- Reklama -

Sandra Bullocková oznámila hereckou pauzu. Chce se věnovat jen svým dětem

Krátce před uvedením svého nového filmu Ztracené město oznámila hvězdná herečka Sandra Bullocková, že končí s herectvím. Chce se víc věnovat svým dvěma adoptovaným dětem.

- Reklama -

Sandra Bullocková, držitelka dvou Oscarů, pokračovala ve své úspěšné kariéře i po adopci syna Louise v roce 2015. A její pracovní nasazení zdánlivě neovlivnila ani adopce druhého dítěte – holčičky Laily. Jejich přítomnost jako by kariéře Bullockové nijak nepřekážela. Až donedávna.

Na nedávném filmovém festivalu SXSW v texaském Austinu zaskočila fanoušky, protože jim oznámila své plány na dočasný konec kariéry, píše variety.com. ,,Chci teď nějaký čas být jenom mámou,“ oznámila.

Návrat? Možná za dlouhé roky

A její pauza nebude krátká. „Vrátím se k tomu. Nevím kdy,“ dodává. „Pravděpodobně až budou v pubertě, třeba šestnáctiletí nebo sedmnáctiletí.“

Vzhledem k tomu, že synovi herečky je momentálně 12 a dceři 10, tak to znamená, že Bullockovou v nových filmech neuvidíme hned několik let. Bude jí už navíc přes šedesát, což může její plánovaný návrat k filmu trochu komplikovat. Podle hollywoodských standardů je už totiž dnes ve svých sedmapadesáti letech příliš stará na to, aby hrála v romantických komediích, jako je Ztracené město, kde jsou jejími hereckými partnery herci Brad Pitt a Channing Tatum. V tomto ohledu je v Hollywoodu hodně vzácnou výjimkou.

- Reklama -

Nebo tedy lépe řečeno byla… Herečka, která má za sebou neúspěšné pětileté manželství s Jessem Jamesem, chce teď většinu času věnovat dětem a partnerovi, fotografovi Bryanu Randallovi, kterého poznala, když pro ni před několika lety fotil narozeninovou oslavu jejího syna Louise.

Tehdy se mu po krátké známosti s hrůzou svěřila, že se chystá adoptovat druhé dítě, a nevěděla, jestli to dokáže její nová láska přijmout. Ale když mu tu novinu oznámila, „byl neuvěřitelně šťastný,“ prozradila herečka a na konto partnera nešetří chválou: „Našla jsem lásku svého života, máme spolu dvě krásné děti – tedy vlastně tři děti s jeho starší dcerou – je to ta nejlepší věc na světě.“

Chci být doma, přiznala Bullocková

Herečka navíc podle vanityfair.com přiznala, že se při natáčení v poslední letech už necítila tak dobře jako v minulosti. Spíš naopak – sužovaly ji výčitky. „Mohu být kreativní, mohu být součástí komunity,“ vysvětlila Bullocková nedávno zpravodajce CBS Sunday Morning Tracy Smithové. „Ale právě teď si od práce před kamerou musím dát pauzu. Nemám z natáčení ten stejný pocit jako dřív.“

Dodala, že potřebuje trávit čas se svými dvěma dětmi – Louisem a Lailou. „Chci být doma,“ řekla. „Nikomu, kdo investuje do projektu, neprokážu laskavost, když řeknu: ‚Chci být doma‘. Dlouho jsem pořád jen za něčím utíkala, pořád jsem se hnala za nějakou další věcí. Chci víc žít v přítomnosti a být zodpovědná jen za jednu věc.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -