- Reklama -

Bradley Cooper přiznal závislost na kokainu, spadl do ní kvůli neúspěchu u žen

Vypadá jako slušňák, ale nenechte se zmást vzhledem. Bradely Cooper přiznal, že měl v mládí problémy se závislostí na kokainu a alkoholu.

- Reklama -

Hollywood nebyl pro tohohle slavného herce jen samý úspěch a dívky padající k nohám. Bradley Cooper přiznal, že v začátcích kariéry se potýkal se závislostí na návykových látkách. Až donedávna totiž hvězda snímku Zrodila se hvězda skrývala před světem temné tajemství: Cooper byl závislý na kokainu! Svůj „problém s drogami a alkoholem“ z počátku tisíciletí přiznal během nedávné epizody podcastu Smartless, který vedle jeho hereckého kamaráda Willa Arnetta moderují také Jason Bateman a Sean Hayes.

„Byl jsem ztracený a byl jsem závislý na kokainu,“ svěřil se v podcastu Bradley Cooper s tím, že v showbyznysu měl v té době podle svého názoru úspěch a zrovna získal roli po boku Jennifer Garnerové v seriálu Alias. Jenže jako by mu to k ničemu nebylo. Vnitřně se totiž cítil, jako by byl „zpátky na střední škole“.

„Nemohl jsem se dostat do žádného klubu, žádná dívka se na mě nechtěla podívat. Byl jsem v naprosté depresi,“ svěřil se Cooper.

Trapný humor a tvrdá pravda od kamaráda

Tak se pokusil před touhle nepříjemnou skutečností utíkat. Cooper přiznal, že aby si vybudoval sebevědomí, snažil se zapadnout tím, že napodoboval populární „vulgární humor“ z počátku 80. let, který vyznával i jeho kamaráda Will Arnett. Jenže mu to moc nešlo. Jak mu řekl Arnett – vyloženě se mu to nedařilo.

- Reklama -

„[Arnett] mi říkal: ‚Hele, chlape, pamatuješ si, jak jsme tuhle večeřeli? Jak myslíš, že to šlo?““ zavzpomínal Cooper. „A já si vzpomínám, jak jsem si na té večeři myslel, že jsem mega vtipný, a myslel jsem si, že tihle dva kluci, kteří byli mými hrdiny, si taky mysleli, že jsem vtipný … Říkal jsem mu: ‚Myslím, že to šlo skvěle. Řekl bych, že jsem to docela zabíjel.‘ A Will Arnett mi odpověděl: ‚Byl jsi spíš vážně na zabití, chlape. Ty jsi byl vážně hrozná osina v zadku.“

Cooper i zapomínal venčit své psy

Právě tahle reakce vedla Coopera k sebereflexi. Uvědomil si, že v té době „svištěl“na kokainu tak moc, že krom nepovedených hlášek ve společnosti už dokonce zapomínal venčit své psy. Na což ho ovšem taky nejdřív upozornil Arnett.

„Tehdy jsem si asi poprvé uvědomil, že mám s drogami a alkoholem fakt problém. A byl to Will, kdo mi to řekl. A já na to prostě nikdy nezapomenu,“ svěřil se Bradley Cooper ve Smartless. „Říkal jsem si: ‚Aha, ten chlap, o kterém si myslím, že dělá dobrej humor, mi o tom říká pravdu,‘ a změnilo mi to celý život,“ svěřil se sedmačtyřicetiletý herec v podcastu. „V tu chvíli jsem se přestal zabývat tímhle druhem zlého humoru a změnil i svůj přístup k ostatním věcem.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -