- Reklama -

Ozzy Osbourne tvrdí, že ho před koronavirem chrání Satan

Legendární zpěvák kapely Black Sabbath Ozzy Osbourne přiznává, že ho před koronavirem zachránila síla modlitby. O pomoc ale prosil Satana!

- Reklama -

Pro fanoušky 72letého divocha by to nemělo být překvapením – vždyť Ozzymu se už dlouho přezdívá Princ temnoty. Samozvaný uctívač ďábla Ozzy Osbourne nyní prozradil, že jeho manželka Sharon, šestatřicetiletá dcera Kelly a dcera syna Jacka Minnie se nakazili covidem. Ten jen v USA zabil více než 700 000 lidí.

„Moje žena měla virus, moje dcera měla virus,“ prozradil Ozzy Osbourne podle stránek seattletimes.com. A vychloubačně dodal: „Já jsem ho nikdy nedostal.“

Zpěvák, který na jednom z koncertů ukousl hlavu živému netopýrovi, prý za to, že se mu nemoc vyhnula, vděčí své okultní víře. „Být uctívačem ďábla má své dobré stránky!“ směje se Ozzy.

Manželka skončila v nemocnici

Manželka Sharon, 69 let, která kvůli boji s nemocí opustila pořad The Talk televize CBS, přiznala, že její boj s covidem byl natolik vážný, že si vyžádal „krátkou hospitalizaci“.

- Reklama -

Ozzy má štěstí, že se mu nemoc vyhnula. Koronavirus je totiž obzvlášť nebezpečný pro lidi z jeho věkové skupiny a lidi s chronickými onemocněními. A frontman Black Sabbath nijak netají, že bojuje s řadou neduhů.

V roce 2020 přiznal, že ho postihla Parkinsonova choroba. Rok předtím ho skolila život ohrožující stafylokoková infekce. A také musel pod skalpel, aby si spravil poškození krku po pádu, ze kterého má dodnes problémy.

„Poslední dva roky jsem byl v hrozném stavu,“ prozradil zpěvák. „Potýkám se s tímhle zku***ným zlomeným krkem, vypadá to, že mě čeká další operace. „Právě teď jsem na fyzioterapii.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -