- Reklama -

V bublině: Nová komedie Judda Apatowa láká na hvězdné obsazení

Scénárista a režisér komedií Judd Apatow zanedlouho představí divákům svůj první projekt pro Netflix, komedii V bublině, jejímž ústředním tématem je nedávná pandemie koronaviru.

- Reklama -

V komedii V bublině mají hlavní role Karen Gillanová, kterou znáte z Jumanji nebo Strážců galaxie a Pedro Pascal z Mandaloriana. Hrají Carol Cobbovou a Dietera Brava, hollywoodské hvězdy fiktivního pokračování akčního filmu Cliff Beasts 6, které se po pěti letech znovu setkávají v Anglii, aby natočili nejnovější díl série o létajících dinosaurech. Brzy mají co do činění se spoustou CGI na zeleném plátně, když znovu vytvářejí útok dinosaurů na Everestu. Jenže když pandemie náhle zastaví natáčení, musí se herci a štáb ukrýt v hotelu…

Karanténní ponorku herci nemuseli hrát, zažili ji při natáčení

Do karantény míří i rozvedení herci Dustin a Lauren (David Duchovny a Apatowova skutečná manželka Leslie Mannová). „Ten film je o tom, že herci točí velký akční franšízový film. Všichni jsou různě šťastní, že se vracejí už pošesté,“ komentoval děj filmu pro forbes.com David Duchovny. „Film je přitom o protokolech, které musíte dodržovat, abyste mohli natočit film, ale také o dalších tlacích, které s tím souvisí. Vypráví, jaké je trávit společně karanténu, když se s někým pracovně znáte už mnoho let. Vidíte všechny ty drobné nenávisti a soupeření, plus nudu a úlety, které by se v podobném tlaku karantény nepochybně staly.“

Příhodně se přitom komedie V bublině natáčela v Anglii v souladu s omezeními COVID-19.

Duchovny si pochvaloval setkání po mnoha letech

„Už jen to, že jsme během pandemie vůbec pracovali, bylo něco zvláštního,“ uvedl Duchovny. „Věci už začínají být normální, ale poslední rok nebyl tak rušný. Takže jsem byl opravdu rád, že můžu pracovat. S Juddem Apatowem jsem se poprvé setkal, když byl ještě scénáristou v The Larry Sanders Show. A to nám oběma bylo kolem dvaceti, takže bylo opravdu příjemné dělat spolu znovu.“

V komedii se kromě již zmíněných hvězd objeví také Peter Serafinowicz a Kate McKinnon, kteří se představí v rolích vedoucích pracovníků studia, Benedict Cumberbatch si pak po čase někde zase zahrál sám sebe. Ve filmu se představí i Apatowova devatenáctiletá dcera Iris, která hraje Krystal Kris, vycházející hvězdu. „Svět je teď rozhodně komplikovaný a my to jako filmaři musíme reflektovat,“ řekl Apatow pro indiwire.com. „Ale ne pořád. Někdy si chcete od všeho toho stresu zábavně odpočinout.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -