- Reklama -

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

- Reklama -

Hlavním tahákem tohoto měsíce je návrat cool advokáta z Los Angeles Mickeyho Hallera, který se vrací v očekávané 2. sérii seriálu Advokát. Dočkáme se zatím jen první poloviny druhé řady.

Pro sportovní fanoušky si pak Netflix přichystal nový dokumentární seriál „Quarterback“, pojednávajícím o hráčích amerického fotbalu. Během sezóny 2022-23 se připojíme k hvězdám NFL Patricku Mahomesovi, Kirku Cousinsovi a Marcusi Mariotovi, toho času sedícími za mřížemi. A pro fanoušky dobrodružství je připravená nepravděpodobná trojice hrdinů v seriálu „Oni naklonovali Tyrona“, která odhalí nekalé sousedské spiknutí. A to není zdaleka vše.

Advokát 2. série (6. července)

„The Lincoln Lawyer“ se vrací s 1. částí 2. série. Příběh natočený podle knižní série Michaela Connellyho opět ukáže Manuela Garcia-Rulfa v roli žádaného Mickeyho Hallera, který žongluje s nově nabytou popularitou a svými právnickými případy. Druhá část druhé série má premiéru 3. srpna.

Quarterback (12. července)

Dokumentární seriál nás zavede za postranní čáru a my se ponoříme do života tří quarterbacků v průběhu sezóny 2022. Přidejte se k vítězi Super Bowlu Patricku Mahomesovi, houževnatému Kirku Cousinsovi a Marcusi Mariotovi, kteří se potýkají s problémy na hřišti i mimo něj. Připravte se na ochutnávku světa quarterbacků se vším všudy.

- Reklama -

Sladké mangólie 3. série (20. července)

Srdceryvný a návykový seriál Sladké magnólie se vrací se třetí sérií, která se bude zabývt následky Sullivanovy rvačky. Cal a Maddie čelí vztahovým výzvám, zatímco Helen musí učinit důležité rozhodnutí. Daně Sue se zase podaří získat významný nečekaný zisk.

Oni naklonovali Tyrona (21. července)

Snímek „Oni naklonovali Tyrona“ je zábavnou směsicí sci-fi, humoru a pulpového tajemství. John Boyega, Teyonah Parris a Jamie Foxx tvoří nepravděpodobné trio, které rozplétá vládní spiknutí přímo z éry blaxploitation 70. let.

Zaklínač 3. série, 2. část (27. července)

Koncem července by si fanoušci měli Zaklínače měli pro jistotu připravit kapesníky. Čeká ná totiž loučení s Henrym Cavillem, který uhrančivě ztvárnil Geralta z Rivie. Ten ze sebe nejspíš zase vydá všechno, aby ochránil Ciri (Freya Allan) a upevnil svůj status legendárního hrdiny. A protože ve 4. sérii převezme hlavní roli Liam Hemsworth, měli bychom všichni využít poslední příležitosti vidět v akci Cavillova Geralta.

Zdroj:

netflix.com

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -