- Reklama -

Indiana Jones 5 ukázal nové fotky. Slibují napínavou podívanou

Objevily se exkluzivní snímky z připravovaného filmu Indiana Jones a nástroj osudu, v němž Harrison Ford naposledy ztvární ikonického profesora archeologie. Film se odehrává v roce 1969 v době vesmírných závodů a vedle Sallaha v podání Johna Rhys-Daviese se v něm jako padouši představí Mads Mikkelsen a Boyd Holbrook.

- Reklama -

Pátý díl Indiana Jonese, nazvaný Indiana Jones a nástroj osudu, bude zároveň posledním vystoupením Harrisona Forda v roli odvážného a dobrodružného profesora archeologie Indiana Jonese. A vzhledem k blížícímu se datu premiéry nyní produkční tým odhalil nové snímky z připravovaného filmu, na nichž je tento muž, mýtus a legenda zachycen při své poslední bitvě proti nacistům.

Nové snímky slibují napínavou podívanou

První snímek z filmu zachycuje Indyho, jak stojí sám v tlumeně osvětlené místnosti a má svou charakteristickou fedoru a hnědou koženou bundu. Světlo z dálky osvětluje jeho tvář pokrytou strništěm a zachycuje jeho neochvějný pohled.

K Fordovi se v jeho poslední adrenalinové misi připojí Phoebe Waller-Bridgeová, známá z role ve filmu Vetřelec, která si zahraje Indyho kmotřičku Helenu. Helenin šatník, podobně jako šatník jejího kmotra, zahrnuje kombinaci krémové zapínací košile a klobouku s volánkem, která se jistě stane ikonickým vzhledem. Helenin pohled do neznáma naznačuje obavy, zatímco Indiana Jones, jako vždy odhodlaný, pokračuje ve svém posledním úkolu.

O čem je Indiana Jones a nástroj osudu?

Ptáte se, o čem je film Indiana Jones a nástroj osudu? Děj filmu se odehrává v roce 1969 v éře vesmírných závodů a náš hrdina se v něm bude cítit jako mimo svůj svět. Samozřejmě by to nebyl film o Indiana Jonesovi, kdyby v něm jako padouši nevystupovali nacisté. Mads Mikkelsen a Boyd Holbrook si zahrají postavy, které spolupracují s NASA na misi přistání na Měsíci. Herecký ansámbl dále doplňuje Antonio Banderas, Thomas Kretschmann, Toby Jones a Shaunette Renée Wilson. V jedné scéně byla využita technologie pro omlazení obličeje, díky které se setkáme i s mladou verzí Idiana Jonese.

Režii posledního dílu si vzal na starosti James Mangold. Hudbu složil legendární skladatel John Williams, který se na sérii podílí už od filmu Dobyvatelé ztracené archy z roku 1981. Indiana Jones a nástroj osudu do kin vstoupí 29. června.

- Reklama -

Zdroj: Tiskové materiály společnosti Falcon

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -