knight, tvůrčí tým Peaky Blinders má k dispozici větší rozpočet a je připraven přinést dechberoucí akční scény, epické kaskadérské kousky a dechberoucí podívanou. Knight dokonce naznačil, že hlavní hrdina filmu Tommy Shelby, kterého ztvární talentovaný Cillian Murphy, by mohl být jakousi novou, lepší variantou nepolapitelného agenta Jamese Bonda.

„Největší rozdíl mezi filmem a seriálem je v rozpočtu. Když děláte věci pro televizi, často musíte přinutit lidi, aby si něco představili. Ale u filmu to opravdu můžete udělat. Můžete věci přifouknout,“ těší se Knight.

Brzy to nebude, varuje fanoušky Cillian Murphy

A ačkoli jsou podrobnosti o produkci zatím v režimu utajení, už je potvrzeno, že natáčení bude probíhat v birminghamském Digbeth Loc. Studios, což zajistí autentické kulisy pro napínavé eskapády gangu z Birminghamu. Podle prvotních informací to vypadalo, že scénář bude hotový v roce 2022. Jenže v neávném rozhovoru pro Rolling Stone představitel Tommyho Shelbyho přiznal, že to tak žhavé nakonec nebude. Jak Cillian Murphy prohlásil, na hotový film si fandové ještě nějakou dobu budou muset počkat. Příznivce herce snad alespoň trochu utěší, že se Murphy brzy ukáže v kinech alespoň v očekávaném novince Christophera Nolana Oppenheimer, kde nepochybně předvede svou hereckou všestrannost v další přesvědčivé roli.

- Reklama -

Ale zpátky k Peaky Blinders. Ze slov Stevena Knighta to vypadá, že připravovaný film nebude poslední vycházkou do továrnami zakouřeného Birminghamu. V rozhovoru totiž tvůrce naznažil, že filmem odkaz Peaky Blinders nekončí, a neurčitě se odvolával na další připravované projekty. I když konkrétní informace zůstávají zahaleny tajemstvím, jedno je jisté: příběh rodiny Shelbyových zdaleka nekončí a fanoušci se na další napínavá dobrodružství Tommyho a spol.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -