- Reklama -

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

- Reklama -

Dospívající herečka Bella Ramsey, která stojí za hitem The Last of Us, se nedávno podělila o své názory na možný návrat seriálu. Na otázku ohledně možnosti druhé série Ramsey sebevědomě prohlašuje: „Pokud se lidé budou dívat dál, myslím, že [The Last of Us 2. série] je dost pravděpodobná. Záleží to na lidech z HBO,“ svěřila se v rozhovoru pro BBC.

Seriál podle herního hitu pro PlayStation označují kritici a fanoušci za „nejlepší videoherní adaptaci všech dob“ a sleduje cestu muže a dospívající dívky, kteří procházejí zombie apokalypsou ve Spojených státech. Ramsey popisuje jádro seriálu stručně. „The Last of Us je v podstatě o muži jménem Joel, který potká malou, drzou, sprostou holku jménem Ellie,“ řekla. „Vznikne mezi nimi nepravděpodobné pouto, které je nakonec silnější než cokoli jiného.“

Seriál uhranul celou rodinu Belly Ramsey

Herečka je v současné době zpět ve svém domě v Leicestershire poté, co se zúčastnila premiéry seriálu v Los Angeles. Svěřila se, že ji pozornost spojená se seriálem zaskočila. „Je divnější vidět billboardy jinde než v Los Angeles,“ řekla. „Nedávno jsem dělala řidičské zkoušky – které jsem neudělala. A během nich jsem pořád projížděla kolem billboardů lákajících na seriál, což bylo dost zvláštní.“

Šílenství kolem hry The Last of Us zachvátilo i Ramseyinu rodinu, její babička dokonce poslala matce vzkaz: „Není snadné se na to dívat, ale je to docela napínavé“.

- Reklama -

Ramsey se herectví věnuje od dětství, začínala v amatérských divadelních skupinách. Poté se připojila k Television Workshop v Nottinghamu, divadelní skupině pro mladé lidi. V jedenácti letech se dočkala role v seriálu Hra o trůny. „Do Workshopu jsem nešla s tím, že chci dělat hereckou kariéru. Nebylo to něco, za čím bych se hnala,“ svěřila se podle stránek winteriscoming.net. „Jsem velmi vděčná, že se to stalo tak, jak se to stalo. Nepředstavovala jsem si, že by taková kariéra byla vůbec možná. Ani jsem o tom neuvažovala. Můj malý mozek by se tím rozletěl na kousky.“

The Last of Us 2. série pod tlakem fanoušků

Vzhledem k tomu, že seriál stále The Last of Us získává na popularitě, musí se Bella Ramsey s hvězdnou pozicí vyhledávané herečky ještě na čas smířit. Na HBO fanoušci sledovaností zase vyvíjejí tlak, aby stanice dala druhé sérii The Last of Us zelenou. Fanoušci jsou zvědaví, jak bude příběh Joela a Ellie pokračovat, a s tak talentovaným hereckým obsazením a štábem si lze jen těžko představit scénář, ve kterém by druhá série nevznikla.

Zatím můžeme jen čekat a doufat v to nejlepší. Ale vzhledem k tomu, že Bella Ramseyová věří v pravděpodobnost The Last of Us 2. série, je těžké se netěšit na možnosti druhé řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -