- Reklama -

Papírový dům 5: Profesor a Berlín smutní z finále? „Trochu vyšiluju,“ přiznal Berlín

Ve speciálním videu, které uveřejnil Netflix, hovoří The Professor a Berlin alias herci Alvaro Morte a Pedro Alonso o tom, jak se cítí před uvedením La Casa De Papel 5.

- Reklama -

Seriál Papírový dům (nebo La Casa De Papel, pokud je vám to milejší) už za pár dní ukáže světu nové díly. Přijde totiž první část 5. řady.

U té příležitosti se sešli herec Alvaro Morte, který hraje oblíbenou postavu Sergia alias Profesora, s představitelem Berlína Pedrem Alonsem. Ti dva spolu tak trochu probrali, jak se před uvedením dalších dílů cítí. Pedro Alonso (Berlín) v roli zpovídatele hned zkraje přiznal, že z celého jejich rozhovoru „tak trochu vyšiluje“

Alvaro „Profesor“ Morte říká, že navzdory tomu, že Money Heist s nadcházející pátou sérií skončí, „netruchlí“.

To opravdu řekl! Ačkoli i Moremu musí být jasné, že končí něco výjimečného. Seriál La Casa De Papel byl původně natočen pro španělskou televizi, než na něj Netflix koupil práva a proměnil ho v Money Heist. A taky celosvětový hit. Seriál měl původně skončit po prvních dvou sériích, kdy došlo k loupeži ve španělské královské mincovně. Jenže se stal takovým fenoménem, že Netflix dal zelenou dalšímu pokračování s loupeží ve Španělské bance. Už je hotová, čeká se jen na odvysílání.

- Reklama -

Berlín a Profesor znovu spolu

Když se Alvaro Morte ohlíží za koncem první loupeže, která probíhala v prvních dvou řadách, přiznává, že tehdy smutný byl. „Když jsme dokončili druhou sezónu, po které měl seriál končit, tak jsem si prošel docela smutným obdobím. Měl to být konec, nikoho nenapadlo, jak by to mohlo pokračovat. Navíc to byly dvě velmi dobře uzavřené série, velmi dobře ucelené a definitivně ukončené,“ svěřil se při posezení s Berlínem.

Alvaro se dále podělil o to, co se mu honilo hlavou, když se tým Money Heist znovu spojil pro třetí sérii, a jak se cítí nyní, když je seriál ve své závěrečné kapitole. „Když nám řekli, že se vracíme, bylo to jako získat zpět milovanou osobu,“ svěřil se představitel Profesora. „Milovanou osobu, kterou jste kdysi ztratili. Proto jsem k tomu během těchto tří sezón přistupoval spíše tak, abych si užil, že mám druhou šanci pracovat s touto postavou.“

Netflix mezitím ukázal nějaké nové fotky z přicházející řady, které si můžete prohlédnout v galerii.

Pátá sezóna Money Heist vyjde ve dvou částech. Premiéra první části se uskuteční 3. září. Zbytku dílů se dočkáme až v prosinci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -