- Reklama -

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

- Reklama -

V roce 2023 přinesl Netflix dokumentární film nazvaný „Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me“ (Anna Nicole Smithová: Neznáte Mě). A tenhle filmový snímek odhalil nové aspekty života známé modelky a herečky, které byly před zvídavým okem veřejnosti před její smrtí zcela utajené. Jedním z těchto překvapivých odhalení byl její vztah k jiné ženě – Missy Byrumové.

Missy Byrumová byla důležitou součástí života Anny Nicole Smithové a stala se v 90. letech i její partnerkou. Jejich láska byla překvapivě normální, na rozdíl od mnoha vztahů v životě slavné modelky Playboye, které byly poznamenány závislostí na drogách.

Byrumová, která se stala blízkou přítelkyní Smithové a její rodiny, prozradila, že nebyla první ženou, s níž Smith prožívala intenzivní vztah. I když se někteří domnívali, že Smithová začala tuto kapitolu svého života kvůli drogám, Byrumová v dokumentu odhalila, že jejich láska byla ryzí. Modelka jí prý dokonce řekla, že ji miluje.

Svatba u bazénu nebyla oficiální

Missy Barumová a Anna Nicole Smithová se milovaly tak moc, že se dokonce tajně vzaly. | Foto: Courtesy of Netflix

Přesto Byrumová tvrdí, že věděla, že jejich vztah nemá dlouhodobou budoucnost. „Věděla jsem, že to nevydrží. Potřebovala víc lásky, než jí kdy mohl dát jeden člověk,“ svěřila se v dokumentu.

- Reklama -

Jejich vztah se však stále prohluboval, a to dokonce až do bodu, kdy se rozhodly společně vychovávat syna Smithové. To umožnilo Smithové více pracovat jako modelka a herečka, a také více cestovat.

Byrumová při odhalení svého vztahu se Smithovou uvedla, že jejich vzájemné city považovala skutečné a silné. I když svatba, kterou si obě ženy dopřály u bazénu v domě Anny Nicole, nebyla oficiální, znamenala pro ně potvrzení jejich lásky a oddanosti.

A z vyprávěná Byrumové se dokonce zdá, že tahle část života Anny Nicole Smithové ukazuje, že láska vážně nemá hranice a může překvapit i v těch nejméně očekávaných podobách.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.

Jamie Lee Curtisovou slavný otec vydědil, i když si s ní dával drogy. Nevyčítá mu to

Tony Curtis, slavný herec oplývající výrazným vzhledem a hereckým talentem, byl rovněž znám svými bouřlivými manželstvími. Celkem šestkrát stanul před oltářem a se třemi prvními manželkami měl šest dětí. Pět z nich před smrtí vydědil, včetně nejslavnější dcery Jamie Lee Curtisové.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -