- Reklama -

Sandra Bullocková: Nebezpečný stalker jí přivodil obří trauma!

Herečka Sandra Bullocková přiznala, že trpí posttraumatickým stresovým syndromem.

- Reklama -

Hollywoodská herečka Sandra Bullocková přiznala, že dodnes trpí ochromující posttraumatickou stresovou poruchou. Ta se u ní začala projevovat po děsivém vloupání do jejího domu v roce 2014!

Držitelka Oscara Sandra Bullocková o nepříjemném zážitku poprvé promluvila v online pořadu „Red Table Talk“. Řekla, že cizinec ji několik dní pronásledoval téměř na každém kroku, než se vloupal do jejího domu v Los Angeles. To si naplánoval tak, aby tam zrovna herečka byla sama!

Rozrušená hvězda filmu „Nebezpečná rychlost“, prozradila, že se před mužem schovala do skříně v ložnici svého adoptivního syna Louise. Ze skrýše pak zavolala policii.

„Jsem ve skříni a říkám si: ‚Tohle nedopadne dobře,'“ zavzpomínala v pořadu „Red Table Talk„. Ten moderuje Jada Pinkett Smithová a spolu s ní její matka Adrienne Banfield-Norrisová a dcera Willow.

Sandra Bullocková se po incidentu změnila

Sandra všem třem přiznala, jak moc je vděčná, že tam v době vloupání její syn Louis nebyl. „Navždy by to změnilo náš osud,“ myslí si hvězda filmu Gravitace. „Už jsem potom nebyla stejná. Rozpadala jsem se uvnitř na kusy.“

- Reklama -

Vetřelece Joshuu Jamese Corbetta přímo na místě činu zatkla policie. A Sandra tvrdí, že od té doby nebyla v domě sama. Nenašla pro to v sobě sílu. Do dnešního dne ji proto provází strach (a ochranka).

Zasloužený konec nebezpečného psychopata

Corbett byl usvědčený z vloupání a od soudu vyfasoval pětiletou podmínku a povinnou léčbu v psychiatrickém zařízení.

Policie po vyšetření činu uvedla, že Corbett vlastnil dvě desítky nelegálních střelných zbraní. Sandra Bullocková se tedy nemýlila v tom, že osudný večer mohl změnit celý její osud. Corbett nakonec za své činy alespoň nějak zaplatil. Zastřelil se ve věku 42 let poté, co u něj zasahovala policie kvůli jinému incidentu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -