- Reklama -

Novinky na HBO Max v lednu 2023: Přichází Last of us nebo Velma

Nový rok je tady a s ním i novinky na HBO Max. V lednu 2023 si na streamovací službě najde něco pro sebe opravdu každý.

- Reklama -

Podívejte se díky Světohledu na krátký přehled očekávaných premiér, které tento měsíc dorazí na HBO Max. Ať už jste fanoušky napínavých thrillerů nebo spíš dětských programů, námi vybrané pořady a filmy si nenechte ujít. Připravte se na to, že se v lednu můžete schoulit na gauč a pustit si to nejlepší, co HBO Max nabízí.

Last of us

Hlavním lednovým tahákem na této platformě je bezpochyby premiéra seriálu The Last of Us, který dorazí 15. ledna. Seriál se odehrává 20 let po zničení moderní civilizace. Joel (Pedro Pascal), otrlý přeživší, je najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z tísnivé karanténní zóny. To, co začíná jako malá zakázka, se brzy stane brutální a srdcervoucí cestou, protože oba musí procestovat Spojené státy a jejich přežití závisí jeden na druhém. Seriál se dočká také oficiálního doprovodného podcastu, který povede Troy Baker, jenž si sedne s tvůrci seriálu Craigem Mazinem a Neilem Druckmannem, aby se scénu po scéně hlouběji ponořili do každé epizody.

Velma

Animovaný komediální seriál pro dospělé, který vypráví příběh o původu Velmy Dinkleyové (Mindy Kalingová), neokoukaného a nedoceněného mozku party Scooby-Doo Mystery Inc. Tento originální a vtipný počin odhaluje složitou a barvitou minulost jedné z nejoblíbenějších amerických řešitelek záhad. Na HBO Max ho můžete sledovat od 12. ledna.

Výstup

Vizuálně strhující a život měnící dobrodružství, které představuje základy horolezectví a zkoumání lidského ducha. V této soutěži, jejímž moderátorem je Jason Momoa, jsou amatérští lezci podrobeni náročné sérii psychických a fyzických výzev s využitím některých z nejstrašidelnějších výstupů na světě, aby byl nejlepší amatérský lezec na světě korunován kariérou sponzorovanou společností prAna a finanční odměnou ve výši 100 000 dolarů. K dispozici od 12. ledna.

- Reklama -

Zdroj:

Tiskové materiály HBO Max

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -