- Reklama -

Courteney Coxová měla v domě ducha. Nakonec před ním utekla

Herečka Courteney Coxová, známá hlavně jako Monika ze seriálu Přátelé, nadobro opustila svůj dům v Los Angeles, protože se bála, že v něm straší!

- Reklama -

57letá hvězda Vřískotu vyprávěla hororový příběh v nedávné epizodě pořadu „Jimmy Kimmel Live!“. A v něm Courteney Coxová prozradila, co ji dovedlo k tomu, že musela prodat svůj byt v Laurel Canyonu.

Bývalá kráska ze seriálu „Přátelé“ tvrdí, že písničkářka Carole Kingová, bývalá majitelka domu v Laurel Canyonu, ji varovala, že v něm žije duch squattera. Tehdy nevěřící Courteney však představu nadpřirozena smetla ze stolu.

Dům duchů? Nevadí, myslela si Coxová

„Carole Kingová za mnou přišla domů a vyprávěla mi, že v domě došlo k rozvodu, který byl opravdu ošklivý, a od té doby byl v domě duch,“ vyprávěla Coxová. „A já na to: ‚Jo, to je fuk.‘ „

„Ale jiní lidé, kteří tam se mnou bydleli, například moji přátelé, říkali, že cítili setkání se ženou, která seděla na kraji postele,“ vzpomíná hvězda hororu „Vřískot“.

- Reklama -

Monika ze seriálu Přátelé uvedla, že se později dokonce zúčastnila seance s 80letou Kingovou. Ale přes snahu o přímou komunikaci s duchem stále plně nevěřila, že v jejím domě straší. Oči jí otevřel až řidič zásilkové služby UPS.

Nikdy by v domě znovu nespala sama

„Jednoho dne jsem byla v domě a v té době jsem tomu nijak nevěřila. A zazvonil zvonek,“ svěřila se herečka Kimmelovi. „Byl to chlapík z UPS nebo podobné služby, otevřela jsem mu a on se zeptal: ‚Víte, že v tomhle domě straší? „A já na to: ‚Jo, proč? Proč si to myslíte?“

„A on na to: ‚Protože za vámi někdo stojí,'“ řekl Coxová. „A já na to: ‚Takže to prodáme.'“ Nedlouho poté si herečka sbalila věci a odstěhovala se. „Už nikdy bych tam nemohla spát sama,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -