- Reklama -

Indiana Jones 5 má datum premiéry. Bude film o boji s klimatickou změnou?

Indiana Jones 5 je jedním z nejočekávanějších filmů příštího roku. Série se začala natáčet v roce 1981 a stala se kultovní po celém světě.

- Reklama -

Hlavní postavou filmů je doktor Indiana Jones, kterého hraje Harrison Ford. Indiana Jones je archeolog a dobrodruh, který se vydává na nebezpečné výpravy po celém světě za poklady a tajemstvími minulosti. Jeho charakteristickým znakem je klobouk, který nosí na hlavě, a bič, který používá jako zbraň i pro překonávání překážek. A bude to tak i ve snímku Indiana Jones 5.

O tom, o čem bude nový film, se toho zatím moc neví. Režisér filmu, James Mangold, prozradil, že se film bude odehrávat v současnosti. Harrison Ford se opět zhostil v hlavní roli.

„Filmy o Indiana Jonesovi jsou o tajemství a dobrodružství. Ale také o srdci. A já jsem opravdu šťastný, že můžeme vyprávět opravdu lidský příběh a také film, který vás posadí na zadek,“ řekl Ford stránkám denofgeek.com.

Indiana Jones 5 a Indyho vnučka

Kromě Forda se ve filmu objeví také například herečka Phoebe Waller-Bridge. Ta prohlásila, že se na roli ve filmu velmi těší a že se jí zdá zajímavá a je pro ni výzvou. Phoebe bude hrát Jonesovu vnučku. Její volbu si pochvaluje i režisér filmu James Mangold. „Phoebe je oslnivá herečka. Brilantní tvůrčí hlas a talent, který nepochybně přinese na naši scénu. Nemohu si pomoci, ale cítím se stejně šťastný jako sám Indiana Jones,“ řekl Mangold webu variety.com.

Spekuluje se, že se film bude točit kolem tématu klimatické změny. A také o tom, že se Indiana Jones vydá na výpravu do Antarktidy. I přes to, že se o filmu zatím moc neví, fanoušci se premiéry nemohou dočkat. Mnozí doufají, že bude Indiana Jones 5 stejně úspěšný jako předchozí filmy a že se dočkají dalších dobrodružství Indiana Jonese.

Poslední díl s Harrisonem Fordem

To se ale spíš nestane. Harrison Ford už totiž potvrdil, že je to opravdu naposledy, co se stane Indianou Jonesem. Předchozí díly filmu Indiana Jones se natáčely na různých místech po celém světě, od exotických destinací jako je Peru nebo Maroko po klasická města jako je Londýn nebo Vídeň. Je tedy pravděpodobné, že se i Indiana Jones bude natáčel na různých místech po celém světě. Můžeme se tedy těšit na napínavé scény ze vzdálených končin světa. A na exotické lokace, na kterých se Indiana Jones bude muset vypořádat s nebezpečími a překonávat překážky.

V kinech se snímek objeví 30. června 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -