- Reklama -

Nejlepší komedie 2020: Znáte je všechny?

Které filmy v uplynulém roce pobavily nejvíce?

- Reklama -

Nejlepší komedie 2020. Uvolněte se a dobře se bavte. Letos si to všichni zasloužíme ještě více než jindy. Díky stresujícímu roku 2020 je streamování nějaké dobré komedie tím, co může být příjemnou úlevou od pekla současné reality.

Ať už máte náladu na něco se zpíváním, animovaného nebo životopisného, seznam 10 nejlepších komedií roku 2020 podle Světohledu pokryje vaše potřeby. Pokud pro vás hledání humoru v současném světě není úplně jednoduché, možná díky jednomu z těchto filmů nakonec ještě bude.

Palm Springs

Pocit znovu prožít tentýž den v karanténě může být trochu starý, ale Pam Springs do toho přináší nový pohled. Tento film, který uvedla společnost Hulu, sleduje životy dvou lidí, kteří prožívají stejný den znovu a znovu v nekonečné časové smyčce. Nyles (Andy Samberg) je s tímto novým způsobem života spokojený, ale Sarah (Cristin Milioti) je odhodlána najít cestu ven.

Eurovize

V době, kdy se vše zdá být velmi vážné a velmi špatné, natočil Will Ferrell film, který je frivolní a zábavný, únikový a hloupý. Chcete poznat divné islandské lidovky? Chcete vidět vražedné elfy? Možná že ne, ale určitě chcete vidět, jak si Ferrell ve své splývavé blonďaté paruce se špatným skandinávským přízvukem dělá legraci z Američanů. Nic z toho tomuhle filmu nechybí.

- Reklama -

Král Staten Islandu

Hlavní hraje v tomto komediálním dramatu hraje talentovaný komik Pete Davidson a film je kromě povedeného scénáře zajímavý i tím, že je volně inspirovaný životem Davidsona.

Film režírovaný Juddem Apatowem sleduje Scotta (Davidsona), který musí dát svůj život dohromady a vypořádat se s traumatem ze ztráty otce, zatímco jeho matka začíná randit s novým mužem.

Nalijme si čistého vína

Spíše než postávat u grilu, jak velí rodinné očekávání, to Elijaha táhne za splněním vlastního snu stát se mistrem sommelierem. Ačkoli děj je spíše dramatický, vtipné škádlení postav z něj dělá spíše bezstarostný snímek rozlévající v divácích pohodu.

Gentlemani

Poslední film režiséra Guye Ritchieho je lákavý na první pohled. Matthew McConaughey, Colin Farrell, Charlie Hunnam a Hugh Grant jsou jen některé z hvězd této zábavné akční komedie. McConaughey hraje Mickeyho Pearsona, velmi bohatého muže, který má obrovské příjmy ze svého podnikání s marihuanou, a čelí snaze o převzetí svého impéria. To je však odhodlaný bránit všemi nezbytnými prostředky.

Frčíme

Někdy potřebujete dobrou a zdravou komedii od Pixaru, abyste si vyčarovali úsměv ve tváři. Příběh sleduje dospívající elfské bratry Iana a Barleye, kteří se vydávají na magické dobrodružství, aby mohli strávit poslední den se svým zesnulým otcem.

Dokud nás vražda nerozdělí

Další film z ranku „nejlepší komedie 2020“ je bezpochyby snímek The Lovebirds. Issa Rae a Kumail Nanjiani září jako pár ve vztahu těsně před rozchodem, který je omylem svědkem vraždy. Místo rozchodu jsou hrdinové této komedie nuceni spolupracovat, aby očistili svá jména a vyřešili zločin během jedné stresující a (pro diváka) zábavou nabité noci.

Sešup

Tento americký remake švédského filmu Vyšší moc stojí a padá na výkonech Will Ferrella a Julie Louis-Dreyfusové, kteří hrají manželský pár, co skoro nepřežije lavinu na dovolené v Alpách. Incident odhalí slabé stránky otce rodiny, které všechny donutí, aby přehodnotili svůj život a to, co k sobě navzájem cítí.

Kdybys jen tušil

Plachá a přátelská dospívající Ellie si přivydělává peníze psaním esejů pro spolužáky. Jednoho dne ji osloví Paul, který ji požádá, aby za něj napsala milostný dopis Asteri, dívce z jejich školy. Věci se rychle zkomplikují, když do hry vstoupí Elliiny city. Ale ne k tomu, ke komu byste očekávali…

Mizerové navždy

Třetí pokračování oblíbené akční komedie Mizerové znovu spojuje Mika a Marcuse, kteří se tentokrát musí vypořádat se stárnutím a novým nebezpečným gangsterem, který by si chtěl vyřídit staré nesplacené účty.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -