- Reklama -

Sandra Bullocková odhalila, jak se používají tři mušle z filmu Demolition Man

Lámete si od uvedení klasického akčního filmu "Demolition Man" v roce 1993 hlavu nad odvěkou otázkou "jak se používají tři mušle"? Už nemusíte, protože hvězda filmu Gravitace Sandra Bullocková konečně tuto záhadnou hádanku vysvětlila.

- Reklama -

Pro ty, kteří film neviděli, uvedeme kontext, proč se otázka, jak se používají tři mušle, stala natolik zásadním tématem. Superpoldu Johna Spartana (hraje ho Sylvester Stallone) falešně obviní ze zločinů spáchaných Simonem Phoenixem (Wesley Snipes). Za trest ho kryogenicky zmrazí. Rychle se přesuneme do roku 2032, kdy je rozmražen, aby pomohl zneškodnit navrátivšího se Snipese. Stallone se spojí s horlivou budoucí policistkou Sandrou Bullockovou, a jak si jistě dokážete představit, dojde ke střetu kultur.

Jeden z momentů, který fanouškům utkvěl v paměti na dlouhá léta, je, když Stallone vychází z koupelny a ptá se, proč tam není toaletní papír a na poličce jsou jen tři mušle. ‚On neví, jak se používají tři mušle !‘ říká kolega policista, kterého hraje Rob Schneider. A pak se všichni Stallonemu smějí a smějí, až se mu musíte smát s nimi… Ale otázka, jak se ty tři mušle používají, zůstala záhadou.

Jak se používají tři mušle podle Sandry Bullockové

Sandra Bullocková v rozhovoru pro MTV nabídla na celou problematiku svůj pohled, aby jednou provždy vyřešila největší záhadu v dějinách filmu.

„No, představte si bidet, ne?“ řekla Bullocková stránkám mtv.com. „Existuje několik procesů. Máte jedničku, máte dvojku a pak úklid.“

Ale tím to v případě mušlí podle Bullockové nekončí. Tvrdí, že mušle jsou také hudebními nástroji. „Můžete je použít i jako malé maracas,“ pokračovala herečka.

Tři mušle pohledem scénáristy filmu

Další pohled na použití tří mušlí přinesl rozhovor fanoušků se scenáristou filmu Danielem Watersem. „Neprozradím vám skutečné tajemství, ale řeknu vám, odkud se vzalo,“ řekl podle serveru denofgeek.com po promítání filmu Dobrodružství Fordu Fairlane.

„Je tam scéna, kdy Stallone musí na toaletu. Snažím se vymyslet futuristické věci, které byste tam našli. Měl jsem problém, tak jsem zavolal svému kamarádovi, dalšímu scénáristovi na druhém konci města. Zeptal jsem se ho, jestli nemá nějaké nápady. Ironií osudu se ten chlapík zrovna vykadil, když zvedl telefon..Rozhlédl se po své koupelně a řekl: „Mám na záchodě jako dekoraci pytlík mušlí?“ Řekl jsem: ‚Dobře, tak z toho něco udělám‘.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -