- Reklama -

Netflix: Nejlepší stand-upy, ze kterých vás bude bolet břicho od smíchu

Které komiky byste si měli najít na Netflixu?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jen filmy, seriály a dokumenty. K tomuto streamovacímu gigantu totiž patří i Stand-up vystoupení, a to rovnou těch nejlepších v tomhle oboru na celém světě. Které slavné komiky byste neměli propásnout? Jaké jsou nejlepší stand-upy? Řeč bude pochopitelně jen o těch, co mají alespoň české titulky.

Dave Chapelle – Sticks & Stones

Legenda amerického standupu ve své nejlepší formě. Chapelle jako obvykle sype vtipy z rukávu způsobem, který bere dech.

Bill Burr – Tygr bez drápů

Nekompromisní komik se v sarkastickém stand-upu z Londýna pouští do kultury ublíženosti, mužského feminizmu, přivlastňování zvyků, sexu s roboty a spousty dalšího.

Ari Eldjárn – Promiňte mou islandštinu

Islandský komik Ari Eldjárn si utahuje z rivality mezi severskými národy, hollywoodské verze Thora nebo batolat a jejich zvláštních rozmarů. Na to, že Eldjárn pochází z národa, který se čítá na statisíce, se dokázal se svou show okamžitě zařadit po bok velikánů stand-upu.

Vir Das – For India

Komik Vir Das svým osobitým způsobem v tomto vystoupení oslavuje indickou historii. Probírá ji od véd přes Vasca da Gamu až po hloupé zápletky bollywoodských filmů.

Jo Koy – Po hlavě

Mezi nejlepší stand-upy patří i Komik Jo Koy. Ten v tomto vystoupení baví diváky na Havaji svým upřímným pohledem na svět, mimo jiné osobitým pojetím kulturních zvláštností a otcovství bez servítků.

Kevin Hart – Irresponsible

Kevin Hart, podruhé ženatý otec tří dětí, dokazuje ve svěžím speciálu inspirovaném jeho vlastními chybami, že jeho role je úkol pro vyvolené. A je z toho další vystoupení patřící mezi nejlepší stand-upy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -