- Reklama -

Netflix: Nejlepší stand-upy, ze kterých vás bude bolet břicho od smíchu

Které komiky byste si měli najít na Netflixu?

- Reklama -

Netflix, to nejsou jen filmy, seriály a dokumenty. K tomuto streamovacímu gigantu totiž patří i Stand-up vystoupení, a to rovnou těch nejlepších v tomhle oboru na celém světě. Které slavné komiky byste neměli propásnout? Jaké jsou nejlepší stand-upy? Řeč bude pochopitelně jen o těch, co mají alespoň české titulky.

Dave Chapelle – Sticks & Stones

Legenda amerického standupu ve své nejlepší formě. Chapelle jako obvykle sype vtipy z rukávu způsobem, který bere dech.

Bill Burr – Tygr bez drápů

Nekompromisní komik se v sarkastickém stand-upu z Londýna pouští do kultury ublíženosti, mužského feminizmu, přivlastňování zvyků, sexu s roboty a spousty dalšího.

Ari Eldjárn – Promiňte mou islandštinu

Islandský komik Ari Eldjárn si utahuje z rivality mezi severskými národy, hollywoodské verze Thora nebo batolat a jejich zvláštních rozmarů. Na to, že Eldjárn pochází z národa, který se čítá na statisíce, se dokázal se svou show okamžitě zařadit po bok velikánů stand-upu.

- Reklama -

Vir Das – For India

Komik Vir Das svým osobitým způsobem v tomto vystoupení oslavuje indickou historii. Probírá ji od véd přes Vasca da Gamu až po hloupé zápletky bollywoodských filmů.

Jo Koy – Po hlavě

Mezi nejlepší stand-upy patří i Komik Jo Koy. Ten v tomto vystoupení baví diváky na Havaji svým upřímným pohledem na svět, mimo jiné osobitým pojetím kulturních zvláštností a otcovství bez servítků.

Kevin Hart – Irresponsible

Kevin Hart, podruhé ženatý otec tří dětí, dokazuje ve svěžím speciálu inspirovaném jeho vlastními chybami, že jeho role je úkol pro vyvolené. A je z toho další vystoupení patřící mezi nejlepší stand-upy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -