- Reklama -

Indiana Jones 5 má datum premiéry. Bude film o boji s klimatickou změnou?

Indiana Jones 5 je jedním z nejočekávanějších filmů příštího roku. Série se začala natáčet v roce 1981 a stala se kultovní po celém světě.

- Reklama -

Hlavní postavou filmů je doktor Indiana Jones, kterého hraje Harrison Ford. Indiana Jones je archeolog a dobrodruh, který se vydává na nebezpečné výpravy po celém světě za poklady a tajemstvími minulosti. Jeho charakteristickým znakem je klobouk, který nosí na hlavě, a bič, který používá jako zbraň i pro překonávání překážek. A bude to tak i ve snímku Indiana Jones 5.

O tom, o čem bude nový film, se toho zatím moc neví. Režisér filmu, James Mangold, prozradil, že se film bude odehrávat v současnosti. Harrison Ford se opět zhostil v hlavní roli.

„Filmy o Indiana Jonesovi jsou o tajemství a dobrodružství. Ale také o srdci. A já jsem opravdu šťastný, že můžeme vyprávět opravdu lidský příběh a také film, který vás posadí na zadek,“ řekl Ford stránkám denofgeek.com.

Indiana Jones 5 a Indyho vnučka

Kromě Forda se ve filmu objeví také například herečka Phoebe Waller-Bridge. Ta prohlásila, že se na roli ve filmu velmi těší a že se jí zdá zajímavá a je pro ni výzvou. Phoebe bude hrát Jonesovu vnučku. Její volbu si pochvaluje i režisér filmu James Mangold. „Phoebe je oslnivá herečka. Brilantní tvůrčí hlas a talent, který nepochybně přinese na naši scénu. Nemohu si pomoci, ale cítím se stejně šťastný jako sám Indiana Jones,“ řekl Mangold webu variety.com.

Spekuluje se, že se film bude točit kolem tématu klimatické změny. A také o tom, že se Indiana Jones vydá na výpravu do Antarktidy. I přes to, že se o filmu zatím moc neví, fanoušci se premiéry nemohou dočkat. Mnozí doufají, že bude Indiana Jones 5 stejně úspěšný jako předchozí filmy a že se dočkají dalších dobrodružství Indiana Jonese.

Poslední díl s Harrisonem Fordem

To se ale spíš nestane. Harrison Ford už totiž potvrdil, že je to opravdu naposledy, co se stane Indianou Jonesem. Předchozí díly filmu Indiana Jones se natáčely na různých místech po celém světě, od exotických destinací jako je Peru nebo Maroko po klasická města jako je Londýn nebo Vídeň. Je tedy pravděpodobné, že se i Indiana Jones bude natáčel na různých místech po celém světě. Můžeme se tedy těšit na napínavé scény ze vzdálených končin světa. A na exotické lokace, na kterých se Indiana Jones bude muset vypořádat s nebezpečími a překonávat překážky.

V kinech se snímek objeví 30. června 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -