- Reklama -

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

- Reklama -

V období mezi léty 1994 a 2006 byl Matt LeBlanc jednou z největších hvězd na televizních obrazovkách. Deset let strávil v roli Joeyho v kultovním seriálu Přátelé, následovaném dalšími dvěma sezónami spin-offu Joey.

Po ukončení Joeyho si LeBlanc řekl, že si dá pauzu od života hvězdy a odvrátil se od Hollywoodu. Přál si, aby mu agent přestal hledat nové projekty. Během tohoto období se téměř neobjevoval ve veřejnosti.

Roky téměř nevycházel z domu

„Po mnoho let jsem téměř neopouštěl dům. Byl jsem vyhořelý,“ svěřil se LeBlanc. „Chtěl jsem mít volnost, ne závazky, nechtěl jsem mít pevný harmonogram. Byl jsem v pozici, kdy jsem si to mohl dovolit. Můj agent nebyl nadšený. Většina herců volala svým agentům a ptala se: ‚Co nového?‘. Já jsem svému agentovi zavolal a řekl: ‚Zapomeň na mě na pár let‘. Byly to temné chvíle. Téměř jsem se nervově zhroutil.“

Možná k tomu přispěla i negativní zkušenost s agentkou, která ho zastupovala v počátečních sezonách Přátel. S tou se totiž musel soudit. Camille Cerio tvrdila, že LeBlanc jí slíbil 15 % ze zisků z jeho pilotních projektů, informoval businessinsider.com. Okolo roku 2000 však tyto platby skončily. LeBlanc se proti obviněním ohradil a uvedl, že manažerce vyplatil komise ve výši 200 000 dolarů za tituly, ve kterých se objevil.

- Reklama -

Soud o milion dolarů

Celý příběh zdokumentoval today.com. „Bývalá hvězda Přátel Matt LeBlanc míří před soud poté, co údajně nedodržel platbu své bývalé manažerce ve výši 1 milion dolarů. Camille Cerio žaluje herce za porušení smlouvy a tvrdí, že jí dluží provizi za správu jeho kariéry,“ píše se v článku.

K soudnímu procesu došlo v podzim 2020. Výsledek případu zůstává pro veřejnost nejasný. Buď byly důkazy příliš nedostatečné, což vedlo k zániku případu, nebo se spor vyřešil mimosoudně a tým kolem LeBlanca manažerce zaplatil dlužnou částku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -