- Reklama -

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

- Reklama -

V roce 2023 přinesl Netflix dokumentární film nazvaný „Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me“ (Anna Nicole Smithová: Neznáte Mě). A tenhle filmový snímek odhalil nové aspekty života známé modelky a herečky, které byly před zvídavým okem veřejnosti před její smrtí zcela utajené. Jedním z těchto překvapivých odhalení byl její vztah k jiné ženě – Missy Byrumové.

Missy Byrumová byla důležitou součástí života Anny Nicole Smithové a stala se v 90. letech i její partnerkou. Jejich láska byla překvapivě normální, na rozdíl od mnoha vztahů v životě slavné modelky Playboye, které byly poznamenány závislostí na drogách.

Byrumová, která se stala blízkou přítelkyní Smithové a její rodiny, prozradila, že nebyla první ženou, s níž Smith prožívala intenzivní vztah. I když se někteří domnívali, že Smithová začala tuto kapitolu svého života kvůli drogám, Byrumová v dokumentu odhalila, že jejich láska byla ryzí. Modelka jí prý dokonce řekla, že ji miluje.

Svatba u bazénu nebyla oficiální

Missy Barumová a Anna Nicole Smithová se milovaly tak moc, že se dokonce tajně vzaly. | Foto: Courtesy of Netflix

Přesto Byrumová tvrdí, že věděla, že jejich vztah nemá dlouhodobou budoucnost. „Věděla jsem, že to nevydrží. Potřebovala víc lásky, než jí kdy mohl dát jeden člověk,“ svěřila se v dokumentu.

- Reklama -

Jejich vztah se však stále prohluboval, a to dokonce až do bodu, kdy se rozhodly společně vychovávat syna Smithové. To umožnilo Smithové více pracovat jako modelka a herečka, a také více cestovat.

Byrumová při odhalení svého vztahu se Smithovou uvedla, že jejich vzájemné city považovala skutečné a silné. I když svatba, kterou si obě ženy dopřály u bazénu v domě Anny Nicole, nebyla oficiální, znamenala pro ně potvrzení jejich lásky a oddanosti.

A z vyprávěná Byrumové se dokonce zdá, že tahle část života Anny Nicole Smithové ukazuje, že láska vážně nemá hranice a může překvapit i v těch nejméně očekávaných podobách.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -