- Reklama -

Sandra Bullocková odhalila, jak se používají tři mušle z filmu Demolition Man

Lámete si od uvedení klasického akčního filmu "Demolition Man" v roce 1993 hlavu nad odvěkou otázkou "jak se používají tři mušle"? Už nemusíte, protože hvězda filmu Gravitace Sandra Bullocková konečně tuto záhadnou hádanku vysvětlila.

- Reklama -

Pro ty, kteří film neviděli, uvedeme kontext, proč se otázka, jak se používají tři mušle, stala natolik zásadním tématem. Superpoldu Johna Spartana (hraje ho Sylvester Stallone) falešně obviní ze zločinů spáchaných Simonem Phoenixem (Wesley Snipes). Za trest ho kryogenicky zmrazí. Rychle se přesuneme do roku 2032, kdy je rozmražen, aby pomohl zneškodnit navrátivšího se Snipese. Stallone se spojí s horlivou budoucí policistkou Sandrou Bullockovou, a jak si jistě dokážete představit, dojde ke střetu kultur.

Jeden z momentů, který fanouškům utkvěl v paměti na dlouhá léta, je, když Stallone vychází z koupelny a ptá se, proč tam není toaletní papír a na poličce jsou jen tři mušle. ‚On neví, jak se používají tři mušle !‘ říká kolega policista, kterého hraje Rob Schneider. A pak se všichni Stallonemu smějí a smějí, až se mu musíte smát s nimi… Ale otázka, jak se ty tři mušle používají, zůstala záhadou.

Jak se používají tři mušle podle Sandry Bullockové

Sandra Bullocková v rozhovoru pro MTV nabídla na celou problematiku svůj pohled, aby jednou provždy vyřešila největší záhadu v dějinách filmu.

„No, představte si bidet, ne?“ řekla Bullocková stránkám mtv.com. „Existuje několik procesů. Máte jedničku, máte dvojku a pak úklid.“

Ale tím to v případě mušlí podle Bullockové nekončí. Tvrdí, že mušle jsou také hudebními nástroji. „Můžete je použít i jako malé maracas,“ pokračovala herečka.

Tři mušle pohledem scénáristy filmu

Další pohled na použití tří mušlí přinesl rozhovor fanoušků se scenáristou filmu Danielem Watersem. „Neprozradím vám skutečné tajemství, ale řeknu vám, odkud se vzalo,“ řekl podle serveru denofgeek.com po promítání filmu Dobrodružství Fordu Fairlane.

„Je tam scéna, kdy Stallone musí na toaletu. Snažím se vymyslet futuristické věci, které byste tam našli. Měl jsem problém, tak jsem zavolal svému kamarádovi, dalšímu scénáristovi na druhém konci města. Zeptal jsem se ho, jestli nemá nějaké nápady. Ironií osudu se ten chlapík zrovna vykadil, když zvedl telefon..Rozhlédl se po své koupelně a řekl: „Mám na záchodě jako dekoraci pytlík mušlí?“ Řekl jsem: ‚Dobře, tak z toho něco udělám‘.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -