- Reklama -

Molly Hurwitzová: Vše, co potřebujete vědět o snoubence Chandlera z Přátel

Hvězda seriálu Přátelé Matthew Perry se nedávno zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou. Co je ale ta Perryho snoubenka Molly Hurwitzová vlastně zač?

- Reklama -

Matthew Perry je jedním z nejoblíbenějších herců devadesátých let. Od té doby, co se proslavil jako Chandler Bing v Přátelích, se stal celosvětově známým. A ačkoli si Perry zapsal do svého hereckého životopisu i nějaké role v hollywoodských filmech, největším hereckým úspěchem je právě role Chandlera z Přátel.

51letý herec od ukončení seriálu o svém soukromí příliš nemluví, osobní informace vyloženě skrývá. Nedávno se však přišlo na to, že se herec zasnoubil se svou přítelkyní Molly Hurwitzovou.Kdo je Molly Hurwitzová?

Že se Matthew Perry zasnoubil s manažerkou talentů a producentkou Molly Hurwitzovou, napsal jako první britský bulvární server The Sun. O páru se přitom poprvé začalo veřejně mluvit poměrně nedávno. Chodí spolu od prosince 2019, rovnou spolu údajně strávili Vánoce. Podle informací webu se ale pár vídal několik měsíců předtím, než se dal dohromady. Molly Matthewa vídala, protože se oba pohybují ve stejných společenských kruzích.

Molly Hurwitzová je 29letá Newyorčanka, která velkou část života strávila v Los Angeles. Na rozdíl od jiných obyvatel Hollywoodu není Molly vymetačka večírků, na party celebrit bývá k vidění jen zřídka. Prý má ale i bez lásky k mejdanům vytříbený smysl pro humor, stejně jako Matthew, a proto si ti dva okamžitě padli do oka.

Matthew Perry a Molly Hurwitzová se zasnoubili

Čerstvě zasnoubený pár se momentálně stěhuje do Matthewova nového domu za 6 milionů dolarů, který herec pořídil v Los Angeles. Na pozemku má Matthew údajně kompletní zeleninovou zahrádku, tréninkový bazén a vířivku. V exkluzivním rozhovoru pro People Matthew uvedl, že se rozhodl zasnoubit poté, co bez toho dlouho chodil s ženou s nejhezčí tváří planety. Molly Hurwitz nemá ani veřejně přístupný Instagram. Na této síti sice najdete účet @officialmollyhurwitz, ale ten ve skutečnosti její není.

Před vztahem s Molly Hurwitzovou žil Perry šest let ve vztahu s herečkou Lizzy Caplanovou, než se pár v roce 2012 rozhodl rozejít.

Matthew Perry a filmy

matthew perry
Matthew Perry se bude ženit. Foto: Policy Exchange, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Matthew Perry hrál Chandlera Binga na NBC Friends v letech 1994 až 2004. Z filmů, které natočil, stojí za zmínku hlavně snímky Jen blázni spěchají a Můj soused zabiják. Od konce Přátel si Perry zahrál také v televizních seriálech jako Správná dvojka, Studio 60 nebo dobrý boj. Herec nedávno potěšil fanoušky zprávou, že dlouho očekávaný speciál seriálu Přátelé zahájí natáčení v březnu 2021.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -