- Reklama -

Srdcerváči 2. řada: Natáčení nových dílů začalo nečekaně v Paříži

Objevily se první fotografie hereckého obsazení 2. řady seriálu Srdcerváči. Představitelé seriálu pro mládež byli spatřeni na známých místech v Paříži. Fanoušci populárního seriálu neskrývají nadšení. Proč tam herci byli?

- Reklama -

Krátké video, na kterém herci ze seriálu Srdcerváči natáčejí v různých částech Paříže, nahrál na YouTube účet OurClosetFeelings. Několik snímků herců v Paříži se objevilo také na francouzském Twitteru seriálu.

Srdcerváči prostě dovolili první pohlédnutí na 2. řadu. Na jednom ze snímků sedí Joe Locke (hraje Carlieho Springa), a Kit Connor (seriálový Nick Nelson), u venkovního kavárenského stolku kdesi v hlavním městě lásky. Půvabný pár je oblečený jen do letních šortek a triček a na fotografii se usmívá na muže sedícího naproti nim.

Srdcerváči v Paříži rozdávali úsměvy

Podle všeho je herecký ansámbl v Paříži kvůli natáčení nadcházející druhé řady seriálu Srdcerváči, informuje digitalspy.com. Pozorování Nicka a Charlieho v Paříži odpovídá inspiraci seriálu, grafickým románům Alice Osemanové. Ve druhém díle knihy se totiž celá parta vydává do Paříže, připomněl web wegotthisdiscovered.com.

- Reklama -

Po své premiéře se stal tento seriál rychle stal oblíbeným po celém světě. Zpráva o natáčení další řady proto jistě potěšila nejednoho fanouška. A aby dobrých zpráv nebylo málo, tak nedávno Locke prozradil magazínu NME, že má v úmyslu prozkoumat Charlieho problémy s poruchou příjmu potravy a jeho cestu k duševnímu zdraví. Naznačil tak, kudy by se mohl ubírat děj seriálu.

„Myslím, že by bylo docela zajímavé prozkoumat,“ svěřil se Locke. „V první sezóně je několik momentů, ve kterých se Charlie vydal na cestu poruchy příjmu potravy a špatného duševního zdraví.“

2. řada seriálu představí nové tváře

LGBTQ+ seriál, který se soustředí na milostný příběh Nicka a Charlie, se znovu natáčí poté, co v květnu Netflix oficiálně oznámil 2. a 3. řadu seriálu. Hlavní role Charlese Springa a Nicka Nelsona si opět zahrají Joe Locke, respektive Kit Connor. A kromě celého hereckého ansámblu z první sezóny se do druhé sezóny zapojí i čtyři noví herci.

Davida, Nickova staršího bratra, si zahraje Jack Barton. Saharu Zahidovou, jednu z Nickových a Charlieho spolužaček z Higgsovy dívčí školy, ztvární Leila Khan. Jamese McEwana, studenta Truhamského gymnázia, si zahraje Bradley Riches a pana Farouka, truhamského učitele, si zahraje Nima Taleghani.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -