- Reklama -

Nepříčetný Tom Cruise: Video jeho běsnění na natáčení

Doběla rozzuřený Tom Cruise se pustil do svého natáčecího týmu, když pár lidí ze štábu porušilo pravidla kolem koronaviru.

- Reklama -

Video, na kterém se Tom Cruise pustil do štábu, ukáže emoce, které obvykle ve filmu neukazuje. „Pokud tě uvidím tohle dělat ještě jednou, půjdeš do prd***,“ řval vytočený herec na neposlušné členy natáčecího týmu.

Hollywoodská megahvězda dala jasně najevo, že během natáčení v Británii se přísná společenská pravidla, které mají zabránit šíření koronaviru, budou prostě dodržovat. A pokud ne, bude to mít následky.

Vzteklý výbuch herec předvedl poté, co zahlédl dva členy štábu, jak stojí blíže než dva metry od sebe. A oheň byl na střeše!

Hrozby vyhazovem

„Pokud uvidím, že to děláš znovu, končíš. Pokud to udělá někdo další, půjde taky. A vy také a vy také. A ty to už nikdy neděláš,“ zuřil Cruise. Jeho výlev dokonce už koluje jako zvuková stopa po internetu.

Fén od Cruise dostalo všech padesát zaměstnanců ve Warner Bros. Studios v Leavesdenu v Hertsu. Celé osazenstvo natáčecího týmu bylo výbuchem hlavního hrdiny filmu ohromeno.

K zuřivé eskapádě totiž Cruisovi stačilo, že dva členové týmu stáli necelý metr od sebe u obrazovky počítače.

Tom Cruise to nebral jako lehký prohřešek. Podle něj by podobné excesy mohly veškeré jeho úsilí o pokračování natáčení během pandemie ohrozit.

Problémy s Mission Impossible 7

„Lidé jsou zpět v Hollywoodu a právě teď kvůli nám natáčejí filmy,“ zmínil také Cruise ve své litanii. „Nezastavujme tento skvělý film. Chápeme se?“

Nejnovější část franšízy, Mission: Impossible 7, již řešila řadu zpoždění souvisejících s covidem, protože herci a štáb cestovali  kvůli natáčení po Evropě.

V říjnu bylo údajně testováno 12 lidí v Itálii, informoval The Sun. Až 150 komparzistů pak nemohlo odjet natáčet scény v Benátkách, protože šéfové italské zdravotnictví to zatrhli, jak informuje server Wantedinrome. A každá podobná pauza stojí filmaře obrovské peníze. I Cruise. Mission Impossible 7 totiž také produkuje.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -