- Reklama -

Fanoušci Peaky Blinders mohou slavit: Po konci seriálu přijde celovečerní film!

Už v lednu by se na Netflixu měla objevit plánovaná poslední 6. řada seriálu Peaky Blinders.

- Reklama -

Pro mnoho fanoušků byla informace o konci seriálu zcela zdrcující. Teď se mohou radovat. Jejich oblíbení hrdinové se vrátí ve filmu.

Peaky Blinders je seriál o Tommym Shelbym, vůdci gangu z Birminghamu, který se díky Tommyho schopnostem postupně šplhá patry anglické společnosti výš a výš. V seriálu se objevila řada filmových hvězd, počínaje hvězdou původního Jurského parku Samem Neillem, přes držitele Oscara Adrienem Brodym až po nezapomenutelného Toma Hardyho v roli Žida Alfieho Salomona.

Natáčení filmu začne v roce 2023

Ze seriálu se postupem času stala nejprve kultovní záležitost, po uvedení na Netflixu a změně soundtracku ale už Peaky Blinders oslnili celý svět. Proto bylo pro mnoho příznivců seriálu zklamáním, že příběhy ze života členů Shelbyovic rodiny skončí. Nakonec to ale nenastane s 6. řadou. Přijde totiž ještě film!

S touhle dobrou zprávou pro všechny fanoušky Peaky Blinders přišel jako první server Variety.com. Podle jeho informací se s natáčením filmu k Peaky Blinders začne v roce 2023 a natáčení bude trvat 18 měsíců.

Když k tomu přičteme dalších 6 měsíců na potřebnou postprodukci, snadno si jedne spočítá, že se premiéry filmu dočkáme snad někdy v roce 2025, ačkoli scénarista Steve Knight doufá, že se to stihne ještě v roce 2024. Každopádně se tak potvrzují jeho slova, kterými už v roce 2018 naznačoval, že by po konci seriálu mohl ještě přijít film nebo spin-off, kterým se celé vyprávění uzavře.

Děj? Zatím neznámý

„Chystám se napsat celovečerní film, který se bude odehrávat a natáčet v Birminghamu. To bude nejspíš takový konec Peaky Blinders, jak je známe,“ řekl Knight.

A dnes už je jasné, že se to opravdu stane. Méně zřejmé je zatím bohužel to, o čem připravovaný snímek Peaky Blinders bude pojednávat. Neví se totiž zatím vůbec nic.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -