- Reklama -

Srdcerváči 2. řada: Natáčení nových dílů začalo nečekaně v Paříži

Objevily se první fotografie hereckého obsazení 2. řady seriálu Srdcerváči. Představitelé seriálu pro mládež byli spatřeni na známých místech v Paříži. Fanoušci populárního seriálu neskrývají nadšení. Proč tam herci byli?

- Reklama -

Krátké video, na kterém herci ze seriálu Srdcerváči natáčejí v různých částech Paříže, nahrál na YouTube účet OurClosetFeelings. Několik snímků herců v Paříži se objevilo také na francouzském Twitteru seriálu.

Srdcerváči prostě dovolili první pohlédnutí na 2. řadu. Na jednom ze snímků sedí Joe Locke (hraje Carlieho Springa), a Kit Connor (seriálový Nick Nelson), u venkovního kavárenského stolku kdesi v hlavním městě lásky. Půvabný pár je oblečený jen do letních šortek a triček a na fotografii se usmívá na muže sedícího naproti nim.

Srdcerváči v Paříži rozdávali úsměvy

Podle všeho je herecký ansámbl v Paříži kvůli natáčení nadcházející druhé řady seriálu Srdcerváči, informuje digitalspy.com. Pozorování Nicka a Charlieho v Paříži odpovídá inspiraci seriálu, grafickým románům Alice Osemanové. Ve druhém díle knihy se totiž celá parta vydává do Paříže, připomněl web wegotthisdiscovered.com.

- Reklama -

Po své premiéře se stal tento seriál rychle stal oblíbeným po celém světě. Zpráva o natáčení další řady proto jistě potěšila nejednoho fanouška. A aby dobrých zpráv nebylo málo, tak nedávno Locke prozradil magazínu NME, že má v úmyslu prozkoumat Charlieho problémy s poruchou příjmu potravy a jeho cestu k duševnímu zdraví. Naznačil tak, kudy by se mohl ubírat děj seriálu.

„Myslím, že by bylo docela zajímavé prozkoumat,“ svěřil se Locke. „V první sezóně je několik momentů, ve kterých se Charlie vydal na cestu poruchy příjmu potravy a špatného duševního zdraví.“

2. řada seriálu představí nové tváře

LGBTQ+ seriál, který se soustředí na milostný příběh Nicka a Charlie, se znovu natáčí poté, co v květnu Netflix oficiálně oznámil 2. a 3. řadu seriálu. Hlavní role Charlese Springa a Nicka Nelsona si opět zahrají Joe Locke, respektive Kit Connor. A kromě celého hereckého ansámblu z první sezóny se do druhé sezóny zapojí i čtyři noví herci.

Davida, Nickova staršího bratra, si zahraje Jack Barton. Saharu Zahidovou, jednu z Nickových a Charlieho spolužaček z Higgsovy dívčí školy, ztvární Leila Khan. Jamese McEwana, studenta Truhamského gymnázia, si zahraje Bradley Riches a pana Farouka, truhamského učitele, si zahraje Nima Taleghani.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -