- Reklama -

Kdo bude nový Black Panther? Marvel podle fanoušků prozradil, že se jím stane Shuri

Čerstvé zvěsti o tom, kdo bude nový Black Panther, vyvolalo zveřejnění závěrečného traileru k filmovému trháku společnosti Marvel.

- Reklama -

Od zveřejnění prvního traileru k chystanému pokračování Wakanda Forever fanoušci spekulovali o tom, kdo bude nový Black Panther. Společnost Marvel už v minulosti prohlásila, že zesnulého Chadwicka Bosemana v roli nikdo nenahradí. Je tedy už dlouho jasné, že jeho oblek převezme někdo z dalších hvězd z Black Panthera. Nejnovější upoutávka nabídla hned několik jasných náznaků, kdo se skrývá pod maskou.

Nejnovější trailer na film Black Panther: Wakanda nechť žije totiž obsahuje dosud neviděné záběry z natáčení. Jeden z nich ukazuje nového Black Panthera se zbraněmi připomínajícími vibraniové rukavice. Ty používala T’Challova sestra Shuri (hraje ji Letitia Wright) v předchozích filmech od Marvela.

Jako Black Panthera Shuri nahradila bratra i v komiksech

To sice naplno neprozrazuje, kdo je dalším hrdinou, ale poskytuje to další důkaz, že T’Challova mladší sestra převezme bratrovu zbroj v nadcházejícím filmu Black Panther 2.

Je logické, že Shuri by měla být hlavní favoritkou na tuto roli. Plášť Black panthera se obvykle předává prostřednictvím rodiny. A v komiksech navíc existuje podobný precedens, kdy se Shuri místo bratra na chvíli ujala vlády, když byl T’Challa zraněn, informuje gamesradar.com.

- Reklama -

Shuri by navíc mohla zdatně konkurovat v chytrosti Iron Manovi. Nepochybně disponuje mentalitou technického génia, takže by neměla mít problém přizpůsobit oblek svým potřebám.

Nový oblek Black Panthera ukázal staré známé ozdoby

Jak píše screenrant.com, pokud si jej přiblížíte, můžete vidět něco, co vypadá jako panter se zuby obklopujícími paži. V detailu z toho jasně vyluštíte odkaz na vibraniové rukavice, které nosila Shuri v prvním filmu.

I barevná stylizace masky obleku naznačuje, že Shuri je Black Panther. Je to patrné z toho, že předtím, než se objevila v druhém traileru k filmu, neměla postava Black Panthera obličej. Když se ukázal, odhalil ozdoby z bílých teček vycházející z čela a očí. Tento vzor se přitom objevil na Shuriině tváři na propagačním plakátu postavy pro film Black Panther z roku 2018.

Fanoušci tak podle většiny médií mají jasno v tom, že právě Shuri se stane novým Black Pantherem.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -