- Reklama -

Indiana Jones 5 se odkládá: Harrison Ford se zranil na place

Indiana Jones 5, který má být posledním filmem série, se opět odkládá. Na natáčení se zranila hvězda filmu Harrison Ford.

- Reklama -

Fanoušci Indiana Jonese se zatím závěrečného filmu této filmové série nedočkají. Produkce filmu se nečekaně zastavila, protože hvězda filmu se zotavuje ze zranění. Ford si během natáčení poranil rameno.

Jeden z členů štábu potvtdil pro Vanity Fair, že si všichni mysleli, že když je to Fordova poslední role Indiany, půjde vše hladce, ale herec se zranil a je to horší, než se původně myslelo.

Společnost Disney ve svém prohlášení potvrdila, že si 78letý herec minulý týden poranil rameno. Stalo se tak při natáčení bojové scény pro poslední film Indiana Jones poranil rameno. Štáb předpokládal, že tento „drobný zádrhel“ produkci příliš neovlivní, ale herec bude nakonec mimo nejméně tři měsíce, protože musí podstoupit operaci ramene. A to není dobrá zpráva.

Indiana Jones 5 se odkládá

Zasvěcený zdroj informoval, že producenti už se sešli, aby vyřešili časový harmonogram, který musí znovu upravit. Informátor dodal, že produkce se neobnoví dříve než v září. Pro všechny je to rána, protože incident byl velmi nečekaný.

Není to přitom poprvé, co byl film odložen. Indiana Jones 5 měl mít nejprve premiéru 9. července 2021. Kvůli pandemii COVID-19 byla ale nově určená na 29. července 2022. Zatím není jasné, zda nejnovější problémy produkce ovlivní datum premiéry. Dá se ale předpokládat, že spíše ano.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -