- Reklama -

Harrison Ford je nadšený technikou omlazování obličeje v nadcházejícím filmu o Indiana Jonesovi

Harrison Ford se vrací jako Indiana Jones v nadcházejícím filmu "Indiana Jones a disk osudu". Film začíná retrospektivní scénou odehrávající se v roce 1944, v níž tvůrci použili technologii odstraňující stárnutí, která Fordovi digitálně ubrala 35 let. Přes počáteční skepsi Ford označuje technologii za "fantastickou".

- Reklama -

Až film Indiana Jones a disk osudu vstoupí letos v létě do kin, uplyne více než 50 let od doby, kdy Harrison Ford poprvé oživil Indiana Jonese ve filmu „Dobyvatelé ztracené archy“. Fanoušci se však s mladým Indiana Jonesem ještě nemusí loučit. Úvodní scéna nového filmu je totiž retrospektivní a odehrává se v roce 1944, píše digitalspy.com. Tvůrčí tým filmu proto použil technologii pro odstranění stárnutí, aby Fordovi digitálně ubral 35 let.

Omlazený Indiana Jones bude jako skutečný

Producentka a prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedyová má za to, že použití takzvané de-aging technologie přenese fanoušky do časů prvních dobrodružství Indiany Jonese.

„Doufám, že ačkoli se o tom bude mluvit v souvislosti s technologií, vy se na to prostě podíváte a řeknete si: ‚Panebože, oni prostě našli nové záběry mladého Indyho. Tohle natočili před 40 lety,'“ řekla Kennedyová stránkám indiewire.com. „Vrhneme vás do dobrodružství, do něčeho, co Indy hledá, a okamžitě máte ten pocit: ‚Jsem ve filmu o Indiana Jonesovi‘.“

Harrison Ford popsal proces omlazování

Technologie filmového omlazování je nová a inovativní technika, takže je jasné, že z představ téměř osmdesátiletého muže vydávajícího se za o polovinu mladšího byli fanoušci zpočátku pochopitelně rozpačití. Ford netají, že do téhle skupiny patřil také. Nyní je však fanouškem omlazovacího procesu. Nedávno vystoupil v pořadu „The Late Show with Stephen Colbert“ a promluvil o technologii odstraňování stárnutí použité ve filmu.

„To je můj skutečný obličej v tom věku,“ komentoval Ford omlazené záběry. „Mají na to program umělé inteligence. Dokáže projít každou stopu filmu, který Lucasfilm vlastní. Protože jsem pro ně natočil několik filmů, mají všechny tyto záběry, včetně filmů, které nebyly vydané. Mohli z nich vydolovat, odkud přichází světlo, výraz. Ale je to můj skutečný obličej. Mám přitom po obličeji malé černé tečky, odříkávám text a oni to udělají. Je to fantastické.“

Navzdory počáteční skepsi je tak Ford přesvědčený, že úvodní scéna filmu bude mít u fanoušků úspěch. Díky moderní technologii totiž všichni ještě jednou uvidí mladého Indiana Jonese v akci. A určitě to bude nezapomenutelný zážitek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -