- Reklama -

Netflix novinky červen 2023: Vrací se Black Mirror, Zaklínač nebo Tenkrát poprvé

Připravte se, že červen 2023 přinese na Netflix samé zajímavé novinky. Streamovací platforma vrací některé ze svých nejoblíbenějších pořadů i zajímavé novinky. Dočkají se milovníci Zaklínače, seriálu Black Mirror nebo milovníci seriálu Tenkrát poprvé.

- Reklama -

Zatímco venku stále silněji praží slunce, Netflix si připravil neodolatelnou nabídku, která vás v červnu doslova přiková k obrazovkám. Připravte se na vlnu podmanivé zábavy, protože streamovací gigant během měsíce představí spoustu zajímavých televizních pořadů a filmů. Obrovským tahákem je očekávaný návrat myšlenkově podnětného antologického seriálu Black Mirror. A také poslední díly Zaklínače, ve kterých si Geralta z Rivie ještě zahraje Henry Cavill. Ale to není všechno! Fanoušci Chrise Hemswortha se mohou radovat, protože se ponoří do akcí nabitého pokračování filmu Extraction.

K tomu všemu Netflix uvádí nový dokument, který se zabývá životem Arnolda Schwarzeneggera. A zajímavou podívanou slibuje i další dokumentární film Take Care of Maya (19. června), jenž nutí spíš k zamyšlení.

Co všechno by nemělo utéct vaši pozornosti?

Zaklínač: 3. série (29. června)

Henry Cavill se vrací jako Geralt z Rivie v závěrečné sezóně této epické fantasy série. Přidejte se k němu, když provází Ciri zrádným světem plným nebezpečí a magie.

- Reklama -

Black Mirror (6. série) (červen)

Připravte se na mysl ohromující příběhy, které zkoumají temné stránky technologie. Tento antologický seriál se vrací s novými epizodami, ve kterých se objeví hvězdy jako Salma Hayek, Aaron Paul a Michael Cera.

Tenkrát poprvé: 4. série (8. června)

Sledujte Devi, jak se pohybuje ve složitých situacích středoškolské romance. Koho si vybere mezi sexy kluky, kteří se ucházejí o její náklonnost? Zjistěte to v poslední sérii rozkošné komedie Mindy Kalingové o dospívání.

Lidské zdroje: 2. série (9. června)

Nadpřirozené bytosti z oddělení lidských zdrojů čelí novým výzvám, od románků na jednu noc až po kancelářské románky. Připravte se na zábavnou a nadpozemskou komedii z pracovního prostředí.

Extraction 2 (16. června)

Chris Hemsworth je opět v akci, když se vydává na další napínavou misi. Sledujte, jak rozvine své schopnosti v roli žoldáka, který má za úkol zachránit rodinu gangstera z nebezpečného vězení.

Postarej se o Mayu (19. června)

Ponořte se do emotivní cesty rodiny Kowalských, která čelí nečekaným zvratům v boji o blaho své dcery. Poznejte sílu odolnosti a lásky v tomto poutavém dokumentu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -