- Reklama -

Životní trefa: Adam Sandler se představí ve sportovním dramatu z basketbalového prostředí

Adam Sandler se v novince na Netflixu představí jako basketbalový skaut, který objeví potenciální superhvězdu.

- Reklama -

Adam Sandler ve svém nejnovějším filmu Životní trefa hraje Stanleyho Sugermana, skauta týmu Philadelphia 76ers, který na výletě ve Španělsku objeví talentovaného pouličního basketbalistu Bo Cruze. Stanley je přesvědčený, že Bo (hraje ho skutečná španělská basketbalová hvězda Juancho Hernangómez) je hráč, který může jeho tým změnit, a rozhodne se ho přivést do Ameriky. Jak ale zareagují ostatní hráči a má Bo dostatečné odhodlání, aby se stal hvězdou NBA?

Sandler v tomhle filmu nejenže ztvárnil člena klubu Philadelphia 76ers, ale při natáčení byl obklopený skutečnými hráči NBA, včetně největší hvězdy LeBrona Jamese, jenž film produkoval prostřednictvím své společnosti SpringHill.

Adam Sandler a velké hvězdy NBA

Jamesova společnost měla k dispozici scénář, a právě zaměstnance basketbalistovy společnosti napadlo ukázat ho Sandlerovi. „Všichni věděli, že mám rád basket. Slyšel jsem premisu, přečetl jsem si scénář a řekl jsem si: ‚Jo, chlape, to zní jako něco, co bych s radostí dělal‘,“ prozradil Sandler magazínu Hollywood Reporter.

Aby také ne! Známý milovaník basketbalu Sandler si během natáčení ve Španělsku často zahrál s profesionálními hvězdami z NBA. Pro fanouška jeho kalibru hotový splněný sen. Bohužel ale netrval dlouho.

- Reklama -

„Něco jsme si zahráli, ale to bylo předtím, než jsem si natrhl třísla,“ zavzpomínal Sandler pro etonline.com. „Jednou večer už to moje třísla nevydržela, tak jsem si pak řekl: ‚Asi se budu muset jen dívat, jak tihle kluci hrajou‘.“

Sandler přiznal, že zranění bylo „šílené“, a vysvětlil, že „už je to rok a já pořád kulhám jako blázen… je to hrozné.“

Queen Latifah jako Sandlerova manželka

Ve snímku se objeví také Queen Latifah, která hraje Sandlerovu bývalou manželku. Ta přiznala, že hlavní motivací k přijetí nabídky pro ni byla Sandlerova účast. Pochvaluje si, že mohla sledovat, jak se komediální ikona vypořádala s těžší látkou. „Líbí se mi, že dokáže ukázat různé stránky své osobnosti a že může také napnout různé svaly,“ řekla.

Herečka se přitom nabídky dočkala na osobní Sandlerovu přímluvu. „“S Latifou se známe odjakživa a ona je nádherný člověk,“ vysvětlil Sandler. „Kamkoli jsme přišli, kdekoli, všude byl dav lidí. Lidé si prostě říkali: ‚Panebože, to je královna Latifah! Má kolem sebe příjemnou auru, přináší štěstí a je to prostě milý člověk.“

Film Životní trefa má na Netflixu premiéru 8. června.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -