- Reklama -

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

- Reklama -

Nebezpečná nemoc se v životě slavné zpěvačky objevila poprvé před dvaceti lety. Tehdy poprvé začala Céline Dion pociťovat nepříjemné svalové křeče. Lékaři nedokázali její stav přesně diagnostikovat, a tak si prošla obdobím, kdy na ni zkoušeli různé léčby, píše people.com.

Mohla jsem usnout a přestat dýchat, říká Céline Dion

Když nic nepomáhalo, uchýlila se v zoufalství k vysokým dávkám Valia, aby zmírnila bolest a mohla pokračovat v kariéře. Vůbec si přitom neuvědomila, jak moc riskantní krok to je. Valium jí sice pomohlo zmírňovat svalové křeče a umožnilo jí pokračovat v kariéře, ale byla to cesta plná rizik a nebezpečí. Užívala až 90 miligramů Valia denně. „Nevěděla jsem, že bych mohla jít spát a přestat dýchat,“ přiznala s tím, že se tak chovala především proto, aby nezklamala své fanoušky.

„Po celý svůj život jsem byla co nejprofesionálnější, disciplinovaná a tvrdě pracující osoba. Ta, která dělá, co je potřeba, aby můj hlas byl v nejlepší formě,“ prozradila podle hollywoodreporter.com Dion, že nehleděla na to, co by se mohlo stát.

Premiéra dokumentu u životě Céline Dion

Veřejné přiznání nečekané závislosti upozornilo na to, jak málo se v dnešní době ví o syndromu, kterým zpěvačka trpí. Dokonce je často chybně diagnostikovanému jako roztroušená skleróza nebo Parkinsonova nemoc. O nemoci se bude podle všeho bude hodně mluvit v připravovaném dokumentu o životě Céline Dion, který uvede Prime video.

- Reklama -

Dokument I Am: Céline Dion, který bude mít celosvětovou premiéru 25. června. A krom detailu o zpěvaččině nemoci odhalí hodně i z jejího osobního života. Patrně dojde i na hluboké pouto, které měla se svým zesnulým manželem Reném Angélilem, který pro ni byl nejen manažerem, ale také největším podporovatelem. René Angélil stál po jejím boku od samých počátků její kariéry, když byla ještě mladou začínající zpěvačkou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -