- Reklama -

Bradley Cooper přiznal závislost na kokainu, spadl do ní kvůli neúspěchu u žen

Vypadá jako slušňák, ale nenechte se zmást vzhledem. Bradely Cooper přiznal, že měl v mládí problémy se závislostí na kokainu a alkoholu.

- Reklama -

Hollywood nebyl pro tohohle slavného herce jen samý úspěch a dívky padající k nohám. Bradley Cooper přiznal, že v začátcích kariéry se potýkal se závislostí na návykových látkách. Až donedávna totiž hvězda snímku Zrodila se hvězda skrývala před světem temné tajemství: Cooper byl závislý na kokainu! Svůj „problém s drogami a alkoholem“ z počátku tisíciletí přiznal během nedávné epizody podcastu Smartless, který vedle jeho hereckého kamaráda Willa Arnetta moderují také Jason Bateman a Sean Hayes.

„Byl jsem ztracený a byl jsem závislý na kokainu,“ svěřil se v podcastu Bradley Cooper s tím, že v showbyznysu měl v té době podle svého názoru úspěch a zrovna získal roli po boku Jennifer Garnerové v seriálu Alias. Jenže jako by mu to k ničemu nebylo. Vnitřně se totiž cítil, jako by byl „zpátky na střední škole“.

„Nemohl jsem se dostat do žádného klubu, žádná dívka se na mě nechtěla podívat. Byl jsem v naprosté depresi,“ svěřil se Cooper.

Trapný humor a tvrdá pravda od kamaráda

Tak se pokusil před touhle nepříjemnou skutečností utíkat. Cooper přiznal, že aby si vybudoval sebevědomí, snažil se zapadnout tím, že napodoboval populární „vulgární humor“ z počátku 80. let, který vyznával i jeho kamaráda Will Arnett. Jenže mu to moc nešlo. Jak mu řekl Arnett – vyloženě se mu to nedařilo.

„[Arnett] mi říkal: ‚Hele, chlape, pamatuješ si, jak jsme tuhle večeřeli? Jak myslíš, že to šlo?““ zavzpomínal Cooper. „A já si vzpomínám, jak jsem si na té večeři myslel, že jsem mega vtipný, a myslel jsem si, že tihle dva kluci, kteří byli mými hrdiny, si taky mysleli, že jsem vtipný … Říkal jsem mu: ‚Myslím, že to šlo skvěle. Řekl bych, že jsem to docela zabíjel.‘ A Will Arnett mi odpověděl: ‚Byl jsi spíš vážně na zabití, chlape. Ty jsi byl vážně hrozná osina v zadku.“

Cooper i zapomínal venčit své psy

Právě tahle reakce vedla Coopera k sebereflexi. Uvědomil si, že v té době „svištěl“na kokainu tak moc, že krom nepovedených hlášek ve společnosti už dokonce zapomínal venčit své psy. Na což ho ovšem taky nejdřív upozornil Arnett.

„Tehdy jsem si asi poprvé uvědomil, že mám s drogami a alkoholem fakt problém. A byl to Will, kdo mi to řekl. A já na to prostě nikdy nezapomenu,“ svěřil se Bradley Cooper ve Smartless. „Říkal jsem si: ‚Aha, ten chlap, o kterém si myslím, že dělá dobrej humor, mi o tom říká pravdu,‘ a změnilo mi to celý život,“ svěřil se sedmačtyřicetiletý herec v podcastu. „V tu chvíli jsem se přestal zabývat tímhle druhem zlého humoru a změnil i svůj přístup k ostatním věcem.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -