- Reklama -

Molly Hurwitzová: Vše, co potřebujete vědět o snoubence Chandlera z Přátel

Hvězda seriálu Přátelé Matthew Perry se nedávno zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou. Co je ale ta Perryho snoubenka Molly Hurwitzová vlastně zač?

- Reklama -

Matthew Perry je jedním z nejoblíbenějších herců devadesátých let. Od té doby, co se proslavil jako Chandler Bing v Přátelích, se stal celosvětově známým. A ačkoli si Perry zapsal do svého hereckého životopisu i nějaké role v hollywoodských filmech, největším hereckým úspěchem je právě role Chandlera z Přátel.

51letý herec od ukončení seriálu o svém soukromí příliš nemluví, osobní informace vyloženě skrývá. Nedávno se však přišlo na to, že se herec zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou.Kdo je Molly Hurwitzová?

Že se Matthew Perry zasnoubil s manažerkou talentů a producentkou Molly Hurwitzovou, napsal jako první britský bulvární server The Sun. O páru se přitom poprvé začalo veřejně mluvit poměrně nedávno. Chodí spolu od prosince 2019, rovnou spolu údajně strávili Vánoce. Podle informací webu se ale pár vídal několik měsíců předtím, než se dal dohromady. Molly Matthewa vídala, protože se oba pohybují ve stejných společenských kruzích.

- Reklama -

Molly Hurwitzová je 29letá Newyorčanka, která velkou část života strávila v Los Angeles. Na rozdíl od jiných obyvatel Hollywoodu není Molly vymetačka večírků, na party celebrit bývá k vidění jen zřídka. Prý má ale i bez lásky k mejdanům vytříbený smysl pro humor, stejně jako Matthew, a proto si ti dva okamžitě padli do oka.

Matthew Perry a Molly Hurwitzová se zasnoubili

Čerstvě zasnoubený pár se momentálně stěhuje do Matthewova nového domu za 6 milionů dolarů, který herec pořídil v Los Angeles. Na pozemku má Matthew údajně kompletní zeleninovou zahrádku, tréninkový bazén a vířivku. V exkluzivním rozhovoru pro People Matthew uvedl, že se rozhodl zasnoubit poté, co bez toho dlouho chodil s ženou s nejhezčí tváří planety. Molly Hurwitz nemá ani veřejně přístupný Instagram. Na této síti sice najdete účet @officialmollyhurwitz, ale ten ve skutečnosti její není.

Před vztahem s Molly Hurwitzovou žil Perry šest let ve vztahu s herečkou Lizzy Caplanovou, než se pár v roce 2012 rozhodl rozejít.

Matthew Perry a filmy

matthew perry
Matthew Perry se bude ženit. Foto: Policy Exchange, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Matthew Perry hrál Chandlera Binga na NBC Friends v letech 1994 až 2004. Z filmů, které natočil, stojí za zmínku hlavně snímky Jen blázni spěchají a Můj soused zabiják. Od konce Přátel si Perry zahrál také v televizních seriálech jako Správná dvojka, Studio 60 nebo dobrý boj. Herec nedávno potěšil fanoušky zprávou, že dlouho očekávaný speciál seriálu Přátelé zahájí natáčení v březnu 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -