- Reklama -

Bridgertonovi: Kdo je záhadná Lady Whistledownová?

Po dlouhém čekání se za pár týdnů vrátí na obrazovky seriál Bridgertonovi. A ten podle všeho velmi brzy odhalí indentitu seriálové drbny lady Whistledownové.

- Reklama -

Bridgertonovi jsou jedním z nejúspěšnějších seriálů, které se objevily na Netflixu. Vzhledem k jeho diváckým úspěchům bylo proto jen otázkou času, kdy se seriál vrátí s pokračováním. Toho se naštěstí dočkáme už v březnu. A nejen to. Vypadá to, že bude brzy veřešená jedna z největších záhad seriálu – kdo je záhadná lady Whistledownová?

Úspěšný seriál podle úspěšné předlohy

Bridgertonovi vycházejí z úspěšné knižní série spisovatelky Julie Quinnové. Sleduje životy osmi sourozenců Bridgertonových v uzavřené bohaté společnosti britské smetánky.

První řada sledovala nejstarší dceru Daphne Brigdertonovou (hraje ji Phoebe Dynevorová) a její cestu za láskou. Její bratr Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), který toužil po jejím manželství stejně jako její rodiče, si vzal na starost prověřování potenciálních nápadníků.

Kontroverzní bulvární plátek oblíbený ve vyšší společnosti, který píše záhadná lady Whistledown, však hrozil, že Daphne zcela zničí pověst a šanci na sňatek. Přestože byly zprávy o Daphne vždy podepsány jako lady Whistledownová, nikdo neodhalil, kdo se za tímto pseudonymem skrývá.

- Reklama -

Tajemná lady Whistledownová

Drby vychází v tištěné podobě, takže celá společnost měla přístup k pomluvám a odhalením lady Whistledownové. A dokonce ani diváci seriálu neznali skutečnou identitu lady Whistledownové, protože její zprávy namluvila herečka Julie Andrews.

Lady Whistledownová často psala o Daphne. Nejprve oznámila, že její bratr jí nenašel manžela a místo toho si užívá s milenkou. A když se Daphne nakonec seznámila se svým budoucím manželem Simonem Bassetem (Regé-Jean Page), psala se o něm, že mu trvá příliš dlouho, než ji požádá o ruku, což ve společnosti vyvolalo pochybnosti o jejich dvoření.

Po svatbě Daphne lady Whistledownová neztrácela čas a napsala další článek, ve kterém pomluvila spěch se svatbou s podezřením, že došlo k „nerozvážnosti“. Když ani po roce nepřišla zpráva o těhotenství, další drby zpochybnily plodnost páru.

Lady Whistledownová už nebude neznámá?

V posledních okamžicích první řady to vypadá, že lady Whistledownová je ve skutečnosti Penelope Featheringtonová (Nicola Coughlanová). Jako nejmladší z rodu Featheringtonů a nejlepší přítelkyně Eloise Brigdertonové (Claudia Jesse) nikdy nebyla podezřelá. V závěru je vidět postava v kápi, jak odjíždí v kočáře, zatímco Julie Andrewová vypráví nejnovější drby.

„Možná se jednoho dne přihlásím, i když věz, milý čtenáři, že toto rozhodnutí bude ponecháno zcela na mně. S pozdravem, lady Whistledown,“ říká.

Pak si žena spustí kapuci a pod tou není nikdo jiný než Penelopa, která hned předvedvedla svůj typický úšklebek.

Díky tomu se zdá nevyhnutelné, aby identita lady Whistledownové nepřišla brzy na přetřes. Na jedné z nedávno zveřejněných fotografií se zdá, že se Penelope rozhodne vyjít s pravdou ven.

Na snímku je vidět, že vede vážný rozhovor s Eloise. Že by o tom, kdo je doopravdy lady Whistledownová? To se dozvíme už 25. března. Právě v ten den se 2. série seriálu Bridgertonovi objeví na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -