- Reklama -

Kolik epizod má první řada seriálu The Last of Us?

Televizní seriál The Last of Us konečně debutuje a fanoušci se mohou těšit na cestu Joela a Ellie napříč pustinou plnou zombie. Zde je přehled, kolik dílů má první řada seriálu.

- Reklama -

Seriál The Last of Us, natočený podle herního hitu pro Playstation, je konečně připraven k vysílání na HBO a HBO Max. Seriál, který se připravuje již několik let, sleduje stejný děj jako videohra a mezi fanoušky vyvolal velké nadšení. Seriál se může pochlubit hvězdným obsazením a bude se vysílat v pondělí 16. ledna, přičemž každé pondělí se bude vysílat nová epizoda.

Epizody budou vycházet každé pondělí

První sezóna seriálu The Last of Us se bude skládat celkem z devíti dílů, přičemž poslední díl bude odvysílán v pondělí 13. března, píše gamesradar.com. Zde je rozpis toho, jak budou vycházet jednotlivé epizody první série:

  • Epizoda 1 – Když se ztratíš v temnotě, 15. ledna 2023
  • Epizoda 2 – Cordyceps Ordo Seclorum, 22. ledna 2023
  • Epizoda 3 – Long Long Time, 29. ledna 2023
  • Epizoda 4 – 5. února 2023
  • Epizoda 5 – 12. února 2023
  • Epizoda 6 – 19. února 2023
  • Epizoda 7 – 26. února 2023
  • Epizoda 8 – 5. března 2023
  • Epizoda 9 – 12. března 2023

O čem je seriál The Last of Us?

Seriál se odehrává 20 let poté, co moderní civilizace padla na kolena. Joela (hraje ho Pedro Pascal) najali, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z tísnivé karanténní zóny, píše thedigitalfix.com. Apokalypsu způsobila smrtící mozková infekce, která zabila miliardy lidí, ale Ellie je vůči této nemoci imunní. Joelovým úkolem je dopravit Ellie k těm, kteří by mohli přijít s lékem.

Plánuje se i druhá řada?

V tuto chvíli není nic známo o druhé sérii, upozornil hitc.com. Je ale pravděpodobné, že by se diváci další sezóny mohli potenciálně dočkat. HBO neuvádí The Last of Us jako limitovaný seriál, takže příběh vlastně se vlastně ve finále seriálu nemusí ani dočkat uzavření. Hra se dočkala pokračování, které vyšlo v roce 2020, a poskytla tak tvůrcům seriálu dostatek obsahu i pro případnou další řadu. Spolutvůrce Craig Mazin dokonce uvedl, že i případná druhá série by adaptovala druhou hru, protože „nemá rád vatu“. Fanoušci seriálu tak mohou doufat, že se v budoucnu dočkají i dalších dílů příběhu Joela a Ellie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -