- Reklama -

Wednesday 2. řada potvrzena! Tvůrci přiznali plány na mnoho sezón

Finále seriálu nabídlo možnost pokračování, které je konečně potvrzené. Co nabídne Wednesday 2. řada? Co se zatím ví?

- Reklama -

První série televizního seriálu Tima Burtona sleduje „chytrou, cynickou a uvnitř tak trochu mrtvou“ Wednesday Addamsovou, která nastupuje do nové školy Nikdyvíc a snaží se rozluštit vražednou záhadu, která před 25 lety vrhla stín na její rodiče. Dočkáme se i dalších příběhů o Wednesday, její rodině a přátelích? Plánuje se oficiálně 2. řada Wednesday? Už je to naštěstí jisté – ano!

Oficiální potvrzení druhé série Wednesday přišlo před pár dny a přesto se dá říct, že překvapivě brzy. Nový seriál měl premiéru teprve před nedávnem. Že by v něm tvůrci chtěli pokračovat, bylo jasné už před oficiálním prodloužením. „Miles [Millar] a já o tom mezi sebou mluvíme. Ve světě Addamsových se toho dá určitě prozkoumat víc,“ uvedl spolutvůrce pořadu Alfred Gough pro web screenrant.com.

„Snad Wednesday ještě nevyprázdnila bazén“

Je potřeba říct, že finále seriálu, jež odhalilo, že vražedná příšera je Tyler, kterého ovládá slečna Thornillová, a jeho konec s tajemnou textovou zprávou značící možné pokračování, bylo nejdříve jen zbožné přání tvůrců než oficiální postoj Netflixu. Ale teď už to oficiální je – Wednesday 2. řada bude!

„Už se nemůžeme dočkat, až se vrhneme do další sezóny a prozkoumáme strašidelný svět Nikdyvíc,“ uvedli exkluzivně pro Tudum spoluscenáristé 1. série Wednesday Miles Millar a Alfred Gough. „Jen se musíme nejdřív ujistit, že Wednesday ještě nevyprázdnila celý bazén,“ dodali v narážce na epický úvod první epizody seriálu. 

- Reklama -

Na pokračování se ostatně těší i Jenna Ortega (která hraje Wednesday), která přiznala, že by si v dalších dílech dokázala představit ještě temnější Wednesday, než jakou jsme poznali v 1. řadě seriálu.

Tvůrci by zvládli ještě několik dalších řad

Zpráva o prodloužení Wednesday dorazila s videozáznamem, který slibuje, že ve 2. sérii čeká na temnou hrdinku další „mučení“. Amatérská vyšetřovatelka a začínající autorka detektivek by si ale asi ani nepřála nic jiného. 

„[Wednesday] si stojí za svým a nechce se nikomu zavděčit,“ uvedla Ortega pro Tudum. „Což jako člověk, který se kdysi lidem nesmírně líbil, opravdu respektuji.“

Je také možné, že nezůstane jen u druhé řady. Tvůrci se už v minulosti nechali slyšet, že by si dokážali předsdtavit ještě několik dalších řad seriálu. „Doufejme, že budeme v příběhu pokračovat ještě mnoho sezón,“ řekl tvůrce Miles Millar serveru TheWrap.com. A s tím souhlasí i jeho kolega. „Rozhodně ano. Určitě je ještě co vyprávět,“ myslí si i Alfred Gough.

Zatím to vypadá vcelku pravědpodobně. Seriál překonal hned dvakrát rekord Netflixu v počtu zhlédnutých hodin za jediný týden. V prvním týdnu nasbíral 341,23 milionu zhlédnutých hodin, ve druhém 411,29 milionu hodin. A Wednesday je hvězdou i na TikToku, kde hashtag #wednesdayaddams nasbíral více než 22 miliard zhlédnutí. Přitažlivost Wednesday neodolala podle webu netflix.com ani taková Lady Gaga, která zveřejnila svou vlastní verzi módního tance „Blood Mary“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -