- Reklama -

Srdcerváči 2. řada: Natáčení nových dílů začalo nečekaně v Paříži

Objevily se první fotografie hereckého obsazení 2. řady seriálu Srdcerváči. Představitelé seriálu pro mládež byli spatřeni na známých místech v Paříži. Fanoušci populárního seriálu neskrývají nadšení. Proč tam herci byli?

- Reklama -

Krátké video, na kterém herci ze seriálu Srdcerváči natáčejí v různých částech Paříže, nahrál na YouTube účet OurClosetFeelings. Několik snímků herců v Paříži se objevilo také na francouzském Twitteru seriálu.

Srdcerváči prostě dovolili první pohlédnutí na 2. řadu. Na jednom ze snímků sedí Joe Locke (hraje Carlieho Springa), a Kit Connor (seriálový Nick Nelson), u venkovního kavárenského stolku kdesi v hlavním městě lásky. Půvabný pár je oblečený jen do letních šortek a triček a na fotografii se usmívá na muže sedícího naproti nim.

Srdcerváči v Paříži rozdávali úsměvy

Podle všeho je herecký ansámbl v Paříži kvůli natáčení nadcházející druhé řady seriálu Srdcerváči, informuje digitalspy.com. Pozorování Nicka a Charlieho v Paříži odpovídá inspiraci seriálu, grafickým románům Alice Osemanové. Ve druhém díle knihy se totiž celá parta vydává do Paříže, připomněl web wegotthisdiscovered.com.

Po své premiéře se stal tento seriál rychle stal oblíbeným po celém světě. Zpráva o natáčení další řady proto jistě potěšila nejednoho fanouška. A aby dobrých zpráv nebylo málo, tak nedávno Locke prozradil magazínu NME, že má v úmyslu prozkoumat Charlieho problémy s poruchou příjmu potravy a jeho cestu k duševnímu zdraví. Naznačil tak, kudy by se mohl ubírat děj seriálu.

„Myslím, že by bylo docela zajímavé prozkoumat,“ svěřil se Locke. „V první sezóně je několik momentů, ve kterých se Charlie vydal na cestu poruchy příjmu potravy a špatného duševního zdraví.“

2. řada seriálu představí nové tváře

LGBTQ+ seriál, který se soustředí na milostný příběh Nicka a Charlie, se znovu natáčí poté, co v květnu Netflix oficiálně oznámil 2. a 3. řadu seriálu. Hlavní role Charlese Springa a Nicka Nelsona si opět zahrají Joe Locke, respektive Kit Connor. A kromě celého hereckého ansámblu z první sezóny se do druhé sezóny zapojí i čtyři noví herci.

Davida, Nickova staršího bratra, si zahraje Jack Barton. Saharu Zahidovou, jednu z Nickových a Charlieho spolužaček z Higgsovy dívčí školy, ztvární Leila Khan. Jamese McEwana, studenta Truhamského gymnázia, si zahraje Bradley Riches a pana Farouka, truhamského učitele, si zahraje Nima Taleghani.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -