- Reklama -

Courteney Coxová měla v domě ducha. Nakonec před ním utekla

Herečka Courteney Coxová, známá hlavně jako Monika ze seriálu Přátelé, nadobro opustila svůj dům v Los Angeles, protože se bála, že v něm straší!

- Reklama -

57letá hvězda Vřískotu vyprávěla hororový příběh v nedávné epizodě pořadu „Jimmy Kimmel Live!“. A v něm Courteney Coxová prozradila, co ji dovedlo k tomu, že musela prodat svůj byt v Laurel Canyonu.

Bývalá kráska ze seriálu „Přátelé“ tvrdí, že písničkářka Carole Kingová, bývalá majitelka domu v Laurel Canyonu, ji varovala, že v něm žije duch squattera. Tehdy nevěřící Courteney však představu nadpřirozena smetla ze stolu.

Dům duchů? Nevadí, myslela si Coxová

„Carole Kingová za mnou přišla domů a vyprávěla mi, že v domě došlo k rozvodu, který byl opravdu ošklivý, a od té doby byl v domě duch,“ vyprávěla Coxová. „A já na to: ‚Jo, to je fuk.‘ „

„Ale jiní lidé, kteří tam se mnou bydleli, například moji přátelé, říkali, že cítili setkání se ženou, která seděla na kraji postele,“ vzpomíná hvězda hororu „Vřískot“.

Monika ze seriálu Přátelé uvedla, že se později dokonce zúčastnila seance s 80letou Kingovou. Ale přes snahu o přímou komunikaci s duchem stále plně nevěřila, že v jejím domě straší. Oči jí otevřel až řidič zásilkové služby UPS.

Nikdy by v domě znovu nespala sama

„Jednoho dne jsem byla v domě a v té době jsem tomu nijak nevěřila. A zazvonil zvonek,“ svěřila se herečka Kimmelovi. „Byl to chlapík z UPS nebo podobné služby, otevřela jsem mu a on se zeptal: ‚Víte, že v tomhle domě straší? „A já na to: ‚Jo, proč? Proč si to myslíte?“

„A on na to: ‚Protože za vámi někdo stojí,'“ řekl Coxová. „A já na to: ‚Takže to prodáme.'“ Nedlouho poté si herečka sbalila věci a odstěhovala se. „Už nikdy bych tam nemohla spát sama,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -