- Reklama -

Indiana Jones 5 se odkládá: Harrison Ford se zranil na place

Indiana Jones 5, který má být posledním filmem série, se opět odkládá. Na natáčení se zranila hvězda filmu Harrison Ford.

- Reklama -

Fanoušci Indiana Jonese se zatím závěrečného filmu této filmové série nedočkají. Produkce filmu se nečekaně zastavila, protože hvězda filmu se zotavuje ze zranění. Ford si během natáčení poranil rameno.

Jeden z členů štábu potvtdil pro Vanity Fair, že si všichni mysleli, že když je to Fordova poslední role Indiany, půjde vše hladce, ale herec se zranil a je to horší, než se původně myslelo.

Společnost Disney ve svém prohlášení potvrdila, že si 78letý herec minulý týden poranil rameno. Stalo se tak při natáčení bojové scény pro poslední film Indiana Jones poranil rameno. Štáb předpokládal, že tento „drobný zádrhel“ produkci příliš neovlivní, ale herec bude nakonec mimo nejméně tři měsíce, protože musí podstoupit operaci ramene. A to není dobrá zpráva.

Indiana Jones 5 se odkládá

Zasvěcený zdroj informoval, že producenti už se sešli, aby vyřešili časový harmonogram, který musí znovu upravit. Informátor dodal, že produkce se neobnoví dříve než v září. Pro všechny je to rána, protože incident byl velmi nečekaný.

- Reklama -

Není to přitom poprvé, co byl film odložen. Indiana Jones 5 měl mít nejprve premiéru 9. července 2021. Kvůli pandemii COVID-19 byla ale nově určená na 29. července 2022. Zatím není jasné, zda nejnovější problémy produkce ovlivní datum premiéry. Dá se ale předpokládat, že spíše ano.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -