- Reklama -

Harrison Ford je nadšený technikou omlazování obličeje v nadcházejícím filmu o Indiana Jonesovi

Harrison Ford se vrací jako Indiana Jones v nadcházejícím filmu "Indiana Jones a disk osudu". Film začíná retrospektivní scénou odehrávající se v roce 1944, v níž tvůrci použili technologii odstraňující stárnutí, která Fordovi digitálně ubrala 35 let. Přes počáteční skepsi Ford označuje technologii za "fantastickou".

- Reklama -

Až film Indiana Jones a disk osudu vstoupí letos v létě do kin, uplyne více než 50 let od doby, kdy Harrison Ford poprvé oživil Indiana Jonese ve filmu „Dobyvatelé ztracené archy“. Fanoušci se však s mladým Indiana Jonesem ještě nemusí loučit. Úvodní scéna nového filmu je totiž retrospektivní a odehrává se v roce 1944, píše digitalspy.com. Tvůrčí tým filmu proto použil technologii pro odstranění stárnutí, aby Fordovi digitálně ubral 35 let.

Omlazený Indiana Jones bude jako skutečný

Producentka a prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedyová má za to, že použití takzvané de-aging technologie přenese fanoušky do časů prvních dobrodružství Indiany Jonese.

„Doufám, že ačkoli se o tom bude mluvit v souvislosti s technologií, vy se na to prostě podíváte a řeknete si: ‚Panebože, oni prostě našli nové záběry mladého Indyho. Tohle natočili před 40 lety,'“ řekla Kennedyová stránkám indiewire.com. „Vrhneme vás do dobrodružství, do něčeho, co Indy hledá, a okamžitě máte ten pocit: ‚Jsem ve filmu o Indiana Jonesovi‘.“

Harrison Ford popsal proces omlazování

Technologie filmového omlazování je nová a inovativní technika, takže je jasné, že z představ téměř osmdesátiletého muže vydávajícího se za o polovinu mladšího byli fanoušci zpočátku pochopitelně rozpačití. Ford netají, že do téhle skupiny patřil také. Nyní je však fanouškem omlazovacího procesu. Nedávno vystoupil v pořadu „The Late Show with Stephen Colbert“ a promluvil o technologii odstraňování stárnutí použité ve filmu.

- Reklama -

„To je můj skutečný obličej v tom věku,“ komentoval Ford omlazené záběry. „Mají na to program umělé inteligence. Dokáže projít každou stopu filmu, který Lucasfilm vlastní. Protože jsem pro ně natočil několik filmů, mají všechny tyto záběry, včetně filmů, které nebyly vydané. Mohli z nich vydolovat, odkud přichází světlo, výraz. Ale je to můj skutečný obličej. Mám přitom po obličeji malé černé tečky, odříkávám text a oni to udělají. Je to fantastické.“

Navzdory počáteční skepsi je tak Ford přesvědčený, že úvodní scéna filmu bude mít u fanoušků úspěch. Díky moderní technologii totiž všichni ještě jednou uvidí mladého Indiana Jonese v akci. A určitě to bude nezapomenutelný zážitek.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -