- Reklama -

Srdcerváči 2. řada: Natáčení nových dílů začalo nečekaně v Paříži

Objevily se první fotografie hereckého obsazení 2. řady seriálu Srdcerváči. Představitelé seriálu pro mládež byli spatřeni na známých místech v Paříži. Fanoušci populárního seriálu neskrývají nadšení. Proč tam herci byli?

- Reklama -

Krátké video, na kterém herci ze seriálu Srdcerváči natáčejí v různých částech Paříže, nahrál na YouTube účet OurClosetFeelings. Několik snímků herců v Paříži se objevilo také na francouzském Twitteru seriálu.

Srdcerváči prostě dovolili první pohlédnutí na 2. řadu. Na jednom ze snímků sedí Joe Locke (hraje Carlieho Springa), a Kit Connor (seriálový Nick Nelson), u venkovního kavárenského stolku kdesi v hlavním městě lásky. Půvabný pár je oblečený jen do letních šortek a triček a na fotografii se usmívá na muže sedícího naproti nim.

Srdcerváči v Paříži rozdávali úsměvy

Podle všeho je herecký ansámbl v Paříži kvůli natáčení nadcházející druhé řady seriálu Srdcerváči, informuje digitalspy.com. Pozorování Nicka a Charlieho v Paříži odpovídá inspiraci seriálu, grafickým románům Alice Osemanové. Ve druhém díle knihy se totiž celá parta vydává do Paříže, připomněl web wegotthisdiscovered.com.

- Reklama -

Po své premiéře se stal tento seriál rychle stal oblíbeným po celém světě. Zpráva o natáčení další řady proto jistě potěšila nejednoho fanouška. A aby dobrých zpráv nebylo málo, tak nedávno Locke prozradil magazínu NME, že má v úmyslu prozkoumat Charlieho problémy s poruchou příjmu potravy a jeho cestu k duševnímu zdraví. Naznačil tak, kudy by se mohl ubírat děj seriálu.

„Myslím, že by bylo docela zajímavé prozkoumat,“ svěřil se Locke. „V první sezóně je několik momentů, ve kterých se Charlie vydal na cestu poruchy příjmu potravy a špatného duševního zdraví.“

2. řada seriálu představí nové tváře

LGBTQ+ seriál, který se soustředí na milostný příběh Nicka a Charlie, se znovu natáčí poté, co v květnu Netflix oficiálně oznámil 2. a 3. řadu seriálu. Hlavní role Charlese Springa a Nicka Nelsona si opět zahrají Joe Locke, respektive Kit Connor. A kromě celého hereckého ansámblu z první sezóny se do druhé sezóny zapojí i čtyři noví herci.

Davida, Nickova staršího bratra, si zahraje Jack Barton. Saharu Zahidovou, jednu z Nickových a Charlieho spolužaček z Higgsovy dívčí školy, ztvární Leila Khan. Jamese McEwana, studenta Truhamského gymnázia, si zahraje Bradley Riches a pana Farouka, truhamského učitele, si zahraje Nima Taleghani.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -