- Reklama -

Fanoušci Peaky Blinders mohou slavit: Po konci seriálu přijde celovečerní film!

Už v lednu by se na Netflixu měla objevit plánovaná poslední 6. řada seriálu Peaky Blinders.

- Reklama -

Pro mnoho fanoušků byla informace o konci seriálu zcela zdrcující. Teď se mohou radovat. Jejich oblíbení hrdinové se vrátí ve filmu.

Peaky Blinders je seriál o Tommym Shelbym, vůdci gangu z Birminghamu, který se díky Tommyho schopnostem postupně šplhá patry anglické společnosti výš a výš. V seriálu se objevila řada filmových hvězd, počínaje hvězdou původního Jurského parku Samem Neillem, přes držitele Oscara Adrienem Brodym až po nezapomenutelného Toma Hardyho v roli Žida Alfieho Salomona.

Natáčení filmu začne v roce 2023

Ze seriálu se postupem času stala nejprve kultovní záležitost, po uvedení na Netflixu a změně soundtracku ale už Peaky Blinders oslnili celý svět. Proto bylo pro mnoho příznivců seriálu zklamáním, že příběhy ze života členů Shelbyovic rodiny skončí. Nakonec to ale nenastane s 6. řadou. Přijde totiž ještě film!

S touhle dobrou zprávou pro všechny fanoušky Peaky Blinders přišel jako první server Variety.com. Podle jeho informací se s natáčením filmu k Peaky Blinders začne v roce 2023 a natáčení bude trvat 18 měsíců.

- Reklama -

Když k tomu přičteme dalších 6 měsíců na potřebnou postprodukci, snadno si jedne spočítá, že se premiéry filmu dočkáme snad někdy v roce 2025, ačkoli scénarista Steve Knight doufá, že se to stihne ještě v roce 2024. Každopádně se tak potvrzují jeho slova, kterými už v roce 2018 naznačoval, že by po konci seriálu mohl ještě přijít film nebo spin-off, kterým se celé vyprávění uzavře.

Děj? Zatím neznámý

„Chystám se napsat celovečerní film, který se bude odehrávat a natáčet v Birminghamu. To bude nejspíš takový konec Peaky Blinders, jak je známe,“ řekl Knight.

A dnes už je jasné, že se to opravdu stane. Méně zřejmé je zatím bohužel to, o čem připravovaný snímek Peaky Blinders bude pojednávat. Neví se totiž zatím vůbec nic.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -