- Reklama -

Nejlepší komedie 2020: Znáte je všechny?

Které filmy v uplynulém roce pobavily nejvíce?

- Reklama -

Nejlepší komedie 2020. Uvolněte se a dobře se bavte. Letos si to všichni zasloužíme ještě více než jindy. Díky stresujícímu roku 2020 je streamování nějaké dobré komedie tím, co může být příjemnou úlevou od pekla současné reality.

Ať už máte náladu na něco se zpíváním, animovaného nebo životopisného, seznam 10 nejlepších komedií roku 2020 podle Světohledu pokryje vaše potřeby. Pokud pro vás hledání humoru v současném světě není úplně jednoduché, možná díky jednomu z těchto filmů nakonec ještě bude.

Palm Springs

Pocit znovu prožít tentýž den v karanténě může být trochu starý, ale Pam Springs do toho přináší nový pohled. Tento film, který uvedla společnost Hulu, sleduje životy dvou lidí, kteří prožívají stejný den znovu a znovu v nekonečné časové smyčce. Nyles (Andy Samberg) je s tímto novým způsobem života spokojený, ale Sarah (Cristin Milioti) je odhodlána najít cestu ven.

Eurovize

V době, kdy se vše zdá být velmi vážné a velmi špatné, natočil Will Ferrell film, který je frivolní a zábavný, únikový a hloupý. Chcete poznat divné islandské lidovky? Chcete vidět vražedné elfy? Možná že ne, ale určitě chcete vidět, jak si Ferrell ve své splývavé blonďaté paruce se špatným skandinávským přízvukem dělá legraci z Američanů. Nic z toho tomuhle filmu nechybí.

- Reklama -

Král Staten Islandu

Hlavní hraje v tomto komediálním dramatu hraje talentovaný komik Pete Davidson a film je kromě povedeného scénáře zajímavý i tím, že je volně inspirovaný životem Davidsona.

Film režírovaný Juddem Apatowem sleduje Scotta (Davidsona), který musí dát svůj život dohromady a vypořádat se s traumatem ze ztráty otce, zatímco jeho matka začíná randit s novým mužem.

Nalijme si čistého vína

Spíše než postávat u grilu, jak velí rodinné očekávání, to Elijaha táhne za splněním vlastního snu stát se mistrem sommelierem. Ačkoli děj je spíše dramatický, vtipné škádlení postav z něj dělá spíše bezstarostný snímek rozlévající v divácích pohodu.

Gentlemani

Poslední film režiséra Guye Ritchieho je lákavý na první pohled. Matthew McConaughey, Colin Farrell, Charlie Hunnam a Hugh Grant jsou jen některé z hvězd této zábavné akční komedie. McConaughey hraje Mickeyho Pearsona, velmi bohatého muže, který má obrovské příjmy ze svého podnikání s marihuanou, a čelí snaze o převzetí svého impéria. To je však odhodlaný bránit všemi nezbytnými prostředky.

Frčíme

Někdy potřebujete dobrou a zdravou komedii od Pixaru, abyste si vyčarovali úsměv ve tváři. Příběh sleduje dospívající elfské bratry Iana a Barleye, kteří se vydávají na magické dobrodružství, aby mohli strávit poslední den se svým zesnulým otcem.

Dokud nás vražda nerozdělí

Další film z ranku „nejlepší komedie 2020“ je bezpochyby snímek The Lovebirds. Issa Rae a Kumail Nanjiani září jako pár ve vztahu těsně před rozchodem, který je omylem svědkem vraždy. Místo rozchodu jsou hrdinové této komedie nuceni spolupracovat, aby očistili svá jména a vyřešili zločin během jedné stresující a (pro diváka) zábavou nabité noci.

Sešup

Tento americký remake švédského filmu Vyšší moc stojí a padá na výkonech Will Ferrella a Julie Louis-Dreyfusové, kteří hrají manželský pár, co skoro nepřežije lavinu na dovolené v Alpách. Incident odhalí slabé stránky otce rodiny, které všechny donutí, aby přehodnotili svůj život a to, co k sobě navzájem cítí.

Kdybys jen tušil

Plachá a přátelská dospívající Ellie si přivydělává peníze psaním esejů pro spolužáky. Jednoho dne ji osloví Paul, který ji požádá, aby za něj napsala milostný dopis Asteri, dívce z jejich školy. Věci se rychle zkomplikují, když do hry vstoupí Elliiny city. Ale ne k tomu, ke komu byste očekávali…

Mizerové navždy

Třetí pokračování oblíbené akční komedie Mizerové znovu spojuje Mika a Marcuse, kteří se tentokrát musí vypořádat se stárnutím a novým nebezpečným gangsterem, který by si chtěl vyřídit staré nesplacené účty.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -