- Reklama -

Molly Hurwitzová: Vše, co potřebujete vědět o snoubence Chandlera z Přátel

Hvězda seriálu Přátelé Matthew Perry se nedávno zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou. Co je ale ta Perryho snoubenka Molly Hurwitzová vlastně zač?

- Reklama -

Matthew Perry je jedním z nejoblíbenějších herců devadesátých let. Od té doby, co se proslavil jako Chandler Bing v Přátelích, se stal celosvětově známým. A ačkoli si Perry zapsal do svého hereckého životopisu i nějaké role v hollywoodských filmech, největším hereckým úspěchem je právě role Chandlera z Přátel.

51letý herec od ukončení seriálu o svém soukromí příliš nemluví, osobní informace vyloženě skrývá. Nedávno se však přišlo na to, že se herec zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou.Kdo je Molly Hurwitzová?

Že se Matthew Perry zasnoubil s manažerkou talentů a producentkou Molly Hurwitzovou, napsal jako první britský bulvární server The Sun. O páru se přitom poprvé začalo veřejně mluvit poměrně nedávno. Chodí spolu od prosince 2019, rovnou spolu údajně strávili Vánoce. Podle informací webu se ale pár vídal několik měsíců předtím, než se dal dohromady. Molly Matthewa vídala, protože se oba pohybují ve stejných společenských kruzích.

- Reklama -

Molly Hurwitzová je 29letá Newyorčanka, která velkou část života strávila v Los Angeles. Na rozdíl od jiných obyvatel Hollywoodu není Molly vymetačka večírků, na party celebrit bývá k vidění jen zřídka. Prý má ale i bez lásky k mejdanům vytříbený smysl pro humor, stejně jako Matthew, a proto si ti dva okamžitě padli do oka.

Matthew Perry a Molly Hurwitzová se zasnoubili

Čerstvě zasnoubený pár se momentálně stěhuje do Matthewova nového domu za 6 milionů dolarů, který herec pořídil v Los Angeles. Na pozemku má Matthew údajně kompletní zeleninovou zahrádku, tréninkový bazén a vířivku. V exkluzivním rozhovoru pro People Matthew uvedl, že se rozhodl zasnoubit poté, co bez toho dlouho chodil s ženou s nejhezčí tváří planety. Molly Hurwitz nemá ani veřejně přístupný Instagram. Na této síti sice najdete účet @officialmollyhurwitz, ale ten ve skutečnosti její není.

Před vztahem s Molly Hurwitzovou žil Perry šest let ve vztahu s herečkou Lizzy Caplanovou, než se pár v roce 2012 rozhodl rozejít.

Matthew Perry a filmy

matthew perry
Matthew Perry se bude ženit. Foto: Policy Exchange, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Matthew Perry hrál Chandlera Binga na NBC Friends v letech 1994 až 2004. Z filmů, které natočil, stojí za zmínku hlavně snímky Jen blázni spěchají a Můj soused zabiják. Od konce Přátel si Perry zahrál také v televizních seriálech jako Správná dvojka, Studio 60 nebo dobrý boj. Herec nedávno potěšil fanoušky zprávou, že dlouho očekávaný speciál seriálu Přátelé zahájí natáčení v březnu 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -