- Reklama -

Courteney Coxová měla v domě ducha. Nakonec před ním utekla

Herečka Courteney Coxová, známá hlavně jako Monika ze seriálu Přátelé, nadobro opustila svůj dům v Los Angeles, protože se bála, že v něm straší!

- Reklama -

57letá hvězda Vřískotu vyprávěla hororový příběh v nedávné epizodě pořadu „Jimmy Kimmel Live!“. A v něm Courteney Coxová prozradila, co ji dovedlo k tomu, že musela prodat svůj byt v Laurel Canyonu.

Bývalá kráska ze seriálu „Přátelé“ tvrdí, že písničkářka Carole Kingová, bývalá majitelka domu v Laurel Canyonu, ji varovala, že v něm žije duch squattera. Tehdy nevěřící Courteney však představu nadpřirozena smetla ze stolu.

Dům duchů? Nevadí, myslela si Coxová

„Carole Kingová za mnou přišla domů a vyprávěla mi, že v domě došlo k rozvodu, který byl opravdu ošklivý, a od té doby byl v domě duch,“ vyprávěla Coxová. „A já na to: ‚Jo, to je fuk.‘ „

„Ale jiní lidé, kteří tam se mnou bydleli, například moji přátelé, říkali, že cítili setkání se ženou, která seděla na kraji postele,“ vzpomíná hvězda hororu „Vřískot“.

Monika ze seriálu Přátelé uvedla, že se později dokonce zúčastnila seance s 80letou Kingovou. Ale přes snahu o přímou komunikaci s duchem stále plně nevěřila, že v jejím domě straší. Oči jí otevřel až řidič zásilkové služby UPS.

Nikdy by v domě znovu nespala sama

„Jednoho dne jsem byla v domě a v té době jsem tomu nijak nevěřila. A zazvonil zvonek,“ svěřila se herečka Kimmelovi. „Byl to chlapík z UPS nebo podobné služby, otevřela jsem mu a on se zeptal: ‚Víte, že v tomhle domě straší? „A já na to: ‚Jo, proč? Proč si to myslíte?“

„A on na to: ‚Protože za vámi někdo stojí,'“ řekl Coxová. „A já na to: ‚Takže to prodáme.'“ Nedlouho poté si herečka sbalila věci a odstěhovala se. „Už nikdy bych tam nemohla spát sama,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -