- Reklama -

Sandra Bullocková: Nebezpečný stalker jí přivodil obří trauma!

Herečka Sandra Bullocková přiznala, že trpí posttraumatickým stresovým syndromem.

- Reklama -

Hollywoodská herečka Sandra Bullocková přiznala, že dodnes trpí ochromující posttraumatickou stresovou poruchou. Ta se u ní začala projevovat po děsivém vloupání do jejího domu v roce 2014!

Držitelka Oscara Sandra Bullocková o nepříjemném zážitku poprvé promluvila v online pořadu „Red Table Talk“. Řekla, že cizinec ji několik dní pronásledoval téměř na každém kroku, než se vloupal do jejího domu v Los Angeles. To si naplánoval tak, aby tam zrovna herečka byla sama!

Rozrušená hvězda filmu „Nebezpečná rychlost“, prozradila, že se před mužem schovala do skříně v ložnici svého adoptivního syna Louise. Ze skrýše pak zavolala policii.

„Jsem ve skříni a říkám si: ‚Tohle nedopadne dobře,'“ zavzpomínala v pořadu „Red Table Talk„. Ten moderuje Jada Pinkett Smithová a spolu s ní její matka Adrienne Banfield-Norrisová a dcera Willow.

Sandra Bullocková se po incidentu změnila

Sandra všem třem přiznala, jak moc je vděčná, že tam v době vloupání její syn Louis nebyl. „Navždy by to změnilo náš osud,“ myslí si hvězda filmu Gravitace. „Už jsem potom nebyla stejná. Rozpadala jsem se uvnitř na kusy.“

Vetřelece Joshuu Jamese Corbetta přímo na místě činu zatkla policie. A Sandra tvrdí, že od té doby nebyla v domě sama. Nenašla pro to v sobě sílu. Do dnešního dne ji proto provází strach (a ochranka).

Zasloužený konec nebezpečného psychopata

Corbett byl usvědčený z vloupání a od soudu vyfasoval pětiletou podmínku a povinnou léčbu v psychiatrickém zařízení.

Policie po vyšetření činu uvedla, že Corbett vlastnil dvě desítky nelegálních střelných zbraní. Sandra Bullocková se tedy nemýlila v tom, že osudný večer mohl změnit celý její osud. Corbett nakonec za své činy alespoň nějak zaplatil. Zastřelil se ve věku 42 let poté, co u něj zasahovala policie kvůli jinému incidentu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -