- Reklama -

Sandra Bullocková oznámila hereckou pauzu. Chce se věnovat jen svým dětem

Krátce před uvedením svého nového filmu Ztracené město oznámila hvězdná herečka Sandra Bullocková, že končí s herectvím. Chce se víc věnovat svým dvěma adoptovaným dětem.

- Reklama -

Sandra Bullocková, držitelka dvou Oscarů, pokračovala ve své úspěšné kariéře i po adopci syna Louise v roce 2015. A její pracovní nasazení zdánlivě neovlivnila ani adopce druhého dítěte – holčičky Laily. Jejich přítomnost jako by kariéře Bullockové nijak nepřekážela. Až donedávna.

Na nedávném filmovém festivalu SXSW v texaském Austinu zaskočila fanoušky, protože jim oznámila své plány na dočasný konec kariéry, píše variety.com. ,,Chci teď nějaký čas být jenom mámou,“ oznámila.

Návrat? Možná za dlouhé roky

A její pauza nebude krátká. „Vrátím se k tomu. Nevím kdy,“ dodává. „Pravděpodobně až budou v pubertě, třeba šestnáctiletí nebo sedmnáctiletí.“

Vzhledem k tomu, že synovi herečky je momentálně 12 a dceři 10, tak to znamená, že Bullockovou v nových filmech neuvidíme hned několik let. Bude jí už navíc přes šedesát, což může její plánovaný návrat k filmu trochu komplikovat. Podle hollywoodských standardů je už totiž dnes ve svých sedmapadesáti letech příliš stará na to, aby hrála v romantických komediích, jako je Ztracené město, kde jsou jejími hereckými partnery herci Brad Pitt a Channing Tatum. V tomto ohledu je v Hollywoodu hodně vzácnou výjimkou.

Nebo tedy lépe řečeno byla… Herečka, která má za sebou neúspěšné pětileté manželství s Jessem Jamesem, chce teď většinu času věnovat dětem a partnerovi, fotografovi Bryanu Randallovi, kterého poznala, když pro ni před několika lety fotil narozeninovou oslavu jejího syna Louise.

Tehdy se mu po krátké známosti s hrůzou svěřila, že se chystá adoptovat druhé dítě, a nevěděla, jestli to dokáže její nová láska přijmout. Ale když mu tu novinu oznámila, „byl neuvěřitelně šťastný,“ prozradila herečka a na konto partnera nešetří chválou: „Našla jsem lásku svého života, máme spolu dvě krásné děti – tedy vlastně tři děti s jeho starší dcerou – je to ta nejlepší věc na světě.“

Chci být doma, přiznala Bullocková

Herečka navíc podle vanityfair.com přiznala, že se při natáčení v poslední letech už necítila tak dobře jako v minulosti. Spíš naopak – sužovaly ji výčitky. „Mohu být kreativní, mohu být součástí komunity,“ vysvětlila Bullocková nedávno zpravodajce CBS Sunday Morning Tracy Smithové. „Ale právě teď si od práce před kamerou musím dát pauzu. Nemám z natáčení ten stejný pocit jako dřív.“

Dodala, že potřebuje trávit čas se svými dvěma dětmi – Louisem a Lailou. „Chci být doma,“ řekla. „Nikomu, kdo investuje do projektu, neprokážu laskavost, když řeknu: ‚Chci být doma‘. Dlouho jsem pořád jen za něčím utíkala, pořád jsem se hnala za nějakou další věcí. Chci víc žít v přítomnosti a být zodpovědná jen za jednu věc.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -