- Reklama -

Indiana Jones 5 se odkládá: Harrison Ford se zranil na place

Indiana Jones 5, který má být posledním filmem série, se opět odkládá. Na natáčení se zranila hvězda filmu Harrison Ford.

- Reklama -

Fanoušci Indiana Jonese se zatím závěrečného filmu této filmové série nedočkají. Produkce filmu se nečekaně zastavila, protože hvězda filmu se zotavuje ze zranění. Ford si během natáčení poranil rameno.

Jeden z členů štábu potvtdil pro Vanity Fair, že si všichni mysleli, že když je to Fordova poslední role Indiany, půjde vše hladce, ale herec se zranil a je to horší, než se původně myslelo.

Společnost Disney ve svém prohlášení potvrdila, že si 78letý herec minulý týden poranil rameno. Stalo se tak při natáčení bojové scény pro poslední film Indiana Jones poranil rameno. Štáb předpokládal, že tento „drobný zádrhel“ produkci příliš neovlivní, ale herec bude nakonec mimo nejméně tři měsíce, protože musí podstoupit operaci ramene. A to není dobrá zpráva.

Indiana Jones 5 se odkládá

Zasvěcený zdroj informoval, že producenti už se sešli, aby vyřešili časový harmonogram, který musí znovu upravit. Informátor dodal, že produkce se neobnoví dříve než v září. Pro všechny je to rána, protože incident byl velmi nečekaný.

- Reklama -

Není to přitom poprvé, co byl film odložen. Indiana Jones 5 měl mít nejprve premiéru 9. července 2021. Kvůli pandemii COVID-19 byla ale nově určená na 29. července 2022. Zatím není jasné, zda nejnovější problémy produkce ovlivní datum premiéry. Dá se ale předpokládat, že spíše ano.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -