- Reklama -

Matthew Perry bez drog a šťastný: Co udělala Molly Hurwitzová?

Matthew Perry je se svým životem konečně na dobré cestě, protože je „střízlivý a vede se mu nejlépe za dlouhou dobu“. Vděčí za to prý skutečnosti, že s ním žije Molly Hurwitzová. Herec a o 22 let mladší literární manažerka jsou spolu ve vztahu od roku 2018.

- Reklama -

Podle magazínu In Touch je Matthew Perry „šťastnější než kdy jindy“, protože konečně dokázal zkrotit své problémové já. Prý je to díky tomu, že je v jeho životě Molly Hurwitzová.

„Doslova mu dala důvod dál žít,“ tvrdí zdroj magazínu. Hvězda seriálu Přátelé má za sebou vzestupy o pády, bojovala s drogami a alkoholem. Molly poslední dva roky za každé situace stála při něm.

 „Vždycky tam pro něj byla. Spekulovalo se o jejich krizi a že se ho vzdala – ale nikdy se to ve skutečnosti nestalo,“ dodal člověk blízký páru. „Dala mu potřebnou dávku tvrdé lásky v dobách, kdy bojoval se svými démony. Ale zůstala po jeho boku a vždy ho podporovala.“

Jak Matthew Perry žádal o ruku?

Rodiče Molly jsou prý ze zásnub dcery „u vytržení“. Matthew Perry prý nejprve požádal o její ruku otce Molly, jak se sluší a patří, píše deník The Sun. „Udělal to postaru, bylo to velmi sladké a tradiční, všechno, co si otec Molly mohl přát,“ říká informátor Sunu s tím, že Perry si do oka padl i s matkou Molly Hurwitzové.

Rodina je prý se vztahem dvojice velmi spokojená: „Moc se k sobě hodí a jsou spolu velmi šťastní. Těžko bychom mohli být raději,“ prozradil nejmenovaný rodinný člen. Zbytek rodiny prý „doufá, že se s hercem brzy setká“. O tom, kde a jak herec svou snoubenku požádal o ruku, ale žádné detaily zdroj Sunu neprozradil.

Nezbývá než doufat, že šťastný pár po zásnubách znovu nezažije krizi, která letošního roku vedla ke krátkému rozchodu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -