- Reklama -

Novinky na HBO Max v lednu 2023: Přichází Last of us nebo Velma

Nový rok je tady a s ním i novinky na HBO Max. V lednu 2023 si na streamovací službě najde něco pro sebe opravdu každý.

- Reklama -

Podívejte se díky Světohledu na krátký přehled očekávaných premiér, které tento měsíc dorazí na HBO Max. Ať už jste fanoušky napínavých thrillerů nebo spíš dětských programů, námi vybrané pořady a filmy si nenechte ujít. Připravte se na to, že se v lednu můžete schoulit na gauč a pustit si to nejlepší, co HBO Max nabízí.

Last of us

Hlavním lednovým tahákem na této platformě je bezpochyby premiéra seriálu The Last of Us, který dorazí 15. ledna. Seriál se odehrává 20 let po zničení moderní civilizace. Joel (Pedro Pascal), otrlý přeživší, je najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z tísnivé karanténní zóny. To, co začíná jako malá zakázka, se brzy stane brutální a srdcervoucí cestou, protože oba musí procestovat Spojené státy a jejich přežití závisí jeden na druhém. Seriál se dočká také oficiálního doprovodného podcastu, který povede Troy Baker, jenž si sedne s tvůrci seriálu Craigem Mazinem a Neilem Druckmannem, aby se scénu po scéně hlouběji ponořili do každé epizody.

Velma

Animovaný komediální seriál pro dospělé, který vypráví příběh o původu Velmy Dinkleyové (Mindy Kalingová), neokoukaného a nedoceněného mozku party Scooby-Doo Mystery Inc. Tento originální a vtipný počin odhaluje složitou a barvitou minulost jedné z nejoblíbenějších amerických řešitelek záhad. Na HBO Max ho můžete sledovat od 12. ledna.

Výstup

Vizuálně strhující a život měnící dobrodružství, které představuje základy horolezectví a zkoumání lidského ducha. V této soutěži, jejímž moderátorem je Jason Momoa, jsou amatérští lezci podrobeni náročné sérii psychických a fyzických výzev s využitím některých z nejstrašidelnějších výstupů na světě, aby byl nejlepší amatérský lezec na světě korunován kariérou sponzorovanou společností prAna a finanční odměnou ve výši 100 000 dolarů. K dispozici od 12. ledna.

- Reklama -

Zdroj:

Tiskové materiály HBO Max

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -