- Reklama -

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

- Reklama -

Dave Bautista byl mnoho let jednou z největších hvězd světa na poli wrestlingových zápasů. Pak se však rozhodl všeho vzdát a vsadit vše na jedinou kartu – chtěl se stát filmovou hvězdou. Naštěstí se mu to podařilo, když ho obsadili do marvelovského vesmíru jako bojovníka Draxe. Než ale svou nejslavnější roli získal, musel si projít pěkně trnitou cestu.

Z hvězdy nickou během chvilky

Jak herec prozradil v knize „Bautista Unleashed„, prožil si obtížné dětství plné finančních problémů. Dá se říct, že vyrůstal spíš na ulici obklopen násilím a dokonce smrtí. Když na Bautistu přišla pubertální léta, stal se z něj dokonce drobný kriminálník. Poté si našel místo jako vyhazovač a nakonec se stal zápasníkem ve WWE.

V období své zápasnické kariéry se Bautista stal hvězdou, byl hlavní událostí mnoha placených přenosů a získal několik mistrovských titulů. Logicky tento úspěch Bautistovi vydělal mnoho peněz pro něj a jeho rodinu. Po několika letech strávených v organizaci WWE se Bautista rozhodl dát zápasnické kariéře vale a vsadil vše na hereckou kariéru. Tehdy ovšem Hollywood nevítal bývalé zápasníky zrovna s otevřenou náručí. Mezi lety 2010 a 2013 tak Bautista získal pouze drobné role ve čtyřech filmech, ale žádná z těchto rolí mu nijak nevydělala.

Bautista měl problémy i s úřady

V roce 2021 Bautista se stránkami ign.com hovořil o své kariéře a o tom, čím prošel předtím, než ho obsadili do Strážců galaxie. „Aby lidi opravdu pochopili, jak moc se mi změnil život, museli by rozumět tomu, odkud pocházím, co jsem prožil ve wrestlingu, co jsem nechal za sebou a proč jsem vsadil na hereckou kariéru,“ rozpovídal se. „Když jsem dostal roli Draxe v Strážcích galaxie, bylo to poté, co jsem tři roky téměř nepracoval. Když říkám, že jsem byl bez peněz, tak jsem byl fakt na dně. Měl jsem dům v exekuci, neměl jsem nic. Prodal jsem vše, co jsem vydělal ve wrestlingu. Měl jsem problémy s úřady. Bylo to období, kdy jsem byl opravdu v životě ztracený.

- Reklama -

Podle Bautisty byl před tím, než byl obsazen do MCU jako Drax, tak na mizině, že si musel půjčovat od lidí, aby mohl koupit dětem vánoční dárky. „Drax nezměnil jen mou kariéru. Doslova změnil směr mého života,“ vysvětlil Bautista. „Můj život se zlepšil a stal jsem se úspěšnějším než kdy předtím. Je to moment, kdy se věci začaly zdát skutečně surreální. Jen o pár let dříve jsem si půjčoval peníze na jídlo, na nájem. Půjčoval jsem si peníze i na vánoční dárky pro mé děti.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -