- Reklama -

Zemře Joel v seriálu The Last of Us?

Osud Joela Millera, drsného survivalisty v podání Pedra Pascala, visí po poslední epizodě dystopického seriálu The Last of Us na vlásku.

- Reklama -

Jak si možná vzpomínáte, Joel Miller má nebezpečné zranění, jak se v poslední epizodě seriálu The Last of Us snažil ochránit Ellie Williamsovou, kterou hraje Bella Ramseyová. Stalo se mu to, když dvojice prchala před nájezdníky, kteří dorazili do opuštěného komplexu, jenž byl kdysi považován za útočiště Světlušek. Ellie se podařilo najít prázdnou chatu, kde se s krvácejícím Joelem ukryla. Je to zoufalá situace a fanouškům se při pomyšlení na Joelovu možnou smrt svírá srdce.

V ukázce na sedmou epizodu je nepřítomnost Joela nápadně patrná a pozornost se soustředí na Ellie v něčem, co vypadá jako retrospektivní sekvence. Zdá se, že HBO nechává diváky v napětí a na další Joelův osud si budeme muset počkat do následující epizody.

Vzhledem k tomu, že Pascal a Ramsey jsou dvě velké hvězdy seriálu, zdálo by se jako velký risk zabít jednu z jejich postav tak brzy v příběhu. Navíc Ellie a Joela čeká ještě spousta dobrodružství, takže by se mohlo zdát, že by se určitě dožije dalšího dne.

Jaký je osud Joela Millera ve hře The Last of Us?

Pro ty, kteří hráli videohru The Last of Us, však existuje definitivnější odpověď na Joelův osud – a musíme varovat ty, kteří se chtějí vyhnout spoilerům, aby nyní přestali číst.

- Reklama -

Ve hře je Joelova smrt brutálním a zdlouhavým utrpením. Abby Andersonová, kterou v seriálu hraje Laura Baileyová, se mu pomstí za to, že zabil jejího otce, když zachraňoval Ellie před Světluškami. Abby Joela zavraždí tak, že ho ubije k smrti golfovou holí poté, co ji zachránil před nakaženými.

Když ho ve hře mlátila, Abby se Joela zeptala, jestli si ji pamatuje, ale nezdálo se, že by ji poznal. Když se Ellie dozvěděla, co se děje, přispěchala na místo činu a snažila se skupinu prosit, aby toho nechala. Její prosby však všichni ignorují, přičemž Ellie zoufale žádala Joela, aby prostě vstal. Jenže to on už nemůže….

Ellie později Abby vyhledá a chce se jí za zabití Joela pomstít. Na poslední chvíli se však rozhodne Abby, která připravila o život jediného otce, kterého kdy měla, ušetřit.

Tolik k tomu, jak to bylo ve hře. Zda se televizní seriál vydá po stopách videohry, se teprve uvidí. Vzhledem k tomu, že se The Last of Us dočkal obnovení pro druhou sezónu, zdá se smrt Joela poněkud předčasná. Vzhledem k tomu, jak se seriál od hry odchyluje, je pravděpodobné, že by tentokrát mohl přežít. I když třeba jen proto, aby se svým stvořitelem setkal až o něco později.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -