- Reklama -

Nepříčetný Tom Cruise: Video jeho běsnění na natáčení

Doběla rozzuřený Tom Cruise se pustil do svého natáčecího týmu, když pár lidí ze štábu porušilo pravidla kolem koronaviru.

- Reklama -

Video, na kterém se Tom Cruise pustil do štábu, ukáže emoce, které obvykle ve filmu neukazuje. „Pokud tě uvidím tohle dělat ještě jednou, půjdeš do prd***,“ řval vytočený herec na neposlušné členy natáčecího týmu.

Hollywoodská megahvězda dala jasně najevo, že během natáčení v Británii se přísná společenská pravidla, které mají zabránit šíření koronaviru, budou prostě dodržovat. A pokud ne, bude to mít následky.

Vzteklý výbuch herec předvedl poté, co zahlédl dva členy štábu, jak stojí blíže než dva metry od sebe. A oheň byl na střeše!

Hrozby vyhazovem

„Pokud uvidím, že to děláš znovu, končíš. Pokud to udělá někdo další, půjde taky. A vy také a vy také. A ty to už nikdy neděláš,“ zuřil Cruise. Jeho výlev dokonce už koluje jako zvuková stopa po internetu.

Fén od Cruise dostalo všech padesát zaměstnanců ve Warner Bros. Studios v Leavesdenu v Hertsu. Celé osazenstvo natáčecího týmu bylo výbuchem hlavního hrdiny filmu ohromeno.

K zuřivé eskapádě totiž Cruisovi stačilo, že dva členové týmu stáli necelý metr od sebe u obrazovky počítače.

Tom Cruise to nebral jako lehký prohřešek. Podle něj by podobné excesy mohly veškeré jeho úsilí o pokračování natáčení během pandemie ohrozit.

Problémy s Mission Impossible 7

„Lidé jsou zpět v Hollywoodu a právě teď kvůli nám natáčejí filmy,“ zmínil také Cruise ve své litanii. „Nezastavujme tento skvělý film. Chápeme se?“

Nejnovější část franšízy, Mission: Impossible 7, již řešila řadu zpoždění souvisejících s covidem, protože herci a štáb cestovali  kvůli natáčení po Evropě.

V říjnu bylo údajně testováno 12 lidí v Itálii, informoval The Sun. Až 150 komparzistů pak nemohlo odjet natáčet scény v Benátkách, protože šéfové italské zdravotnictví to zatrhli, jak informuje server Wantedinrome. A každá podobná pauza stojí filmaře obrovské peníze. I Cruise. Mission Impossible 7 totiž také produkuje.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -