- Reklama -

Netflix: Nejlepší stand-upy, ze kterých vás bude bolet břicho od smíchu

Které komiky byste si měli najít na Netflixu?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jen filmy, seriály a dokumenty. K tomuto streamovacímu gigantu totiž patří i Stand-up vystoupení, a to rovnou těch nejlepších v tomhle oboru na celém světě. Které slavné komiky byste neměli propásnout? Jaké jsou nejlepší stand-upy? Řeč bude pochopitelně jen o těch, co mají alespoň české titulky.

Dave Chapelle – Sticks & Stones

Legenda amerického standupu ve své nejlepší formě. Chapelle jako obvykle sype vtipy z rukávu způsobem, který bere dech.

Bill Burr – Tygr bez drápů

Nekompromisní komik se v sarkastickém stand-upu z Londýna pouští do kultury ublíženosti, mužského feminizmu, přivlastňování zvyků, sexu s roboty a spousty dalšího.

Ari Eldjárn – Promiňte mou islandštinu

Islandský komik Ari Eldjárn si utahuje z rivality mezi severskými národy, hollywoodské verze Thora nebo batolat a jejich zvláštních rozmarů. Na to, že Eldjárn pochází z národa, který se čítá na statisíce, se dokázal se svou show okamžitě zařadit po bok velikánů stand-upu.

- Reklama -

Vir Das – For India

Komik Vir Das svým osobitým způsobem v tomto vystoupení oslavuje indickou historii. Probírá ji od véd přes Vasca da Gamu až po hloupé zápletky bollywoodských filmů.

Jo Koy – Po hlavě

Mezi nejlepší stand-upy patří i Komik Jo Koy. Ten v tomto vystoupení baví diváky na Havaji svým upřímným pohledem na svět, mimo jiné osobitým pojetím kulturních zvláštností a otcovství bez servítků.

Kevin Hart – Irresponsible

Kevin Hart, podruhé ženatý otec tří dětí, dokazuje ve svěžím speciálu inspirovaném jeho vlastními chybami, že jeho role je úkol pro vyvolené. A je z toho další vystoupení patřící mezi nejlepší stand-upy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -