- Reklama -

Sandra Bullocková jako žena, co spáchala vraždu. Netflix nabídne drama V nemilosti

Sandra Bullocková dokáže zahrát téměř cokoli, což opět dokazuje ve svém nejnovějším filmu.

- Reklama -

Oscarová herečka Sandra Bullocková se v novince od Netflixu představí jako propuštěná vězenkyně v dramatu režisérky Nory Fingscheidtové.

Je až neuvěřitelné, že uběhlo více než 27 let, co Sandra Bullocková prorazila v Hollywoodu díky filmu Nebezpečná rychlost. Hrála cestující v autobuse s nastraženou bombou. Od té doby se herečka ukázala v mnoha filmech. Vždy ukazovala, že její herecký repertoár je široký. Točila komedie jako Slečna Drsňák nebo Zatímco jsi spal, či vážnější dramata, jako je Zrození šampiona, film, za který v roce 2010 získala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon.

I v posledním snímku zabrousila do dramatických vod. Tentokrát Bullocková hraje Ruth Slaterovou, ženu, kteráou právě propustili z vězení. Tam strávila 20 let za násilný trestný čin. Ruth chce žít svůj život v klidu a mít možnost vídat svou mladší sestru Katherine. Tu vychovávala předtím, než se dostala do vězení. Místní komunita ji však stále vnímá jako „vražedkyni“. A tak je Katherinina nová rodina proti tomu, aby se Ruth vrátila do jejího života.

„Existuje několik lidí, jejichž životy ovlivnil zločin, který Ruth spáchala. S jejím propuštěním je spojena spousta nenávisti, zloby, hořkosti a smutku,“ řekla Sandra Bullocková webu indiewire.com. „Chce najít Katherine, jedinou rodinu, kterou měla, když šla do vězení. Ale jako divák se neustále ptáte: ‚Proč to nenechá být? Katherine zůstala po tvém činu traumatizovaná.'“

Bude film stejně úspěšný jako seriál?

Námět filmu pochází z Velké Británie. Scénář vychází z minisérie Unforgiven. Tu velmi dobře hodnotila kritika a zaznamenala úspěch ve sledovanosti. O její kvalitě svědčí i více než slušných 82 procent na ČSFD. Ačkoli se děj v tomto remaku přesunul do USA, jádrem příběhu zůstává otázka, jak vypadá skutečné odpuštění.

„Není snadné znovu se začlenit do společnosti,“ sdělila podle webu stylist.co.uk režisérka Nora Fingscheidtová. „Ve vězení se po dvaceti letech můžete docela změnit. Ale pro většinu tam venku jste stále vězněm a žijete s tím navždy. Opravdu stojí za to zabývat se detaily a dát lidem druhou šanci.

Díky online filmům více práce pro všechny

The Unforgivable není pro Sandru Bullockovou prvním filmem v čele Netflixu. Zahrála si také v hororovém hitu V pasti z roku 2018. Herečka rostoucí dostupnost kvalitních filmů natáčených pro streamovací služby považuje za pozitivní věc. A to jak pro diváky, tak pro tvůrčí týmy, které za nimi stojí.

„Svět streamingu zvedl laťku,“ komentuje rostoucí filmovou produkci Bullocková. „Dříve jste mohli dostat film, jen pokud jste byli hvězdami – jinak se nic netočilo. Nyní máme díky streamování k dispozici všichni hodně práce, můžeme znovu hrát. Dochází k velké změně.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -