- Reklama -

Nejlepší huličské komedie: Top 10, ze kterých se potrháte smíchy

Přehled toho, čemu se říká nejlepší filmy na zhulenost.

- Reklama -

Tohle jsou ty nejlepší huličské komedie!

Jasně, když člověk ubalí opravdu solidního jointa, dá se téměř každý film považovat za huličský. Mnohahodinový dokument o přírodě? Uááá, čum na ty ryby, kámo! Černobílé drama? Jistě, proč ne! Stejně jsem chtěl nějak využít ten poslední balíček papírovejch kapesníků…

Pak je ale filmová kategorie, která se jako doplněk zhulenosti hodí prostě nejlépe – komedie! A úkteré že jsou ty nejlepší huličské komedie? Světohled pro vás připravil největších děl, které kinematografie dokázala vyprodukovat pro zhulence. A i když je většina těchto filmů veselá i za střízliva, mnohem zábavnější jsou nejlepší huličské komedie po nějakém tom jointu.

Zahulíme, uvidíme

Upřímný portrét šílenství americké společnosti – maskovaný jako groteska o dvou mužích na cestě za tím správným hamburgerem. Protože někdy McDonald prostě nestačí…

Po cestě čelí otázce, kterou si každý musí v určitém okamžiku života položit snad každý hulič: „Kamaráde, nepřijeli jsme sem na gepardovi?“

(za zkouknutí jen tak mimochodem stojí i obě pokračování)

Kdo hulí, ten umí

Rapeři Method Man a Redman jdou na Harvard! („Jak, že jsem neuspěl ve studiích žen? Miluju děvky!“) Poté, co vypěstují nový model trávy, díky které jsou z ní po dobu zhulenosti géniové.

Jejich tajemství: pohnojit kytku pomocí popela mrtvého kamaráda.

Travička zelená

Seth Rogen navštíví svého dealera Jamese Franca a ochutná u něj vzácnou novou odrůdu, pochoutku nazvanou Ananasový expres: „Je to nejvzácnější. Je téměř škoda to kouřit. Je to jako zabít jednorožce. Bombou.“

Následuje zenové dobrodružství? Samozřejmě, že ano! Takové, co pocuchá hlavně čakry na bránici.

Big Lebowski

Abyste propadli kouzlu téhle naprosté klasiky, vlastně ani nemusíte být „pod vlivem“. Jeff Bridges proměnil Dudea, v nekonečně zhuleného hippie hrdinu, chlupatou americkou legendu oblečenou v županu.

Je dobré vědět, že je pořád tam někde venku, stále nenávidí orly a stále se mu cukají jeho kazety s Creedence.

Hele, vole, kde mám káru?

Kde jí máš? Ashton Kutcher a Stifler z Prciček jako dva věčně zkouření prosťáčci, kteří po prokalené noci nemohou najít svoje auto. Při pátrání zažijí nejrůznější úlety a dojde i na setkání s mimozemšťany.

Zbouchnutá

Hlavní hrdina v podání Setha Rogena si s životem příliš neláme hlavu. Jmenuje se Ben Stone a jeho spolubydlící a dokonce i jeho otec jsou chronickými fanoušky Chronicu (model skunku, víme?).

Mazaní hoší

Mezi nejlepší huličské komedie patří bezesporu i film, ve kterém na sebe poprvé více upozornil dnes možná nejlepší komik světa Dave Chapelle. Ten se spolu s kamarýdy shodou okolností dostane k vysoce účinné lékařské marihuaně. To bohužel vede k zatčení jednoho člena party. Prodej opulentně zhulujícího modelu se stane jedinou nadějí na jeho záchranu…

Apokalypsa v Hollywoodu

Komedie o partě věčně zhulených herců, kteří hrají „sami sebe“. Před koncem světa tak Craig Robinson zpívá song „sundej si kalhotky“ po boku Rihanny, Kevin Hart kopne Azize Azariho do díry do pekla a probíhá i komický exorcismus Jonaha Hilla.

Byla to divoká noc

Pokud hledáte film, co by se hodil na vánoční svátky, měli byste zvážit omrknout komedii Byla to divoká noc. Je o třech přátelích, kteří si před vstupem do okovů dospělosti chtěli dopřát ještě jednu pořádně vyndanou noc.

Millerovi na tripu

Vzhledem k tomu, že tento film byl vytvořen s rozpočtem 37 milionů dolarů a celosvětově vydělal přes 270 milionů dolarů, dalo by se říci, že se jednalo o komerční úspěch. Přesto ho „profesionální“ kritici kritizovali. Jason Sudeikis jako dealer trávy, co potřebuje pomoc, a Jennifer Aniston, která potřebuje peníze, jsou ideálními společníky k baličce, papírkům a nějaké té pěkné paličce nějaké dobré trávy.

Reefer Madness

Kultovní americká agitka, kterou se Americká vláda pokusila odstrašit veřejnost od užívání marihuany. Neuvěřitelná podívaná, kterou na huličském večírku ve skutečnosti nikdy nezažijete.

Takhle si totiž ideoví tvůrci propagandy, co po nedělích místo vyspávání kocoviny lehkomyslně zevlují po kostelech, představují účinky lehkých drog. Zábava zaručena!

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -