- Reklama -

Molly Hurwitzová: Vše, co potřebujete vědět o snoubence Chandlera z Přátel

Hvězda seriálu Přátelé Matthew Perry se nedávno zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou. Co je ale ta Perryho snoubenka Molly Hurwitzová vlastně zač?

- Reklama -

Matthew Perry je jedním z nejoblíbenějších herců devadesátých let. Od té doby, co se proslavil jako Chandler Bing v Přátelích, se stal celosvětově známým. A ačkoli si Perry zapsal do svého hereckého životopisu i nějaké role v hollywoodských filmech, největším hereckým úspěchem je právě role Chandlera z Přátel.

51letý herec od ukončení seriálu o svém soukromí příliš nemluví, osobní informace vyloženě skrývá. Nedávno se však přišlo na to, že se herec zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou.Kdo je Molly Hurwitzová?

Že se Matthew Perry zasnoubil s manažerkou talentů a producentkou Molly Hurwitzovou, napsal jako první britský bulvární server The Sun. O páru se přitom poprvé začalo veřejně mluvit poměrně nedávno. Chodí spolu od prosince 2019, rovnou spolu údajně strávili Vánoce. Podle informací webu se ale pár vídal několik měsíců předtím, než se dal dohromady. Molly Matthewa vídala, protože se oba pohybují ve stejných společenských kruzích.

Molly Hurwitzová je 29letá Newyorčanka, která velkou část života strávila v Los Angeles. Na rozdíl od jiných obyvatel Hollywoodu není Molly vymetačka večírků, na party celebrit bývá k vidění jen zřídka. Prý má ale i bez lásky k mejdanům vytříbený smysl pro humor, stejně jako Matthew, a proto si ti dva okamžitě padli do oka.

Matthew Perry a Molly Hurwitzová se zasnoubili

Čerstvě zasnoubený pár se momentálně stěhuje do Matthewova nového domu za 6 milionů dolarů, který herec pořídil v Los Angeles. Na pozemku má Matthew údajně kompletní zeleninovou zahrádku, tréninkový bazén a vířivku. V exkluzivním rozhovoru pro People Matthew uvedl, že se rozhodl zasnoubit poté, co bez toho dlouho chodil s ženou s nejhezčí tváří planety. Molly Hurwitz nemá ani veřejně přístupný Instagram. Na této síti sice najdete účet @officialmollyhurwitz, ale ten ve skutečnosti její není.

Před vztahem s Molly Hurwitzovou žil Perry šest let ve vztahu s herečkou Lizzy Caplanovou, než se pár v roce 2012 rozhodl rozejít.

Matthew Perry a filmy

matthew perry
Matthew Perry se bude ženit. Foto: Policy Exchange, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Matthew Perry hrál Chandlera Binga na NBC Friends v letech 1994 až 2004. Z filmů, které natočil, stojí za zmínku hlavně snímky Jen blázni spěchají a Můj soused zabiják. Od konce Přátel si Perry zahrál také v televizních seriálech jako Správná dvojka, Studio 60 nebo dobrý boj. Herec nedávno potěšil fanoušky zprávou, že dlouho očekávaný speciál seriálu Přátelé zahájí natáčení v březnu 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -