- Reklama -

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

- Reklama -

Dospívající herečka Bella Ramsey, která stojí za hitem The Last of Us, se nedávno podělila o své názory na možný návrat seriálu. Na otázku ohledně možnosti druhé série Ramsey sebevědomě prohlašuje: „Pokud se lidé budou dívat dál, myslím, že [The Last of Us 2. série] je dost pravděpodobná. Záleží to na lidech z HBO,“ svěřila se v rozhovoru pro BBC.

Seriál podle herního hitu pro PlayStation označují kritici a fanoušci za „nejlepší videoherní adaptaci všech dob“ a sleduje cestu muže a dospívající dívky, kteří procházejí zombie apokalypsou ve Spojených státech. Ramsey popisuje jádro seriálu stručně. „The Last of Us je v podstatě o muži jménem Joel, který potká malou, drzou, sprostou holku jménem Ellie,“ řekla. „Vznikne mezi nimi nepravděpodobné pouto, které je nakonec silnější než cokoli jiného.“

Seriál uhranul celou rodinu Belly Ramsey

Herečka je v současné době zpět ve svém domě v Leicestershire poté, co se zúčastnila premiéry seriálu v Los Angeles. Svěřila se, že ji pozornost spojená se seriálem zaskočila. „Je divnější vidět billboardy jinde než v Los Angeles,“ řekla. „Nedávno jsem dělala řidičské zkoušky – které jsem neudělala. A během nich jsem pořád projížděla kolem billboardů lákajících na seriál, což bylo dost zvláštní.“

Šílenství kolem hry The Last of Us zachvátilo i Ramseyinu rodinu, její babička dokonce poslala matce vzkaz: „Není snadné se na to dívat, ale je to docela napínavé“.

- Reklama -

Ramsey se herectví věnuje od dětství, začínala v amatérských divadelních skupinách. Poté se připojila k Television Workshop v Nottinghamu, divadelní skupině pro mladé lidi. V jedenácti letech se dočkala role v seriálu Hra o trůny. „Do Workshopu jsem nešla s tím, že chci dělat hereckou kariéru. Nebylo to něco, za čím bych se hnala,“ svěřila se podle stránek winteriscoming.net. „Jsem velmi vděčná, že se to stalo tak, jak se to stalo. Nepředstavovala jsem si, že by taková kariéra byla vůbec možná. Ani jsem o tom neuvažovala. Můj malý mozek by se tím rozletěl na kousky.“

The Last of Us 2. série pod tlakem fanoušků

Vzhledem k tomu, že seriál stále The Last of Us získává na popularitě, musí se Bella Ramsey s hvězdnou pozicí vyhledávané herečky ještě na čas smířit. Na HBO fanoušci sledovaností zase vyvíjejí tlak, aby stanice dala druhé sérii The Last of Us zelenou. Fanoušci jsou zvědaví, jak bude příběh Joela a Ellie pokračovat, a s tak talentovaným hereckým obsazením a štábem si lze jen těžko představit scénář, ve kterém by druhá série nevznikla.

Zatím můžeme jen čekat a doufat v to nejlepší. Ale vzhledem k tomu, že Bella Ramseyová věří v pravděpodobnost The Last of Us 2. série, je těžké se netěšit na možnosti druhé řady.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -