- Reklama -

Srdcerváči 2. řada: Natáčení nových dílů začalo nečekaně v Paříži

Objevily se první fotografie hereckého obsazení 2. řady seriálu Srdcerváči. Představitelé seriálu pro mládež byli spatřeni na známých místech v Paříži. Fanoušci populárního seriálu neskrývají nadšení. Proč tam herci byli?

- Reklama -

Krátké video, na kterém herci ze seriálu Srdcerváči natáčejí v různých částech Paříže, nahrál na YouTube účet OurClosetFeelings. Několik snímků herců v Paříži se objevilo také na francouzském Twitteru seriálu.

Srdcerváči prostě dovolili první pohlédnutí na 2. řadu. Na jednom ze snímků sedí Joe Locke (hraje Carlieho Springa), a Kit Connor (seriálový Nick Nelson), u venkovního kavárenského stolku kdesi v hlavním městě lásky. Půvabný pár je oblečený jen do letních šortek a triček a na fotografii se usmívá na muže sedícího naproti nim.

Srdcerváči v Paříži rozdávali úsměvy

Podle všeho je herecký ansámbl v Paříži kvůli natáčení nadcházející druhé řady seriálu Srdcerváči, informuje digitalspy.com. Pozorování Nicka a Charlieho v Paříži odpovídá inspiraci seriálu, grafickým románům Alice Osemanové. Ve druhém díle knihy se totiž celá parta vydává do Paříže, připomněl web wegotthisdiscovered.com.

Po své premiéře se stal tento seriál rychle stal oblíbeným po celém světě. Zpráva o natáčení další řady proto jistě potěšila nejednoho fanouška. A aby dobrých zpráv nebylo málo, tak nedávno Locke prozradil magazínu NME, že má v úmyslu prozkoumat Charlieho problémy s poruchou příjmu potravy a jeho cestu k duševnímu zdraví. Naznačil tak, kudy by se mohl ubírat děj seriálu.

„Myslím, že by bylo docela zajímavé prozkoumat,“ svěřil se Locke. „V první sezóně je několik momentů, ve kterých se Charlie vydal na cestu poruchy příjmu potravy a špatného duševního zdraví.“

2. řada seriálu představí nové tváře

LGBTQ+ seriál, který se soustředí na milostný příběh Nicka a Charlie, se znovu natáčí poté, co v květnu Netflix oficiálně oznámil 2. a 3. řadu seriálu. Hlavní role Charlese Springa a Nicka Nelsona si opět zahrají Joe Locke, respektive Kit Connor. A kromě celého hereckého ansámblu z první sezóny se do druhé sezóny zapojí i čtyři noví herci.

Davida, Nickova staršího bratra, si zahraje Jack Barton. Saharu Zahidovou, jednu z Nickových a Charlieho spolužaček z Higgsovy dívčí školy, ztvární Leila Khan. Jamese McEwana, studenta Truhamského gymnázia, si zahraje Bradley Riches a pana Farouka, truhamského učitele, si zahraje Nima Taleghani.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -