- Reklama -

Kolik epizod má první řada seriálu The Last of Us?

Televizní seriál The Last of Us konečně debutuje a fanoušci se mohou těšit na cestu Joela a Ellie napříč pustinou plnou zombie. Zde je přehled, kolik dílů má první řada seriálu.

- Reklama -

Seriál The Last of Us, natočený podle herního hitu pro Playstation, je konečně připraven k vysílání na HBO a HBO Max. Seriál, který se připravuje již několik let, sleduje stejný děj jako videohra a mezi fanoušky vyvolal velké nadšení. Seriál se může pochlubit hvězdným obsazením a bude se vysílat v pondělí 16. ledna, přičemž každé pondělí se bude vysílat nová epizoda.

Epizody budou vycházet každé pondělí

První sezóna seriálu The Last of Us se bude skládat celkem z devíti dílů, přičemž poslední díl bude odvysílán v pondělí 13. března, píše gamesradar.com. Zde je rozpis toho, jak budou vycházet jednotlivé epizody první série:

  • Epizoda 1 – Když se ztratíš v temnotě, 15. ledna 2023
  • Epizoda 2 – Cordyceps Ordo Seclorum, 22. ledna 2023
  • Epizoda 3 – Long Long Time, 29. ledna 2023
  • Epizoda 4 – 5. února 2023
  • Epizoda 5 – 12. února 2023
  • Epizoda 6 – 19. února 2023
  • Epizoda 7 – 26. února 2023
  • Epizoda 8 – 5. března 2023
  • Epizoda 9 – 12. března 2023

O čem je seriál The Last of Us?

Seriál se odehrává 20 let poté, co moderní civilizace padla na kolena. Joela (hraje ho Pedro Pascal) najali, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z tísnivé karanténní zóny, píše thedigitalfix.com. Apokalypsu způsobila smrtící mozková infekce, která zabila miliardy lidí, ale Ellie je vůči této nemoci imunní. Joelovým úkolem je dopravit Ellie k těm, kteří by mohli přijít s lékem.

Plánuje se i druhá řada?

V tuto chvíli není nic známo o druhé sérii, upozornil hitc.com. Je ale pravděpodobné, že by se diváci další sezóny mohli potenciálně dočkat. HBO neuvádí The Last of Us jako limitovaný seriál, takže příběh vlastně se vlastně ve finále seriálu nemusí ani dočkat uzavření. Hra se dočkala pokračování, které vyšlo v roce 2020, a poskytla tak tvůrcům seriálu dostatek obsahu i pro případnou další řadu. Spolutvůrce Craig Mazin dokonce uvedl, že i případná druhá série by adaptovala druhou hru, protože „nemá rád vatu“. Fanoušci seriálu tak mohou doufat, že se v budoucnu dočkají i dalších dílů příběhu Joela a Ellie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -