- Reklama -

Matthew Perry bez drog a šťastný: Co udělala Molly Hurwitzová?

Matthew Perry je se svým životem konečně na dobré cestě, protože je „střízlivý a vede se mu nejlépe za dlouhou dobu“. Vděčí za to prý skutečnosti, že s ním žije Molly Hurwitzová. Herec a o 22 let mladší literární manažerka jsou spolu ve vztahu od roku 2018.

- Reklama -

Podle magazínu In Touch je Matthew Perry „šťastnější než kdy jindy“, protože konečně dokázal zkrotit své problémové já. Prý je to díky tomu, že je v jeho životě Molly Hurwitzová.

„Doslova mu dala důvod dál žít,“ tvrdí zdroj magazínu. Hvězda seriálu Přátelé má za sebou vzestupy o pády, bojovala s drogami a alkoholem. Molly poslední dva roky za každé situace stála při něm.

 „Vždycky tam pro něj byla. Spekulovalo se o jejich krizi a že se ho vzdala – ale nikdy se to ve skutečnosti nestalo,“ dodal člověk blízký páru. „Dala mu potřebnou dávku tvrdé lásky v dobách, kdy bojoval se svými démony. Ale zůstala po jeho boku a vždy ho podporovala.“

Jak Matthew Perry žádal o ruku?

- Reklama -

Rodiče Molly jsou prý ze zásnub dcery „u vytržení“. Matthew Perry prý nejprve požádal o její ruku otce Molly, jak se sluší a patří, píše deník The Sun. „Udělal to postaru, bylo to velmi sladké a tradiční, všechno, co si otec Molly mohl přát,“ říká informátor Sunu s tím, že Perry si do oka padl i s matkou Molly Hurwitzové.

Rodina je prý se vztahem dvojice velmi spokojená: „Moc se k sobě hodí a jsou spolu velmi šťastní. Těžko bychom mohli být raději,“ prozradil nejmenovaný rodinný člen. Zbytek rodiny prý „doufá, že se s hercem brzy setká“. O tom, kde a jak herec svou snoubenku požádal o ruku, ale žádné detaily zdroj Sunu neprozradil.

Nezbývá než doufat, že šťastný pár po zásnubách znovu nezažije krizi, která letošního roku vedla ke krátkému rozchodu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -