- Reklama -

Novinky ze světa Marvelu: Co nás čeká ještě v letošním roce?

Fanoušci Marvelu se mají v roce 2024 na co těšit! Připravované filmy a seriály slibují nové příběhy, návraty oblíbených postav a několik překvapení. Pojďme se podívat, co nás čeká.

- Reklama -

Marvel letos chystá několik velmi očekávaných premiér, které slibují rozšířit a prohloubit již tak bohatý vesmír MCU. Prvním očekávanou novinkou je „Deadpool 3“, který přináší nejen návrat Ryana Reynoldse jako Wadea Wilsona, ale také Hugha Jackmana jako Wolverina. Tento film bude prvním R-rated filmem v MCU (přístupným od 17 let), což slibuje unikátní zážitek plný dospělého humoru a akce.

Dalším velkým projektem, na který se můžeme těšit, je „Agatha: Darkhold Diaries“, což je spin-off seriálu „WandaVision“. Ten se se zaměří na postavu Agathy Harkness, ztvárněnou Kathryn Hahnovou, a nabídne hlubší vhled do kouzelného světa čarodějnic a jejich vlivu na vesmír Marvelu. Fanoušci se mohou těšit také na třetího Venoma, který se vrací s Tomem Hardym v hlavní roli.

Deadpool 3 – 26. července 2024

První R-rated film v MCU přivede zpět Ryana Reynoldse jako Deadpoola, tentokrát ve společnosti Hugha Jackmana jako Wolverina. Film slibuje využití multiverza a očekává se, že přinese nostalgii z Fox Marvel vesmíru. Příběh má být plný humoru a akce, jak je u Deadpoola zvykem​.

Agatha: Darkhold Diaries – 18. září 2024

Spin-off seriálu „WandaVision“ se zaměří na postavu Agathy Harkness, kterou ztvárňuje Kathryn Hahn. Seriál bude zkoumat kouzelný svět čarodějnic a očekává se, že bude mít multiverzální dopad na MCU​.

- Reklama -

Venom 3 – 8. listopadu 2024

Tom Hardy se vrací jako Eddie Brock/Venom v třetím dílu této série. Po úspěšných předchozích filmech se očekává, že tento díl dále prozkoumá propojení mezi Venomem a Spider-Manovým vesmírem. Mezi nové postavy patří Juno Temple a Chiwetel Ejiofor​.

Kraven the Hunter – 30. srpna 2024

Aaron Taylor-Johnson se vrací do Marvel vesmíru jako Kraven, lovec se super schopnostmi. Film bude zobrazovat jeho původní příběh a jeho boj s nebezpečným zvířetem, které mu poskytne jeho schopnosti. Fanoušci se mohou těšit na akční a brutální ztvárnění této postavy.​

Co dalšího nás čeká?

Marvel také připravuje několik dalších projektů, jejichž data vydání jsou zatím nejistá kvůli zpožděním způsobeným stávkami. Mezi očekávané tituly patří například „Spider-Man: Beyond the Spider-Verse“ a pokračování populárních seriálů jako „Loki“ a „Echo“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -