- Reklama -

Matthew Perry bez drog a šťastný: Co udělala Molly Hurwitzová?

Matthew Perry je se svým životem konečně na dobré cestě, protože je „střízlivý a vede se mu nejlépe za dlouhou dobu“. Vděčí za to prý skutečnosti, že s ním žije Molly Hurwitzová. Herec a o 22 let mladší literární manažerka jsou spolu ve vztahu od roku 2018.

- Reklama -

Podle magazínu In Touch je Matthew Perry „šťastnější než kdy jindy“, protože konečně dokázal zkrotit své problémové já. Prý je to díky tomu, že je v jeho životě Molly Hurwitzová.

„Doslova mu dala důvod dál žít,“ tvrdí zdroj magazínu. Hvězda seriálu Přátelé má za sebou vzestupy o pády, bojovala s drogami a alkoholem. Molly poslední dva roky za každé situace stála při něm.

 „Vždycky tam pro něj byla. Spekulovalo se o jejich krizi a že se ho vzdala – ale nikdy se to ve skutečnosti nestalo,“ dodal člověk blízký páru. „Dala mu potřebnou dávku tvrdé lásky v dobách, kdy bojoval se svými démony. Ale zůstala po jeho boku a vždy ho podporovala.“

Jak Matthew Perry žádal o ruku?

- Reklama -

Rodiče Molly jsou prý ze zásnub dcery „u vytržení“. Matthew Perry prý nejprve požádal o její ruku otce Molly, jak se sluší a patří, píše deník The Sun. „Udělal to postaru, bylo to velmi sladké a tradiční, všechno, co si otec Molly mohl přát,“ říká informátor Sunu s tím, že Perry si do oka padl i s matkou Molly Hurwitzové.

Rodina je prý se vztahem dvojice velmi spokojená: „Moc se k sobě hodí a jsou spolu velmi šťastní. Těžko bychom mohli být raději,“ prozradil nejmenovaný rodinný člen. Zbytek rodiny prý „doufá, že se s hercem brzy setká“. O tom, kde a jak herec svou snoubenku požádal o ruku, ale žádné detaily zdroj Sunu neprozradil.

Nezbývá než doufat, že šťastný pár po zásnubách znovu nezažije krizi, která letošního roku vedla ke krátkému rozchodu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -