- Reklama -

Fanoušci Peaky Blinders mohou slavit: Po konci seriálu přijde celovečerní film!

Už v lednu by se na Netflixu měla objevit plánovaná poslední 6. řada seriálu Peaky Blinders.

- Reklama -

Pro mnoho fanoušků byla informace o konci seriálu zcela zdrcující. Teď se mohou radovat. Jejich oblíbení hrdinové se vrátí ve filmu.

Peaky Blinders je seriál o Tommym Shelbym, vůdci gangu z Birminghamu, který se díky Tommyho schopnostem postupně šplhá patry anglické společnosti výš a výš. V seriálu se objevila řada filmových hvězd, počínaje hvězdou původního Jurského parku Samem Neillem, přes držitele Oscara Adrienem Brodym až po nezapomenutelného Toma Hardyho v roli Žida Alfieho Salomona.

Natáčení filmu začne v roce 2023

Ze seriálu se postupem času stala nejprve kultovní záležitost, po uvedení na Netflixu a změně soundtracku ale už Peaky Blinders oslnili celý svět. Proto bylo pro mnoho příznivců seriálu zklamáním, že příběhy ze života členů Shelbyovic rodiny skončí. Nakonec to ale nenastane s 6. řadou. Přijde totiž ještě film!

S touhle dobrou zprávou pro všechny fanoušky Peaky Blinders přišel jako první server Variety.com. Podle jeho informací se s natáčením filmu k Peaky Blinders začne v roce 2023 a natáčení bude trvat 18 měsíců.

Když k tomu přičteme dalších 6 měsíců na potřebnou postprodukci, snadno si jedne spočítá, že se premiéry filmu dočkáme snad někdy v roce 2025, ačkoli scénarista Steve Knight doufá, že se to stihne ještě v roce 2024. Každopádně se tak potvrzují jeho slova, kterými už v roce 2018 naznačoval, že by po konci seriálu mohl ještě přijít film nebo spin-off, kterým se celé vyprávění uzavře.

Děj? Zatím neznámý

„Chystám se napsat celovečerní film, který se bude odehrávat a natáčet v Birminghamu. To bude nejspíš takový konec Peaky Blinders, jak je známe,“ řekl Knight.

A dnes už je jasné, že se to opravdu stane. Méně zřejmé je zatím bohužel to, o čem připravovaný snímek Peaky Blinders bude pojednávat. Neví se totiž zatím vůbec nic.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -