- Reklama -

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

- Reklama -

Tvůrce Peaky Blinders Steven Knight potvrdil, že téměř dokončil scénář k celovečernímu filmu a je připraven zahájit natáčení. „Právě teď ho píšu. Chci říct, že už jsem skoro hotový s psaním a chystáme se to natáčet… Zařizuji filmové a televizní ateliéry v Digbeth v Birminghamu,“ řekl Knight podle webu nme.com.

„Budeme to natáčet ve studiu v Digbeth v Birminghamu,“ naznačil, že Peaky Blinders film bude v něčem opravdovější než seriál. „Digbeth a Small Heath [jsou] místa, kde se Peaky Blinders skutečně pohybovali, takže je to jako by se gang vracel domů.“

Natáčení filmu by mělo zabrat rok a půl

Tvůrce Peaky Blinders dodal, že „doufá, že budeme natáčet… do 18 měsíců. A pak to samozřejmě dáme dohromady. Já nevím. Chci říct, že bude záležet na distributorech a dalších věcech, kdy to vyjde.

Kromě informací o plánování a psaní scénáře Knight prozradil, kdo se vrátí do velkofilmové adaptace. Na otázku, zda Peaky Blinders film představí známé herce, odpověděl: „Samozřejmě, a několik nových tváří, které budou, doufejme, docela překvapivé.“

Cillian Murphy se na návrat do známého prostředí těší

O čem film bude, ale jinak zatím není vůbec jasné. Cillian Murphy, který v seriálu hraje Thomase Shelbyho, nedávno řekl prozradil indiewire.com, že nemá představu o tom, co film obnáší, ale těší se na účast.

„Byl bych stejně nadšený jako kdokoli jiný, kdybych si mohl přečíst scénář,“ řekl Murphy. „Ale myslím, že je dobré, aby si každý z nás trochu odpočinul. To je vždycky zdravé a pak se můžeme přeskupit. Steve je šíleně zaneprázdněný a žádaný scénárista, ale vím, že psaní ‚Peaky Blinders‘ nade vše miluje, určitě vám řekl totéž. Zbožňuje ho. Takže si myslím, že až přijde čas a bude-li třeba vyprávět další příběh, budu u toho.“

Pokud vše půjde podle plánu, film bude snad natočený do konce roku 2023. Premiéry v kinech bychom se tak za velmi pozitivního vývoje mohli dočkat koncem roku 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -