- Reklama -

Luis Guzmán prozradil, co přijde v druhé sérii Wednesday

Herec Luiz Guzmán fanouškům populárního seriálu "Wednesday" prozradil, co mohou očekávat v nadcházející druhé sérii.

- Reklama -

Záhadná a svůdně temná Wednesday Addamsová zaujala diváky svým jedinečným pohledem na život, strašidelnou historií své rodiny a především svými kousky v akademii Nikdyvíc. Oblíbený seriál Wednesday se k velké radosti fanoušků dočkal obnovení pro druhou sezónu. Podrobnosti o tom, co Addamsovu rodinu v nadcházející sezóně čeká, však zůstávají zahaleny tajemstvím.

V rozhovoru pro screenrant.com ale talentovaný herec Luiz Guzmán, který ztvárňuje excentrického a tajemného Gomeze Addamse, trochu poodhalil, co mohou diváci od jeho postavy v nové sezóně Wednesday očekávat. Guzmán prozradil, že v nadcházející sezóně se bude tančit a bojovat s mečem. A slíbil akční dobrodružství, které diváky jistě napne. „Takový je plán. Takový je plán. Budu tančit, bude se bojovat s mečem. A ještě jedna věc,“ řekl herec mnohoznačně výše zmíněnému webu.

Co přijde v druhé sérii Wednesday?

Zatímco fanoušci netrpělivě očekávají novou sezónu, vzpomínají na události té předchozí, kde Wednesday a její spolubydlící proplouvali zrádnými vodami střední školy a cestou objevovali nová přátelství i nepřátele. Gomez a Morticia, záhadný a dynamický pár, přitom zanechali ve fanoušcích touhu po další jejich podmanivé chemii a zajímavém životním přístupu.

Navzdory tajemství, které druhou sérii obklopuje, je jasné, že tvůrci a herci seriálu pro diváky připravují něco výjimečného. Guzmánovy komentáře přitom jen zvýšily vzrušení a očekávání toho, co přijde. Zatímco fanoušci spekulují o tom, co Addamsovu rodinu v budoucnu čeká, jedno je jisté: s Gomezem a jeho ženou na scéně rozhodně nebude nouze o vzrušení, nebezpečí a napětí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -