- Reklama -

Wednesday 2. řada potvrzena! Tvůrci přiznali plány na mnoho sezón

Finále seriálu nabídlo možnost pokračování, které je konečně potvrzené. Co nabídne Wednesday 2. řada? Co se zatím ví?

- Reklama -

První série televizního seriálu Tima Burtona sleduje „chytrou, cynickou a uvnitř tak trochu mrtvou“ Wednesday Addamsovou, která nastupuje do nové školy Nikdyvíc a snaží se rozluštit vražednou záhadu, která před 25 lety vrhla stín na její rodiče. Dočkáme se i dalších příběhů o Wednesday, její rodině a přátelích? Plánuje se oficiálně 2. řada Wednesday? Už je to naštěstí jisté – ano!

Oficiální potvrzení druhé série Wednesday přišlo před pár dny a přesto se dá říct, že překvapivě brzy. Nový seriál měl premiéru teprve před nedávnem. Že by v něm tvůrci chtěli pokračovat, bylo jasné už před oficiálním prodloužením. „Miles [Millar] a já o tom mezi sebou mluvíme. Ve světě Addamsových se toho dá určitě prozkoumat víc,“ uvedl spolutvůrce pořadu Alfred Gough pro web screenrant.com.

„Snad Wednesday ještě nevyprázdnila bazén“

Je potřeba říct, že finále seriálu, jež odhalilo, že vražedná příšera je Tyler, kterého ovládá slečna Thornillová, a jeho konec s tajemnou textovou zprávou značící možné pokračování, bylo nejdříve jen zbožné přání tvůrců než oficiální postoj Netflixu. Ale teď už to oficiální je – Wednesday 2. řada bude!

„Už se nemůžeme dočkat, až se vrhneme do další sezóny a prozkoumáme strašidelný svět Nikdyvíc,“ uvedli exkluzivně pro Tudum spoluscenáristé 1. série Wednesday Miles Millar a Alfred Gough. „Jen se musíme nejdřív ujistit, že Wednesday ještě nevyprázdnila celý bazén,“ dodali v narážce na epický úvod první epizody seriálu. 

Na pokračování se ostatně těší i Jenna Ortega (která hraje Wednesday), která přiznala, že by si v dalších dílech dokázala představit ještě temnější Wednesday, než jakou jsme poznali v 1. řadě seriálu.

Tvůrci by zvládli ještě několik dalších řad

Zpráva o prodloužení Wednesday dorazila s videozáznamem, který slibuje, že ve 2. sérii čeká na temnou hrdinku další „mučení“. Amatérská vyšetřovatelka a začínající autorka detektivek by si ale asi ani nepřála nic jiného. 

„[Wednesday] si stojí za svým a nechce se nikomu zavděčit,“ uvedla Ortega pro Tudum. „Což jako člověk, který se kdysi lidem nesmírně líbil, opravdu respektuji.“

Je také možné, že nezůstane jen u druhé řady. Tvůrci se už v minulosti nechali slyšet, že by si dokážali předsdtavit ještě několik dalších řad seriálu. „Doufejme, že budeme v příběhu pokračovat ještě mnoho sezón,“ řekl tvůrce Miles Millar serveru TheWrap.com. A s tím souhlasí i jeho kolega. „Rozhodně ano. Určitě je ještě co vyprávět,“ myslí si i Alfred Gough.

Zatím to vypadá vcelku pravědpodobně. Seriál překonal hned dvakrát rekord Netflixu v počtu zhlédnutých hodin za jediný týden. V prvním týdnu nasbíral 341,23 milionu zhlédnutých hodin, ve druhém 411,29 milionu hodin. A Wednesday je hvězdou i na TikToku, kde hashtag #wednesdayaddams nasbíral více než 22 miliard zhlédnutí. Přitažlivost Wednesday neodolala podle webu netflix.com ani taková Lady Gaga, která zveřejnila svou vlastní verzi módního tance „Blood Mary“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -