- Reklama -

Fanoušci Peaky Blinders mohou slavit: Po konci seriálu přijde celovečerní film!

Už v lednu by se na Netflixu měla objevit plánovaná poslední 6. řada seriálu Peaky Blinders.

- Reklama -

Pro mnoho fanoušků byla informace o konci seriálu zcela zdrcující. Teď se mohou radovat. Jejich oblíbení hrdinové se vrátí ve filmu.

Peaky Blinders je seriál o Tommym Shelbym, vůdci gangu z Birminghamu, který se díky Tommyho schopnostem postupně šplhá patry anglické společnosti výš a výš. V seriálu se objevila řada filmových hvězd, počínaje hvězdou původního Jurského parku Samem Neillem, přes držitele Oscara Adrienem Brodym až po nezapomenutelného Toma Hardyho v roli Žida Alfieho Salomona.

Natáčení filmu začne v roce 2023

Ze seriálu se postupem času stala nejprve kultovní záležitost, po uvedení na Netflixu a změně soundtracku ale už Peaky Blinders oslnili celý svět. Proto bylo pro mnoho příznivců seriálu zklamáním, že příběhy ze života členů Shelbyovic rodiny skončí. Nakonec to ale nenastane s 6. řadou. Přijde totiž ještě film!

S touhle dobrou zprávou pro všechny fanoušky Peaky Blinders přišel jako první server Variety.com. Podle jeho informací se s natáčením filmu k Peaky Blinders začne v roce 2023 a natáčení bude trvat 18 měsíců.

- Reklama -

Když k tomu přičteme dalších 6 měsíců na potřebnou postprodukci, snadno si jedne spočítá, že se premiéry filmu dočkáme snad někdy v roce 2025, ačkoli scénarista Steve Knight doufá, že se to stihne ještě v roce 2024. Každopádně se tak potvrzují jeho slova, kterými už v roce 2018 naznačoval, že by po konci seriálu mohl ještě přijít film nebo spin-off, kterým se celé vyprávění uzavře.

Děj? Zatím neznámý

„Chystám se napsat celovečerní film, který se bude odehrávat a natáčet v Birminghamu. To bude nejspíš takový konec Peaky Blinders, jak je známe,“ řekl Knight.

A dnes už je jasné, že se to opravdu stane. Méně zřejmé je zatím bohužel to, o čem připravovaný snímek Peaky Blinders bude pojednávat. Neví se totiž zatím vůbec nic.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -