- Reklama -

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

- Reklama -

Porovnejte mladší verze oblíbených postav z Bridgertonových v Královně Šarlotě s jejich staršími vzory v dlouho očekávaném prequelu Bridgertonovského světa. Před castingovým režisérem stál monumentální úkol: najít herce, kteří by dokázali ztělesnit podstatu královny Charlotty, lady Danburyové a Violet Bridgertonové v jejich mládí. A povedlo se to na výbornou. Casting je tak dokonalý, jako by tito herci snad byli předurčeni k tomu, aby ztvárnili mladší verze ikonických postav seriálu Bridgertonovi.

India Amarteifio a Golda Rosheuvel se ujaly hlavní role královny Šarloty a jejich výkony se nedají označit jinak než jako pozoruhodné. „India [Amarteifio] vynaložila neuvěřitelné úsilí, aby zachytila podstatu Goldy Rosheuvel, a umožnila nám tak být svědky cesty od Goldiných začátků až po ztvárnění královny Charlotty v Bridgertonu,“ prozradila tvůrkyně obou seriálu Shonda Rhimes v rozhovoru pro netflix.com. „Nejenže zvládla Goldinu mimiku, ale také přinesla do postavy královny Šarloty nové nápady, o kterých jsem ani neuvažovala.“

V Královně Šarlotě diváci sledují, jak se mladá královna Šarlota vlivem okolností stává postupně svým starším protějškem z Bridgertonových, spolu se všemi ostatními verzemi postav, které známe z původního seriálu.

Jak neuvěřitelně odpovídají herci z Královny Šarloty svým protějškům z Bridgertonových, se podívejte níže.

- Reklama -
královna Šarlota
India Amarteifio se ujala role mladičké královny Šarloty, kterou v Bridgertonových ztvárnila Golda Rosheuvel. | Foto: Netflix
Arsema Thomasová oživila mladší verzi lady Danburyové, kterou diváci poznali v Bridgertonových díky herečce jménem Adjoa Andoha. | Foto: Netflix
brimsley
Sam Clemmett ztělesňuje mladší verzi Brimsleyho, důvěrného pobočníka a komorníka královny Charlotty, kterého původně hrál Hugh Sachs. | Foto: Netflix
Connie Jenkins-Greigová září jako mladá lady Violet Ledgerová, která se později stane lady Bridgertonovou v podání Ruth Gemmellové. | Foto: Netflix
král jiří
Corey Mylchreest v roli mladičkého krále Jiřího. Staršího Jiřího se ujal James Fleet, který se ale v Bridgertonových objevuje jen minimálně. | Foto: Netflix
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -