- Reklama -

Netflix novinky červen 2023: Vrací se Black Mirror, Zaklínač nebo Tenkrát poprvé

Připravte se, že červen 2023 přinese na Netflix samé zajímavé novinky. Streamovací platforma vrací některé ze svých nejoblíbenějších pořadů i zajímavé novinky. Dočkají se milovníci Zaklínače, seriálu Black Mirror nebo milovníci seriálu Tenkrát poprvé.

- Reklama -

Zatímco venku stále silněji praží slunce, Netflix si připravil neodolatelnou nabídku, která vás v červnu doslova přiková k obrazovkám. Připravte se na vlnu podmanivé zábavy, protože streamovací gigant během měsíce představí spoustu zajímavých televizních pořadů a filmů. Obrovským tahákem je očekávaný návrat myšlenkově podnětného antologického seriálu Black Mirror. A také poslední díly Zaklínače, ve kterých si Geralta z Rivie ještě zahraje Henry Cavill. Ale to není všechno! Fanoušci Chrise Hemswortha se mohou radovat, protože se ponoří do akcí nabitého pokračování filmu Extraction.

K tomu všemu Netflix uvádí nový dokument, který se zabývá životem Arnolda Schwarzeneggera. A zajímavou podívanou slibuje i další dokumentární film Take Care of Maya (19. června), jenž nutí spíš k zamyšlení.

Co všechno by nemělo utéct vaši pozornosti?

Zaklínač: 3. série (29. června)

Henry Cavill se vrací jako Geralt z Rivie v závěrečné sezóně této epické fantasy série. Přidejte se k němu, když provází Ciri zrádným světem plným nebezpečí a magie.

- Reklama -

Black Mirror (6. série) (červen)

Připravte se na mysl ohromující příběhy, které zkoumají temné stránky technologie. Tento antologický seriál se vrací s novými epizodami, ve kterých se objeví hvězdy jako Salma Hayek, Aaron Paul a Michael Cera.

Tenkrát poprvé: 4. série (8. června)

Sledujte Devi, jak se pohybuje ve složitých situacích středoškolské romance. Koho si vybere mezi sexy kluky, kteří se ucházejí o její náklonnost? Zjistěte to v poslední sérii rozkošné komedie Mindy Kalingové o dospívání.

Lidské zdroje: 2. série (9. června)

Nadpřirozené bytosti z oddělení lidských zdrojů čelí novým výzvám, od románků na jednu noc až po kancelářské románky. Připravte se na zábavnou a nadpozemskou komedii z pracovního prostředí.

Extraction 2 (16. června)

Chris Hemsworth je opět v akci, když se vydává na další napínavou misi. Sledujte, jak rozvine své schopnosti v roli žoldáka, který má za úkol zachránit rodinu gangstera z nebezpečného vězení.

Postarej se o Mayu (19. června)

Ponořte se do emotivní cesty rodiny Kowalských, která čelí nečekaným zvratům v boji o blaho své dcery. Poznejte sílu odolnosti a lásky v tomto poutavém dokumentu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -