- Reklama -

Bridgertonovi: Kdo je záhadná Lady Whistledownová?

Po dlouhém čekání se za pár týdnů vrátí na obrazovky seriál Bridgertonovi. A ten podle všeho velmi brzy odhalí indentitu seriálové drbny lady Whistledownové.

- Reklama -

Bridgertonovi jsou jedním z nejúspěšnějších seriálů, které se objevily na Netflixu. Vzhledem k jeho diváckým úspěchům bylo proto jen otázkou času, kdy se seriál vrátí s pokračováním. Toho se naštěstí dočkáme už v březnu. A nejen to. Vypadá to, že bude brzy veřešená jedna z největších záhad seriálu – kdo je záhadná lady Whistledownová?

Úspěšný seriál podle úspěšné předlohy

Bridgertonovi vycházejí z úspěšné knižní série spisovatelky Julie Quinnové. Sleduje životy osmi sourozenců Bridgertonových v uzavřené bohaté společnosti britské smetánky.

První řada sledovala nejstarší dceru Daphne Brigdertonovou (hraje ji Phoebe Dynevorová) a její cestu za láskou. Její bratr Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), který toužil po jejím manželství stejně jako její rodiče, si vzal na starost prověřování potenciálních nápadníků.

Kontroverzní bulvární plátek oblíbený ve vyšší společnosti, který píše záhadná lady Whistledown, však hrozil, že Daphne zcela zničí pověst a šanci na sňatek. Přestože byly zprávy o Daphne vždy podepsány jako lady Whistledownová, nikdo neodhalil, kdo se za tímto pseudonymem skrývá.

- Reklama -

Tajemná lady Whistledownová

Drby vychází v tištěné podobě, takže celá společnost měla přístup k pomluvám a odhalením lady Whistledownové. A dokonce ani diváci seriálu neznali skutečnou identitu lady Whistledownové, protože její zprávy namluvila herečka Julie Andrews.

Lady Whistledownová často psala o Daphne. Nejprve oznámila, že její bratr jí nenašel manžela a místo toho si užívá s milenkou. A když se Daphne nakonec seznámila se svým budoucím manželem Simonem Bassetem (Regé-Jean Page), psala se o něm, že mu trvá příliš dlouho, než ji požádá o ruku, což ve společnosti vyvolalo pochybnosti o jejich dvoření.

Po svatbě Daphne lady Whistledownová neztrácela čas a napsala další článek, ve kterém pomluvila spěch se svatbou s podezřením, že došlo k „nerozvážnosti“. Když ani po roce nepřišla zpráva o těhotenství, další drby zpochybnily plodnost páru.

Lady Whistledownová už nebude neznámá?

V posledních okamžicích první řady to vypadá, že lady Whistledownová je ve skutečnosti Penelope Featheringtonová (Nicola Coughlanová). Jako nejmladší z rodu Featheringtonů a nejlepší přítelkyně Eloise Brigdertonové (Claudia Jesse) nikdy nebyla podezřelá. V závěru je vidět postava v kápi, jak odjíždí v kočáře, zatímco Julie Andrewová vypráví nejnovější drby.

„Možná se jednoho dne přihlásím, i když věz, milý čtenáři, že toto rozhodnutí bude ponecháno zcela na mně. S pozdravem, lady Whistledown,“ říká.

Pak si žena spustí kapuci a pod tou není nikdo jiný než Penelopa, která hned předvedvedla svůj typický úšklebek.

Díky tomu se zdá nevyhnutelné, aby identita lady Whistledownové nepřišla brzy na přetřes. Na jedné z nedávno zveřejněných fotografií se zdá, že se Penelope rozhodne vyjít s pravdou ven.

Na snímku je vidět, že vede vážný rozhovor s Eloise. Že by o tom, kdo je doopravdy lady Whistledownová? To se dozvíme už 25. března. Právě v ten den se 2. série seriálu Bridgertonovi objeví na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -