- Reklama -

Oscar Isaac podepsal jen šest epizod Moon Knighta. Jak to bude s 2. řadou?

Oscar Isaac se díky roli Moon Knighta rychle stal další hvězdou marvelovského univerza. Jenže na rozdíl od ostatních herců po něčem takovém vyloženě nebaží – ani ještě nepodepsal smlouvu na další sérii.

- Reklama -

Hvězda seriálu Moon Knight nijak neskrývá, že měl o roli schizofrenního Stevena Granta od počátku svou jasnou představu. A o té byl natolik přesvědčený, že kdyby se producentům Marvelu nelíbila, raději by z projektu odstoupil. „Byl jsem v pozici – protože jsem se nechtěl aktivně vrátit k něčemu tak velkému -, kdy jsem mohl říct: ‚Takhle to vidím já, a pokud vy to tak nevidíte, je to naprosto v pořádku, ale pak to možná není pro mě‘,“ svěřil se Oscar Isaac časopisu Variety.

A vzhledem k tomu, že studio naprosto přistoupilo na jeho podmínky, nemá zatím Isaac podepsanou smlouvu na další řadu. „Všichni jsme se shodli na tom, že se zaměříme na první sezónu [Moon Knighta],“ vysvětlil Isaac.

Výjimečná smlouva budí obavy

Podobně krátké kontrakty přitom nebývají u hvězd marvelovského vesmíru nijak obvyklé. Zvykem je spíše opak – hvězdy bývají podepsané hned na několik projektů dopředu. Smlouva, kterou Oscar Isaac podepsal při tvorbě seriálu Moon Knight, je tak svým způsobem jedinečná. A také obavy vzbuzující…

Fanoušci se nyní strachují, jak to bude s návratem Moon Knighta po konci první série. Vzhledem k fenomenálním výkonům Isaaca v roli rozpolceného hlavního hrdiny s několika osobnostmi si po pouhých třech odvysílaných dílech nelze jako Moon Knighta představit nikoho jiného.

Naději na Isaacovo pokračování je v první řadě skutečnost, jak moc ho role baví. „Je to oslava síly lidské mysli,“ říká Isaac. „V podstatě říká: Máme superschopnost a tou je lidský mozek, zejména pro ty, kteří se potýkají s traumatem a trvalým zneužíváním. Existuje něco, co jim mozek dokáže umožnit přežít.“

Oscar Isaac dojal svým výkonem strýce k slzám

Když ukazoval hotové díly své rodině, zažil při tom i nečekaně dojemnou chvíli. „Můj strýc trpěl psychickými problémy,“ řekl Isaac pro Esquire. „Při sledování jedné epizody Moon Knighta začal plakat, protože si myslím, že se prostě cítil jako by někdo vnímal, co prožíval. Bylo tam něco, co působilo jako uznání jehobolesti a toho, co lidé s bolestí dělají. Možná našel i odpuštění, jak odpustit sám sobě a jak se smířit s dítětem v sobě.“

Svůj návrat k roli Stevena Granta/Marka Spectora/boha Kohsua pak podle Variety podmínil Oscar Isaac tím, jak uspěje Moon Knight u diváků. „Jestli to bude mít nějakou budoucnost, záleží jen na tom, jestli se to bude lidem líbit, jestli budou chtít vidět víc a jestli najdeme příběh, který stojí za to vyprávět,“ přiznal podle webu denofgeek.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -