- Reklama -

Sandra Bullocková: Nebezpečný stalker jí přivodil obří trauma!

Herečka Sandra Bullocková přiznala, že trpí posttraumatickým stresovým syndromem.

- Reklama -

Hollywoodská herečka Sandra Bullocková přiznala, že dodnes trpí ochromující posttraumatickou stresovou poruchou. Ta se u ní začala projevovat po děsivém vloupání do jejího domu v roce 2014!

Držitelka Oscara Sandra Bullocková o nepříjemném zážitku poprvé promluvila v online pořadu „Red Table Talk“. Řekla, že cizinec ji několik dní pronásledoval téměř na každém kroku, než se vloupal do jejího domu v Los Angeles. To si naplánoval tak, aby tam zrovna herečka byla sama!

Rozrušená hvězda filmu „Nebezpečná rychlost“, prozradila, že se před mužem schovala do skříně v ložnici svého adoptivního syna Louise. Ze skrýše pak zavolala policii.

„Jsem ve skříni a říkám si: ‚Tohle nedopadne dobře,'“ zavzpomínala v pořadu „Red Table Talk„. Ten moderuje Jada Pinkett Smithová a spolu s ní její matka Adrienne Banfield-Norrisová a dcera Willow.

Sandra Bullocková se po incidentu změnila

Sandra všem třem přiznala, jak moc je vděčná, že tam v době vloupání její syn Louis nebyl. „Navždy by to změnilo náš osud,“ myslí si hvězda filmu Gravitace. „Už jsem potom nebyla stejná. Rozpadala jsem se uvnitř na kusy.“

- Reklama -

Vetřelece Joshuu Jamese Corbetta přímo na místě činu zatkla policie. A Sandra tvrdí, že od té doby nebyla v domě sama. Nenašla pro to v sobě sílu. Do dnešního dne ji proto provází strach (a ochranka).

Zasloužený konec nebezpečného psychopata

Corbett byl usvědčený z vloupání a od soudu vyfasoval pětiletou podmínku a povinnou léčbu v psychiatrickém zařízení.

Policie po vyšetření činu uvedla, že Corbett vlastnil dvě desítky nelegálních střelných zbraní. Sandra Bullocková se tedy nemýlila v tom, že osudný večer mohl změnit celý její osud. Corbett nakonec za své činy alespoň nějak zaplatil. Zastřelil se ve věku 42 let poté, co u něj zasahovala policie kvůli jinému incidentu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -