- Reklama -

Luis Guzmán prozradil, co přijde v druhé sérii Wednesday

Herec Luiz Guzmán fanouškům populárního seriálu "Wednesday" prozradil, co mohou očekávat v nadcházející druhé sérii.

- Reklama -

Záhadná a svůdně temná Wednesday Addamsová zaujala diváky svým jedinečným pohledem na život, strašidelnou historií své rodiny a především svými kousky v akademii Nikdyvíc. Oblíbený seriál Wednesday se k velké radosti fanoušků dočkal obnovení pro druhou sezónu. Podrobnosti o tom, co Addamsovu rodinu v nadcházející sezóně čeká, však zůstávají zahaleny tajemstvím.

V rozhovoru pro screenrant.com ale talentovaný herec Luiz Guzmán, který ztvárňuje excentrického a tajemného Gomeze Addamse, trochu poodhalil, co mohou diváci od jeho postavy v nové sezóně Wednesday očekávat. Guzmán prozradil, že v nadcházející sezóně se bude tančit a bojovat s mečem. A slíbil akční dobrodružství, které diváky jistě napne. „Takový je plán. Takový je plán. Budu tančit, bude se bojovat s mečem. A ještě jedna věc,“ řekl herec mnohoznačně výše zmíněnému webu.

Co přijde v druhé sérii Wednesday?

Zatímco fanoušci netrpělivě očekávají novou sezónu, vzpomínají na události té předchozí, kde Wednesday a její spolubydlící proplouvali zrádnými vodami střední školy a cestou objevovali nová přátelství i nepřátele. Gomez a Morticia, záhadný a dynamický pár, přitom zanechali ve fanoušcích touhu po další jejich podmanivé chemii a zajímavém životním přístupu.

Navzdory tajemství, které druhou sérii obklopuje, je jasné, že tvůrci a herci seriálu pro diváky připravují něco výjimečného. Guzmánovy komentáře přitom jen zvýšily vzrušení a očekávání toho, co přijde. Zatímco fanoušci spekulují o tom, co Addamsovu rodinu v budoucnu čeká, jedno je jisté: s Gomezem a jeho ženou na scéně rozhodně nebude nouze o vzrušení, nebezpečí a napětí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -