- Reklama -

Bob Saget: Pitva po jeho smrti odhalila praskliny v lebce

Pitva odhalila překvapivou příčinu smrti známého herce a komika. Bob Saget zemřel na krvácení do mozku.

- Reklama -

Podle pitevní zprávy zemřel komik a herec Bob Saget po zřejmě silném úderu do hlavy, který mu na několika místech prorazil lebku a způsobil krvácení do obou stran mozku, informuje people.com.

Náhlá smrt Boba Sageta v hotelovém pokoji na Floridě, která překvapila svět minulý měsíc, byla nešťastnou náhodou. Smrt nastala následkem úderu do hlavy, uvedla jeho rodina.

„Úřady zjistily, že Bob zemřel na následky úrazu hlavy,“ uvedli pozůstalí v prohlášení. „Dospěly k závěru, že se o něco nešťastnou náhodou udeřil do zátylku, na nic nemyslel a usnul. Nebyly v tom žádné drogy ani alkohol.“

Uklouzl v koupelně?

Úřad soudního lékaře okresu Orange uvedl, že komik pravděpodobně upadl a udeřil se do zadní části hlavy. Co přesně se stalo, zůstává záhadou. Vyšetřovatelé spekulovali, že mohl uklouznout a spadnout v koupelně, ale nenašli žádné důkazy, které by jejich teorii potvrzovaly.

- Reklama -

Jak píše nytimes.com, zjištění zkomplikovala obraz Sagetovy smrti. Pitva zdaleka nepopsala jen náraz do hlavy, který by se dal přehlédnout, ale popsala jednoznačně vážná zranění, která by podle odborníků na mozek někoho přinejmenším zmátla.

Zpráva, kterou vypracoval doktor Joshua Stephany, hlavní soudní lékař okresů Orange a Osceola na Floridě, proto přisuzuje Sagetova zranění pádu. „Je velmi pravděpodobné, že zemřelý nezaviněně upadl dozadu a udeřil se do zadní části hlavy,“ napsal doktor Stephany.

Pitevní zpráva také uvádí, že při pitvě bylo zjištěno, že měl Saget zvětšené srdce, aterosklerózu koronárních tepen a aterosklerózu aorty (nahromadění plaku ve stěně aorty).

Zanechal po sobě manželku a tři děti

Bob Saget po sobě zanechal manželku a tři dcery. Jen nedávno se vrátil k vystupování jako komik a na turné si „užíval každý okamžik“ až do posledního večera svého života.

Sagetova rodina požádala fanoušky, aby „vzpomínali na lásku a smích, které Bob přinesl tomuto světu“. V prohlášení nejbližší herce dodali, že je „ohromil neuvěřitelný příval lásky od Bobových fanoušků“ v týdnech po jeho smrti a že tato podpora „je velkou útěchou a jsme za ni neskonale vděční“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -