- Reklama -

Netflix: Nejlepší stand-upy, ze kterých vás bude bolet břicho od smíchu

Které komiky byste si měli najít na Netflixu?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jen filmy, seriály a dokumenty. K tomuto streamovacímu gigantu totiž patří i Stand-up vystoupení, a to rovnou těch nejlepších v tomhle oboru na celém světě. Které slavné komiky byste neměli propásnout? Jaké jsou nejlepší stand-upy? Řeč bude pochopitelně jen o těch, co mají alespoň české titulky.

Dave Chapelle – Sticks & Stones

Legenda amerického standupu ve své nejlepší formě. Chapelle jako obvykle sype vtipy z rukávu způsobem, který bere dech.

Bill Burr – Tygr bez drápů

Nekompromisní komik se v sarkastickém stand-upu z Londýna pouští do kultury ublíženosti, mužského feminizmu, přivlastňování zvyků, sexu s roboty a spousty dalšího.

Ari Eldjárn – Promiňte mou islandštinu

Islandský komik Ari Eldjárn si utahuje z rivality mezi severskými národy, hollywoodské verze Thora nebo batolat a jejich zvláštních rozmarů. Na to, že Eldjárn pochází z národa, který se čítá na statisíce, se dokázal se svou show okamžitě zařadit po bok velikánů stand-upu.

Vir Das – For India

Komik Vir Das svým osobitým způsobem v tomto vystoupení oslavuje indickou historii. Probírá ji od véd přes Vasca da Gamu až po hloupé zápletky bollywoodských filmů.

Jo Koy – Po hlavě

Mezi nejlepší stand-upy patří i Komik Jo Koy. Ten v tomto vystoupení baví diváky na Havaji svým upřímným pohledem na svět, mimo jiné osobitým pojetím kulturních zvláštností a otcovství bez servítků.

Kevin Hart – Irresponsible

Kevin Hart, podruhé ženatý otec tří dětí, dokazuje ve svěžím speciálu inspirovaném jeho vlastními chybami, že jeho role je úkol pro vyvolené. A je z toho další vystoupení patřící mezi nejlepší stand-upy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -