- Reklama -

Molly Hurwitzová: Vše, co potřebujete vědět o snoubence Chandlera z Přátel

Hvězda seriálu Přátelé Matthew Perry se nedávno zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou. Co je ale ta Perryho snoubenka Molly Hurwitzová vlastně zač?

- Reklama -

Matthew Perry je jedním z nejoblíbenějších herců devadesátých let. Od té doby, co se proslavil jako Chandler Bing v Přátelích, se stal celosvětově známým. A ačkoli si Perry zapsal do svého hereckého životopisu i nějaké role v hollywoodských filmech, největším hereckým úspěchem je právě role Chandlera z Přátel.

51letý herec od ukončení seriálu o svém soukromí příliš nemluví, osobní informace vyloženě skrývá. Nedávno se však přišlo na to, že se herec zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou.Kdo je Molly Hurwitzová?

Že se Matthew Perry zasnoubil s manažerkou talentů a producentkou Molly Hurwitzovou, napsal jako první britský bulvární server The Sun. O páru se přitom poprvé začalo veřejně mluvit poměrně nedávno. Chodí spolu od prosince 2019, rovnou spolu údajně strávili Vánoce. Podle informací webu se ale pár vídal několik měsíců předtím, než se dal dohromady. Molly Matthewa vídala, protože se oba pohybují ve stejných společenských kruzích.

- Reklama -

Molly Hurwitzová je 29letá Newyorčanka, která velkou část života strávila v Los Angeles. Na rozdíl od jiných obyvatel Hollywoodu není Molly vymetačka večírků, na party celebrit bývá k vidění jen zřídka. Prý má ale i bez lásky k mejdanům vytříbený smysl pro humor, stejně jako Matthew, a proto si ti dva okamžitě padli do oka.

Matthew Perry a Molly Hurwitzová se zasnoubili

Čerstvě zasnoubený pár se momentálně stěhuje do Matthewova nového domu za 6 milionů dolarů, který herec pořídil v Los Angeles. Na pozemku má Matthew údajně kompletní zeleninovou zahrádku, tréninkový bazén a vířivku. V exkluzivním rozhovoru pro People Matthew uvedl, že se rozhodl zasnoubit poté, co bez toho dlouho chodil s ženou s nejhezčí tváří planety. Molly Hurwitz nemá ani veřejně přístupný Instagram. Na této síti sice najdete účet @officialmollyhurwitz, ale ten ve skutečnosti její není.

Před vztahem s Molly Hurwitzovou žil Perry šest let ve vztahu s herečkou Lizzy Caplanovou, než se pár v roce 2012 rozhodl rozejít.

Matthew Perry a filmy

matthew perry
Matthew Perry se bude ženit. Foto: Policy Exchange, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Matthew Perry hrál Chandlera Binga na NBC Friends v letech 1994 až 2004. Z filmů, které natočil, stojí za zmínku hlavně snímky Jen blázni spěchají a Můj soused zabiják. Od konce Přátel si Perry zahrál také v televizních seriálech jako Správná dvojka, Studio 60 nebo dobrý boj. Herec nedávno potěšil fanoušky zprávou, že dlouho očekávaný speciál seriálu Přátelé zahájí natáčení v březnu 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -