- Reklama -

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

- Reklama -

Hlavním tahákem tohoto měsíce je návrat cool advokáta z Los Angeles Mickeyho Hallera, který se vrací v očekávané 2. sérii seriálu Advokát. Dočkáme se zatím jen první poloviny druhé řady.

Pro sportovní fanoušky si pak Netflix přichystal nový dokumentární seriál „Quarterback“, pojednávajícím o hráčích amerického fotbalu. Během sezóny 2022-23 se připojíme k hvězdám NFL Patricku Mahomesovi, Kirku Cousinsovi a Marcusi Mariotovi, toho času sedícími za mřížemi. A pro fanoušky dobrodružství je připravená nepravděpodobná trojice hrdinů v seriálu „Oni naklonovali Tyrona“, která odhalí nekalé sousedské spiknutí. A to není zdaleka vše.

Advokát 2. série (6. července)

„The Lincoln Lawyer“ se vrací s 1. částí 2. série. Příběh natočený podle knižní série Michaela Connellyho opět ukáže Manuela Garcia-Rulfa v roli žádaného Mickeyho Hallera, který žongluje s nově nabytou popularitou a svými právnickými případy. Druhá část druhé série má premiéru 3. srpna.

Quarterback (12. července)

Dokumentární seriál nás zavede za postranní čáru a my se ponoříme do života tří quarterbacků v průběhu sezóny 2022. Přidejte se k vítězi Super Bowlu Patricku Mahomesovi, houževnatému Kirku Cousinsovi a Marcusi Mariotovi, kteří se potýkají s problémy na hřišti i mimo něj. Připravte se na ochutnávku světa quarterbacků se vším všudy.

- Reklama -

Sladké mangólie 3. série (20. července)

Srdceryvný a návykový seriál Sladké magnólie se vrací se třetí sérií, která se bude zabývt následky Sullivanovy rvačky. Cal a Maddie čelí vztahovým výzvám, zatímco Helen musí učinit důležité rozhodnutí. Daně Sue se zase podaří získat významný nečekaný zisk.

Oni naklonovali Tyrona (21. července)

Snímek „Oni naklonovali Tyrona“ je zábavnou směsicí sci-fi, humoru a pulpového tajemství. John Boyega, Teyonah Parris a Jamie Foxx tvoří nepravděpodobné trio, které rozplétá vládní spiknutí přímo z éry blaxploitation 70. let.

Zaklínač 3. série, 2. část (27. července)

Koncem července by si fanoušci měli Zaklínače měli pro jistotu připravit kapesníky. Čeká ná totiž loučení s Henrym Cavillem, který uhrančivě ztvárnil Geralta z Rivie. Ten ze sebe nejspíš zase vydá všechno, aby ochránil Ciri (Freya Allan) a upevnil svůj status legendárního hrdiny. A protože ve 4. sérii převezme hlavní roli Liam Hemsworth, měli bychom všichni využít poslední příležitosti vidět v akci Cavillova Geralta.

Zdroj:

netflix.com

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -