- Reklama -

Bob Saget: Pitva po jeho smrti odhalila praskliny v lebce

Pitva odhalila překvapivou příčinu smrti známého herce a komika. Bob Saget zemřel na krvácení do mozku.

- Reklama -

Podle pitevní zprávy zemřel komik a herec Bob Saget po zřejmě silném úderu do hlavy, který mu na několika místech prorazil lebku a způsobil krvácení do obou stran mozku, informuje people.com.

Náhlá smrt Boba Sageta v hotelovém pokoji na Floridě, která překvapila svět minulý měsíc, byla nešťastnou náhodou. Smrt nastala následkem úderu do hlavy, uvedla jeho rodina.

„Úřady zjistily, že Bob zemřel na následky úrazu hlavy,“ uvedli pozůstalí v prohlášení. „Dospěly k závěru, že se o něco nešťastnou náhodou udeřil do zátylku, na nic nemyslel a usnul. Nebyly v tom žádné drogy ani alkohol.“

Uklouzl v koupelně?

Úřad soudního lékaře okresu Orange uvedl, že komik pravděpodobně upadl a udeřil se do zadní části hlavy. Co přesně se stalo, zůstává záhadou. Vyšetřovatelé spekulovali, že mohl uklouznout a spadnout v koupelně, ale nenašli žádné důkazy, které by jejich teorii potvrzovaly.

Jak píše nytimes.com, zjištění zkomplikovala obraz Sagetovy smrti. Pitva zdaleka nepopsala jen náraz do hlavy, který by se dal přehlédnout, ale popsala jednoznačně vážná zranění, která by podle odborníků na mozek někoho přinejmenším zmátla.

Zpráva, kterou vypracoval doktor Joshua Stephany, hlavní soudní lékař okresů Orange a Osceola na Floridě, proto přisuzuje Sagetova zranění pádu. „Je velmi pravděpodobné, že zemřelý nezaviněně upadl dozadu a udeřil se do zadní části hlavy,“ napsal doktor Stephany.

Pitevní zpráva také uvádí, že při pitvě bylo zjištěno, že měl Saget zvětšené srdce, aterosklerózu koronárních tepen a aterosklerózu aorty (nahromadění plaku ve stěně aorty).

Zanechal po sobě manželku a tři děti

Bob Saget po sobě zanechal manželku a tři dcery. Jen nedávno se vrátil k vystupování jako komik a na turné si „užíval každý okamžik“ až do posledního večera svého života.

Sagetova rodina požádala fanoušky, aby „vzpomínali na lásku a smích, které Bob přinesl tomuto světu“. V prohlášení nejbližší herce dodali, že je „ohromil neuvěřitelný příval lásky od Bobových fanoušků“ v týdnech po jeho smrti a že tato podpora „je velkou útěchou a jsme za ni neskonale vděční“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -