- Reklama -

Novinky na HBO Max v lednu 2023: Přichází Last of us nebo Velma

Nový rok je tady a s ním i novinky na HBO Max. V lednu 2023 si na streamovací službě najde něco pro sebe opravdu každý.

- Reklama -

Podívejte se díky Světohledu na krátký přehled očekávaných premiér, které tento měsíc dorazí na HBO Max. Ať už jste fanoušky napínavých thrillerů nebo spíš dětských programů, námi vybrané pořady a filmy si nenechte ujít. Připravte se na to, že se v lednu můžete schoulit na gauč a pustit si to nejlepší, co HBO Max nabízí.

Last of us

Hlavním lednovým tahákem na této platformě je bezpochyby premiéra seriálu The Last of Us, který dorazí 15. ledna. Seriál se odehrává 20 let po zničení moderní civilizace. Joel (Pedro Pascal), otrlý přeživší, je najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z tísnivé karanténní zóny. To, co začíná jako malá zakázka, se brzy stane brutální a srdcervoucí cestou, protože oba musí procestovat Spojené státy a jejich přežití závisí jeden na druhém. Seriál se dočká také oficiálního doprovodného podcastu, který povede Troy Baker, jenž si sedne s tvůrci seriálu Craigem Mazinem a Neilem Druckmannem, aby se scénu po scéně hlouběji ponořili do každé epizody.

Velma

Animovaný komediální seriál pro dospělé, který vypráví příběh o původu Velmy Dinkleyové (Mindy Kalingová), neokoukaného a nedoceněného mozku party Scooby-Doo Mystery Inc. Tento originální a vtipný počin odhaluje složitou a barvitou minulost jedné z nejoblíbenějších amerických řešitelek záhad. Na HBO Max ho můžete sledovat od 12. ledna.

Výstup

Vizuálně strhující a život měnící dobrodružství, které představuje základy horolezectví a zkoumání lidského ducha. V této soutěži, jejímž moderátorem je Jason Momoa, jsou amatérští lezci podrobeni náročné sérii psychických a fyzických výzev s využitím některých z nejstrašidelnějších výstupů na světě, aby byl nejlepší amatérský lezec na světě korunován kariérou sponzorovanou společností prAna a finanční odměnou ve výši 100 000 dolarů. K dispozici od 12. ledna.

Zdroj:

Tiskové materiály HBO Max

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -