- Reklama -

Luis Guzmán prozradil, co přijde v druhé sérii Wednesday

Herec Luiz Guzmán fanouškům populárního seriálu "Wednesday" prozradil, co mohou očekávat v nadcházející druhé sérii.

- Reklama -

Záhadná a svůdně temná Wednesday Addamsová zaujala diváky svým jedinečným pohledem na život, strašidelnou historií své rodiny a především svými kousky v akademii Nikdyvíc. Oblíbený seriál Wednesday se k velké radosti fanoušků dočkal obnovení pro druhou sezónu. Podrobnosti o tom, co Addamsovu rodinu v nadcházející sezóně čeká, však zůstávají zahaleny tajemstvím.

V rozhovoru pro screenrant.com ale talentovaný herec Luiz Guzmán, který ztvárňuje excentrického a tajemného Gomeze Addamse, trochu poodhalil, co mohou diváci od jeho postavy v nové sezóně Wednesday očekávat. Guzmán prozradil, že v nadcházející sezóně se bude tančit a bojovat s mečem. A slíbil akční dobrodružství, které diváky jistě napne. „Takový je plán. Takový je plán. Budu tančit, bude se bojovat s mečem. A ještě jedna věc,“ řekl herec mnohoznačně výše zmíněnému webu.

Co přijde v druhé sérii Wednesday?

Zatímco fanoušci netrpělivě očekávají novou sezónu, vzpomínají na události té předchozí, kde Wednesday a její spolubydlící proplouvali zrádnými vodami střední školy a cestou objevovali nová přátelství i nepřátele. Gomez a Morticia, záhadný a dynamický pár, přitom zanechali ve fanoušcích touhu po další jejich podmanivé chemii a zajímavém životním přístupu.

Navzdory tajemství, které druhou sérii obklopuje, je jasné, že tvůrci a herci seriálu pro diváky připravují něco výjimečného. Guzmánovy komentáře přitom jen zvýšily vzrušení a očekávání toho, co přijde. Zatímco fanoušci spekulují o tom, co Addamsovu rodinu v budoucnu čeká, jedno je jisté: s Gomezem a jeho ženou na scéně rozhodně nebude nouze o vzrušení, nebezpečí a napětí.

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -