- Reklama -

Papírový dům 5: Profesor a Berlín smutní z finále? „Trochu vyšiluju,“ přiznal Berlín

Ve speciálním videu, které uveřejnil Netflix, hovoří The Professor a Berlin alias herci Alvaro Morte a Pedro Alonso o tom, jak se cítí před uvedením La Casa De Papel 5.

- Reklama -

Seriál Papírový dům (nebo La Casa De Papel, pokud je vám to milejší) už za pár dní ukáže světu nové díly. Přijde totiž první část 5. řady.

U té příležitosti se sešli herec Alvaro Morte, který hraje oblíbenou postavu Sergia alias Profesora, s představitelem Berlína Pedrem Alonsem. Ti dva spolu tak trochu probrali, jak se před uvedením dalších dílů cítí. Pedro Alonso (Berlín) v roli zpovídatele hned zkraje přiznal, že z celého jejich rozhovoru „tak trochu vyšiluje“

Alvaro „Profesor“ Morte říká, že navzdory tomu, že Money Heist s nadcházející pátou sérií skončí, „netruchlí“.

To opravdu řekl! Ačkoli i Moremu musí být jasné, že končí něco výjimečného. Seriál La Casa De Papel byl původně natočen pro španělskou televizi, než na něj Netflix koupil práva a proměnil ho v Money Heist. A taky celosvětový hit. Seriál měl původně skončit po prvních dvou sériích, kdy došlo k loupeži ve španělské královské mincovně. Jenže se stal takovým fenoménem, že Netflix dal zelenou dalšímu pokračování s loupeží ve Španělské bance. Už je hotová, čeká se jen na odvysílání.

Berlín a Profesor znovu spolu

Když se Alvaro Morte ohlíží za koncem první loupeže, která probíhala v prvních dvou řadách, přiznává, že tehdy smutný byl. „Když jsme dokončili druhou sezónu, po které měl seriál končit, tak jsem si prošel docela smutným obdobím. Měl to být konec, nikoho nenapadlo, jak by to mohlo pokračovat. Navíc to byly dvě velmi dobře uzavřené série, velmi dobře ucelené a definitivně ukončené,“ svěřil se při posezení s Berlínem.

Alvaro se dále podělil o to, co se mu honilo hlavou, když se tým Money Heist znovu spojil pro třetí sérii, a jak se cítí nyní, když je seriál ve své závěrečné kapitole. „Když nám řekli, že se vracíme, bylo to jako získat zpět milovanou osobu,“ svěřil se představitel Profesora. „Milovanou osobu, kterou jste kdysi ztratili. Proto jsem k tomu během těchto tří sezón přistupoval spíše tak, abych si užil, že mám druhou šanci pracovat s touto postavou.“

Netflix mezitím ukázal nějaké nové fotky z přicházející řady, které si můžete prohlédnout v galerii.

Pátá sezóna Money Heist vyjde ve dvou částech. Premiéra první části se uskuteční 3. září. Zbytku dílů se dočkáme až v prosinci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -