- Reklama -

Papírový dům 5: Profesor a Berlín smutní z finále? „Trochu vyšiluju,“ přiznal Berlín

Ve speciálním videu, které uveřejnil Netflix, hovoří The Professor a Berlin alias herci Alvaro Morte a Pedro Alonso o tom, jak se cítí před uvedením La Casa De Papel 5.

- Reklama -

Seriál Papírový dům (nebo La Casa De Papel, pokud je vám to milejší) už za pár dní ukáže světu nové díly. Přijde totiž první část 5. řady.

U té příležitosti se sešli herec Alvaro Morte, který hraje oblíbenou postavu Sergia alias Profesora, s představitelem Berlína Pedrem Alonsem. Ti dva spolu tak trochu probrali, jak se před uvedením dalších dílů cítí. Pedro Alonso (Berlín) v roli zpovídatele hned zkraje přiznal, že z celého jejich rozhovoru „tak trochu vyšiluje“

Alvaro „Profesor“ Morte říká, že navzdory tomu, že Money Heist s nadcházející pátou sérií skončí, „netruchlí“.

To opravdu řekl! Ačkoli i Moremu musí být jasné, že končí něco výjimečného. Seriál La Casa De Papel byl původně natočen pro španělskou televizi, než na něj Netflix koupil práva a proměnil ho v Money Heist. A taky celosvětový hit. Seriál měl původně skončit po prvních dvou sériích, kdy došlo k loupeži ve španělské královské mincovně. Jenže se stal takovým fenoménem, že Netflix dal zelenou dalšímu pokračování s loupeží ve Španělské bance. Už je hotová, čeká se jen na odvysílání.

- Reklama -

Berlín a Profesor znovu spolu

Když se Alvaro Morte ohlíží za koncem první loupeže, která probíhala v prvních dvou řadách, přiznává, že tehdy smutný byl. „Když jsme dokončili druhou sezónu, po které měl seriál končit, tak jsem si prošel docela smutným obdobím. Měl to být konec, nikoho nenapadlo, jak by to mohlo pokračovat. Navíc to byly dvě velmi dobře uzavřené série, velmi dobře ucelené a definitivně ukončené,“ svěřil se při posezení s Berlínem.

Alvaro se dále podělil o to, co se mu honilo hlavou, když se tým Money Heist znovu spojil pro třetí sérii, a jak se cítí nyní, když je seriál ve své závěrečné kapitole. „Když nám řekli, že se vracíme, bylo to jako získat zpět milovanou osobu,“ svěřil se představitel Profesora. „Milovanou osobu, kterou jste kdysi ztratili. Proto jsem k tomu během těchto tří sezón přistupoval spíše tak, abych si užil, že mám druhou šanci pracovat s touto postavou.“

Netflix mezitím ukázal nějaké nové fotky z přicházející řady, které si můžete prohlédnout v galerii.

Pátá sezóna Money Heist vyjde ve dvou částech. Premiéra první části se uskuteční 3. září. Zbytku dílů se dočkáme až v prosinci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -