- Reklama -

Bob Saget: Pitva po jeho smrti odhalila praskliny v lebce

Pitva odhalila překvapivou příčinu smrti známého herce a komika. Bob Saget zemřel na krvácení do mozku.

- Reklama -

Podle pitevní zprávy zemřel komik a herec Bob Saget po zřejmě silném úderu do hlavy, který mu na několika místech prorazil lebku a způsobil krvácení do obou stran mozku, informuje people.com.

Náhlá smrt Boba Sageta v hotelovém pokoji na Floridě, která překvapila svět minulý měsíc, byla nešťastnou náhodou. Smrt nastala následkem úderu do hlavy, uvedla jeho rodina.

„Úřady zjistily, že Bob zemřel na následky úrazu hlavy,“ uvedli pozůstalí v prohlášení. „Dospěly k závěru, že se o něco nešťastnou náhodou udeřil do zátylku, na nic nemyslel a usnul. Nebyly v tom žádné drogy ani alkohol.“

Uklouzl v koupelně?

Úřad soudního lékaře okresu Orange uvedl, že komik pravděpodobně upadl a udeřil se do zadní části hlavy. Co přesně se stalo, zůstává záhadou. Vyšetřovatelé spekulovali, že mohl uklouznout a spadnout v koupelně, ale nenašli žádné důkazy, které by jejich teorii potvrzovaly.

- Reklama -

Jak píše nytimes.com, zjištění zkomplikovala obraz Sagetovy smrti. Pitva zdaleka nepopsala jen náraz do hlavy, který by se dal přehlédnout, ale popsala jednoznačně vážná zranění, která by podle odborníků na mozek někoho přinejmenším zmátla.

Zpráva, kterou vypracoval doktor Joshua Stephany, hlavní soudní lékař okresů Orange a Osceola na Floridě, proto přisuzuje Sagetova zranění pádu. „Je velmi pravděpodobné, že zemřelý nezaviněně upadl dozadu a udeřil se do zadní části hlavy,“ napsal doktor Stephany.

Pitevní zpráva také uvádí, že při pitvě bylo zjištěno, že měl Saget zvětšené srdce, aterosklerózu koronárních tepen a aterosklerózu aorty (nahromadění plaku ve stěně aorty).

Zanechal po sobě manželku a tři děti

Bob Saget po sobě zanechal manželku a tři dcery. Jen nedávno se vrátil k vystupování jako komik a na turné si „užíval každý okamžik“ až do posledního večera svého života.

Sagetova rodina požádala fanoušky, aby „vzpomínali na lásku a smích, které Bob přinesl tomuto světu“. V prohlášení nejbližší herce dodali, že je „ohromil neuvěřitelný příval lásky od Bobových fanoušků“ v týdnech po jeho smrti a že tato podpora „je velkou útěchou a jsme za ni neskonale vděční“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -