- Reklama -

Kdo bude nový Black Panther? Marvel podle fanoušků prozradil, že se jím stane Shuri

Čerstvé zvěsti o tom, kdo bude nový Black Panther, vyvolalo zveřejnění závěrečného traileru k filmovému trháku společnosti Marvel.

- Reklama -

Od zveřejnění prvního traileru k chystanému pokračování Wakanda Forever fanoušci spekulovali o tom, kdo bude nový Black Panther. Společnost Marvel už v minulosti prohlásila, že zesnulého Chadwicka Bosemana v roli nikdo nenahradí. Je tedy už dlouho jasné, že jeho oblek převezme někdo z dalších hvězd z Black Panthera. Nejnovější upoutávka nabídla hned několik jasných náznaků, kdo se skrývá pod maskou.

Nejnovější trailer na film Black Panther: Wakanda nechť žije totiž obsahuje dosud neviděné záběry z natáčení. Jeden z nich ukazuje nového Black Panthera se zbraněmi připomínajícími vibraniové rukavice. Ty používala T’Challova sestra Shuri (hraje ji Letitia Wright) v předchozích filmech od Marvela.

Jako Black Panthera Shuri nahradila bratra i v komiksech

To sice naplno neprozrazuje, kdo je dalším hrdinou, ale poskytuje to další důkaz, že T’Challova mladší sestra převezme bratrovu zbroj v nadcházejícím filmu Black Panther 2.

Je logické, že Shuri by měla být hlavní favoritkou na tuto roli. Plášť Black panthera se obvykle předává prostřednictvím rodiny. A v komiksech navíc existuje podobný precedens, kdy se Shuri místo bratra na chvíli ujala vlády, když byl T’Challa zraněn, informuje gamesradar.com.

Shuri by navíc mohla zdatně konkurovat v chytrosti Iron Manovi. Nepochybně disponuje mentalitou technického génia, takže by neměla mít problém přizpůsobit oblek svým potřebám.

Nový oblek Black Panthera ukázal staré známé ozdoby

Jak píše screenrant.com, pokud si jej přiblížíte, můžete vidět něco, co vypadá jako panter se zuby obklopujícími paži. V detailu z toho jasně vyluštíte odkaz na vibraniové rukavice, které nosila Shuri v prvním filmu.

I barevná stylizace masky obleku naznačuje, že Shuri je Black Panther. Je to patrné z toho, že předtím, než se objevila v druhém traileru k filmu, neměla postava Black Panthera obličej. Když se ukázal, odhalil ozdoby z bílých teček vycházející z čela a očí. Tento vzor se přitom objevil na Shuriině tváři na propagačním plakátu postavy pro film Black Panther z roku 2018.

Fanoušci tak podle většiny médií mají jasno v tom, že právě Shuri se stane novým Black Pantherem.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -