- Reklama -

Sandra Bullocková oznámila hereckou pauzu. Chce se věnovat jen svým dětem

Krátce před uvedením svého nového filmu Ztracené město oznámila hvězdná herečka Sandra Bullocková, že končí s herectvím. Chce se víc věnovat svým dvěma adoptovaným dětem.

- Reklama -

Sandra Bullocková, držitelka dvou Oscarů, pokračovala ve své úspěšné kariéře i po adopci syna Louise v roce 2015. A její pracovní nasazení zdánlivě neovlivnila ani adopce druhého dítěte – holčičky Laily. Jejich přítomnost jako by kariéře Bullockové nijak nepřekážela. Až donedávna.

Na nedávném filmovém festivalu SXSW v texaském Austinu zaskočila fanoušky, protože jim oznámila své plány na dočasný konec kariéry, píše variety.com. ,,Chci teď nějaký čas být jenom mámou,“ oznámila.

Návrat? Možná za dlouhé roky

A její pauza nebude krátká. „Vrátím se k tomu. Nevím kdy,“ dodává. „Pravděpodobně až budou v pubertě, třeba šestnáctiletí nebo sedmnáctiletí.“

Vzhledem k tomu, že synovi herečky je momentálně 12 a dceři 10, tak to znamená, že Bullockovou v nových filmech neuvidíme hned několik let. Bude jí už navíc přes šedesát, což může její plánovaný návrat k filmu trochu komplikovat. Podle hollywoodských standardů je už totiž dnes ve svých sedmapadesáti letech příliš stará na to, aby hrála v romantických komediích, jako je Ztracené město, kde jsou jejími hereckými partnery herci Brad Pitt a Channing Tatum. V tomto ohledu je v Hollywoodu hodně vzácnou výjimkou.

Nebo tedy lépe řečeno byla… Herečka, která má za sebou neúspěšné pětileté manželství s Jessem Jamesem, chce teď většinu času věnovat dětem a partnerovi, fotografovi Bryanu Randallovi, kterého poznala, když pro ni před několika lety fotil narozeninovou oslavu jejího syna Louise.

Tehdy se mu po krátké známosti s hrůzou svěřila, že se chystá adoptovat druhé dítě, a nevěděla, jestli to dokáže její nová láska přijmout. Ale když mu tu novinu oznámila, „byl neuvěřitelně šťastný,“ prozradila herečka a na konto partnera nešetří chválou: „Našla jsem lásku svého života, máme spolu dvě krásné děti – tedy vlastně tři děti s jeho starší dcerou – je to ta nejlepší věc na světě.“

Chci být doma, přiznala Bullocková

Herečka navíc podle vanityfair.com přiznala, že se při natáčení v poslední letech už necítila tak dobře jako v minulosti. Spíš naopak – sužovaly ji výčitky. „Mohu být kreativní, mohu být součástí komunity,“ vysvětlila Bullocková nedávno zpravodajce CBS Sunday Morning Tracy Smithové. „Ale právě teď si od práce před kamerou musím dát pauzu. Nemám z natáčení ten stejný pocit jako dřív.“

Dodala, že potřebuje trávit čas se svými dvěma dětmi – Louisem a Lailou. „Chci být doma,“ řekla. „Nikomu, kdo investuje do projektu, neprokážu laskavost, když řeknu: ‚Chci být doma‘. Dlouho jsem pořád jen za něčím utíkala, pořád jsem se hnala za nějakou další věcí. Chci víc žít v přítomnosti a být zodpovědná jen za jednu věc.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -