- Reklama -

V bublině: Nová komedie Judda Apatowa láká na hvězdné obsazení

Scénárista a režisér komedií Judd Apatow zanedlouho představí divákům svůj první projekt pro Netflix, komedii V bublině, jejímž ústředním tématem je nedávná pandemie koronaviru.

- Reklama -

V komedii V bublině mají hlavní role Karen Gillanová, kterou znáte z Jumanji nebo Strážců galaxie a Pedro Pascal z Mandaloriana. Hrají Carol Cobbovou a Dietera Brava, hollywoodské hvězdy fiktivního pokračování akčního filmu Cliff Beasts 6, které se po pěti letech znovu setkávají v Anglii, aby natočili nejnovější díl série o létajících dinosaurech. Brzy mají co do činění se spoustou CGI na zeleném plátně, když znovu vytvářejí útok dinosaurů na Everestu. Jenže když pandemie náhle zastaví natáčení, musí se herci a štáb ukrýt v hotelu…

Karanténní ponorku herci nemuseli hrát, zažili ji při natáčení

Do karantény míří i rozvedení herci Dustin a Lauren (David Duchovny a Apatowova skutečná manželka Leslie Mannová). „Ten film je o tom, že herci točí velký akční franšízový film. Všichni jsou různě šťastní, že se vracejí už pošesté,“ komentoval děj filmu pro forbes.com David Duchovny. „Film je přitom o protokolech, které musíte dodržovat, abyste mohli natočit film, ale také o dalších tlacích, které s tím souvisí. Vypráví, jaké je trávit společně karanténu, když se s někým pracovně znáte už mnoho let. Vidíte všechny ty drobné nenávisti a soupeření, plus nudu a úlety, které by se v podobném tlaku karantény nepochybně staly.“

Příhodně se přitom komedie V bublině natáčela v Anglii v souladu s omezeními COVID-19.

Duchovny si pochvaloval setkání po mnoha letech

„Už jen to, že jsme během pandemie vůbec pracovali, bylo něco zvláštního,“ uvedl Duchovny. „Věci už začínají být normální, ale poslední rok nebyl tak rušný. Takže jsem byl opravdu rád, že můžu pracovat. S Juddem Apatowem jsem se poprvé setkal, když byl ještě scénáristou v The Larry Sanders Show. A to nám oběma bylo kolem dvaceti, takže bylo opravdu příjemné dělat spolu znovu.“

- Reklama -

V komedii se kromě již zmíněných hvězd objeví také Peter Serafinowicz a Kate McKinnon, kteří se představí v rolích vedoucích pracovníků studia, Benedict Cumberbatch si pak po čase někde zase zahrál sám sebe. Ve filmu se představí i Apatowova devatenáctiletá dcera Iris, která hraje Krystal Kris, vycházející hvězdu. „Svět je teď rozhodně komplikovaný a my to jako filmaři musíme reflektovat,“ řekl Apatow pro indiwire.com. „Ale ne pořád. Někdy si chcete od všeho toho stresu zábavně odpočinout.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -