- Reklama -

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

- Reklama -

Tvůrce Peaky Blinders Steven Knight potvrdil, že téměř dokončil scénář k celovečernímu filmu a je připraven zahájit natáčení. „Právě teď ho píšu. Chci říct, že už jsem skoro hotový s psaním a chystáme se to natáčet… Zařizuji filmové a televizní ateliéry v Digbeth v Birminghamu,“ řekl Knight podle webu nme.com.

„Budeme to natáčet ve studiu v Digbeth v Birminghamu,“ naznačil, že Peaky Blinders film bude v něčem opravdovější než seriál. „Digbeth a Small Heath [jsou] místa, kde se Peaky Blinders skutečně pohybovali, takže je to jako by se gang vracel domů.“

Natáčení filmu by mělo zabrat rok a půl

Tvůrce Peaky Blinders dodal, že „doufá, že budeme natáčet… do 18 měsíců. A pak to samozřejmě dáme dohromady. Já nevím. Chci říct, že bude záležet na distributorech a dalších věcech, kdy to vyjde.

Kromě informací o plánování a psaní scénáře Knight prozradil, kdo se vrátí do velkofilmové adaptace. Na otázku, zda Peaky Blinders film představí známé herce, odpověděl: „Samozřejmě, a několik nových tváří, které budou, doufejme, docela překvapivé.“

- Reklama -

Cillian Murphy se na návrat do známého prostředí těší

O čem film bude, ale jinak zatím není vůbec jasné. Cillian Murphy, který v seriálu hraje Thomase Shelbyho, nedávno řekl prozradil indiewire.com, že nemá představu o tom, co film obnáší, ale těší se na účast.

„Byl bych stejně nadšený jako kdokoli jiný, kdybych si mohl přečíst scénář,“ řekl Murphy. „Ale myslím, že je dobré, aby si každý z nás trochu odpočinul. To je vždycky zdravé a pak se můžeme přeskupit. Steve je šíleně zaneprázdněný a žádaný scénárista, ale vím, že psaní ‚Peaky Blinders‘ nade vše miluje, určitě vám řekl totéž. Zbožňuje ho. Takže si myslím, že až přijde čas a bude-li třeba vyprávět další příběh, budu u toho.“

Pokud vše půjde podle plánu, film bude snad natočený do konce roku 2023. Premiéry v kinech bychom se tak za velmi pozitivního vývoje mohli dočkat koncem roku 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -