- Reklama -

Ozzy Osbourne tvrdí, že ho před koronavirem chrání Satan

Legendární zpěvák kapely Black Sabbath Ozzy Osbourne přiznává, že ho před koronavirem zachránila síla modlitby. O pomoc ale prosil Satana!

- Reklama -

Pro fanoušky 72letého divocha by to nemělo být překvapením – vždyť Ozzymu se už dlouho přezdívá Princ temnoty. Samozvaný uctívač ďábla Ozzy Osbourne nyní prozradil, že jeho manželka Sharon, šestatřicetiletá dcera Kelly a dcera syna Jacka Minnie se nakazili covidem. Ten jen v USA zabil více než 700 000 lidí.

„Moje žena měla virus, moje dcera měla virus,“ prozradil Ozzy Osbourne podle stránek seattletimes.com. A vychloubačně dodal: „Já jsem ho nikdy nedostal.“

Zpěvák, který na jednom z koncertů ukousl hlavu živému netopýrovi, prý za to, že se mu nemoc vyhnula, vděčí své okultní víře. „Být uctívačem ďábla má své dobré stránky!“ směje se Ozzy.

Manželka skončila v nemocnici

Manželka Sharon, 69 let, která kvůli boji s nemocí opustila pořad The Talk televize CBS, přiznala, že její boj s covidem byl natolik vážný, že si vyžádal „krátkou hospitalizaci“.

- Reklama -

Ozzy má štěstí, že se mu nemoc vyhnula. Koronavirus je totiž obzvlášť nebezpečný pro lidi z jeho věkové skupiny a lidi s chronickými onemocněními. A frontman Black Sabbath nijak netají, že bojuje s řadou neduhů.

V roce 2020 přiznal, že ho postihla Parkinsonova choroba. Rok předtím ho skolila život ohrožující stafylokoková infekce. A také musel pod skalpel, aby si spravil poškození krku po pádu, ze kterého má dodnes problémy.

„Poslední dva roky jsem byl v hrozném stavu,“ prozradil zpěvák. „Potýkám se s tímhle zku***ným zlomeným krkem, vypadá to, že mě čeká další operace. „Právě teď jsem na fyzioterapii.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -