- Reklama -

Bridgertonovi: Kdo je záhadná Lady Whistledownová?

Po dlouhém čekání se za pár týdnů vrátí na obrazovky seriál Bridgertonovi. A ten podle všeho velmi brzy odhalí indentitu seriálové drbny lady Whistledownové.

- Reklama -

Bridgertonovi jsou jedním z nejúspěšnějších seriálů, které se objevily na Netflixu. Vzhledem k jeho diváckým úspěchům bylo proto jen otázkou času, kdy se seriál vrátí s pokračováním. Toho se naštěstí dočkáme už v březnu. A nejen to. Vypadá to, že bude brzy veřešená jedna z největších záhad seriálu – kdo je záhadná lady Whistledownová?

Úspěšný seriál podle úspěšné předlohy

Bridgertonovi vycházejí z úspěšné knižní série spisovatelky Julie Quinnové. Sleduje životy osmi sourozenců Bridgertonových v uzavřené bohaté společnosti britské smetánky.

První řada sledovala nejstarší dceru Daphne Brigdertonovou (hraje ji Phoebe Dynevorová) a její cestu za láskou. Její bratr Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), který toužil po jejím manželství stejně jako její rodiče, si vzal na starost prověřování potenciálních nápadníků.

Kontroverzní bulvární plátek oblíbený ve vyšší společnosti, který píše záhadná lady Whistledown, však hrozil, že Daphne zcela zničí pověst a šanci na sňatek. Přestože byly zprávy o Daphne vždy podepsány jako lady Whistledownová, nikdo neodhalil, kdo se za tímto pseudonymem skrývá.

- Reklama -

Tajemná lady Whistledownová

Drby vychází v tištěné podobě, takže celá společnost měla přístup k pomluvám a odhalením lady Whistledownové. A dokonce ani diváci seriálu neznali skutečnou identitu lady Whistledownové, protože její zprávy namluvila herečka Julie Andrews.

Lady Whistledownová často psala o Daphne. Nejprve oznámila, že její bratr jí nenašel manžela a místo toho si užívá s milenkou. A když se Daphne nakonec seznámila se svým budoucím manželem Simonem Bassetem (Regé-Jean Page), psala se o něm, že mu trvá příliš dlouho, než ji požádá o ruku, což ve společnosti vyvolalo pochybnosti o jejich dvoření.

Po svatbě Daphne lady Whistledownová neztrácela čas a napsala další článek, ve kterém pomluvila spěch se svatbou s podezřením, že došlo k „nerozvážnosti“. Když ani po roce nepřišla zpráva o těhotenství, další drby zpochybnily plodnost páru.

Lady Whistledownová už nebude neznámá?

V posledních okamžicích první řady to vypadá, že lady Whistledownová je ve skutečnosti Penelope Featheringtonová (Nicola Coughlanová). Jako nejmladší z rodu Featheringtonů a nejlepší přítelkyně Eloise Brigdertonové (Claudia Jesse) nikdy nebyla podezřelá. V závěru je vidět postava v kápi, jak odjíždí v kočáře, zatímco Julie Andrewová vypráví nejnovější drby.

„Možná se jednoho dne přihlásím, i když věz, milý čtenáři, že toto rozhodnutí bude ponecháno zcela na mně. S pozdravem, lady Whistledown,“ říká.

Pak si žena spustí kapuci a pod tou není nikdo jiný než Penelopa, která hned předvedvedla svůj typický úšklebek.

Díky tomu se zdá nevyhnutelné, aby identita lady Whistledownové nepřišla brzy na přetřes. Na jedné z nedávno zveřejněných fotografií se zdá, že se Penelope rozhodne vyjít s pravdou ven.

Na snímku je vidět, že vede vážný rozhovor s Eloise. Že by o tom, kdo je doopravdy lady Whistledownová? To se dozvíme už 25. března. Právě v ten den se 2. série seriálu Bridgertonovi objeví na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -