- Reklama -

Kdo bude nový Black Panther? Marvel podle fanoušků prozradil, že se jím stane Shuri

Čerstvé zvěsti o tom, kdo bude nový Black Panther, vyvolalo zveřejnění závěrečného traileru k filmovému trháku společnosti Marvel.

- Reklama -

Od zveřejnění prvního traileru k chystanému pokračování Wakanda Forever fanoušci spekulovali o tom, kdo bude nový Black Panther. Společnost Marvel už v minulosti prohlásila, že zesnulého Chadwicka Bosemana v roli nikdo nenahradí. Je tedy už dlouho jasné, že jeho oblek převezme někdo z dalších hvězd z Black Panthera. Nejnovější upoutávka nabídla hned několik jasných náznaků, kdo se skrývá pod maskou.

Nejnovější trailer na film Black Panther: Wakanda nechť žije totiž obsahuje dosud neviděné záběry z natáčení. Jeden z nich ukazuje nového Black Panthera se zbraněmi připomínajícími vibraniové rukavice. Ty používala T’Challova sestra Shuri (hraje ji Letitia Wright) v předchozích filmech od Marvela.

Jako Black Panthera Shuri nahradila bratra i v komiksech

To sice naplno neprozrazuje, kdo je dalším hrdinou, ale poskytuje to další důkaz, že T’Challova mladší sestra převezme bratrovu zbroj v nadcházejícím filmu Black Panther 2.

Je logické, že Shuri by měla být hlavní favoritkou na tuto roli. Plášť Black panthera se obvykle předává prostřednictvím rodiny. A v komiksech navíc existuje podobný precedens, kdy se Shuri místo bratra na chvíli ujala vlády, když byl T’Challa zraněn, informuje gamesradar.com.

- Reklama -

Shuri by navíc mohla zdatně konkurovat v chytrosti Iron Manovi. Nepochybně disponuje mentalitou technického génia, takže by neměla mít problém přizpůsobit oblek svým potřebám.

Nový oblek Black Panthera ukázal staré známé ozdoby

Jak píše screenrant.com, pokud si jej přiblížíte, můžete vidět něco, co vypadá jako panter se zuby obklopujícími paži. V detailu z toho jasně vyluštíte odkaz na vibraniové rukavice, které nosila Shuri v prvním filmu.

I barevná stylizace masky obleku naznačuje, že Shuri je Black Panther. Je to patrné z toho, že předtím, než se objevila v druhém traileru k filmu, neměla postava Black Panthera obličej. Když se ukázal, odhalil ozdoby z bílých teček vycházející z čela a očí. Tento vzor se přitom objevil na Shuriině tváři na propagačním plakátu postavy pro film Black Panther z roku 2018.

Fanoušci tak podle většiny médií mají jasno v tom, že právě Shuri se stane novým Black Pantherem.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -