- Reklama -

Indiana Jones 5 se odkládá: Harrison Ford se zranil na place

Indiana Jones 5, který má být posledním filmem série, se opět odkládá. Na natáčení se zranila hvězda filmu Harrison Ford.

- Reklama -

Fanoušci Indiana Jonese se zatím závěrečného filmu této filmové série nedočkají. Produkce filmu se nečekaně zastavila, protože hvězda filmu se zotavuje ze zranění. Ford si během natáčení poranil rameno.

Jeden z členů štábu potvtdil pro Vanity Fair, že si všichni mysleli, že když je to Fordova poslední role Indiany, půjde vše hladce, ale herec se zranil a je to horší, než se původně myslelo.

Společnost Disney ve svém prohlášení potvrdila, že si 78letý herec minulý týden poranil rameno. Stalo se tak při natáčení bojové scény pro poslední film Indiana Jones poranil rameno. Štáb předpokládal, že tento „drobný zádrhel“ produkci příliš neovlivní, ale herec bude nakonec mimo nejméně tři měsíce, protože musí podstoupit operaci ramene. A to není dobrá zpráva.

Indiana Jones 5 se odkládá

Zasvěcený zdroj informoval, že producenti už se sešli, aby vyřešili časový harmonogram, který musí znovu upravit. Informátor dodal, že produkce se neobnoví dříve než v září. Pro všechny je to rána, protože incident byl velmi nečekaný.

- Reklama -

Není to přitom poprvé, co byl film odložen. Indiana Jones 5 měl mít nejprve premiéru 9. července 2021. Kvůli pandemii COVID-19 byla ale nově určená na 29. července 2022. Zatím není jasné, zda nejnovější problémy produkce ovlivní datum premiéry. Dá se ale předpokládat, že spíše ano.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -