- Reklama -

Nejlepší huličské komedie: Top 10, ze kterých se potrháte smíchy

Přehled toho, čemu se říká nejlepší filmy na zhulenost.

- Reklama -

Tohle jsou ty nejlepší huličské komedie!

Jasně, když člověk ubalí opravdu solidního jointa, dá se téměř každý film považovat za huličský. Mnohahodinový dokument o přírodě? Uááá, čum na ty ryby, kámo! Černobílé drama? Jistě, proč ne! Stejně jsem chtěl nějak využít ten poslední balíček papírovejch kapesníků…

Pak je ale filmová kategorie, která se jako doplněk k zhulenosti hodí prostě nejlépe – komedie! A které že jsou ty nejlepší huličské komedie? Světohled pro vás připravil přehled největších děl, které kinematografie dokázala vyprodukovat pro zhulence. A i když je většina těchto filmů veselá i za střízliva, mnohem zábavnější jsou nejlepší huličské komedie po nějakém tom jointu.

Zahulíme, uvidíme

Upřímný portrét šílenství americké společnosti – maskovaný jako groteska o dvou mužích na cestě za tím správným hamburgerem. Protože někdy McDonald prostě nestačí…

Po cestě čelí otázce, kterou si musí v určitém okamžiku života položit snad každý hulič: „Kamaráde, nepřijeli jsme sem na gepardovi?“

(za zkouknutí jen tak mimochodem stojí i obě pokračování)

Kdo hulí, ten umí

Rapeři Method Man a Redman jdou na Harvard! („Jak, že jsem neuspěl ve studiích žen? Miluju děvky!“) Poté, co vypěstují nový model trávy, díky kterému jsou z nich po dobu zhulenosti géniové.

Jejich tajemství: pohnojit kytku pomocí popela mrtvého kamaráda.

Travička zelená

Seth Rogen navštíví svého dealera Jamese Franca a ochutná u něj vzácnou novou odrůdu, pochoutku nazvanou Ananasový expres: „Je to nejvzácnější. Je téměř škoda to kouřit. Je to jako zabít jednorožce. Bombou.“

Následuje zenové dobrodružství? Samozřejmě, že ano! Takové, co pocuchá hlavně čakry na bránici.

Big Lebowski

Abyste propadli kouzlu téhle naprosté klasiky, vlastně ani nemusíte být „pod vlivem“. Jeff Bridges proměnil Dudea v nekonečně zhuleného hippie hrdinu, chlupatou americkou legendu oblečenou v županu.

Je dobré vědět, že je pořád tam někde venku, stále nenávidí orly a stále se mu při cestách autem zacuchávají jeho kazety s Creedence.

Hele, vole, kde mám káru?

Kde jí máš? Ashton Kutcher a Stifler z Prciček jako dva věčně zkouření prosťáčci, kteří po prokalené noci nemohou najít svoje auto. Při pátrání zažijí nejrůznější úlety a dojde i na setkání s mimozemšťany.

Zbouchnutá

Hlavní hrdina v podání Setha Rogena si s životem příliš neláme hlavu. Jmenuje se Ben Stone a jeho spolubydlící a dokonce i jeho otec jsou chronickými fanoušky Chronicu (model skunku, víme?).

Mazaní hoší

Mezi nejlepší huličské komedie patří bezesporu i film, ve kterém na sebe poprvé více upozornil dnes možná nejlepší komik světa Dave Chapelle. Ten se spolu s kamarády shodou okolností dostane k vysoce účinné lékařské marihuaně. To bohužel vede k zatčení jednoho člena party. Prodej opulentně zhulujícího modelu se tak stane jedinou nadějí na záchranu kamaráda…

Apokalypsa v Hollywoodu

Komedie o partě věčně zhulených herců, kteří v ní hrají „sami sebe“. Před koncem světa tak Craig Robinson zpívá song „sundej si kalhotky“ po boku Rihanny, Kevin Hart kopne Azize Azariho do díry do pekla a dojde i na komický exorcismus Jonaha Hilla.

Byla to divoká noc

Pokud hledáte film, co by se hodil na vánoční svátky, měli byste zvážit omrknout komedii Byla to divoká noc. Je o třech přátelích, kteří si před vstupem do okovů dospělosti chtěli dopřát ještě jednu pořádně vyndanou noc.

Millerovi na tripu

Vzhledem k tomu, že tento film byl vytvořen s rozpočtem 37 milionů dolarů a celosvětově vydělal přes 270 milionů dolarů, dalo by se říci, že se jednalo o komerční úspěch. Přesto ho „profesionální“ kritici kritizovali. Jason Sudeikis jako dealer trávy, co potřebuje pomoc, a Jennifer Aniston, která potřebuje peníze, jsou ideálními společníky k baličce, papírkům a nějaké té pěkné paličce nějaké dobré trávy.

Reefer Madness

Kultovní americká agitka, kterou se Americká vláda pokusila odstrašit veřejnost od užívání marihuany. Neuvěřitelná podívaná, kterou na huličském večírku ve skutečnosti nikdy nezažijete.

Takhle si totiž ideoví tvůrci propagandy, co po nedělích místo vyspávání kocoviny lehkomyslně zevlují po kostelech, představují účinky lehkých drog. Zábava zaručena!

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -