- Reklama -

One Piece 2. série: Scénář už je hotový, hlásí tvůrci

Pozor, Slamáci! Máme pro vás skvělou zprávu - Netflix potvrdil, že adaptace manga a anime One Piece se dočká druhé série. Ani to vlastně není překvapení, protože od své premiéry seriál dominoval na žebříčcích po celém světě Netflixu, a fanoušci původního materiálu chválili, jak se povedlo převedení do hrané podoby.

- Reklama -

První sezóna seriálu One Piece překonala rekord stanovený prvními sériemi Stranger Things a Wednesday, když se stala nejsledovanějším pořadem ve 84 zemích během svého prvního víkendu! Seriálu se výjimečným způsobem povedlo zachytit ducha anime a už od prvních momentů dává seriál tušit, že půjde o hodně zábavnou podívanou. Není divu, že se po zhltnutí dílů první řady okamžitě začaly množit otázky, jestli bude pokračování. A One Piece druhá série je už dokonce oficiálně schválená.

Fanoušci se tak mohou těšit na další radostný pohled na Luffiova dobrodružství, která diváka jako mávnutím kouzelného proutku vrátí zpět do časů dětství a těšení se na sobotní dětské pořady plné dobrodružství. Protože přesně to One Piece je – oživlá vzpomínka na dětství, která už z toho důvodu osloví nejednoho dospělého. Funguje totiž na více úrovních, což z jednotlivých dílů dělá dokonalou a přitažlivou podívanou pro všechny.

Scénář pro pokračování už je hotový

Po úspěšném debutu navíc producenti stojící za seriálem „One Piece“ nelenili a nechali se slyšet, že scénáře na druhou sezónu jsou téměř hotové, takže by se One Piece 2. série mohla na obrazovkách objevit dokonce už za rok.

- Reklama -

Produkce navíc uvedla, že scénáře ještě nejsou úplně připraveny, ale prozradila, že posádka by mohla potřebovat doktora. Ano, fanoušci One Piece, zdá se, že Tony Tony Chopper je připraven na svůj roztomilý debut!

„Máme připravené scénáře,“ tvrdil magazínu Variety.com Marty Adelstein, generální ředitel Tomorrow Studios, které vytváří „One Piece“ ve spolupráci s tvůrcem původního manga Eiichirem Odou a nakladatelstvím Shueisha. „Někde mezi rokem a 18 měsíci bychom mohli být připraveni k vysílání.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -