- Reklama -

Ozzy Osbourne tvrdí, že ho před koronavirem chrání Satan

Legendární zpěvák kapely Black Sabbath Ozzy Osbourne přiznává, že ho před koronavirem zachránila síla modlitby. O pomoc ale prosil Satana!

- Reklama -

Pro fanoušky 72letého divocha by to nemělo být překvapením – vždyť Ozzymu se už dlouho přezdívá Princ temnoty. Samozvaný uctívač ďábla Ozzy Osbourne nyní prozradil, že jeho manželka Sharon, šestatřicetiletá dcera Kelly a dcera syna Jacka Minnie se nakazili covidem. Ten jen v USA zabil více než 700 000 lidí.

„Moje žena měla virus, moje dcera měla virus,“ prozradil Ozzy Osbourne podle stránek seattletimes.com. A vychloubačně dodal: „Já jsem ho nikdy nedostal.“

Zpěvák, který na jednom z koncertů ukousl hlavu živému netopýrovi, prý za to, že se mu nemoc vyhnula, vděčí své okultní víře. „Být uctívačem ďábla má své dobré stránky!“ směje se Ozzy.

Manželka skončila v nemocnici

Manželka Sharon, 69 let, která kvůli boji s nemocí opustila pořad The Talk televize CBS, přiznala, že její boj s covidem byl natolik vážný, že si vyžádal „krátkou hospitalizaci“.

Ozzy má štěstí, že se mu nemoc vyhnula. Koronavirus je totiž obzvlášť nebezpečný pro lidi z jeho věkové skupiny a lidi s chronickými onemocněními. A frontman Black Sabbath nijak netají, že bojuje s řadou neduhů.

V roce 2020 přiznal, že ho postihla Parkinsonova choroba. Rok předtím ho skolila život ohrožující stafylokoková infekce. A také musel pod skalpel, aby si spravil poškození krku po pádu, ze kterého má dodnes problémy.

„Poslední dva roky jsem byl v hrozném stavu,“ prozradil zpěvák. „Potýkám se s tímhle zku***ným zlomeným krkem, vypadá to, že mě čeká další operace. „Právě teď jsem na fyzioterapii.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -