- Reklama -

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

- Reklama -

Jak všichni fanoušci Gangů z Birminghamu moc dobře vědí, televizní seriál skončil svou strhující šestou sérií. Naštěstí to pro milovníky Thomase Shelbyho a jeho gangu neznamená definitivní konec. Tvůrce seriálu Steven Knight už pilně připravuje pokračování pro velké plátno. A to podle posledních zpráv zavede Shelbyho partu do centra druhé světové války.

Filmové zpracování oblíbeného seriálu potěší fanoušky hned z několika důvodů. Jak prozradil v exkluzivním rozhovoru pro Daily Mirror Steven Knight, tvůrčí tým Peaky Blinders má k dispozici větší rozpočet a je připraven přinést dechberoucí akční scény, epické kaskadérské kousky a dechberoucí podívanou. Knight dokonce naznačil, že hlavní hrdina filmu Tommy Shelby, kterého ztvární talentovaný Cillian Murphy, by mohl být jakousi novou, lepší variantou nepolapitelného agenta Jamese Bonda.

„Největší rozdíl mezi filmem a seriálem je v rozpočtu. Když děláte věci pro televizi, často musíte přinutit lidi, aby si něco představili. Ale u filmu to opravdu můžete udělat. Můžete věci přifouknout,“ těší se Knight.

Brzy to nebude, varuje fanoušky Cillian Murphy

A ačkoli jsou podrobnosti o produkci zatím v režimu utajení, už je potvrzeno, že natáčení bude probíhat v birminghamském Digbeth Loc. Studios, což zajistí autentické kulisy pro napínavé eskapády gangu z Birminghamu. Podle prvotních informací to vypadalo, že scénář bude hotový v roce 2022. Jenže v neávném rozhovoru pro Rolling Stone představitel Tommyho Shelbyho přiznal, že to tak žhavé nakonec nebude. Jak Cillian Murphy prohlásil, na hotový film si fandové ještě nějakou dobu budou muset počkat. Příznivce herce snad alespoň trochu utěší, že se Murphy brzy ukáže v kinech alespoň v očekávaném novince Christophera Nolana Oppenheimer, kde nepochybně předvede svou hereckou všestrannost v další přesvědčivé roli.

- Reklama -

Ale zpátky k Peaky Blinders. Ze slov Stevena Knighta to vypadá, že připravovaný film nebude poslední vycházkou do továrnami zakouřeného Birminghamu. V rozhovoru totiž tvůrce naznažil, že filmem odkaz Peaky Blinders nekončí, a neurčitě se odvolával na další připravované projekty. I když konkrétní informace zůstávají zahaleny tajemstvím, jedno je jisté: příběh rodiny Shelbyových zdaleka nekončí a fanoušci se na další napínavá dobrodružství Tommyho a spol.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -