- Reklama -

Kdo bude nový Black Panther? Marvel podle fanoušků prozradil, že se jím stane Shuri

Čerstvé zvěsti o tom, kdo bude nový Black Panther, vyvolalo zveřejnění závěrečného traileru k filmovému trháku společnosti Marvel.

- Reklama -

Od zveřejnění prvního traileru k chystanému pokračování Wakanda Forever fanoušci spekulovali o tom, kdo bude nový Black Panther. Společnost Marvel už v minulosti prohlásila, že zesnulého Chadwicka Bosemana v roli nikdo nenahradí. Je tedy už dlouho jasné, že jeho oblek převezme někdo z dalších hvězd z Black Panthera. Nejnovější upoutávka nabídla hned několik jasných náznaků, kdo se skrývá pod maskou.

Nejnovější trailer na film Black Panther: Wakanda nechť žije totiž obsahuje dosud neviděné záběry z natáčení. Jeden z nich ukazuje nového Black Panthera se zbraněmi připomínajícími vibraniové rukavice. Ty používala T’Challova sestra Shuri (hraje ji Letitia Wright) v předchozích filmech od Marvela.

Jako Black Panthera Shuri nahradila bratra i v komiksech

To sice naplno neprozrazuje, kdo je dalším hrdinou, ale poskytuje to další důkaz, že T’Challova mladší sestra převezme bratrovu zbroj v nadcházejícím filmu Black Panther 2.

Je logické, že Shuri by měla být hlavní favoritkou na tuto roli. Plášť Black panthera se obvykle předává prostřednictvím rodiny. A v komiksech navíc existuje podobný precedens, kdy se Shuri místo bratra na chvíli ujala vlády, když byl T’Challa zraněn, informuje gamesradar.com.

Shuri by navíc mohla zdatně konkurovat v chytrosti Iron Manovi. Nepochybně disponuje mentalitou technického génia, takže by neměla mít problém přizpůsobit oblek svým potřebám.

Nový oblek Black Panthera ukázal staré známé ozdoby

Jak píše screenrant.com, pokud si jej přiblížíte, můžete vidět něco, co vypadá jako panter se zuby obklopujícími paži. V detailu z toho jasně vyluštíte odkaz na vibraniové rukavice, které nosila Shuri v prvním filmu.

I barevná stylizace masky obleku naznačuje, že Shuri je Black Panther. Je to patrné z toho, že předtím, než se objevila v druhém traileru k filmu, neměla postava Black Panthera obličej. Když se ukázal, odhalil ozdoby z bílých teček vycházející z čela a očí. Tento vzor se přitom objevil na Shuriině tváři na propagačním plakátu postavy pro film Black Panther z roku 2018.

Fanoušci tak podle většiny médií mají jasno v tom, že právě Shuri se stane novým Black Pantherem.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -