- Reklama -

Papírový dům 5: Profesor a Berlín smutní z finále? „Trochu vyšiluju,“ přiznal Berlín

Ve speciálním videu, které uveřejnil Netflix, hovoří The Professor a Berlin alias herci Alvaro Morte a Pedro Alonso o tom, jak se cítí před uvedením La Casa De Papel 5.

- Reklama -

Seriál Papírový dům (nebo La Casa De Papel, pokud je vám to milejší) už za pár dní ukáže světu nové díly. Přijde totiž první část 5. řady.

U té příležitosti se sešli herec Alvaro Morte, který hraje oblíbenou postavu Sergia alias Profesora, s představitelem Berlína Pedrem Alonsem. Ti dva spolu tak trochu probrali, jak se před uvedením dalších dílů cítí. Pedro Alonso (Berlín) v roli zpovídatele hned zkraje přiznal, že z celého jejich rozhovoru „tak trochu vyšiluje“

Alvaro „Profesor“ Morte říká, že navzdory tomu, že Money Heist s nadcházející pátou sérií skončí, „netruchlí“.

To opravdu řekl! Ačkoli i Moremu musí být jasné, že končí něco výjimečného. Seriál La Casa De Papel byl původně natočen pro španělskou televizi, než na něj Netflix koupil práva a proměnil ho v Money Heist. A taky celosvětový hit. Seriál měl původně skončit po prvních dvou sériích, kdy došlo k loupeži ve španělské královské mincovně. Jenže se stal takovým fenoménem, že Netflix dal zelenou dalšímu pokračování s loupeží ve Španělské bance. Už je hotová, čeká se jen na odvysílání.

- Reklama -

Berlín a Profesor znovu spolu

Když se Alvaro Morte ohlíží za koncem první loupeže, která probíhala v prvních dvou řadách, přiznává, že tehdy smutný byl. „Když jsme dokončili druhou sezónu, po které měl seriál končit, tak jsem si prošel docela smutným obdobím. Měl to být konec, nikoho nenapadlo, jak by to mohlo pokračovat. Navíc to byly dvě velmi dobře uzavřené série, velmi dobře ucelené a definitivně ukončené,“ svěřil se při posezení s Berlínem.

Alvaro se dále podělil o to, co se mu honilo hlavou, když se tým Money Heist znovu spojil pro třetí sérii, a jak se cítí nyní, když je seriál ve své závěrečné kapitole. „Když nám řekli, že se vracíme, bylo to jako získat zpět milovanou osobu,“ svěřil se představitel Profesora. „Milovanou osobu, kterou jste kdysi ztratili. Proto jsem k tomu během těchto tří sezón přistupoval spíše tak, abych si užil, že mám druhou šanci pracovat s touto postavou.“

Netflix mezitím ukázal nějaké nové fotky z přicházející řady, které si můžete prohlédnout v galerii.

Pátá sezóna Money Heist vyjde ve dvou částech. Premiéra první části se uskuteční 3. září. Zbytku dílů se dočkáme až v prosinci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -