- Reklama -

Oscar Isaac podepsal jen šest epizod Moon Knighta. Jak to bude s 2. řadou?

Oscar Isaac se díky roli Moon Knighta rychle stal další hvězdou marvelovského univerza. Jenže na rozdíl od ostatních herců po něčem takovém vyloženě nebaží – ani ještě nepodepsal smlouvu na další sérii.

- Reklama -

Hvězda seriálu Moon Knight nijak neskrývá, že měl o roli schizofrenního Stevena Granta od počátku svou jasnou představu. A o té byl natolik přesvědčený, že kdyby se producentům Marvelu nelíbila, raději by z projektu odstoupil. „Byl jsem v pozici – protože jsem se nechtěl aktivně vrátit k něčemu tak velkému -, kdy jsem mohl říct: ‚Takhle to vidím já, a pokud vy to tak nevidíte, je to naprosto v pořádku, ale pak to možná není pro mě‘,“ svěřil se Oscar Isaac časopisu Variety.

A vzhledem k tomu, že studio naprosto přistoupilo na jeho podmínky, nemá zatím Isaac podepsanou smlouvu na další řadu. „Všichni jsme se shodli na tom, že se zaměříme na první sezónu [Moon Knighta],“ vysvětlil Isaac.

Výjimečná smlouva budí obavy

Podobně krátké kontrakty přitom nebývají u hvězd marvelovského vesmíru nijak obvyklé. Zvykem je spíše opak – hvězdy bývají podepsané hned na několik projektů dopředu. Smlouva, kterou Oscar Isaac podepsal při tvorbě seriálu Moon Knight, je tak svým způsobem jedinečná. A také obavy vzbuzující…

Fanoušci se nyní strachují, jak to bude s návratem Moon Knighta po konci první série. Vzhledem k fenomenálním výkonům Isaaca v roli rozpolceného hlavního hrdiny s několika osobnostmi si po pouhých třech odvysílaných dílech nelze jako Moon Knighta představit nikoho jiného.

- Reklama -

Naději na Isaacovo pokračování je v první řadě skutečnost, jak moc ho role baví. „Je to oslava síly lidské mysli,“ říká Isaac. „V podstatě říká: Máme superschopnost a tou je lidský mozek, zejména pro ty, kteří se potýkají s traumatem a trvalým zneužíváním. Existuje něco, co jim mozek dokáže umožnit přežít.“

Oscar Isaac dojal svým výkonem strýce k slzám

Když ukazoval hotové díly své rodině, zažil při tom i nečekaně dojemnou chvíli. „Můj strýc trpěl psychickými problémy,“ řekl Isaac pro Esquire. „Při sledování jedné epizody Moon Knighta začal plakat, protože si myslím, že se prostě cítil jako by někdo vnímal, co prožíval. Bylo tam něco, co působilo jako uznání jehobolesti a toho, co lidé s bolestí dělají. Možná našel i odpuštění, jak odpustit sám sobě a jak se smířit s dítětem v sobě.“

Svůj návrat k roli Stevena Granta/Marka Spectora/boha Kohsua pak podle Variety podmínil Oscar Isaac tím, jak uspěje Moon Knight u diváků. „Jestli to bude mít nějakou budoucnost, záleží jen na tom, jestli se to bude lidem líbit, jestli budou chtít vidět víc a jestli najdeme příběh, který stojí za to vyprávět,“ přiznal podle webu denofgeek.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -