- Reklama -

Sandra Bullocková odhalila, jak se používají tři mušle z filmu Demolition Man

Lámete si od uvedení klasického akčního filmu "Demolition Man" v roce 1993 hlavu nad odvěkou otázkou "jak se používají tři mušle"? Už nemusíte, protože hvězda filmu Gravitace Sandra Bullocková konečně tuto záhadnou hádanku vysvětlila.

- Reklama -

Pro ty, kteří film neviděli, uvedeme kontext, proč se otázka, jak se používají tři mušle, stala natolik zásadním tématem. Superpoldu Johna Spartana (hraje ho Sylvester Stallone) falešně obviní ze zločinů spáchaných Simonem Phoenixem (Wesley Snipes). Za trest ho kryogenicky zmrazí. Rychle se přesuneme do roku 2032, kdy je rozmražen, aby pomohl zneškodnit navrátivšího se Snipese. Stallone se spojí s horlivou budoucí policistkou Sandrou Bullockovou, a jak si jistě dokážete představit, dojde ke střetu kultur.

Jeden z momentů, který fanouškům utkvěl v paměti na dlouhá léta, je, když Stallone vychází z koupelny a ptá se, proč tam není toaletní papír a na poličce jsou jen tři mušle. ‚On neví, jak se používají tři mušle !‘ říká kolega policista, kterého hraje Rob Schneider. A pak se všichni Stallonemu smějí a smějí, až se mu musíte smát s nimi… Ale otázka, jak se ty tři mušle používají, zůstala záhadou.

Jak se používají tři mušle podle Sandry Bullockové

Sandra Bullocková v rozhovoru pro MTV nabídla na celou problematiku svůj pohled, aby jednou provždy vyřešila největší záhadu v dějinách filmu.

„No, představte si bidet, ne?“ řekla Bullocková stránkám mtv.com. „Existuje několik procesů. Máte jedničku, máte dvojku a pak úklid.“

- Reklama -

Ale tím to v případě mušlí podle Bullockové nekončí. Tvrdí, že mušle jsou také hudebními nástroji. „Můžete je použít i jako malé maracas,“ pokračovala herečka.

Tři mušle pohledem scénáristy filmu

Další pohled na použití tří mušlí přinesl rozhovor fanoušků se scenáristou filmu Danielem Watersem. „Neprozradím vám skutečné tajemství, ale řeknu vám, odkud se vzalo,“ řekl podle serveru denofgeek.com po promítání filmu Dobrodružství Fordu Fairlane.

„Je tam scéna, kdy Stallone musí na toaletu. Snažím se vymyslet futuristické věci, které byste tam našli. Měl jsem problém, tak jsem zavolal svému kamarádovi, dalšímu scénáristovi na druhém konci města. Zeptal jsem se ho, jestli nemá nějaké nápady. Ironií osudu se ten chlapík zrovna vykadil, když zvedl telefon..Rozhlédl se po své koupelně a řekl: „Mám na záchodě jako dekoraci pytlík mušlí?“ Řekl jsem: ‚Dobře, tak z toho něco udělám‘.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -