- Reklama -

Indiana Jones 5 má datum premiéry. Bude film o boji s klimatickou změnou?

Indiana Jones 5 je jedním z nejočekávanějších filmů příštího roku. Série se začala natáčet v roce 1981 a stala se kultovní po celém světě.

- Reklama -

Hlavní postavou filmů je doktor Indiana Jones, kterého hraje Harrison Ford. Indiana Jones je archeolog a dobrodruh, který se vydává na nebezpečné výpravy po celém světě za poklady a tajemstvími minulosti. Jeho charakteristickým znakem je klobouk, který nosí na hlavě, a bič, který používá jako zbraň i pro překonávání překážek. A bude to tak i ve snímku Indiana Jones 5.

O tom, o čem bude nový film, se toho zatím moc neví. Režisér filmu, James Mangold, prozradil, že se film bude odehrávat v současnosti. Harrison Ford se opět zhostil v hlavní roli.

„Filmy o Indiana Jonesovi jsou o tajemství a dobrodružství. Ale také o srdci. A já jsem opravdu šťastný, že můžeme vyprávět opravdu lidský příběh a také film, který vás posadí na zadek,“ řekl Ford stránkám denofgeek.com.

Indiana Jones 5 a Indyho vnučka

Kromě Forda se ve filmu objeví také například herečka Phoebe Waller-Bridge. Ta prohlásila, že se na roli ve filmu velmi těší a že se jí zdá zajímavá a je pro ni výzvou. Phoebe bude hrát Jonesovu vnučku. Její volbu si pochvaluje i režisér filmu James Mangold. „Phoebe je oslnivá herečka. Brilantní tvůrčí hlas a talent, který nepochybně přinese na naši scénu. Nemohu si pomoci, ale cítím se stejně šťastný jako sám Indiana Jones,“ řekl Mangold webu variety.com.

- Reklama -

Spekuluje se, že se film bude točit kolem tématu klimatické změny. A také o tom, že se Indiana Jones vydá na výpravu do Antarktidy. I přes to, že se o filmu zatím moc neví, fanoušci se premiéry nemohou dočkat. Mnozí doufají, že bude Indiana Jones 5 stejně úspěšný jako předchozí filmy a že se dočkají dalších dobrodružství Indiana Jonese.

Poslední díl s Harrisonem Fordem

To se ale spíš nestane. Harrison Ford už totiž potvrdil, že je to opravdu naposledy, co se stane Indianou Jonesem. Předchozí díly filmu Indiana Jones se natáčely na různých místech po celém světě, od exotických destinací jako je Peru nebo Maroko po klasická města jako je Londýn nebo Vídeň. Je tedy pravděpodobné, že se i Indiana Jones bude natáčel na různých místech po celém světě. Můžeme se tedy těšit na napínavé scény ze vzdálených končin světa. A na exotické lokace, na kterých se Indiana Jones bude muset vypořádat s nebezpečími a překonávat překážky.

V kinech se snímek objeví 30. června 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -