- Reklama -

Minisérie Posedlost ukáže vztahové hrátky s ohněm

Připravte se na vstup do nebezpečného světa vášně a nezkrotné touhy v nové čtyřdílné minisérii Posedlost s Richardem Armitagem v roli Williama Farrowa, špičkového chirurga, který se zamiluje do snoubenky svého syna Anny, již hraje Charlie Murphyová.

- Reklama -

Od prvního momentu, kdy se v minisérii Posedlost setká se synovou snoubenkou, je seriálový William naprosto okouzlený Anniným tajemným šarmem. A netrvá dlouho, a začne mezi nimi vášnivý románek. Williamova posedlost se však brzy vymkne kontrole a on si uvědomí, že nezákonný vztah může zničit vše, co je mu drahé.

Osudový vztah se snoubenkou syna

„William má šťastné manželství a téměř dokonalý život, ale nechá se vtáhnout do osudové přitažlivosti,“ svěřil se představitel Williama Richard Armitage v posledním vydání magazínu TV&Satellite Week . „Pro Williama je ten vztah téměř jako duchovní obroda, ale Anna ho ohromně fyzicky přitahuje. Byl jsem opravdu zvědavý, jak prozkoumám psychologii někoho, kdo si vyšlapává takovou cestu a dělá nepředstavitelné.“

Přestože Anna sdílí Williamovu vášeň, je to ona, kdo drží pevně v rukou otěže vztahu a určuje pravidla jejich románku. „William je velmi zavedený člověk, ale Anna je v jejich vztahu do značné míry vůdčí osobností,“ říká Murphy. „Ona je architektkou celého tohoto světa, který vytvořila, a je to ona, kdo má vše pod kontrolou.“

Skončí velká vášeň tragicky?

Jak se jejich románek stupňuje, Anna je odhodlaná udržet si vztah s Williamovým synem Jayem. Když ji však Jay odveze na romantický víkend do Paříže, stále posedlejší William je tajně sleduje. Jak dlouho potrvá, než bude mít milostný trojúhelník katastrofální následky?

- Reklama -

„Z psychologického hlediska je to pro Williama téměř horor,“ vysvětlil Armitage. „Je v něm destruktivní síla, kterou poznává, protože začíná poškozovat jeho rodinný život. Mohl by tomu učinit přítrž, ale prostě to neudělá.“

Seriál vychází z románu Josephine Hartové Damage z roku 1991 a zabývá se nejen Williamovou perspektivou, ale také Anniným příběhem. Seriál Posedlost tak slibuje napínavé a intenzivní drama, které diváka ponoří do nebezpečného světa zakázané lásky a posedlosti. Podaří se Williamovi ovládnout své poblouznění, nebo jeho touha po Anně zničí vše, co je mu drahé?

Posedlost má premiéru na Netflixu 13. dubna.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -