- Reklama -

Minisérie Posedlost ukáže vztahové hrátky s ohněm

Připravte se na vstup do nebezpečného světa vášně a nezkrotné touhy v nové čtyřdílné minisérii Posedlost s Richardem Armitagem v roli Williama Farrowa, špičkového chirurga, který se zamiluje do snoubenky svého syna Anny, již hraje Charlie Murphyová.

- Reklama -

Od prvního momentu, kdy se v minisérii Posedlost setká se synovou snoubenkou, je seriálový William naprosto okouzlený Anniným tajemným šarmem. A netrvá dlouho, a začne mezi nimi vášnivý románek. Williamova posedlost se však brzy vymkne kontrole a on si uvědomí, že nezákonný vztah může zničit vše, co je mu drahé.

Osudový vztah se snoubenkou syna

„William má šťastné manželství a téměř dokonalý život, ale nechá se vtáhnout do osudové přitažlivosti,“ svěřil se představitel Williama Richard Armitage v posledním vydání magazínu TV&Satellite Week . „Pro Williama je ten vztah téměř jako duchovní obroda, ale Anna ho ohromně fyzicky přitahuje. Byl jsem opravdu zvědavý, jak prozkoumám psychologii někoho, kdo si vyšlapává takovou cestu a dělá nepředstavitelné.“

Přestože Anna sdílí Williamovu vášeň, je to ona, kdo drží pevně v rukou otěže vztahu a určuje pravidla jejich románku. „William je velmi zavedený člověk, ale Anna je v jejich vztahu do značné míry vůdčí osobností,“ říká Murphy. „Ona je architektkou celého tohoto světa, který vytvořila, a je to ona, kdo má vše pod kontrolou.“

Skončí velká vášeň tragicky?

Jak se jejich románek stupňuje, Anna je odhodlaná udržet si vztah s Williamovým synem Jayem. Když ji však Jay odveze na romantický víkend do Paříže, stále posedlejší William je tajně sleduje. Jak dlouho potrvá, než bude mít milostný trojúhelník katastrofální následky?

- Reklama -

„Z psychologického hlediska je to pro Williama téměř horor,“ vysvětlil Armitage. „Je v něm destruktivní síla, kterou poznává, protože začíná poškozovat jeho rodinný život. Mohl by tomu učinit přítrž, ale prostě to neudělá.“

Seriál vychází z románu Josephine Hartové Damage z roku 1991 a zabývá se nejen Williamovou perspektivou, ale také Anniným příběhem. Seriál Posedlost tak slibuje napínavé a intenzivní drama, které diváka ponoří do nebezpečného světa zakázané lásky a posedlosti. Podaří se Williamovi ovládnout své poblouznění, nebo jeho touha po Anně zničí vše, co je mu drahé?

Posedlost má premiéru na Netflixu 13. dubna.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -