- Reklama -

Bradley Cooper přiznal závislost na kokainu, spadl do ní kvůli neúspěchu u žen

Vypadá jako slušňák, ale nenechte se zmást vzhledem. Bradely Cooper přiznal, že měl v mládí problémy se závislostí na kokainu a alkoholu.

- Reklama -

Hollywood nebyl pro tohohle slavného herce jen samý úspěch a dívky padající k nohám. Bradley Cooper přiznal, že v začátcích kariéry se potýkal se závislostí na návykových látkách. Až donedávna totiž hvězda snímku Zrodila se hvězda skrývala před světem temné tajemství: Cooper byl závislý na kokainu! Svůj „problém s drogami a alkoholem“ z počátku tisíciletí přiznal během nedávné epizody podcastu Smartless, který vedle jeho hereckého kamaráda Willa Arnetta moderují také Jason Bateman a Sean Hayes.

„Byl jsem ztracený a byl jsem závislý na kokainu,“ svěřil se v podcastu Bradley Cooper s tím, že v showbyznysu měl v té době podle svého názoru úspěch a zrovna získal roli po boku Jennifer Garnerové v seriálu Alias. Jenže jako by mu to k ničemu nebylo. Vnitřně se totiž cítil, jako by byl „zpátky na střední škole“.

„Nemohl jsem se dostat do žádného klubu, žádná dívka se na mě nechtěla podívat. Byl jsem v naprosté depresi,“ svěřil se Cooper.

Trapný humor a tvrdá pravda od kamaráda

Tak se pokusil před touhle nepříjemnou skutečností utíkat. Cooper přiznal, že aby si vybudoval sebevědomí, snažil se zapadnout tím, že napodoboval populární „vulgární humor“ z počátku 80. let, který vyznával i jeho kamaráda Will Arnett. Jenže mu to moc nešlo. Jak mu řekl Arnett – vyloženě se mu to nedařilo.

- Reklama -

„[Arnett] mi říkal: ‚Hele, chlape, pamatuješ si, jak jsme tuhle večeřeli? Jak myslíš, že to šlo?““ zavzpomínal Cooper. „A já si vzpomínám, jak jsem si na té večeři myslel, že jsem mega vtipný, a myslel jsem si, že tihle dva kluci, kteří byli mými hrdiny, si taky mysleli, že jsem vtipný … Říkal jsem mu: ‚Myslím, že to šlo skvěle. Řekl bych, že jsem to docela zabíjel.‘ A Will Arnett mi odpověděl: ‚Byl jsi spíš vážně na zabití, chlape. Ty jsi byl vážně hrozná osina v zadku.“

Cooper i zapomínal venčit své psy

Právě tahle reakce vedla Coopera k sebereflexi. Uvědomil si, že v té době „svištěl“na kokainu tak moc, že krom nepovedených hlášek ve společnosti už dokonce zapomínal venčit své psy. Na což ho ovšem taky nejdřív upozornil Arnett.

„Tehdy jsem si asi poprvé uvědomil, že mám s drogami a alkoholem fakt problém. A byl to Will, kdo mi to řekl. A já na to prostě nikdy nezapomenu,“ svěřil se Bradley Cooper ve Smartless. „Říkal jsem si: ‚Aha, ten chlap, o kterém si myslím, že dělá dobrej humor, mi o tom říká pravdu,‘ a změnilo mi to celý život,“ svěřil se sedmačtyřicetiletý herec v podcastu. „V tu chvíli jsem se přestal zabývat tímhle druhem zlého humoru a změnil i svůj přístup k ostatním věcem.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -