- Reklama -

Bridgertonovi: Kdo je záhadná Lady Whistledownová?

Po dlouhém čekání se za pár týdnů vrátí na obrazovky seriál Bridgertonovi. A ten podle všeho velmi brzy odhalí indentitu seriálové drbny lady Whistledownové.

- Reklama -

Bridgertonovi jsou jedním z nejúspěšnějších seriálů, které se objevily na Netflixu. Vzhledem k jeho diváckým úspěchům bylo proto jen otázkou času, kdy se seriál vrátí s pokračováním. Toho se naštěstí dočkáme už v březnu. A nejen to. Vypadá to, že bude brzy veřešená jedna z největších záhad seriálu – kdo je záhadná lady Whistledownová?

Úspěšný seriál podle úspěšné předlohy

Bridgertonovi vycházejí z úspěšné knižní série spisovatelky Julie Quinnové. Sleduje životy osmi sourozenců Bridgertonových v uzavřené bohaté společnosti britské smetánky.

První řada sledovala nejstarší dceru Daphne Brigdertonovou (hraje ji Phoebe Dynevorová) a její cestu za láskou. Její bratr Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), který toužil po jejím manželství stejně jako její rodiče, si vzal na starost prověřování potenciálních nápadníků.

Kontroverzní bulvární plátek oblíbený ve vyšší společnosti, který píše záhadná lady Whistledown, však hrozil, že Daphne zcela zničí pověst a šanci na sňatek. Přestože byly zprávy o Daphne vždy podepsány jako lady Whistledownová, nikdo neodhalil, kdo se za tímto pseudonymem skrývá.

Tajemná lady Whistledownová

Drby vychází v tištěné podobě, takže celá společnost měla přístup k pomluvám a odhalením lady Whistledownové. A dokonce ani diváci seriálu neznali skutečnou identitu lady Whistledownové, protože její zprávy namluvila herečka Julie Andrews.

Lady Whistledownová často psala o Daphne. Nejprve oznámila, že její bratr jí nenašel manžela a místo toho si užívá s milenkou. A když se Daphne nakonec seznámila se svým budoucím manželem Simonem Bassetem (Regé-Jean Page), psala se o něm, že mu trvá příliš dlouho, než ji požádá o ruku, což ve společnosti vyvolalo pochybnosti o jejich dvoření.

Po svatbě Daphne lady Whistledownová neztrácela čas a napsala další článek, ve kterém pomluvila spěch se svatbou s podezřením, že došlo k „nerozvážnosti“. Když ani po roce nepřišla zpráva o těhotenství, další drby zpochybnily plodnost páru.

Lady Whistledownová už nebude neznámá?

V posledních okamžicích první řady to vypadá, že lady Whistledownová je ve skutečnosti Penelope Featheringtonová (Nicola Coughlanová). Jako nejmladší z rodu Featheringtonů a nejlepší přítelkyně Eloise Brigdertonové (Claudia Jesse) nikdy nebyla podezřelá. V závěru je vidět postava v kápi, jak odjíždí v kočáře, zatímco Julie Andrewová vypráví nejnovější drby.

„Možná se jednoho dne přihlásím, i když věz, milý čtenáři, že toto rozhodnutí bude ponecháno zcela na mně. S pozdravem, lady Whistledown,“ říká.

Pak si žena spustí kapuci a pod tou není nikdo jiný než Penelopa, která hned předvedvedla svůj typický úšklebek.

Díky tomu se zdá nevyhnutelné, aby identita lady Whistledownové nepřišla brzy na přetřes. Na jedné z nedávno zveřejněných fotografií se zdá, že se Penelope rozhodne vyjít s pravdou ven.

Na snímku je vidět, že vede vážný rozhovor s Eloise. Že by o tom, kdo je doopravdy lady Whistledownová? To se dozvíme už 25. března. Právě v ten den se 2. série seriálu Bridgertonovi objeví na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -