- Reklama -

Minisérie Posedlost ukáže vztahové hrátky s ohněm

Připravte se na vstup do nebezpečného světa vášně a nezkrotné touhy v nové čtyřdílné minisérii Posedlost s Richardem Armitagem v roli Williama Farrowa, špičkového chirurga, který se zamiluje do snoubenky svého syna Anny, již hraje Charlie Murphyová.

- Reklama -

Od prvního momentu, kdy se v minisérii Posedlost setká se synovou snoubenkou, je seriálový William naprosto okouzlený Anniným tajemným šarmem. A netrvá dlouho, a začne mezi nimi vášnivý románek. Williamova posedlost se však brzy vymkne kontrole a on si uvědomí, že nezákonný vztah může zničit vše, co je mu drahé.

Osudový vztah se snoubenkou syna

„William má šťastné manželství a téměř dokonalý život, ale nechá se vtáhnout do osudové přitažlivosti,“ svěřil se představitel Williama Richard Armitage v posledním vydání magazínu TV&Satellite Week . „Pro Williama je ten vztah téměř jako duchovní obroda, ale Anna ho ohromně fyzicky přitahuje. Byl jsem opravdu zvědavý, jak prozkoumám psychologii někoho, kdo si vyšlapává takovou cestu a dělá nepředstavitelné.“

Přestože Anna sdílí Williamovu vášeň, je to ona, kdo drží pevně v rukou otěže vztahu a určuje pravidla jejich románku. „William je velmi zavedený člověk, ale Anna je v jejich vztahu do značné míry vůdčí osobností,“ říká Murphy. „Ona je architektkou celého tohoto světa, který vytvořila, a je to ona, kdo má vše pod kontrolou.“

Skončí velká vášeň tragicky?

Jak se jejich románek stupňuje, Anna je odhodlaná udržet si vztah s Williamovým synem Jayem. Když ji však Jay odveze na romantický víkend do Paříže, stále posedlejší William je tajně sleduje. Jak dlouho potrvá, než bude mít milostný trojúhelník katastrofální následky?

- Reklama -

„Z psychologického hlediska je to pro Williama téměř horor,“ vysvětlil Armitage. „Je v něm destruktivní síla, kterou poznává, protože začíná poškozovat jeho rodinný život. Mohl by tomu učinit přítrž, ale prostě to neudělá.“

Seriál vychází z románu Josephine Hartové Damage z roku 1991 a zabývá se nejen Williamovou perspektivou, ale také Anniným příběhem. Seriál Posedlost tak slibuje napínavé a intenzivní drama, které diváka ponoří do nebezpečného světa zakázané lásky a posedlosti. Podaří se Williamovi ovládnout své poblouznění, nebo jeho touha po Anně zničí vše, co je mu drahé?

Posedlost má premiéru na Netflixu 13. dubna.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -