- Reklama -

Sandra Bullocková: Nebezpečný stalker jí přivodil obří trauma!

Herečka Sandra Bullocková přiznala, že trpí posttraumatickým stresovým syndromem.

- Reklama -

Hollywoodská herečka Sandra Bullocková přiznala, že dodnes trpí ochromující posttraumatickou stresovou poruchou. Ta se u ní začala projevovat po děsivém vloupání do jejího domu v roce 2014!

Držitelka Oscara Sandra Bullocková o nepříjemném zážitku poprvé promluvila v online pořadu „Red Table Talk“. Řekla, že cizinec ji několik dní pronásledoval téměř na každém kroku, než se vloupal do jejího domu v Los Angeles. To si naplánoval tak, aby tam zrovna herečka byla sama!

Rozrušená hvězda filmu „Nebezpečná rychlost“, prozradila, že se před mužem schovala do skříně v ložnici svého adoptivního syna Louise. Ze skrýše pak zavolala policii.

„Jsem ve skříni a říkám si: ‚Tohle nedopadne dobře,'“ zavzpomínala v pořadu „Red Table Talk„. Ten moderuje Jada Pinkett Smithová a spolu s ní její matka Adrienne Banfield-Norrisová a dcera Willow.

Sandra Bullocková se po incidentu změnila

Sandra všem třem přiznala, jak moc je vděčná, že tam v době vloupání její syn Louis nebyl. „Navždy by to změnilo náš osud,“ myslí si hvězda filmu Gravitace. „Už jsem potom nebyla stejná. Rozpadala jsem se uvnitř na kusy.“

Vetřelece Joshuu Jamese Corbetta přímo na místě činu zatkla policie. A Sandra tvrdí, že od té doby nebyla v domě sama. Nenašla pro to v sobě sílu. Do dnešního dne ji proto provází strach (a ochranka).

Zasloužený konec nebezpečného psychopata

Corbett byl usvědčený z vloupání a od soudu vyfasoval pětiletou podmínku a povinnou léčbu v psychiatrickém zařízení.

Policie po vyšetření činu uvedla, že Corbett vlastnil dvě desítky nelegálních střelných zbraní. Sandra Bullocková se tedy nemýlila v tom, že osudný večer mohl změnit celý její osud. Corbett nakonec za své činy alespoň nějak zaplatil. Zastřelil se ve věku 42 let poté, co u něj zasahovala policie kvůli jinému incidentu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -