- Reklama -

Indiana Jones 5 má datum premiéry. Bude film o boji s klimatickou změnou?

Indiana Jones 5 je jedním z nejočekávanějších filmů příštího roku. Série se začala natáčet v roce 1981 a stala se kultovní po celém světě.

- Reklama -

Hlavní postavou filmů je doktor Indiana Jones, kterého hraje Harrison Ford. Indiana Jones je archeolog a dobrodruh, který se vydává na nebezpečné výpravy po celém světě za poklady a tajemstvími minulosti. Jeho charakteristickým znakem je klobouk, který nosí na hlavě, a bič, který používá jako zbraň i pro překonávání překážek. A bude to tak i ve snímku Indiana Jones 5.

O tom, o čem bude nový film, se toho zatím moc neví. Režisér filmu, James Mangold, prozradil, že se film bude odehrávat v současnosti. Harrison Ford se opět zhostil v hlavní roli.

„Filmy o Indiana Jonesovi jsou o tajemství a dobrodružství. Ale také o srdci. A já jsem opravdu šťastný, že můžeme vyprávět opravdu lidský příběh a také film, který vás posadí na zadek,“ řekl Ford stránkám denofgeek.com.

Indiana Jones 5 a Indyho vnučka

Kromě Forda se ve filmu objeví také například herečka Phoebe Waller-Bridge. Ta prohlásila, že se na roli ve filmu velmi těší a že se jí zdá zajímavá a je pro ni výzvou. Phoebe bude hrát Jonesovu vnučku. Její volbu si pochvaluje i režisér filmu James Mangold. „Phoebe je oslnivá herečka. Brilantní tvůrčí hlas a talent, který nepochybně přinese na naši scénu. Nemohu si pomoci, ale cítím se stejně šťastný jako sám Indiana Jones,“ řekl Mangold webu variety.com.

- Reklama -

Spekuluje se, že se film bude točit kolem tématu klimatické změny. A také o tom, že se Indiana Jones vydá na výpravu do Antarktidy. I přes to, že se o filmu zatím moc neví, fanoušci se premiéry nemohou dočkat. Mnozí doufají, že bude Indiana Jones 5 stejně úspěšný jako předchozí filmy a že se dočkají dalších dobrodružství Indiana Jonese.

Poslední díl s Harrisonem Fordem

To se ale spíš nestane. Harrison Ford už totiž potvrdil, že je to opravdu naposledy, co se stane Indianou Jonesem. Předchozí díly filmu Indiana Jones se natáčely na různých místech po celém světě, od exotických destinací jako je Peru nebo Maroko po klasická města jako je Londýn nebo Vídeň. Je tedy pravděpodobné, že se i Indiana Jones bude natáčel na různých místech po celém světě. Můžeme se tedy těšit na napínavé scény ze vzdálených končin světa. A na exotické lokace, na kterých se Indiana Jones bude muset vypořádat s nebezpečími a překonávat překážky.

V kinech se snímek objeví 30. června 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -