- Reklama -

Životní trefa: Adam Sandler se představí ve sportovním dramatu z basketbalového prostředí

Adam Sandler se v novince na Netflixu představí jako basketbalový skaut, který objeví potenciální superhvězdu.

- Reklama -

Adam Sandler ve svém nejnovějším filmu Životní trefa hraje Stanleyho Sugermana, skauta týmu Philadelphia 76ers, který na výletě ve Španělsku objeví talentovaného pouličního basketbalistu Bo Cruze. Stanley je přesvědčený, že Bo (hraje ho skutečná španělská basketbalová hvězda Juancho Hernangómez) je hráč, který může jeho tým změnit, a rozhodne se ho přivést do Ameriky. Jak ale zareagují ostatní hráči a má Bo dostatečné odhodlání, aby se stal hvězdou NBA?

Sandler v tomhle filmu nejenže ztvárnil člena klubu Philadelphia 76ers, ale při natáčení byl obklopený skutečnými hráči NBA, včetně největší hvězdy LeBrona Jamese, jenž film produkoval prostřednictvím své společnosti SpringHill.

Adam Sandler a velké hvězdy NBA

Jamesova společnost měla k dispozici scénář, a právě zaměstnance basketbalistovy společnosti napadlo ukázat ho Sandlerovi. „Všichni věděli, že mám rád basket. Slyšel jsem premisu, přečetl jsem si scénář a řekl jsem si: ‚Jo, chlape, to zní jako něco, co bych s radostí dělal‘,“ prozradil Sandler magazínu Hollywood Reporter.

Aby také ne! Známý milovaník basketbalu Sandler si během natáčení ve Španělsku často zahrál s profesionálními hvězdami z NBA. Pro fanouška jeho kalibru hotový splněný sen. Bohužel ale netrval dlouho.

„Něco jsme si zahráli, ale to bylo předtím, než jsem si natrhl třísla,“ zavzpomínal Sandler pro etonline.com. „Jednou večer už to moje třísla nevydržela, tak jsem si pak řekl: ‚Asi se budu muset jen dívat, jak tihle kluci hrajou‘.“

Sandler přiznal, že zranění bylo „šílené“, a vysvětlil, že „už je to rok a já pořád kulhám jako blázen… je to hrozné.“

Queen Latifah jako Sandlerova manželka

Ve snímku se objeví také Queen Latifah, která hraje Sandlerovu bývalou manželku. Ta přiznala, že hlavní motivací k přijetí nabídky pro ni byla Sandlerova účast. Pochvaluje si, že mohla sledovat, jak se komediální ikona vypořádala s těžší látkou. „Líbí se mi, že dokáže ukázat různé stránky své osobnosti a že může také napnout různé svaly,“ řekla.

Herečka se přitom nabídky dočkala na osobní Sandlerovu přímluvu. „“S Latifou se známe odjakživa a ona je nádherný člověk,“ vysvětlil Sandler. „Kamkoli jsme přišli, kdekoli, všude byl dav lidí. Lidé si prostě říkali: ‚Panebože, to je královna Latifah! Má kolem sebe příjemnou auru, přináší štěstí a je to prostě milý člověk.“

Film Životní trefa má na Netflixu premiéru 8. června.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -