- Reklama -

Sandra Bullocková oznámila hereckou pauzu. Chce se věnovat jen svým dětem

Krátce před uvedením svého nového filmu Ztracené město oznámila hvězdná herečka Sandra Bullocková, že končí s herectvím. Chce se víc věnovat svým dvěma adoptovaným dětem.

- Reklama -

Sandra Bullocková, držitelka dvou Oscarů, pokračovala ve své úspěšné kariéře i po adopci syna Louise v roce 2015. A její pracovní nasazení zdánlivě neovlivnila ani adopce druhého dítěte – holčičky Laily. Jejich přítomnost jako by kariéře Bullockové nijak nepřekážela. Až donedávna.

Na nedávném filmovém festivalu SXSW v texaském Austinu zaskočila fanoušky, protože jim oznámila své plány na dočasný konec kariéry, píše variety.com. ,,Chci teď nějaký čas být jenom mámou,“ oznámila.

Návrat? Možná za dlouhé roky

A její pauza nebude krátká. „Vrátím se k tomu. Nevím kdy,“ dodává. „Pravděpodobně až budou v pubertě, třeba šestnáctiletí nebo sedmnáctiletí.“

Vzhledem k tomu, že synovi herečky je momentálně 12 a dceři 10, tak to znamená, že Bullockovou v nových filmech neuvidíme hned několik let. Bude jí už navíc přes šedesát, což může její plánovaný návrat k filmu trochu komplikovat. Podle hollywoodských standardů je už totiž dnes ve svých sedmapadesáti letech příliš stará na to, aby hrála v romantických komediích, jako je Ztracené město, kde jsou jejími hereckými partnery herci Brad Pitt a Channing Tatum. V tomto ohledu je v Hollywoodu hodně vzácnou výjimkou.

- Reklama -

Nebo tedy lépe řečeno byla… Herečka, která má za sebou neúspěšné pětileté manželství s Jessem Jamesem, chce teď většinu času věnovat dětem a partnerovi, fotografovi Bryanu Randallovi, kterého poznala, když pro ni před několika lety fotil narozeninovou oslavu jejího syna Louise.

Tehdy se mu po krátké známosti s hrůzou svěřila, že se chystá adoptovat druhé dítě, a nevěděla, jestli to dokáže její nová láska přijmout. Ale když mu tu novinu oznámila, „byl neuvěřitelně šťastný,“ prozradila herečka a na konto partnera nešetří chválou: „Našla jsem lásku svého života, máme spolu dvě krásné děti – tedy vlastně tři děti s jeho starší dcerou – je to ta nejlepší věc na světě.“

Chci být doma, přiznala Bullocková

Herečka navíc podle vanityfair.com přiznala, že se při natáčení v poslední letech už necítila tak dobře jako v minulosti. Spíš naopak – sužovaly ji výčitky. „Mohu být kreativní, mohu být součástí komunity,“ vysvětlila Bullocková nedávno zpravodajce CBS Sunday Morning Tracy Smithové. „Ale právě teď si od práce před kamerou musím dát pauzu. Nemám z natáčení ten stejný pocit jako dřív.“

Dodala, že potřebuje trávit čas se svými dvěma dětmi – Louisem a Lailou. „Chci být doma,“ řekla. „Nikomu, kdo investuje do projektu, neprokážu laskavost, když řeknu: ‚Chci být doma‘. Dlouho jsem pořád jen za něčím utíkala, pořád jsem se hnala za nějakou další věcí. Chci víc žít v přítomnosti a být zodpovědná jen za jednu věc.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -