- Reklama -

Indiana Jones 5 ukázal nové fotky. Slibují napínavou podívanou

Objevily se exkluzivní snímky z připravovaného filmu Indiana Jones a nástroj osudu, v němž Harrison Ford naposledy ztvární ikonického profesora archeologie. Film se odehrává v roce 1969 v době vesmírných závodů a vedle Sallaha v podání Johna Rhys-Daviese se v něm jako padouši představí Mads Mikkelsen a Boyd Holbrook.

- Reklama -

Pátý díl Indiana Jonese, nazvaný Indiana Jones a nástroj osudu, bude zároveň posledním vystoupením Harrisona Forda v roli odvážného a dobrodružného profesora archeologie Indiana Jonese. A vzhledem k blížícímu se datu premiéry nyní produkční tým odhalil nové snímky z připravovaného filmu, na nichž je tento muž, mýtus a legenda zachycen při své poslední bitvě proti nacistům.

Nové snímky slibují napínavou podívanou

První snímek z filmu zachycuje Indyho, jak stojí sám v tlumeně osvětlené místnosti a má svou charakteristickou fedoru a hnědou koženou bundu. Světlo z dálky osvětluje jeho tvář pokrytou strništěm a zachycuje jeho neochvějný pohled.

K Fordovi se v jeho poslední adrenalinové misi připojí Phoebe Waller-Bridgeová, známá z role ve filmu Vetřelec, která si zahraje Indyho kmotřičku Helenu. Helenin šatník, podobně jako šatník jejího kmotra, zahrnuje kombinaci krémové zapínací košile a klobouku s volánkem, která se jistě stane ikonickým vzhledem. Helenin pohled do neznáma naznačuje obavy, zatímco Indiana Jones, jako vždy odhodlaný, pokračuje ve svém posledním úkolu.

O čem je Indiana Jones a nástroj osudu?

Ptáte se, o čem je film Indiana Jones a nástroj osudu? Děj filmu se odehrává v roce 1969 v éře vesmírných závodů a náš hrdina se v něm bude cítit jako mimo svůj svět. Samozřejmě by to nebyl film o Indiana Jonesovi, kdyby v něm jako padouši nevystupovali nacisté. Mads Mikkelsen a Boyd Holbrook si zahrají postavy, které spolupracují s NASA na misi přistání na Měsíci. Herecký ansámbl dále doplňuje Antonio Banderas, Thomas Kretschmann, Toby Jones a Shaunette Renée Wilson. V jedné scéně byla využita technologie pro omlazení obličeje, díky které se setkáme i s mladou verzí Idiana Jonese.

Režii posledního dílu si vzal na starosti James Mangold. Hudbu složil legendární skladatel John Williams, který se na sérii podílí už od filmu Dobyvatelé ztracené archy z roku 1981. Indiana Jones a nástroj osudu do kin vstoupí 29. června.

- Reklama -

Zdroj: Tiskové materiály společnosti Falcon

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -