- Reklama -

One Piece 2. série: Scénář už je hotový, hlásí tvůrci

Pozor, Slamáci! Máme pro vás skvělou zprávu - Netflix potvrdil, že adaptace manga a anime One Piece se dočká druhé série. Ani to vlastně není překvapení, protože od své premiéry seriál dominoval na žebříčcích po celém světě Netflixu, a fanoušci původního materiálu chválili, jak se povedlo převedení do hrané podoby.

- Reklama -

První sezóna seriálu One Piece překonala rekord stanovený prvními sériemi Stranger Things a Wednesday, když se stala nejsledovanějším pořadem ve 84 zemích během svého prvního víkendu! Seriálu se výjimečným způsobem povedlo zachytit ducha anime a už od prvních momentů dává seriál tušit, že půjde o hodně zábavnou podívanou. Není divu, že se po zhltnutí dílů první řady okamžitě začaly množit otázky, jestli bude pokračování. A One Piece druhá série je už dokonce oficiálně schválená.

Fanoušci se tak mohou těšit na další radostný pohled na Luffiova dobrodružství, která diváka jako mávnutím kouzelného proutku vrátí zpět do časů dětství a těšení se na sobotní dětské pořady plné dobrodružství. Protože přesně to One Piece je – oživlá vzpomínka na dětství, která už z toho důvodu osloví nejednoho dospělého. Funguje totiž na více úrovních, což z jednotlivých dílů dělá dokonalou a přitažlivou podívanou pro všechny.

Scénář pro pokračování už je hotový

Po úspěšném debutu navíc producenti stojící za seriálem „One Piece“ nelenili a nechali se slyšet, že scénáře na druhou sezónu jsou téměř hotové, takže by se One Piece 2. série mohla na obrazovkách objevit dokonce už za rok.

- Reklama -

Produkce navíc uvedla, že scénáře ještě nejsou úplně připraveny, ale prozradila, že posádka by mohla potřebovat doktora. Ano, fanoušci One Piece, zdá se, že Tony Tony Chopper je připraven na svůj roztomilý debut!

„Máme připravené scénáře,“ tvrdil magazínu Variety.com Marty Adelstein, generální ředitel Tomorrow Studios, které vytváří „One Piece“ ve spolupráci s tvůrcem původního manga Eiichirem Odou a nakladatelstvím Shueisha. „Někde mezi rokem a 18 měsíci bychom mohli být připraveni k vysílání.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -