- Reklama -

V bublině: Nová komedie Judda Apatowa láká na hvězdné obsazení

Scénárista a režisér komedií Judd Apatow zanedlouho představí divákům svůj první projekt pro Netflix, komedii V bublině, jejímž ústředním tématem je nedávná pandemie koronaviru.

- Reklama -

V komedii V bublině mají hlavní role Karen Gillanová, kterou znáte z Jumanji nebo Strážců galaxie a Pedro Pascal z Mandaloriana. Hrají Carol Cobbovou a Dietera Brava, hollywoodské hvězdy fiktivního pokračování akčního filmu Cliff Beasts 6, které se po pěti letech znovu setkávají v Anglii, aby natočili nejnovější díl série o létajících dinosaurech. Brzy mají co do činění se spoustou CGI na zeleném plátně, když znovu vytvářejí útok dinosaurů na Everestu. Jenže když pandemie náhle zastaví natáčení, musí se herci a štáb ukrýt v hotelu…

Karanténní ponorku herci nemuseli hrát, zažili ji při natáčení

Do karantény míří i rozvedení herci Dustin a Lauren (David Duchovny a Apatowova skutečná manželka Leslie Mannová). „Ten film je o tom, že herci točí velký akční franšízový film. Všichni jsou různě šťastní, že se vracejí už pošesté,“ komentoval děj filmu pro forbes.com David Duchovny. „Film je přitom o protokolech, které musíte dodržovat, abyste mohli natočit film, ale také o dalších tlacích, které s tím souvisí. Vypráví, jaké je trávit společně karanténu, když se s někým pracovně znáte už mnoho let. Vidíte všechny ty drobné nenávisti a soupeření, plus nudu a úlety, které by se v podobném tlaku karantény nepochybně staly.“

Příhodně se přitom komedie V bublině natáčela v Anglii v souladu s omezeními COVID-19.

Duchovny si pochvaloval setkání po mnoha letech

„Už jen to, že jsme během pandemie vůbec pracovali, bylo něco zvláštního,“ uvedl Duchovny. „Věci už začínají být normální, ale poslední rok nebyl tak rušný. Takže jsem byl opravdu rád, že můžu pracovat. S Juddem Apatowem jsem se poprvé setkal, když byl ještě scénáristou v The Larry Sanders Show. A to nám oběma bylo kolem dvaceti, takže bylo opravdu příjemné dělat spolu znovu.“

- Reklama -

V komedii se kromě již zmíněných hvězd objeví také Peter Serafinowicz a Kate McKinnon, kteří se představí v rolích vedoucích pracovníků studia, Benedict Cumberbatch si pak po čase někde zase zahrál sám sebe. Ve filmu se představí i Apatowova devatenáctiletá dcera Iris, která hraje Krystal Kris, vycházející hvězdu. „Svět je teď rozhodně komplikovaný a my to jako filmaři musíme reflektovat,“ řekl Apatow pro indiwire.com. „Ale ne pořád. Někdy si chcete od všeho toho stresu zábavně odpočinout.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -