- Reklama -

Oscar Isaac podepsal jen šest epizod Moon Knighta. Jak to bude s 2. řadou?

Oscar Isaac se díky roli Moon Knighta rychle stal další hvězdou marvelovského univerza. Jenže na rozdíl od ostatních herců po něčem takovém vyloženě nebaží – ani ještě nepodepsal smlouvu na další sérii.

- Reklama -

Hvězda seriálu Moon Knight nijak neskrývá, že měl o roli schizofrenního Stevena Granta od počátku svou jasnou představu. A o té byl natolik přesvědčený, že kdyby se producentům Marvelu nelíbila, raději by z projektu odstoupil. „Byl jsem v pozici – protože jsem se nechtěl aktivně vrátit k něčemu tak velkému -, kdy jsem mohl říct: ‚Takhle to vidím já, a pokud vy to tak nevidíte, je to naprosto v pořádku, ale pak to možná není pro mě‘,“ svěřil se Oscar Isaac časopisu Variety.

A vzhledem k tomu, že studio naprosto přistoupilo na jeho podmínky, nemá zatím Isaac podepsanou smlouvu na další řadu. „Všichni jsme se shodli na tom, že se zaměříme na první sezónu [Moon Knighta],“ vysvětlil Isaac.

Výjimečná smlouva budí obavy

Podobně krátké kontrakty přitom nebývají u hvězd marvelovského vesmíru nijak obvyklé. Zvykem je spíše opak – hvězdy bývají podepsané hned na několik projektů dopředu. Smlouva, kterou Oscar Isaac podepsal při tvorbě seriálu Moon Knight, je tak svým způsobem jedinečná. A také obavy vzbuzující…

Fanoušci se nyní strachují, jak to bude s návratem Moon Knighta po konci první série. Vzhledem k fenomenálním výkonům Isaaca v roli rozpolceného hlavního hrdiny s několika osobnostmi si po pouhých třech odvysílaných dílech nelze jako Moon Knighta představit nikoho jiného.

- Reklama -

Naději na Isaacovo pokračování je v první řadě skutečnost, jak moc ho role baví. „Je to oslava síly lidské mysli,“ říká Isaac. „V podstatě říká: Máme superschopnost a tou je lidský mozek, zejména pro ty, kteří se potýkají s traumatem a trvalým zneužíváním. Existuje něco, co jim mozek dokáže umožnit přežít.“

Oscar Isaac dojal svým výkonem strýce k slzám

Když ukazoval hotové díly své rodině, zažil při tom i nečekaně dojemnou chvíli. „Můj strýc trpěl psychickými problémy,“ řekl Isaac pro Esquire. „Při sledování jedné epizody Moon Knighta začal plakat, protože si myslím, že se prostě cítil jako by někdo vnímal, co prožíval. Bylo tam něco, co působilo jako uznání jehobolesti a toho, co lidé s bolestí dělají. Možná našel i odpuštění, jak odpustit sám sobě a jak se smířit s dítětem v sobě.“

Svůj návrat k roli Stevena Granta/Marka Spectora/boha Kohsua pak podle Variety podmínil Oscar Isaac tím, jak uspěje Moon Knight u diváků. „Jestli to bude mít nějakou budoucnost, záleží jen na tom, jestli se to bude lidem líbit, jestli budou chtít vidět víc a jestli najdeme příběh, který stojí za to vyprávět,“ přiznal podle webu denofgeek.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -