- Reklama -

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

- Reklama -

Tvůrce Peaky Blinders Steven Knight potvrdil, že téměř dokončil scénář k celovečernímu filmu a je připraven zahájit natáčení. „Právě teď ho píšu. Chci říct, že už jsem skoro hotový s psaním a chystáme se to natáčet… Zařizuji filmové a televizní ateliéry v Digbeth v Birminghamu,“ řekl Knight podle webu nme.com.

„Budeme to natáčet ve studiu v Digbeth v Birminghamu,“ naznačil, že Peaky Blinders film bude v něčem opravdovější než seriál. „Digbeth a Small Heath [jsou] místa, kde se Peaky Blinders skutečně pohybovali, takže je to jako by se gang vracel domů.“

Natáčení filmu by mělo zabrat rok a půl

Tvůrce Peaky Blinders dodal, že „doufá, že budeme natáčet… do 18 měsíců. A pak to samozřejmě dáme dohromady. Já nevím. Chci říct, že bude záležet na distributorech a dalších věcech, kdy to vyjde.

Kromě informací o plánování a psaní scénáře Knight prozradil, kdo se vrátí do velkofilmové adaptace. Na otázku, zda Peaky Blinders film představí známé herce, odpověděl: „Samozřejmě, a několik nových tváří, které budou, doufejme, docela překvapivé.“

- Reklama -

Cillian Murphy se na návrat do známého prostředí těší

O čem film bude, ale jinak zatím není vůbec jasné. Cillian Murphy, který v seriálu hraje Thomase Shelbyho, nedávno řekl prozradil indiewire.com, že nemá představu o tom, co film obnáší, ale těší se na účast.

„Byl bych stejně nadšený jako kdokoli jiný, kdybych si mohl přečíst scénář,“ řekl Murphy. „Ale myslím, že je dobré, aby si každý z nás trochu odpočinul. To je vždycky zdravé a pak se můžeme přeskupit. Steve je šíleně zaneprázdněný a žádaný scénárista, ale vím, že psaní ‚Peaky Blinders‘ nade vše miluje, určitě vám řekl totéž. Zbožňuje ho. Takže si myslím, že až přijde čas a bude-li třeba vyprávět další příběh, budu u toho.“

Pokud vše půjde podle plánu, film bude snad natočený do konce roku 2023. Premiéry v kinech bychom se tak za velmi pozitivního vývoje mohli dočkat koncem roku 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -