- Reklama -

Indiana Jones 5 ukázal nové fotky. Slibují napínavou podívanou

Objevily se exkluzivní snímky z připravovaného filmu Indiana Jones a nástroj osudu, v němž Harrison Ford naposledy ztvární ikonického profesora archeologie. Film se odehrává v roce 1969 v době vesmírných závodů a vedle Sallaha v podání Johna Rhys-Daviese se v něm jako padouši představí Mads Mikkelsen a Boyd Holbrook.

- Reklama -

Pátý díl Indiana Jonese, nazvaný Indiana Jones a nástroj osudu, bude zároveň posledním vystoupením Harrisona Forda v roli odvážného a dobrodružného profesora archeologie Indiana Jonese. A vzhledem k blížícímu se datu premiéry nyní produkční tým odhalil nové snímky z připravovaného filmu, na nichž je tento muž, mýtus a legenda zachycen při své poslední bitvě proti nacistům.

Nové snímky slibují napínavou podívanou

První snímek z filmu zachycuje Indyho, jak stojí sám v tlumeně osvětlené místnosti a má svou charakteristickou fedoru a hnědou koženou bundu. Světlo z dálky osvětluje jeho tvář pokrytou strništěm a zachycuje jeho neochvějný pohled.

K Fordovi se v jeho poslední adrenalinové misi připojí Phoebe Waller-Bridgeová, známá z role ve filmu Vetřelec, která si zahraje Indyho kmotřičku Helenu. Helenin šatník, podobně jako šatník jejího kmotra, zahrnuje kombinaci krémové zapínací košile a klobouku s volánkem, která se jistě stane ikonickým vzhledem. Helenin pohled do neznáma naznačuje obavy, zatímco Indiana Jones, jako vždy odhodlaný, pokračuje ve svém posledním úkolu.

O čem je Indiana Jones a nástroj osudu?

Ptáte se, o čem je film Indiana Jones a nástroj osudu? Děj filmu se odehrává v roce 1969 v éře vesmírných závodů a náš hrdina se v něm bude cítit jako mimo svůj svět. Samozřejmě by to nebyl film o Indiana Jonesovi, kdyby v něm jako padouši nevystupovali nacisté. Mads Mikkelsen a Boyd Holbrook si zahrají postavy, které spolupracují s NASA na misi přistání na Měsíci. Herecký ansámbl dále doplňuje Antonio Banderas, Thomas Kretschmann, Toby Jones a Shaunette Renée Wilson. V jedné scéně byla využita technologie pro omlazení obličeje, díky které se setkáme i s mladou verzí Idiana Jonese.

Režii posledního dílu si vzal na starosti James Mangold. Hudbu složil legendární skladatel John Williams, který se na sérii podílí už od filmu Dobyvatelé ztracené archy z roku 1981. Indiana Jones a nástroj osudu do kin vstoupí 29. června.

Zdroj: Tiskové materiály společnosti Falcon

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -