- Reklama -

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

- Reklama -

Dospívající herečka Bella Ramsey, která stojí za hitem The Last of Us, se nedávno podělila o své názory na možný návrat seriálu. Na otázku ohledně možnosti druhé série Ramsey sebevědomě prohlašuje: „Pokud se lidé budou dívat dál, myslím, že [The Last of Us 2. série] je dost pravděpodobná. Záleží to na lidech z HBO,“ svěřila se v rozhovoru pro BBC.

Seriál podle herního hitu pro PlayStation označují kritici a fanoušci za „nejlepší videoherní adaptaci všech dob“ a sleduje cestu muže a dospívající dívky, kteří procházejí zombie apokalypsou ve Spojených státech. Ramsey popisuje jádro seriálu stručně. „The Last of Us je v podstatě o muži jménem Joel, který potká malou, drzou, sprostou holku jménem Ellie,“ řekla. „Vznikne mezi nimi nepravděpodobné pouto, které je nakonec silnější než cokoli jiného.“

Seriál uhranul celou rodinu Belly Ramsey

Herečka je v současné době zpět ve svém domě v Leicestershire poté, co se zúčastnila premiéry seriálu v Los Angeles. Svěřila se, že ji pozornost spojená se seriálem zaskočila. „Je divnější vidět billboardy jinde než v Los Angeles,“ řekla. „Nedávno jsem dělala řidičské zkoušky – které jsem neudělala. A během nich jsem pořád projížděla kolem billboardů lákajících na seriál, což bylo dost zvláštní.“

Šílenství kolem hry The Last of Us zachvátilo i Ramseyinu rodinu, její babička dokonce poslala matce vzkaz: „Není snadné se na to dívat, ale je to docela napínavé“.

- Reklama -

Ramsey se herectví věnuje od dětství, začínala v amatérských divadelních skupinách. Poté se připojila k Television Workshop v Nottinghamu, divadelní skupině pro mladé lidi. V jedenácti letech se dočkala role v seriálu Hra o trůny. „Do Workshopu jsem nešla s tím, že chci dělat hereckou kariéru. Nebylo to něco, za čím bych se hnala,“ svěřila se podle stránek winteriscoming.net. „Jsem velmi vděčná, že se to stalo tak, jak se to stalo. Nepředstavovala jsem si, že by taková kariéra byla vůbec možná. Ani jsem o tom neuvažovala. Můj malý mozek by se tím rozletěl na kousky.“

The Last of Us 2. série pod tlakem fanoušků

Vzhledem k tomu, že seriál stále The Last of Us získává na popularitě, musí se Bella Ramsey s hvězdnou pozicí vyhledávané herečky ještě na čas smířit. Na HBO fanoušci sledovaností zase vyvíjejí tlak, aby stanice dala druhé sérii The Last of Us zelenou. Fanoušci jsou zvědaví, jak bude příběh Joela a Ellie pokračovat, a s tak talentovaným hereckým obsazením a štábem si lze jen těžko představit scénář, ve kterém by druhá série nevznikla.

Zatím můžeme jen čekat a doufat v to nejlepší. Ale vzhledem k tomu, že Bella Ramseyová věří v pravděpodobnost The Last of Us 2. série, je těžké se netěšit na možnosti druhé řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -