- Reklama -

Oscar Isaac podepsal jen šest epizod Moon Knighta. Jak to bude s 2. řadou?

Oscar Isaac se díky roli Moon Knighta rychle stal další hvězdou marvelovského univerza. Jenže na rozdíl od ostatních herců po něčem takovém vyloženě nebaží – ani ještě nepodepsal smlouvu na další sérii.

- Reklama -

Hvězda seriálu Moon Knight nijak neskrývá, že měl o roli schizofrenního Stevena Granta od počátku svou jasnou představu. A o té byl natolik přesvědčený, že kdyby se producentům Marvelu nelíbila, raději by z projektu odstoupil. „Byl jsem v pozici – protože jsem se nechtěl aktivně vrátit k něčemu tak velkému -, kdy jsem mohl říct: ‚Takhle to vidím já, a pokud vy to tak nevidíte, je to naprosto v pořádku, ale pak to možná není pro mě‘,“ svěřil se Oscar Isaac časopisu Variety.

A vzhledem k tomu, že studio naprosto přistoupilo na jeho podmínky, nemá zatím Isaac podepsanou smlouvu na další řadu. „Všichni jsme se shodli na tom, že se zaměříme na první sezónu [Moon Knighta],“ vysvětlil Isaac.

Výjimečná smlouva budí obavy

Podobně krátké kontrakty přitom nebývají u hvězd marvelovského vesmíru nijak obvyklé. Zvykem je spíše opak – hvězdy bývají podepsané hned na několik projektů dopředu. Smlouva, kterou Oscar Isaac podepsal při tvorbě seriálu Moon Knight, je tak svým způsobem jedinečná. A také obavy vzbuzující…

Fanoušci se nyní strachují, jak to bude s návratem Moon Knighta po konci první série. Vzhledem k fenomenálním výkonům Isaaca v roli rozpolceného hlavního hrdiny s několika osobnostmi si po pouhých třech odvysílaných dílech nelze jako Moon Knighta představit nikoho jiného.

- Reklama -

Naději na Isaacovo pokračování je v první řadě skutečnost, jak moc ho role baví. „Je to oslava síly lidské mysli,“ říká Isaac. „V podstatě říká: Máme superschopnost a tou je lidský mozek, zejména pro ty, kteří se potýkají s traumatem a trvalým zneužíváním. Existuje něco, co jim mozek dokáže umožnit přežít.“

Oscar Isaac dojal svým výkonem strýce k slzám

Když ukazoval hotové díly své rodině, zažil při tom i nečekaně dojemnou chvíli. „Můj strýc trpěl psychickými problémy,“ řekl Isaac pro Esquire. „Při sledování jedné epizody Moon Knighta začal plakat, protože si myslím, že se prostě cítil jako by někdo vnímal, co prožíval. Bylo tam něco, co působilo jako uznání jehobolesti a toho, co lidé s bolestí dělají. Možná našel i odpuštění, jak odpustit sám sobě a jak se smířit s dítětem v sobě.“

Svůj návrat k roli Stevena Granta/Marka Spectora/boha Kohsua pak podle Variety podmínil Oscar Isaac tím, jak uspěje Moon Knight u diváků. „Jestli to bude mít nějakou budoucnost, záleží jen na tom, jestli se to bude lidem líbit, jestli budou chtít vidět víc a jestli najdeme příběh, který stojí za to vyprávět,“ přiznal podle webu denofgeek.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -