- Reklama -

Nejlepší huličské komedie: Top 10, ze kterých se potrháte smíchy

Přehled toho, čemu se říká nejlepší filmy na zhulenost.

- Reklama -

Tohle jsou ty nejlepší huličské komedie!

Jasně, když člověk ubalí opravdu solidního jointa, dá se téměř každý film považovat za huličský. Mnohahodinový dokument o přírodě? Uááá, čum na ty ryby, kámo! Černobílé drama? Jistě, proč ne! Stejně jsem chtěl nějak využít ten poslední balíček papírovejch kapesníků…

Pak je ale filmová kategorie, která se jako doplněk k zhulenosti hodí prostě nejlépe – komedie! A které že jsou ty nejlepší huličské komedie? Světohled pro vás připravil přehled největších děl, které kinematografie dokázala vyprodukovat pro zhulence. A i když je většina těchto filmů veselá i za střízliva, mnohem zábavnější jsou nejlepší huličské komedie po nějakém tom jointu.

Zahulíme, uvidíme

Upřímný portrét šílenství americké společnosti – maskovaný jako groteska o dvou mužích na cestě za tím správným hamburgerem. Protože někdy McDonald prostě nestačí…

Po cestě čelí otázce, kterou si musí v určitém okamžiku života položit snad každý hulič: „Kamaráde, nepřijeli jsme sem na gepardovi?“

(za zkouknutí jen tak mimochodem stojí i obě pokračování)

Kdo hulí, ten umí

Rapeři Method Man a Redman jdou na Harvard! („Jak, že jsem neuspěl ve studiích žen? Miluju děvky!“) Poté, co vypěstují nový model trávy, díky kterému jsou z nich po dobu zhulenosti géniové.

Jejich tajemství: pohnojit kytku pomocí popela mrtvého kamaráda.

Travička zelená

Seth Rogen navštíví svého dealera Jamese Franca a ochutná u něj vzácnou novou odrůdu, pochoutku nazvanou Ananasový expres: „Je to nejvzácnější. Je téměř škoda to kouřit. Je to jako zabít jednorožce. Bombou.“

Následuje zenové dobrodružství? Samozřejmě, že ano! Takové, co pocuchá hlavně čakry na bránici.

Big Lebowski

Abyste propadli kouzlu téhle naprosté klasiky, vlastně ani nemusíte být „pod vlivem“. Jeff Bridges proměnil Dudea v nekonečně zhuleného hippie hrdinu, chlupatou americkou legendu oblečenou v županu.

Je dobré vědět, že je pořád tam někde venku, stále nenávidí orly a stále se mu při cestách autem zacuchávají jeho kazety s Creedence.

Hele, vole, kde mám káru?

Kde jí máš? Ashton Kutcher a Stifler z Prciček jako dva věčně zkouření prosťáčci, kteří po prokalené noci nemohou najít svoje auto. Při pátrání zažijí nejrůznější úlety a dojde i na setkání s mimozemšťany.

Zbouchnutá

Hlavní hrdina v podání Setha Rogena si s životem příliš neláme hlavu. Jmenuje se Ben Stone a jeho spolubydlící a dokonce i jeho otec jsou chronickými fanoušky Chronicu (model skunku, víme?).

Mazaní hoší

Mezi nejlepší huličské komedie patří bezesporu i film, ve kterém na sebe poprvé více upozornil dnes možná nejlepší komik světa Dave Chapelle. Ten se spolu s kamarády shodou okolností dostane k vysoce účinné lékařské marihuaně. To bohužel vede k zatčení jednoho člena party. Prodej opulentně zhulujícího modelu se tak stane jedinou nadějí na záchranu kamaráda…

Apokalypsa v Hollywoodu

Komedie o partě věčně zhulených herců, kteří v ní hrají „sami sebe“. Před koncem světa tak Craig Robinson zpívá song „sundej si kalhotky“ po boku Rihanny, Kevin Hart kopne Azize Azariho do díry do pekla a dojde i na komický exorcismus Jonaha Hilla.

Byla to divoká noc

Pokud hledáte film, co by se hodil na vánoční svátky, měli byste zvážit omrknout komedii Byla to divoká noc. Je o třech přátelích, kteří si před vstupem do okovů dospělosti chtěli dopřát ještě jednu pořádně vyndanou noc.

Millerovi na tripu

Vzhledem k tomu, že tento film byl vytvořen s rozpočtem 37 milionů dolarů a celosvětově vydělal přes 270 milionů dolarů, dalo by se říci, že se jednalo o komerční úspěch. Přesto ho „profesionální“ kritici kritizovali. Jason Sudeikis jako dealer trávy, co potřebuje pomoc, a Jennifer Aniston, která potřebuje peníze, jsou ideálními společníky k baličce, papírkům a nějaké té pěkné paličce nějaké dobré trávy.

Reefer Madness

Kultovní americká agitka, kterou se Americká vláda pokusila odstrašit veřejnost od užívání marihuany. Neuvěřitelná podívaná, kterou na huličském večírku ve skutečnosti nikdy nezažijete.

Takhle si totiž ideoví tvůrci propagandy, co po nedělích místo vyspávání kocoviny lehkomyslně zevlují po kostelech, představují účinky lehkých drog. Zábava zaručena!

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -