- Reklama -

Životní trefa: Adam Sandler se představí ve sportovním dramatu z basketbalového prostředí

Adam Sandler se v novince na Netflixu představí jako basketbalový skaut, který objeví potenciální superhvězdu.

- Reklama -

Adam Sandler ve svém nejnovějším filmu Životní trefa hraje Stanleyho Sugermana, skauta týmu Philadelphia 76ers, který na výletě ve Španělsku objeví talentovaného pouličního basketbalistu Bo Cruze. Stanley je přesvědčený, že Bo (hraje ho skutečná španělská basketbalová hvězda Juancho Hernangómez) je hráč, který může jeho tým změnit, a rozhodne se ho přivést do Ameriky. Jak ale zareagují ostatní hráči a má Bo dostatečné odhodlání, aby se stal hvězdou NBA?

Sandler v tomhle filmu nejenže ztvárnil člena klubu Philadelphia 76ers, ale při natáčení byl obklopený skutečnými hráči NBA, včetně největší hvězdy LeBrona Jamese, jenž film produkoval prostřednictvím své společnosti SpringHill.

Adam Sandler a velké hvězdy NBA

Jamesova společnost měla k dispozici scénář, a právě zaměstnance basketbalistovy společnosti napadlo ukázat ho Sandlerovi. „Všichni věděli, že mám rád basket. Slyšel jsem premisu, přečetl jsem si scénář a řekl jsem si: ‚Jo, chlape, to zní jako něco, co bych s radostí dělal‘,“ prozradil Sandler magazínu Hollywood Reporter.

Aby také ne! Známý milovaník basketbalu Sandler si během natáčení ve Španělsku často zahrál s profesionálními hvězdami z NBA. Pro fanouška jeho kalibru hotový splněný sen. Bohužel ale netrval dlouho.

- Reklama -

„Něco jsme si zahráli, ale to bylo předtím, než jsem si natrhl třísla,“ zavzpomínal Sandler pro etonline.com. „Jednou večer už to moje třísla nevydržela, tak jsem si pak řekl: ‚Asi se budu muset jen dívat, jak tihle kluci hrajou‘.“

Sandler přiznal, že zranění bylo „šílené“, a vysvětlil, že „už je to rok a já pořád kulhám jako blázen… je to hrozné.“

Queen Latifah jako Sandlerova manželka

Ve snímku se objeví také Queen Latifah, která hraje Sandlerovu bývalou manželku. Ta přiznala, že hlavní motivací k přijetí nabídky pro ni byla Sandlerova účast. Pochvaluje si, že mohla sledovat, jak se komediální ikona vypořádala s těžší látkou. „Líbí se mi, že dokáže ukázat různé stránky své osobnosti a že může také napnout různé svaly,“ řekla.

Herečka se přitom nabídky dočkala na osobní Sandlerovu přímluvu. „“S Latifou se známe odjakživa a ona je nádherný člověk,“ vysvětlil Sandler. „Kamkoli jsme přišli, kdekoli, všude byl dav lidí. Lidé si prostě říkali: ‚Panebože, to je královna Latifah! Má kolem sebe příjemnou auru, přináší štěstí a je to prostě milý člověk.“

Film Životní trefa má na Netflixu premiéru 8. června.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -