- Reklama -

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

- Reklama -

Porovnejte mladší verze oblíbených postav z Bridgertonových v Královně Šarlotě s jejich staršími vzory v dlouho očekávaném prequelu Bridgertonovského světa. Před castingovým režisérem stál monumentální úkol: najít herce, kteří by dokázali ztělesnit podstatu královny Charlotty, lady Danburyové a Violet Bridgertonové v jejich mládí. A povedlo se to na výbornou. Casting je tak dokonalý, jako by tito herci snad byli předurčeni k tomu, aby ztvárnili mladší verze ikonických postav seriálu Bridgertonovi.

India Amarteifio a Golda Rosheuvel se ujaly hlavní role královny Šarloty a jejich výkony se nedají označit jinak než jako pozoruhodné. „India [Amarteifio] vynaložila neuvěřitelné úsilí, aby zachytila podstatu Goldy Rosheuvel, a umožnila nám tak být svědky cesty od Goldiných začátků až po ztvárnění královny Charlotty v Bridgertonu,“ prozradila tvůrkyně obou seriálu Shonda Rhimes v rozhovoru pro netflix.com. „Nejenže zvládla Goldinu mimiku, ale také přinesla do postavy královny Šarloty nové nápady, o kterých jsem ani neuvažovala.“

V Královně Šarlotě diváci sledují, jak se mladá královna Šarlota vlivem okolností stává postupně svým starším protějškem z Bridgertonových, spolu se všemi ostatními verzemi postav, které známe z původního seriálu.

Jak neuvěřitelně odpovídají herci z Královny Šarloty svým protějškům z Bridgertonových, se podívejte níže.

královna Šarlota
India Amarteifio se ujala role mladičké královny Šarloty, kterou v Bridgertonových ztvárnila Golda Rosheuvel. | Foto: Netflix
Arsema Thomasová oživila mladší verzi lady Danburyové, kterou diváci poznali v Bridgertonových díky herečce jménem Adjoa Andoha. | Foto: Netflix
brimsley
Sam Clemmett ztělesňuje mladší verzi Brimsleyho, důvěrného pobočníka a komorníka královny Charlotty, kterého původně hrál Hugh Sachs. | Foto: Netflix
Connie Jenkins-Greigová září jako mladá lady Violet Ledgerová, která se později stane lady Bridgertonovou v podání Ruth Gemmellové. | Foto: Netflix
král jiří
Corey Mylchreest v roli mladičkého krále Jiřího. Staršího Jiřího se ujal James Fleet, který se ale v Bridgertonových objevuje jen minimálně. | Foto: Netflix
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -