- Reklama -

Nepříčetný Tom Cruise: Video jeho běsnění na natáčení

Doběla rozzuřený Tom Cruise se pustil do svého natáčecího týmu, když pár lidí ze štábu porušilo pravidla kolem koronaviru.

- Reklama -

Video, na kterém se Tom Cruise pustil do štábu, ukáže emoce, které obvykle ve filmu neukazuje. „Pokud tě uvidím tohle dělat ještě jednou, půjdeš do prd***,“ řval vytočený herec na neposlušné členy natáčecího týmu.

Hollywoodská megahvězda dala jasně najevo, že během natáčení v Británii se přísná společenská pravidla, které mají zabránit šíření koronaviru, budou prostě dodržovat. A pokud ne, bude to mít následky.

Vzteklý výbuch herec předvedl poté, co zahlédl dva členy štábu, jak stojí blíže než dva metry od sebe. A oheň byl na střeše!

Hrozby vyhazovem

„Pokud uvidím, že to děláš znovu, končíš. Pokud to udělá někdo další, půjde taky. A vy také a vy také. A ty to už nikdy neděláš,“ zuřil Cruise. Jeho výlev dokonce už koluje jako zvuková stopa po internetu.

- Reklama -

Fén od Cruise dostalo všech padesát zaměstnanců ve Warner Bros. Studios v Leavesdenu v Hertsu. Celé osazenstvo natáčecího týmu bylo výbuchem hlavního hrdiny filmu ohromeno.

K zuřivé eskapádě totiž Cruisovi stačilo, že dva členové týmu stáli necelý metr od sebe u obrazovky počítače.

Tom Cruise to nebral jako lehký prohřešek. Podle něj by podobné excesy mohly veškeré jeho úsilí o pokračování natáčení během pandemie ohrozit.

Problémy s Mission Impossible 7

„Lidé jsou zpět v Hollywoodu a právě teď kvůli nám natáčejí filmy,“ zmínil také Cruise ve své litanii. „Nezastavujme tento skvělý film. Chápeme se?“

Nejnovější část franšízy, Mission: Impossible 7, již řešila řadu zpoždění souvisejících s covidem, protože herci a štáb cestovali  kvůli natáčení po Evropě.

V říjnu bylo údajně testováno 12 lidí v Itálii, informoval The Sun. Až 150 komparzistů pak nemohlo odjet natáčet scény v Benátkách, protože šéfové italské zdravotnictví to zatrhli, jak informuje server Wantedinrome. A každá podobná pauza stojí filmaře obrovské peníze. I Cruise. Mission Impossible 7 totiž také produkuje.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -