- Reklama -

Sandra Bullocková jako žena, co spáchala vraždu. Netflix nabídne drama V nemilosti

Sandra Bullocková dokáže zahrát téměř cokoli, což opět dokazuje ve svém nejnovějším filmu.

- Reklama -

Oscarová herečka Sandra Bullocková se v novince od Netflixu představí jako propuštěná vězenkyně v dramatu režisérky Nory Fingscheidtové.

Je až neuvěřitelné, že uběhlo více než 27 let, co Sandra Bullocková prorazila v Hollywoodu díky filmu Nebezpečná rychlost. Hrála cestující v autobuse s nastraženou bombou. Od té doby se herečka ukázala v mnoha filmech. Vždy ukazovala, že její herecký repertoár je široký. Točila komedie jako Slečna Drsňák nebo Zatímco jsi spal, či vážnější dramata, jako je Zrození šampiona, film, za který v roce 2010 získala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon.

I v posledním snímku zabrousila do dramatických vod. Tentokrát Bullocková hraje Ruth Slaterovou, ženu, kteráou právě propustili z vězení. Tam strávila 20 let za násilný trestný čin. Ruth chce žít svůj život v klidu a mít možnost vídat svou mladší sestru Katherine. Tu vychovávala předtím, než se dostala do vězení. Místní komunita ji však stále vnímá jako „vražedkyni“. A tak je Katherinina nová rodina proti tomu, aby se Ruth vrátila do jejího života.

„Existuje několik lidí, jejichž životy ovlivnil zločin, který Ruth spáchala. S jejím propuštěním je spojena spousta nenávisti, zloby, hořkosti a smutku,“ řekla Sandra Bullocková webu indiewire.com. „Chce najít Katherine, jedinou rodinu, kterou měla, když šla do vězení. Ale jako divák se neustále ptáte: ‚Proč to nenechá být? Katherine zůstala po tvém činu traumatizovaná.'“

- Reklama -

Bude film stejně úspěšný jako seriál?

Námět filmu pochází z Velké Británie. Scénář vychází z minisérie Unforgiven. Tu velmi dobře hodnotila kritika a zaznamenala úspěch ve sledovanosti. O její kvalitě svědčí i více než slušných 82 procent na ČSFD. Ačkoli se děj v tomto remaku přesunul do USA, jádrem příběhu zůstává otázka, jak vypadá skutečné odpuštění.

„Není snadné znovu se začlenit do společnosti,“ sdělila podle webu stylist.co.uk režisérka Nora Fingscheidtová. „Ve vězení se po dvaceti letech můžete docela změnit. Ale pro většinu tam venku jste stále vězněm a žijete s tím navždy. Opravdu stojí za to zabývat se detaily a dát lidem druhou šanci.

Díky online filmům více práce pro všechny

The Unforgivable není pro Sandru Bullockovou prvním filmem v čele Netflixu. Zahrála si také v hororovém hitu V pasti z roku 2018. Herečka rostoucí dostupnost kvalitních filmů natáčených pro streamovací služby považuje za pozitivní věc. A to jak pro diváky, tak pro tvůrčí týmy, které za nimi stojí.

„Svět streamingu zvedl laťku,“ komentuje rostoucí filmovou produkci Bullocková. „Dříve jste mohli dostat film, jen pokud jste byli hvězdami – jinak se nic netočilo. Nyní máme díky streamování k dispozici všichni hodně práce, můžeme znovu hrát. Dochází k velké změně.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -