- Reklama -

Zemře Joel v seriálu The Last of Us?

Osud Joela Millera, drsného survivalisty v podání Pedra Pascala, visí po poslední epizodě dystopického seriálu The Last of Us na vlásku.

- Reklama -

Jak si možná vzpomínáte, Joel Miller má nebezpečné zranění, jak se v poslední epizodě seriálu The Last of Us snažil ochránit Ellie Williamsovou, kterou hraje Bella Ramseyová. Stalo se mu to, když dvojice prchala před nájezdníky, kteří dorazili do opuštěného komplexu, jenž byl kdysi považován za útočiště Světlušek. Ellie se podařilo najít prázdnou chatu, kde se s krvácejícím Joelem ukryla. Je to zoufalá situace a fanouškům se při pomyšlení na Joelovu možnou smrt svírá srdce.

V ukázce na sedmou epizodu je nepřítomnost Joela nápadně patrná a pozornost se soustředí na Ellie v něčem, co vypadá jako retrospektivní sekvence. Zdá se, že HBO nechává diváky v napětí a na další Joelův osud si budeme muset počkat do následující epizody.

Vzhledem k tomu, že Pascal a Ramsey jsou dvě velké hvězdy seriálu, zdálo by se jako velký risk zabít jednu z jejich postav tak brzy v příběhu. Navíc Ellie a Joela čeká ještě spousta dobrodružství, takže by se mohlo zdát, že by se určitě dožije dalšího dne.

Jaký je osud Joela Millera ve hře The Last of Us?

Pro ty, kteří hráli videohru The Last of Us, však existuje definitivnější odpověď na Joelův osud – a musíme varovat ty, kteří se chtějí vyhnout spoilerům, aby nyní přestali číst.

- Reklama -

Ve hře je Joelova smrt brutálním a zdlouhavým utrpením. Abby Andersonová, kterou v seriálu hraje Laura Baileyová, se mu pomstí za to, že zabil jejího otce, když zachraňoval Ellie před Světluškami. Abby Joela zavraždí tak, že ho ubije k smrti golfovou holí poté, co ji zachránil před nakaženými.

Když ho ve hře mlátila, Abby se Joela zeptala, jestli si ji pamatuje, ale nezdálo se, že by ji poznal. Když se Ellie dozvěděla, co se děje, přispěchala na místo činu a snažila se skupinu prosit, aby toho nechala. Její prosby však všichni ignorují, přičemž Ellie zoufale žádala Joela, aby prostě vstal. Jenže to on už nemůže….

Ellie později Abby vyhledá a chce se jí za zabití Joela pomstít. Na poslední chvíli se však rozhodne Abby, která připravila o život jediného otce, kterého kdy měla, ušetřit.

Tolik k tomu, jak to bylo ve hře. Zda se televizní seriál vydá po stopách videohry, se teprve uvidí. Vzhledem k tomu, že se The Last of Us dočkal obnovení pro druhou sezónu, zdá se smrt Joela poněkud předčasná. Vzhledem k tomu, jak se seriál od hry odchyluje, je pravděpodobné, že by tentokrát mohl přežít. I když třeba jen proto, aby se svým stvořitelem setkal až o něco později.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -