- Reklama -

Sandra Bullocková odhalila, jak se používají tři mušle z filmu Demolition Man

Lámete si od uvedení klasického akčního filmu "Demolition Man" v roce 1993 hlavu nad odvěkou otázkou "jak se používají tři mušle"? Už nemusíte, protože hvězda filmu Gravitace Sandra Bullocková konečně tuto záhadnou hádanku vysvětlila.

- Reklama -

Pro ty, kteří film neviděli, uvedeme kontext, proč se otázka, jak se používají tři mušle, stala natolik zásadním tématem. Superpoldu Johna Spartana (hraje ho Sylvester Stallone) falešně obviní ze zločinů spáchaných Simonem Phoenixem (Wesley Snipes). Za trest ho kryogenicky zmrazí. Rychle se přesuneme do roku 2032, kdy je rozmražen, aby pomohl zneškodnit navrátivšího se Snipese. Stallone se spojí s horlivou budoucí policistkou Sandrou Bullockovou, a jak si jistě dokážete představit, dojde ke střetu kultur.

Jeden z momentů, který fanouškům utkvěl v paměti na dlouhá léta, je, když Stallone vychází z koupelny a ptá se, proč tam není toaletní papír a na poličce jsou jen tři mušle. ‚On neví, jak se používají tři mušle !‘ říká kolega policista, kterého hraje Rob Schneider. A pak se všichni Stallonemu smějí a smějí, až se mu musíte smát s nimi… Ale otázka, jak se ty tři mušle používají, zůstala záhadou.

Jak se používají tři mušle podle Sandry Bullockové

Sandra Bullocková v rozhovoru pro MTV nabídla na celou problematiku svůj pohled, aby jednou provždy vyřešila největší záhadu v dějinách filmu.

„No, představte si bidet, ne?“ řekla Bullocková stránkám mtv.com. „Existuje několik procesů. Máte jedničku, máte dvojku a pak úklid.“

- Reklama -

Ale tím to v případě mušlí podle Bullockové nekončí. Tvrdí, že mušle jsou také hudebními nástroji. „Můžete je použít i jako malé maracas,“ pokračovala herečka.

Tři mušle pohledem scénáristy filmu

Další pohled na použití tří mušlí přinesl rozhovor fanoušků se scenáristou filmu Danielem Watersem. „Neprozradím vám skutečné tajemství, ale řeknu vám, odkud se vzalo,“ řekl podle serveru denofgeek.com po promítání filmu Dobrodružství Fordu Fairlane.

„Je tam scéna, kdy Stallone musí na toaletu. Snažím se vymyslet futuristické věci, které byste tam našli. Měl jsem problém, tak jsem zavolal svému kamarádovi, dalšímu scénáristovi na druhém konci města. Zeptal jsem se ho, jestli nemá nějaké nápady. Ironií osudu se ten chlapík zrovna vykadil, když zvedl telefon..Rozhlédl se po své koupelně a řekl: „Mám na záchodě jako dekoraci pytlík mušlí?“ Řekl jsem: ‚Dobře, tak z toho něco udělám‘.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -