- Reklama -

Zemře Joel v seriálu The Last of Us?

Osud Joela Millera, drsného survivalisty v podání Pedra Pascala, visí po poslední epizodě dystopického seriálu The Last of Us na vlásku.

- Reklama -

Jak si možná vzpomínáte, Joel Miller má nebezpečné zranění, jak se v poslední epizodě seriálu The Last of Us snažil ochránit Ellie Williamsovou, kterou hraje Bella Ramseyová. Stalo se mu to, když dvojice prchala před nájezdníky, kteří dorazili do opuštěného komplexu, jenž byl kdysi považován za útočiště Světlušek. Ellie se podařilo najít prázdnou chatu, kde se s krvácejícím Joelem ukryla. Je to zoufalá situace a fanouškům se při pomyšlení na Joelovu možnou smrt svírá srdce.

V ukázce na sedmou epizodu je nepřítomnost Joela nápadně patrná a pozornost se soustředí na Ellie v něčem, co vypadá jako retrospektivní sekvence. Zdá se, že HBO nechává diváky v napětí a na další Joelův osud si budeme muset počkat do následující epizody.

Vzhledem k tomu, že Pascal a Ramsey jsou dvě velké hvězdy seriálu, zdálo by se jako velký risk zabít jednu z jejich postav tak brzy v příběhu. Navíc Ellie a Joela čeká ještě spousta dobrodružství, takže by se mohlo zdát, že by se určitě dožije dalšího dne.

Jaký je osud Joela Millera ve hře The Last of Us?

Pro ty, kteří hráli videohru The Last of Us, však existuje definitivnější odpověď na Joelův osud – a musíme varovat ty, kteří se chtějí vyhnout spoilerům, aby nyní přestali číst.

- Reklama -

Ve hře je Joelova smrt brutálním a zdlouhavým utrpením. Abby Andersonová, kterou v seriálu hraje Laura Baileyová, se mu pomstí za to, že zabil jejího otce, když zachraňoval Ellie před Světluškami. Abby Joela zavraždí tak, že ho ubije k smrti golfovou holí poté, co ji zachránil před nakaženými.

Když ho ve hře mlátila, Abby se Joela zeptala, jestli si ji pamatuje, ale nezdálo se, že by ji poznal. Když se Ellie dozvěděla, co se děje, přispěchala na místo činu a snažila se skupinu prosit, aby toho nechala. Její prosby však všichni ignorují, přičemž Ellie zoufale žádala Joela, aby prostě vstal. Jenže to on už nemůže….

Ellie později Abby vyhledá a chce se jí za zabití Joela pomstít. Na poslední chvíli se však rozhodne Abby, která připravila o život jediného otce, kterého kdy měla, ušetřit.

Tolik k tomu, jak to bylo ve hře. Zda se televizní seriál vydá po stopách videohry, se teprve uvidí. Vzhledem k tomu, že se The Last of Us dočkal obnovení pro druhou sezónu, zdá se smrt Joela poněkud předčasná. Vzhledem k tomu, jak se seriál od hry odchyluje, je pravděpodobné, že by tentokrát mohl přežít. I když třeba jen proto, aby se svým stvořitelem setkal až o něco později.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -