- Reklama -

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

- Reklama -

Tvůrce Peaky Blinders Steven Knight potvrdil, že téměř dokončil scénář k celovečernímu filmu a je připraven zahájit natáčení. „Právě teď ho píšu. Chci říct, že už jsem skoro hotový s psaním a chystáme se to natáčet… Zařizuji filmové a televizní ateliéry v Digbeth v Birminghamu,“ řekl Knight podle webu nme.com.

„Budeme to natáčet ve studiu v Digbeth v Birminghamu,“ naznačil, že Peaky Blinders film bude v něčem opravdovější než seriál. „Digbeth a Small Heath [jsou] místa, kde se Peaky Blinders skutečně pohybovali, takže je to jako by se gang vracel domů.“

Natáčení filmu by mělo zabrat rok a půl

Tvůrce Peaky Blinders dodal, že „doufá, že budeme natáčet… do 18 měsíců. A pak to samozřejmě dáme dohromady. Já nevím. Chci říct, že bude záležet na distributorech a dalších věcech, kdy to vyjde.

Kromě informací o plánování a psaní scénáře Knight prozradil, kdo se vrátí do velkofilmové adaptace. Na otázku, zda Peaky Blinders film představí známé herce, odpověděl: „Samozřejmě, a několik nových tváří, které budou, doufejme, docela překvapivé.“

Cillian Murphy se na návrat do známého prostředí těší

O čem film bude, ale jinak zatím není vůbec jasné. Cillian Murphy, který v seriálu hraje Thomase Shelbyho, nedávno řekl prozradil indiewire.com, že nemá představu o tom, co film obnáší, ale těší se na účast.

„Byl bych stejně nadšený jako kdokoli jiný, kdybych si mohl přečíst scénář,“ řekl Murphy. „Ale myslím, že je dobré, aby si každý z nás trochu odpočinul. To je vždycky zdravé a pak se můžeme přeskupit. Steve je šíleně zaneprázdněný a žádaný scénárista, ale vím, že psaní ‚Peaky Blinders‘ nade vše miluje, určitě vám řekl totéž. Zbožňuje ho. Takže si myslím, že až přijde čas a bude-li třeba vyprávět další příběh, budu u toho.“

Pokud vše půjde podle plánu, film bude snad natočený do konce roku 2023. Premiéry v kinech bychom se tak za velmi pozitivního vývoje mohli dočkat koncem roku 2024.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -