- Reklama -

Kolik epizod má první řada seriálu The Last of Us?

Televizní seriál The Last of Us konečně debutuje a fanoušci se mohou těšit na cestu Joela a Ellie napříč pustinou plnou zombie. Zde je přehled, kolik dílů má první řada seriálu.

- Reklama -

Seriál The Last of Us, natočený podle herního hitu pro Playstation, je konečně připraven k vysílání na HBO a HBO Max. Seriál, který se připravuje již několik let, sleduje stejný děj jako videohra a mezi fanoušky vyvolal velké nadšení. Seriál se může pochlubit hvězdným obsazením a bude se vysílat v pondělí 16. ledna, přičemž každé pondělí se bude vysílat nová epizoda.

Epizody budou vycházet každé pondělí

První sezóna seriálu The Last of Us se bude skládat celkem z devíti dílů, přičemž poslední díl bude odvysílán v pondělí 13. března, píše gamesradar.com. Zde je rozpis toho, jak budou vycházet jednotlivé epizody první série:

  • Epizoda 1 – Když se ztratíš v temnotě, 15. ledna 2023
  • Epizoda 2 – Cordyceps Ordo Seclorum, 22. ledna 2023
  • Epizoda 3 – Long Long Time, 29. ledna 2023
  • Epizoda 4 – 5. února 2023
  • Epizoda 5 – 12. února 2023
  • Epizoda 6 – 19. února 2023
  • Epizoda 7 – 26. února 2023
  • Epizoda 8 – 5. března 2023
  • Epizoda 9 – 12. března 2023

O čem je seriál The Last of Us?

Seriál se odehrává 20 let poté, co moderní civilizace padla na kolena. Joela (hraje ho Pedro Pascal) najali, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) z tísnivé karanténní zóny, píše thedigitalfix.com. Apokalypsu způsobila smrtící mozková infekce, která zabila miliardy lidí, ale Ellie je vůči této nemoci imunní. Joelovým úkolem je dopravit Ellie k těm, kteří by mohli přijít s lékem.

Plánuje se i druhá řada?

V tuto chvíli není nic známo o druhé sérii, upozornil hitc.com. Je ale pravděpodobné, že by se diváci další sezóny mohli potenciálně dočkat. HBO neuvádí The Last of Us jako limitovaný seriál, takže příběh vlastně se vlastně ve finále seriálu nemusí ani dočkat uzavření. Hra se dočkala pokračování, které vyšlo v roce 2020, a poskytla tak tvůrcům seriálu dostatek obsahu i pro případnou další řadu. Spolutvůrce Craig Mazin dokonce uvedl, že i případná druhá série by adaptovala druhou hru, protože „nemá rád vatu“. Fanoušci seriálu tak mohou doufat, že se v budoucnu dočkají i dalších dílů příběhu Joela a Ellie.

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -