- Reklama -

Novinky na HBO Max v lednu 2023: Přichází Last of us nebo Velma

Nový rok je tady a s ním i novinky na HBO Max. V lednu 2023 si na streamovací službě najde něco pro sebe opravdu každý.

- Reklama -

Podívejte se díky Světohledu na krátký přehled očekávaných premiér, které tento měsíc dorazí na HBO Max. Ať už jste fanoušky napínavých thrillerů nebo spíš dětských programů, námi vybrané pořady a filmy si nenechte ujít. Připravte se na to, že se v lednu můžete schoulit na gauč a pustit si to nejlepší, co HBO Max nabízí.

Last of us

Hlavním lednovým tahákem na této platformě je bezpochyby premiéra seriálu The Last of Us, který dorazí 15. ledna. Seriál se odehrává 20 let po zničení moderní civilizace. Joel (Pedro Pascal), otrlý přeživší, je najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z tísnivé karanténní zóny. To, co začíná jako malá zakázka, se brzy stane brutální a srdcervoucí cestou, protože oba musí procestovat Spojené státy a jejich přežití závisí jeden na druhém. Seriál se dočká také oficiálního doprovodného podcastu, který povede Troy Baker, jenž si sedne s tvůrci seriálu Craigem Mazinem a Neilem Druckmannem, aby se scénu po scéně hlouběji ponořili do každé epizody.

Velma

Animovaný komediální seriál pro dospělé, který vypráví příběh o původu Velmy Dinkleyové (Mindy Kalingová), neokoukaného a nedoceněného mozku party Scooby-Doo Mystery Inc. Tento originální a vtipný počin odhaluje složitou a barvitou minulost jedné z nejoblíbenějších amerických řešitelek záhad. Na HBO Max ho můžete sledovat od 12. ledna.

Výstup

Vizuálně strhující a život měnící dobrodružství, které představuje základy horolezectví a zkoumání lidského ducha. V této soutěži, jejímž moderátorem je Jason Momoa, jsou amatérští lezci podrobeni náročné sérii psychických a fyzických výzev s využitím některých z nejstrašidelnějších výstupů na světě, aby byl nejlepší amatérský lezec na světě korunován kariérou sponzorovanou společností prAna a finanční odměnou ve výši 100 000 dolarů. K dispozici od 12. ledna.

- Reklama -

Zdroj:

Tiskové materiály HBO Max

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -