- Reklama -

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

- Reklama -

Tvůrce Peaky Blinders Steven Knight potvrdil, že téměř dokončil scénář k celovečernímu filmu a je připraven zahájit natáčení. „Právě teď ho píšu. Chci říct, že už jsem skoro hotový s psaním a chystáme se to natáčet… Zařizuji filmové a televizní ateliéry v Digbeth v Birminghamu,“ řekl Knight podle webu nme.com.

„Budeme to natáčet ve studiu v Digbeth v Birminghamu,“ naznačil, že Peaky Blinders film bude v něčem opravdovější než seriál. „Digbeth a Small Heath [jsou] místa, kde se Peaky Blinders skutečně pohybovali, takže je to jako by se gang vracel domů.“

Natáčení filmu by mělo zabrat rok a půl

Tvůrce Peaky Blinders dodal, že „doufá, že budeme natáčet… do 18 měsíců. A pak to samozřejmě dáme dohromady. Já nevím. Chci říct, že bude záležet na distributorech a dalších věcech, kdy to vyjde.

Kromě informací o plánování a psaní scénáře Knight prozradil, kdo se vrátí do velkofilmové adaptace. Na otázku, zda Peaky Blinders film představí známé herce, odpověděl: „Samozřejmě, a několik nových tváří, které budou, doufejme, docela překvapivé.“

Cillian Murphy se na návrat do známého prostředí těší

O čem film bude, ale jinak zatím není vůbec jasné. Cillian Murphy, který v seriálu hraje Thomase Shelbyho, nedávno řekl prozradil indiewire.com, že nemá představu o tom, co film obnáší, ale těší se na účast.

„Byl bych stejně nadšený jako kdokoli jiný, kdybych si mohl přečíst scénář,“ řekl Murphy. „Ale myslím, že je dobré, aby si každý z nás trochu odpočinul. To je vždycky zdravé a pak se můžeme přeskupit. Steve je šíleně zaneprázdněný a žádaný scénárista, ale vím, že psaní ‚Peaky Blinders‘ nade vše miluje, určitě vám řekl totéž. Zbožňuje ho. Takže si myslím, že až přijde čas a bude-li třeba vyprávět další příběh, budu u toho.“

Pokud vše půjde podle plánu, film bude snad natočený do konce roku 2023. Premiéry v kinech bychom se tak za velmi pozitivního vývoje mohli dočkat koncem roku 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -