- Reklama -

Nejlepší huličské komedie: Top 10, ze kterých se potrháte smíchy

Přehled toho, čemu se říká nejlepší filmy na zhulenost.

- Reklama -

Tohle jsou ty nejlepší huličské komedie!

Jasně, když člověk ubalí opravdu solidního jointa, dá se téměř každý film považovat za huličský. Mnohahodinový dokument o přírodě? Uááá, čum na ty ryby, kámo! Černobílé drama? Jistě, proč ne! Stejně jsem chtěl nějak využít ten poslední balíček papírovejch kapesníků…

Pak je ale filmová kategorie, která se jako doplněk k zhulenosti hodí prostě nejlépe – komedie! A které že jsou ty nejlepší huličské komedie? Světohled pro vás připravil přehled největších děl, které kinematografie dokázala vyprodukovat pro zhulence. A i když je většina těchto filmů veselá i za střízliva, mnohem zábavnější jsou nejlepší huličské komedie po nějakém tom jointu.

Zahulíme, uvidíme

Upřímný portrét šílenství americké společnosti – maskovaný jako groteska o dvou mužích na cestě za tím správným hamburgerem. Protože někdy McDonald prostě nestačí…

- Reklama -

Po cestě čelí otázce, kterou si musí v určitém okamžiku života položit snad každý hulič: „Kamaráde, nepřijeli jsme sem na gepardovi?“

(za zkouknutí jen tak mimochodem stojí i obě pokračování)

Kdo hulí, ten umí

Rapeři Method Man a Redman jdou na Harvard! („Jak, že jsem neuspěl ve studiích žen? Miluju děvky!“) Poté, co vypěstují nový model trávy, díky kterému jsou z nich po dobu zhulenosti géniové.

Jejich tajemství: pohnojit kytku pomocí popela mrtvého kamaráda.

Travička zelená

Seth Rogen navštíví svého dealera Jamese Franca a ochutná u něj vzácnou novou odrůdu, pochoutku nazvanou Ananasový expres: „Je to nejvzácnější. Je téměř škoda to kouřit. Je to jako zabít jednorožce. Bombou.“

Následuje zenové dobrodružství? Samozřejmě, že ano! Takové, co pocuchá hlavně čakry na bránici.

Big Lebowski

Abyste propadli kouzlu téhle naprosté klasiky, vlastně ani nemusíte být „pod vlivem“. Jeff Bridges proměnil Dudea v nekonečně zhuleného hippie hrdinu, chlupatou americkou legendu oblečenou v županu.

Je dobré vědět, že je pořád tam někde venku, stále nenávidí orly a stále se mu při cestách autem zacuchávají jeho kazety s Creedence.

Hele, vole, kde mám káru?

Kde jí máš? Ashton Kutcher a Stifler z Prciček jako dva věčně zkouření prosťáčci, kteří po prokalené noci nemohou najít svoje auto. Při pátrání zažijí nejrůznější úlety a dojde i na setkání s mimozemšťany.

Zbouchnutá

Hlavní hrdina v podání Setha Rogena si s životem příliš neláme hlavu. Jmenuje se Ben Stone a jeho spolubydlící a dokonce i jeho otec jsou chronickými fanoušky Chronicu (model skunku, víme?).

Mazaní hoší

Mezi nejlepší huličské komedie patří bezesporu i film, ve kterém na sebe poprvé více upozornil dnes možná nejlepší komik světa Dave Chapelle. Ten se spolu s kamarády shodou okolností dostane k vysoce účinné lékařské marihuaně. To bohužel vede k zatčení jednoho člena party. Prodej opulentně zhulujícího modelu se tak stane jedinou nadějí na záchranu kamaráda…

Apokalypsa v Hollywoodu

Komedie o partě věčně zhulených herců, kteří v ní hrají „sami sebe“. Před koncem světa tak Craig Robinson zpívá song „sundej si kalhotky“ po boku Rihanny, Kevin Hart kopne Azize Azariho do díry do pekla a dojde i na komický exorcismus Jonaha Hilla.

Byla to divoká noc

Pokud hledáte film, co by se hodil na vánoční svátky, měli byste zvážit omrknout komedii Byla to divoká noc. Je o třech přátelích, kteří si před vstupem do okovů dospělosti chtěli dopřát ještě jednu pořádně vyndanou noc.

Millerovi na tripu

Vzhledem k tomu, že tento film byl vytvořen s rozpočtem 37 milionů dolarů a celosvětově vydělal přes 270 milionů dolarů, dalo by se říci, že se jednalo o komerční úspěch. Přesto ho „profesionální“ kritici kritizovali. Jason Sudeikis jako dealer trávy, co potřebuje pomoc, a Jennifer Aniston, která potřebuje peníze, jsou ideálními společníky k baličce, papírkům a nějaké té pěkné paličce nějaké dobré trávy.

Reefer Madness

Kultovní americká agitka, kterou se Americká vláda pokusila odstrašit veřejnost od užívání marihuany. Neuvěřitelná podívaná, kterou na huličském večírku ve skutečnosti nikdy nezažijete.

Takhle si totiž ideoví tvůrci propagandy, co po nedělích místo vyspávání kocoviny lehkomyslně zevlují po kostelech, představují účinky lehkých drog. Zábava zaručena!

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -