- Reklama -

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

- Reklama -

V období mezi léty 1994 a 2006 byl Matt LeBlanc jednou z největších hvězd na televizních obrazovkách. Deset let strávil v roli Joeyho v kultovním seriálu Přátelé, následovaném dalšími dvěma sezónami spin-offu Joey.

Po ukončení Joeyho si LeBlanc řekl, že si dá pauzu od života hvězdy a odvrátil se od Hollywoodu. Přál si, aby mu agent přestal hledat nové projekty. Během tohoto období se téměř neobjevoval ve veřejnosti.

Roky téměř nevycházel z domu

„Po mnoho let jsem téměř neopouštěl dům. Byl jsem vyhořelý,“ svěřil se LeBlanc. „Chtěl jsem mít volnost, ne závazky, nechtěl jsem mít pevný harmonogram. Byl jsem v pozici, kdy jsem si to mohl dovolit. Můj agent nebyl nadšený. Většina herců volala svým agentům a ptala se: ‚Co nového?‘. Já jsem svému agentovi zavolal a řekl: ‚Zapomeň na mě na pár let‘. Byly to temné chvíle. Téměř jsem se nervově zhroutil.“

Možná k tomu přispěla i negativní zkušenost s agentkou, která ho zastupovala v počátečních sezonách Přátel. S tou se totiž musel soudit. Camille Cerio tvrdila, že LeBlanc jí slíbil 15 % ze zisků z jeho pilotních projektů, informoval businessinsider.com. Okolo roku 2000 však tyto platby skončily. LeBlanc se proti obviněním ohradil a uvedl, že manažerce vyplatil komise ve výši 200 000 dolarů za tituly, ve kterých se objevil.

- Reklama -

Soud o milion dolarů

Celý příběh zdokumentoval today.com. „Bývalá hvězda Přátel Matt LeBlanc míří před soud poté, co údajně nedodržel platbu své bývalé manažerce ve výši 1 milion dolarů. Camille Cerio žaluje herce za porušení smlouvy a tvrdí, že jí dluží provizi za správu jeho kariéry,“ píše se v článku.

K soudnímu procesu došlo v podzim 2020. Výsledek případu zůstává pro veřejnost nejasný. Buď byly důkazy příliš nedostatečné, což vedlo k zániku případu, nebo se spor vyřešil mimosoudně a tým kolem LeBlanca manažerce zaplatil dlužnou částku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.

Jamie Lee Curtisovou slavný otec vydědil, i když si s ní dával drogy. Nevyčítá mu to

Tony Curtis, slavný herec oplývající výrazným vzhledem a hereckým talentem, byl rovněž znám svými bouřlivými manželstvími. Celkem šestkrát stanul před oltářem a se třemi prvními manželkami měl šest dětí. Pět z nich před smrtí vydědil, včetně nejslavnější dcery Jamie Lee Curtisové.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -