- Reklama -

Courteney Coxová měla v domě ducha. Nakonec před ním utekla

Herečka Courteney Coxová, známá hlavně jako Monika ze seriálu Přátelé, nadobro opustila svůj dům v Los Angeles, protože se bála, že v něm straší!

- Reklama -

57letá hvězda Vřískotu vyprávěla hororový příběh v nedávné epizodě pořadu „Jimmy Kimmel Live!“. A v něm Courteney Coxová prozradila, co ji dovedlo k tomu, že musela prodat svůj byt v Laurel Canyonu.

Bývalá kráska ze seriálu „Přátelé“ tvrdí, že písničkářka Carole Kingová, bývalá majitelka domu v Laurel Canyonu, ji varovala, že v něm žije duch squattera. Tehdy nevěřící Courteney však představu nadpřirozena smetla ze stolu.

Dům duchů? Nevadí, myslela si Coxová

„Carole Kingová za mnou přišla domů a vyprávěla mi, že v domě došlo k rozvodu, který byl opravdu ošklivý, a od té doby byl v domě duch,“ vyprávěla Coxová. „A já na to: ‚Jo, to je fuk.‘ „

„Ale jiní lidé, kteří tam se mnou bydleli, například moji přátelé, říkali, že cítili setkání se ženou, která seděla na kraji postele,“ vzpomíná hvězda hororu „Vřískot“.

- Reklama -

Monika ze seriálu Přátelé uvedla, že se později dokonce zúčastnila seance s 80letou Kingovou. Ale přes snahu o přímou komunikaci s duchem stále plně nevěřila, že v jejím domě straší. Oči jí otevřel až řidič zásilkové služby UPS.

Nikdy by v domě znovu nespala sama

„Jednoho dne jsem byla v domě a v té době jsem tomu nijak nevěřila. A zazvonil zvonek,“ svěřila se herečka Kimmelovi. „Byl to chlapík z UPS nebo podobné služby, otevřela jsem mu a on se zeptal: ‚Víte, že v tomhle domě straší? „A já na to: ‚Jo, proč? Proč si to myslíte?“

„A on na to: ‚Protože za vámi někdo stojí,'“ řekl Coxová. „A já na to: ‚Takže to prodáme.'“ Nedlouho poté si herečka sbalila věci a odstěhovala se. „Už nikdy bych tam nemohla spát sama,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -