- Reklama -

Wednesday 2. řada potvrzena! Tvůrci přiznali plány na mnoho sezón

Finále seriálu nabídlo možnost pokračování, které je konečně potvrzené. Co nabídne Wednesday 2. řada? Co se zatím ví?

- Reklama -

První série televizního seriálu Tima Burtona sleduje „chytrou, cynickou a uvnitř tak trochu mrtvou“ Wednesday Addamsovou, která nastupuje do nové školy Nikdyvíc a snaží se rozluštit vražednou záhadu, která před 25 lety vrhla stín na její rodiče. Dočkáme se i dalších příběhů o Wednesday, její rodině a přátelích? Plánuje se oficiálně 2. řada Wednesday? Už je to naštěstí jisté – ano!

Oficiální potvrzení druhé série Wednesday přišlo před pár dny a přesto se dá říct, že překvapivě brzy. Nový seriál měl premiéru teprve před nedávnem. Že by v něm tvůrci chtěli pokračovat, bylo jasné už před oficiálním prodloužením. „Miles [Millar] a já o tom mezi sebou mluvíme. Ve světě Addamsových se toho dá určitě prozkoumat víc,“ uvedl spolutvůrce pořadu Alfred Gough pro web screenrant.com.

„Snad Wednesday ještě nevyprázdnila bazén“

Je potřeba říct, že finále seriálu, jež odhalilo, že vražedná příšera je Tyler, kterého ovládá slečna Thornillová, a jeho konec s tajemnou textovou zprávou značící možné pokračování, bylo nejdříve jen zbožné přání tvůrců než oficiální postoj Netflixu. Ale teď už to oficiální je – Wednesday 2. řada bude!

„Už se nemůžeme dočkat, až se vrhneme do další sezóny a prozkoumáme strašidelný svět Nikdyvíc,“ uvedli exkluzivně pro Tudum spoluscenáristé 1. série Wednesday Miles Millar a Alfred Gough. „Jen se musíme nejdřív ujistit, že Wednesday ještě nevyprázdnila celý bazén,“ dodali v narážce na epický úvod první epizody seriálu. 

- Reklama -

Na pokračování se ostatně těší i Jenna Ortega (která hraje Wednesday), která přiznala, že by si v dalších dílech dokázala představit ještě temnější Wednesday, než jakou jsme poznali v 1. řadě seriálu.

Tvůrci by zvládli ještě několik dalších řad

Zpráva o prodloužení Wednesday dorazila s videozáznamem, který slibuje, že ve 2. sérii čeká na temnou hrdinku další „mučení“. Amatérská vyšetřovatelka a začínající autorka detektivek by si ale asi ani nepřála nic jiného. 

„[Wednesday] si stojí za svým a nechce se nikomu zavděčit,“ uvedla Ortega pro Tudum. „Což jako člověk, který se kdysi lidem nesmírně líbil, opravdu respektuji.“

Je také možné, že nezůstane jen u druhé řady. Tvůrci se už v minulosti nechali slyšet, že by si dokážali předsdtavit ještě několik dalších řad seriálu. „Doufejme, že budeme v příběhu pokračovat ještě mnoho sezón,“ řekl tvůrce Miles Millar serveru TheWrap.com. A s tím souhlasí i jeho kolega. „Rozhodně ano. Určitě je ještě co vyprávět,“ myslí si i Alfred Gough.

Zatím to vypadá vcelku pravědpodobně. Seriál překonal hned dvakrát rekord Netflixu v počtu zhlédnutých hodin za jediný týden. V prvním týdnu nasbíral 341,23 milionu zhlédnutých hodin, ve druhém 411,29 milionu hodin. A Wednesday je hvězdou i na TikToku, kde hashtag #wednesdayaddams nasbíral více než 22 miliard zhlédnutí. Přitažlivost Wednesday neodolala podle webu netflix.com ani taková Lady Gaga, která zveřejnila svou vlastní verzi módního tance „Blood Mary“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -