- Reklama -

Sandra Bullocková jako žena, co spáchala vraždu. Netflix nabídne drama V nemilosti

Sandra Bullocková dokáže zahrát téměř cokoli, což opět dokazuje ve svém nejnovějším filmu.

- Reklama -

Oscarová herečka Sandra Bullocková se v novince od Netflixu představí jako propuštěná vězenkyně v dramatu režisérky Nory Fingscheidtové.

Je až neuvěřitelné, že uběhlo více než 27 let, co Sandra Bullocková prorazila v Hollywoodu díky filmu Nebezpečná rychlost. Hrála cestující v autobuse s nastraženou bombou. Od té doby se herečka ukázala v mnoha filmech. Vždy ukazovala, že její herecký repertoár je široký. Točila komedie jako Slečna Drsňák nebo Zatímco jsi spal, či vážnější dramata, jako je Zrození šampiona, film, za který v roce 2010 získala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon.

I v posledním snímku zabrousila do dramatických vod. Tentokrát Bullocková hraje Ruth Slaterovou, ženu, kteráou právě propustili z vězení. Tam strávila 20 let za násilný trestný čin. Ruth chce žít svůj život v klidu a mít možnost vídat svou mladší sestru Katherine. Tu vychovávala předtím, než se dostala do vězení. Místní komunita ji však stále vnímá jako „vražedkyni“. A tak je Katherinina nová rodina proti tomu, aby se Ruth vrátila do jejího života.

„Existuje několik lidí, jejichž životy ovlivnil zločin, který Ruth spáchala. S jejím propuštěním je spojena spousta nenávisti, zloby, hořkosti a smutku,“ řekla Sandra Bullocková webu indiewire.com. „Chce najít Katherine, jedinou rodinu, kterou měla, když šla do vězení. Ale jako divák se neustále ptáte: ‚Proč to nenechá být? Katherine zůstala po tvém činu traumatizovaná.'“

Bude film stejně úspěšný jako seriál?

Námět filmu pochází z Velké Británie. Scénář vychází z minisérie Unforgiven. Tu velmi dobře hodnotila kritika a zaznamenala úspěch ve sledovanosti. O její kvalitě svědčí i více než slušných 82 procent na ČSFD. Ačkoli se děj v tomto remaku přesunul do USA, jádrem příběhu zůstává otázka, jak vypadá skutečné odpuštění.

„Není snadné znovu se začlenit do společnosti,“ sdělila podle webu stylist.co.uk režisérka Nora Fingscheidtová. „Ve vězení se po dvaceti letech můžete docela změnit. Ale pro většinu tam venku jste stále vězněm a žijete s tím navždy. Opravdu stojí za to zabývat se detaily a dát lidem druhou šanci.

Díky online filmům více práce pro všechny

The Unforgivable není pro Sandru Bullockovou prvním filmem v čele Netflixu. Zahrála si také v hororovém hitu V pasti z roku 2018. Herečka rostoucí dostupnost kvalitních filmů natáčených pro streamovací služby považuje za pozitivní věc. A to jak pro diváky, tak pro tvůrčí týmy, které za nimi stojí.

„Svět streamingu zvedl laťku,“ komentuje rostoucí filmovou produkci Bullocková. „Dříve jste mohli dostat film, jen pokud jste byli hvězdami – jinak se nic netočilo. Nyní máme díky streamování k dispozici všichni hodně práce, můžeme znovu hrát. Dochází k velké změně.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -