- Reklama -

Matthew Perry bez drog a šťastný: Co udělala Molly Hurwitzová?

Matthew Perry je se svým životem konečně na dobré cestě, protože je „střízlivý a vede se mu nejlépe za dlouhou dobu“. Vděčí za to prý skutečnosti, že s ním žije Molly Hurwitzová. Herec a o 22 let mladší literární manažerka jsou spolu ve vztahu od roku 2018.

- Reklama -

Podle magazínu In Touch je Matthew Perry „šťastnější než kdy jindy“, protože konečně dokázal zkrotit své problémové já. Prý je to díky tomu, že je v jeho životě Molly Hurwitzová.

„Doslova mu dala důvod dál žít,“ tvrdí zdroj magazínu. Hvězda seriálu Přátelé má za sebou vzestupy o pády, bojovala s drogami a alkoholem. Molly poslední dva roky za každé situace stála při něm.

 „Vždycky tam pro něj byla. Spekulovalo se o jejich krizi a že se ho vzdala – ale nikdy se to ve skutečnosti nestalo,“ dodal člověk blízký páru. „Dala mu potřebnou dávku tvrdé lásky v dobách, kdy bojoval se svými démony. Ale zůstala po jeho boku a vždy ho podporovala.“

Jak Matthew Perry žádal o ruku?

Rodiče Molly jsou prý ze zásnub dcery „u vytržení“. Matthew Perry prý nejprve požádal o její ruku otce Molly, jak se sluší a patří, píše deník The Sun. „Udělal to postaru, bylo to velmi sladké a tradiční, všechno, co si otec Molly mohl přát,“ říká informátor Sunu s tím, že Perry si do oka padl i s matkou Molly Hurwitzové.

Rodina je prý se vztahem dvojice velmi spokojená: „Moc se k sobě hodí a jsou spolu velmi šťastní. Těžko bychom mohli být raději,“ prozradil nejmenovaný rodinný člen. Zbytek rodiny prý „doufá, že se s hercem brzy setká“. O tom, kde a jak herec svou snoubenku požádal o ruku, ale žádné detaily zdroj Sunu neprozradil.

Nezbývá než doufat, že šťastný pár po zásnubách znovu nezažije krizi, která letošního roku vedla ke krátkému rozchodu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -