- Reklama -

Wednesday 2. řada potvrzena! Tvůrci přiznali plány na mnoho sezón

Finále seriálu nabídlo možnost pokračování, které je konečně potvrzené. Co nabídne Wednesday 2. řada? Co se zatím ví?

- Reklama -

První série televizního seriálu Tima Burtona sleduje „chytrou, cynickou a uvnitř tak trochu mrtvou“ Wednesday Addamsovou, která nastupuje do nové školy Nikdyvíc a snaží se rozluštit vražednou záhadu, která před 25 lety vrhla stín na její rodiče. Dočkáme se i dalších příběhů o Wednesday, její rodině a přátelích? Plánuje se oficiálně 2. řada Wednesday? Už je to naštěstí jisté – ano!

Oficiální potvrzení druhé série Wednesday přišlo před pár dny a přesto se dá říct, že překvapivě brzy. Nový seriál měl premiéru teprve před nedávnem. Že by v něm tvůrci chtěli pokračovat, bylo jasné už před oficiálním prodloužením. „Miles [Millar] a já o tom mezi sebou mluvíme. Ve světě Addamsových se toho dá určitě prozkoumat víc,“ uvedl spolutvůrce pořadu Alfred Gough pro web screenrant.com.

„Snad Wednesday ještě nevyprázdnila bazén“

Je potřeba říct, že finále seriálu, jež odhalilo, že vražedná příšera je Tyler, kterého ovládá slečna Thornillová, a jeho konec s tajemnou textovou zprávou značící možné pokračování, bylo nejdříve jen zbožné přání tvůrců než oficiální postoj Netflixu. Ale teď už to oficiální je – Wednesday 2. řada bude!

„Už se nemůžeme dočkat, až se vrhneme do další sezóny a prozkoumáme strašidelný svět Nikdyvíc,“ uvedli exkluzivně pro Tudum spoluscenáristé 1. série Wednesday Miles Millar a Alfred Gough. „Jen se musíme nejdřív ujistit, že Wednesday ještě nevyprázdnila celý bazén,“ dodali v narážce na epický úvod první epizody seriálu. 

- Reklama -

Na pokračování se ostatně těší i Jenna Ortega (která hraje Wednesday), která přiznala, že by si v dalších dílech dokázala představit ještě temnější Wednesday, než jakou jsme poznali v 1. řadě seriálu.

Tvůrci by zvládli ještě několik dalších řad

Zpráva o prodloužení Wednesday dorazila s videozáznamem, který slibuje, že ve 2. sérii čeká na temnou hrdinku další „mučení“. Amatérská vyšetřovatelka a začínající autorka detektivek by si ale asi ani nepřála nic jiného. 

„[Wednesday] si stojí za svým a nechce se nikomu zavděčit,“ uvedla Ortega pro Tudum. „Což jako člověk, který se kdysi lidem nesmírně líbil, opravdu respektuji.“

Je také možné, že nezůstane jen u druhé řady. Tvůrci se už v minulosti nechali slyšet, že by si dokážali předsdtavit ještě několik dalších řad seriálu. „Doufejme, že budeme v příběhu pokračovat ještě mnoho sezón,“ řekl tvůrce Miles Millar serveru TheWrap.com. A s tím souhlasí i jeho kolega. „Rozhodně ano. Určitě je ještě co vyprávět,“ myslí si i Alfred Gough.

Zatím to vypadá vcelku pravědpodobně. Seriál překonal hned dvakrát rekord Netflixu v počtu zhlédnutých hodin za jediný týden. V prvním týdnu nasbíral 341,23 milionu zhlédnutých hodin, ve druhém 411,29 milionu hodin. A Wednesday je hvězdou i na TikToku, kde hashtag #wednesdayaddams nasbíral více než 22 miliard zhlédnutí. Přitažlivost Wednesday neodolala podle webu netflix.com ani taková Lady Gaga, která zveřejnila svou vlastní verzi módního tance „Blood Mary“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -