- Reklama -

Životní trefa: Adam Sandler se představí ve sportovním dramatu z basketbalového prostředí

Adam Sandler se v novince na Netflixu představí jako basketbalový skaut, který objeví potenciální superhvězdu.

- Reklama -

Adam Sandler ve svém nejnovějším filmu Životní trefa hraje Stanleyho Sugermana, skauta týmu Philadelphia 76ers, který na výletě ve Španělsku objeví talentovaného pouličního basketbalistu Bo Cruze. Stanley je přesvědčený, že Bo (hraje ho skutečná španělská basketbalová hvězda Juancho Hernangómez) je hráč, který může jeho tým změnit, a rozhodne se ho přivést do Ameriky. Jak ale zareagují ostatní hráči a má Bo dostatečné odhodlání, aby se stal hvězdou NBA?

Sandler v tomhle filmu nejenže ztvárnil člena klubu Philadelphia 76ers, ale při natáčení byl obklopený skutečnými hráči NBA, včetně největší hvězdy LeBrona Jamese, jenž film produkoval prostřednictvím své společnosti SpringHill.

Adam Sandler a velké hvězdy NBA

Jamesova společnost měla k dispozici scénář, a právě zaměstnance basketbalistovy společnosti napadlo ukázat ho Sandlerovi. „Všichni věděli, že mám rád basket. Slyšel jsem premisu, přečetl jsem si scénář a řekl jsem si: ‚Jo, chlape, to zní jako něco, co bych s radostí dělal‘,“ prozradil Sandler magazínu Hollywood Reporter.

Aby také ne! Známý milovaník basketbalu Sandler si během natáčení ve Španělsku často zahrál s profesionálními hvězdami z NBA. Pro fanouška jeho kalibru hotový splněný sen. Bohužel ale netrval dlouho.

„Něco jsme si zahráli, ale to bylo předtím, než jsem si natrhl třísla,“ zavzpomínal Sandler pro etonline.com. „Jednou večer už to moje třísla nevydržela, tak jsem si pak řekl: ‚Asi se budu muset jen dívat, jak tihle kluci hrajou‘.“

Sandler přiznal, že zranění bylo „šílené“, a vysvětlil, že „už je to rok a já pořád kulhám jako blázen… je to hrozné.“

Queen Latifah jako Sandlerova manželka

Ve snímku se objeví také Queen Latifah, která hraje Sandlerovu bývalou manželku. Ta přiznala, že hlavní motivací k přijetí nabídky pro ni byla Sandlerova účast. Pochvaluje si, že mohla sledovat, jak se komediální ikona vypořádala s těžší látkou. „Líbí se mi, že dokáže ukázat různé stránky své osobnosti a že může také napnout různé svaly,“ řekla.

Herečka se přitom nabídky dočkala na osobní Sandlerovu přímluvu. „“S Latifou se známe odjakživa a ona je nádherný člověk,“ vysvětlil Sandler. „Kamkoli jsme přišli, kdekoli, všude byl dav lidí. Lidé si prostě říkali: ‚Panebože, to je královna Latifah! Má kolem sebe příjemnou auru, přináší štěstí a je to prostě milý člověk.“

Film Životní trefa má na Netflixu premiéru 8. června.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -