- Reklama -

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

- Reklama -

Hlavním tahákem tohoto měsíce je návrat cool advokáta z Los Angeles Mickeyho Hallera, který se vrací v očekávané 2. sérii seriálu Advokát. Dočkáme se zatím jen první poloviny druhé řady.

Pro sportovní fanoušky si pak Netflix přichystal nový dokumentární seriál „Quarterback“, pojednávajícím o hráčích amerického fotbalu. Během sezóny 2022-23 se připojíme k hvězdám NFL Patricku Mahomesovi, Kirku Cousinsovi a Marcusi Mariotovi, toho času sedícími za mřížemi. A pro fanoušky dobrodružství je připravená nepravděpodobná trojice hrdinů v seriálu „Oni naklonovali Tyrona“, která odhalí nekalé sousedské spiknutí. A to není zdaleka vše.

Advokát 2. série (6. července)

„The Lincoln Lawyer“ se vrací s 1. částí 2. série. Příběh natočený podle knižní série Michaela Connellyho opět ukáže Manuela Garcia-Rulfa v roli žádaného Mickeyho Hallera, který žongluje s nově nabytou popularitou a svými právnickými případy. Druhá část druhé série má premiéru 3. srpna.

Quarterback (12. července)

Dokumentární seriál nás zavede za postranní čáru a my se ponoříme do života tří quarterbacků v průběhu sezóny 2022. Přidejte se k vítězi Super Bowlu Patricku Mahomesovi, houževnatému Kirku Cousinsovi a Marcusi Mariotovi, kteří se potýkají s problémy na hřišti i mimo něj. Připravte se na ochutnávku světa quarterbacků se vším všudy.

- Reklama -

Sladké mangólie 3. série (20. července)

Srdceryvný a návykový seriál Sladké magnólie se vrací se třetí sérií, která se bude zabývt následky Sullivanovy rvačky. Cal a Maddie čelí vztahovým výzvám, zatímco Helen musí učinit důležité rozhodnutí. Daně Sue se zase podaří získat významný nečekaný zisk.

Oni naklonovali Tyrona (21. července)

Snímek „Oni naklonovali Tyrona“ je zábavnou směsicí sci-fi, humoru a pulpového tajemství. John Boyega, Teyonah Parris a Jamie Foxx tvoří nepravděpodobné trio, které rozplétá vládní spiknutí přímo z éry blaxploitation 70. let.

Zaklínač 3. série, 2. část (27. července)

Koncem července by si fanoušci měli Zaklínače měli pro jistotu připravit kapesníky. Čeká ná totiž loučení s Henrym Cavillem, který uhrančivě ztvárnil Geralta z Rivie. Ten ze sebe nejspíš zase vydá všechno, aby ochránil Ciri (Freya Allan) a upevnil svůj status legendárního hrdiny. A protože ve 4. sérii převezme hlavní roli Liam Hemsworth, měli bychom všichni využít poslední příležitosti vidět v akci Cavillova Geralta.

Zdroj:

netflix.com

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -