- Reklama -

Kolik epizod má první řada seriálu The Last of Us?

Televizní seriál The Last of Us konečně debutuje a fanoušci se mohou těšit na cestu Joela a Ellie napříč pustinou plnou zombie. Zde je přehled, kolik dílů má první řada seriálu.

- Reklama -

Seriál The Last of Us, natočený podle herního hitu pro Playstation, je konečně připraven k vysílání na HBO a HBO Max. Seriál, který se připravuje již několik let, sleduje stejný děj jako videohra a mezi fanoušky vyvolal velké nadšení. Seriál se může pochlubit hvězdným obsazením a bude se vysílat v pondělí 16. ledna, přičemž každé pondělí se bude vysílat nová epizoda.

Epizody budou vycházet každé pondělí

První sezóna seriálu The Last of Us se bude skládat celkem z devíti dílů, přičemž poslední díl bude odvysílán v pondělí 13. března, píše gamesradar.com. Zde je rozpis toho, jak budou vycházet jednotlivé epizody první série:

  • Epizoda 1 – Když se ztratíš v temnotě, 15. ledna 2023
  • Epizoda 2 – Cordyceps Ordo Seclorum, 22. ledna 2023
  • Epizoda 3 – Long Long Time, 29. ledna 2023
  • Epizoda 4 – 5. února 2023
  • Epizoda 5 – 12. února 2023
  • Epizoda 6 – 19. února 2023
  • Epizoda 7 – 26. února 2023
  • Epizoda 8 – 5. března 2023
  • Epizoda 9 – 12. března 2023

O čem je seriál The Last of Us?

Seriál se odehrává 20 let poté, co moderní civilizace padla na kolena. Joela (hraje ho Pedro Pascal) najali, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z tísnivé karanténní zóny, píše thedigitalfix.com. Apokalypsu způsobila smrtící mozková infekce, která zabila miliardy lidí, ale Ellie je vůči této nemoci imunní. Joelovým úkolem je dopravit Ellie k těm, kteří by mohli přijít s lékem.

Plánuje se i druhá řada?

V tuto chvíli není nic známo o druhé sérii, upozornil hitc.com. Je ale pravděpodobné, že by se diváci další sezóny mohli potenciálně dočkat. HBO neuvádí The Last of Us jako limitovaný seriál, takže příběh vlastně se vlastně ve finále seriálu nemusí ani dočkat uzavření. Hra se dočkala pokračování, které vyšlo v roce 2020, a poskytla tak tvůrcům seriálu dostatek obsahu i pro případnou další řadu. Spolutvůrce Craig Mazin dokonce uvedl, že i případná druhá série by adaptovala druhou hru, protože „nemá rád vatu“. Fanoušci seriálu tak mohou doufat, že se v budoucnu dočkají i dalších dílů příběhu Joela a Ellie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -