- Reklama -

Nejlepší huličské komedie: Top 10, ze kterých se potrháte smíchy

Přehled toho, čemu se říká nejlepší filmy na zhulenost.

- Reklama -

Tohle jsou ty nejlepší huličské komedie!

Jasně, když člověk ubalí opravdu solidního jointa, dá se téměř každý film považovat za huličský. Mnohahodinový dokument o přírodě? Uááá, čum na ty ryby, kámo! Černobílé drama? Jistě, proč ne! Stejně jsem chtěl nějak využít ten poslední balíček papírovejch kapesníků…

Pak je ale filmová kategorie, která se jako doplněk k zhulenosti hodí prostě nejlépe – komedie! A které že jsou ty nejlepší huličské komedie? Světohled pro vás připravil přehled největších děl, které kinematografie dokázala vyprodukovat pro zhulence. A i když je většina těchto filmů veselá i za střízliva, mnohem zábavnější jsou nejlepší huličské komedie po nějakém tom jointu.

Zahulíme, uvidíme

Upřímný portrét šílenství americké společnosti – maskovaný jako groteska o dvou mužích na cestě za tím správným hamburgerem. Protože někdy McDonald prostě nestačí…

- Reklama -

Po cestě čelí otázce, kterou si musí v určitém okamžiku života položit snad každý hulič: „Kamaráde, nepřijeli jsme sem na gepardovi?“

(za zkouknutí jen tak mimochodem stojí i obě pokračování)

Kdo hulí, ten umí

Rapeři Method Man a Redman jdou na Harvard! („Jak, že jsem neuspěl ve studiích žen? Miluju děvky!“) Poté, co vypěstují nový model trávy, díky kterému jsou z nich po dobu zhulenosti géniové.

Jejich tajemství: pohnojit kytku pomocí popela mrtvého kamaráda.

Travička zelená

Seth Rogen navštíví svého dealera Jamese Franca a ochutná u něj vzácnou novou odrůdu, pochoutku nazvanou Ananasový expres: „Je to nejvzácnější. Je téměř škoda to kouřit. Je to jako zabít jednorožce. Bombou.“

Následuje zenové dobrodružství? Samozřejmě, že ano! Takové, co pocuchá hlavně čakry na bránici.

Big Lebowski

Abyste propadli kouzlu téhle naprosté klasiky, vlastně ani nemusíte být „pod vlivem“. Jeff Bridges proměnil Dudea v nekonečně zhuleného hippie hrdinu, chlupatou americkou legendu oblečenou v županu.

Je dobré vědět, že je pořád tam někde venku, stále nenávidí orly a stále se mu při cestách autem zacuchávají jeho kazety s Creedence.

Hele, vole, kde mám káru?

Kde jí máš? Ashton Kutcher a Stifler z Prciček jako dva věčně zkouření prosťáčci, kteří po prokalené noci nemohou najít svoje auto. Při pátrání zažijí nejrůznější úlety a dojde i na setkání s mimozemšťany.

Zbouchnutá

Hlavní hrdina v podání Setha Rogena si s životem příliš neláme hlavu. Jmenuje se Ben Stone a jeho spolubydlící a dokonce i jeho otec jsou chronickými fanoušky Chronicu (model skunku, víme?).

Mazaní hoší

Mezi nejlepší huličské komedie patří bezesporu i film, ve kterém na sebe poprvé více upozornil dnes možná nejlepší komik světa Dave Chapelle. Ten se spolu s kamarády shodou okolností dostane k vysoce účinné lékařské marihuaně. To bohužel vede k zatčení jednoho člena party. Prodej opulentně zhulujícího modelu se tak stane jedinou nadějí na záchranu kamaráda…

Apokalypsa v Hollywoodu

Komedie o partě věčně zhulených herců, kteří v ní hrají „sami sebe“. Před koncem světa tak Craig Robinson zpívá song „sundej si kalhotky“ po boku Rihanny, Kevin Hart kopne Azize Azariho do díry do pekla a dojde i na komický exorcismus Jonaha Hilla.

Byla to divoká noc

Pokud hledáte film, co by se hodil na vánoční svátky, měli byste zvážit omrknout komedii Byla to divoká noc. Je o třech přátelích, kteří si před vstupem do okovů dospělosti chtěli dopřát ještě jednu pořádně vyndanou noc.

Millerovi na tripu

Vzhledem k tomu, že tento film byl vytvořen s rozpočtem 37 milionů dolarů a celosvětově vydělal přes 270 milionů dolarů, dalo by se říci, že se jednalo o komerční úspěch. Přesto ho „profesionální“ kritici kritizovali. Jason Sudeikis jako dealer trávy, co potřebuje pomoc, a Jennifer Aniston, která potřebuje peníze, jsou ideálními společníky k baličce, papírkům a nějaké té pěkné paličce nějaké dobré trávy.

Reefer Madness

Kultovní americká agitka, kterou se Americká vláda pokusila odstrašit veřejnost od užívání marihuany. Neuvěřitelná podívaná, kterou na huličském večírku ve skutečnosti nikdy nezažijete.

Takhle si totiž ideoví tvůrci propagandy, co po nedělích místo vyspávání kocoviny lehkomyslně zevlují po kostelech, představují účinky lehkých drog. Zábava zaručena!

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -