- Reklama -

Zemře Joel v seriálu The Last of Us?

Osud Joela Millera, drsného survivalisty v podání Pedra Pascala, visí po poslední epizodě dystopického seriálu The Last of Us na vlásku.

- Reklama -

Jak si možná vzpomínáte, Joel Miller má nebezpečné zranění, jak se v poslední epizodě seriálu The Last of Us snažil ochránit Ellie Williamsovou, kterou hraje Bella Ramseyová. Stalo se mu to, když dvojice prchala před nájezdníky, kteří dorazili do opuštěného komplexu, jenž byl kdysi považován za útočiště Světlušek. Ellie se podařilo najít prázdnou chatu, kde se s krvácejícím Joelem ukryla. Je to zoufalá situace a fanouškům se při pomyšlení na Joelovu možnou smrt svírá srdce.

V ukázce na sedmou epizodu je nepřítomnost Joela nápadně patrná a pozornost se soustředí na Ellie v něčem, co vypadá jako retrospektivní sekvence. Zdá se, že HBO nechává diváky v napětí a na další Joelův osud si budeme muset počkat do následující epizody.

Vzhledem k tomu, že Pascal a Ramsey jsou dvě velké hvězdy seriálu, zdálo by se jako velký risk zabít jednu z jejich postav tak brzy v příběhu. Navíc Ellie a Joela čeká ještě spousta dobrodružství, takže by se mohlo zdát, že by se určitě dožije dalšího dne.

Jaký je osud Joela Millera ve hře The Last of Us?

Pro ty, kteří hráli videohru The Last of Us, však existuje definitivnější odpověď na Joelův osud – a musíme varovat ty, kteří se chtějí vyhnout spoilerům, aby nyní přestali číst.

Ve hře je Joelova smrt brutálním a zdlouhavým utrpením. Abby Andersonová, kterou v seriálu hraje Laura Baileyová, se mu pomstí za to, že zabil jejího otce, když zachraňoval Ellie před Světluškami. Abby Joela zavraždí tak, že ho ubije k smrti golfovou holí poté, co ji zachránil před nakaženými.

Když ho ve hře mlátila, Abby se Joela zeptala, jestli si ji pamatuje, ale nezdálo se, že by ji poznal. Když se Ellie dozvěděla, co se děje, přispěchala na místo činu a snažila se skupinu prosit, aby toho nechala. Její prosby však všichni ignorují, přičemž Ellie zoufale žádala Joela, aby prostě vstal. Jenže to on už nemůže….

Ellie později Abby vyhledá a chce se jí za zabití Joela pomstít. Na poslední chvíli se však rozhodne Abby, která připravila o život jediného otce, kterého kdy měla, ušetřit.

Tolik k tomu, jak to bylo ve hře. Zda se televizní seriál vydá po stopách videohry, se teprve uvidí. Vzhledem k tomu, že se The Last of Us dočkal obnovení pro druhou sezónu, zdá se smrt Joela poněkud předčasná. Vzhledem k tomu, jak se seriál od hry odchyluje, je pravděpodobné, že by tentokrát mohl přežít. I když třeba jen proto, aby se svým stvořitelem setkal až o něco později.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -