- Reklama -

One Piece 2. série: Scénář už je hotový, hlásí tvůrci

Pozor, Slamáci! Máme pro vás skvělou zprávu - Netflix potvrdil, že adaptace manga a anime One Piece se dočká druhé série. Ani to vlastně není překvapení, protože od své premiéry seriál dominoval na žebříčcích po celém světě Netflixu, a fanoušci původního materiálu chválili, jak se povedlo převedení do hrané podoby.

- Reklama -

První sezóna seriálu One Piece překonala rekord stanovený prvními sériemi Stranger Things a Wednesday, když se stala nejsledovanějším pořadem ve 84 zemích během svého prvního víkendu! Seriálu se výjimečným způsobem povedlo zachytit ducha anime a už od prvních momentů dává seriál tušit, že půjde o hodně zábavnou podívanou. Není divu, že se po zhltnutí dílů první řady okamžitě začaly množit otázky, jestli bude pokračování. A One Piece druhá série je už dokonce oficiálně schválená.

Fanoušci se tak mohou těšit na další radostný pohled na Luffiova dobrodružství, která diváka jako mávnutím kouzelného proutku vrátí zpět do časů dětství a těšení se na sobotní dětské pořady plné dobrodružství. Protože přesně to One Piece je – oživlá vzpomínka na dětství, která už z toho důvodu osloví nejednoho dospělého. Funguje totiž na více úrovních, což z jednotlivých dílů dělá dokonalou a přitažlivou podívanou pro všechny.

Scénář pro pokračování už je hotový

Po úspěšném debutu navíc producenti stojící za seriálem „One Piece“ nelenili a nechali se slyšet, že scénáře na druhou sezónu jsou téměř hotové, takže by se One Piece 2. série mohla na obrazovkách objevit dokonce už za rok.

- Reklama -

Produkce navíc uvedla, že scénáře ještě nejsou úplně připraveny, ale prozradila, že posádka by mohla potřebovat doktora. Ano, fanoušci One Piece, zdá se, že Tony Tony Chopper je připraven na svůj roztomilý debut!

„Máme připravené scénáře,“ tvrdil magazínu Variety.com Marty Adelstein, generální ředitel Tomorrow Studios, které vytváří „One Piece“ ve spolupráci s tvůrcem původního manga Eiichirem Odou a nakladatelstvím Shueisha. „Někde mezi rokem a 18 měsíci bychom mohli být připraveni k vysílání.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -